Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
21. hozzászólás - 2010.09.29. 10:54:18 (Válasz Darksol #20 hozzászólására.)
Hány csatát osszak meg Hercegnővel neked? Ha van láthatatlanság rajta, akkor csak abban az esetben tudom megverni, ha legelteti a blökiket valahol... Igen is segít rajta a láthatatlanság! Védelem italban szétütöm, de láthatatlanságban annak ellenére hogy tárgy, tul, szaki előnyöm van igen is megfordítja a csata menetét.

Let. végül is igazad van, ez a normális, ha van mibe kapaszkodnia a farmoltnak. Benyomja a láthatatlanságot és 3x megnézem mikor megyek neki legközelebb Végül is ezért lett felturbózva a láthatatlanság legutóbb, csak magas szinten orbitális léelőnyt ad tulajdonságokon keresztül, és ez fokozatosan csak nő...
Pontszám: 3.50
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
22. hozzászólás - 2010.09.29. 10:54:43
Látod Miklós bő 1 órája írtam hogy ezért a fejedet veszik Ma töltök egy lottót is hátha....

u.i.: Amúgy én örülnék ha maradna ez az egész úgy ahogy van.. Könyebb lenne átugranom azokat akik fölöttem vannak szintben
+6,7,8-ról úgyis elverem akármit csinál... (tisztelet a kivételnek )
A hozzászólást Dozer módosította 2010.09.29. 11:03:13-kor
V3-Alíz
Pontszám: 4.75
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
23. hozzászólás - 2010.09.29. 11:00:57
Én örülök, hogy a játék összes ordas hibáját sikerült megoldani, és most már csak ilyen kis csiszolgatásokkal kell foglalkozni:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.40
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
24. hozzászólás - 2010.09.29. 11:03:24 (Válasz Crimson #23 hozzászólására.)
Ez az irónia már nekem fájt!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 7.38
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
25. hozzászólás - 2010.09.29. 11:03:33 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Szürke lélekrabló (entitás)
Vámpírfókusz (entitás)
Láthatatlan köpeny (aukció)

Nerf-nerf-nerf.

Még valamit esetleg?

Pontozz le bátran, hajrá-hajrá.
Akkor is ezt tedd, amikor a saját nehezen megszerzett tárgyaidat teszik semmissé.
A hozzászólást Darah módosította 2010.09.29. 11:06:49-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.81
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
26. hozzászólás - 2010.09.29. 11:17:00 (Válasz Dozer #22 hozzászólására.)
csak nem rám gondoltál?
V3-Szeptimusz
Pontszám: 5.64
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
27. hozzászólás - 2010.09.29. 11:17:52 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ez rendkívül igazságtalan lépés lenne. Ez egy LE/TP javító lehetőség, amelyet mindenki használhatott, a kivétele után viszont az újabb karakterek már nem használhatnák, és így, ha megfeszülnek sem tudnak olyan erős karaktert csinálni, mint azok, akik ezt eddig kihasználhatták. Ez pontosan ugyanolyan lenne, mint a VF-et, vagy a spektrálist kivenni utólag. Bármilyen LE/TP javító lehetőséget utólag kivenni egyszerűen nem fair az újakkal szemben.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.61
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
28. hozzászólás - 2010.09.29. 11:18:11 (Válasz Smargd Harcos #26 hozzászólására.)
Idézet Dozertől: "Tisztelet a kivételnek!" Írtam már neked hogy nem szégyen a jót, jónak nevezni...
Amúgy te is akadtál már fenn rajtam
V3-Alíz
Pontszám: 4.23
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
29. hozzászólás - 2010.09.29. 11:22:24 (Válasz Dozer #28 hozzászólására.)
Persze! Jó csatákat nyomtunk, kár hogy "felhuszárkodtál"
V3-Szeptimusz
Pontszám: 3.46
fórumozóKadarFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
30. hozzászólás - 2010.09.29. 11:55:35
Szerintem is meg kéne oldani ezeket a nehéz és komoly dolgokat.Először is meg kéne határozni a LE/TP arányt a portyánál és a vadászatnál is.Persze úgy,hogy lehetőleg ugyanaz legyen nehogy már az egyik jobban járjon,azután el kéne helyezni a képernyő közepére két gombot a következő feliratokkal: Aktuális PP-met LE-re és TP-re váltom. ill.
Aktuális CSP-met LE-re és TP-re váltom.
Nem is értem minek kellett a kezdet kezdetén ennyire megbonyolítani a dolgot,hiszen lassan úgy is ez lesz belőle.Így jobb lesz minden,hisz mindenkinek ugyanannyit ér majd egy csp ill. egy PP és nem lehet mindenféle káros és igazságtalan alternatív játékmódot választani.
Pontszám: 7.12
kedvenc_8._sz._ÁÉVFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
31. hozzászólás - 2010.09.29. 12:01:17
Nem igazán értem, hogy miért gond az, hogy valaki lassabban fejlődik, mert láthatatlanul vadászik, hiszen ez az út MINDENKI előtt nyitva áll.

Ha a láthatatlanság ténylegesen a védekezésre szolgál, akkor valóban nyújtson védelmet, ha egy alternatív katakombát akartok belőle csinálni, akkor rajta, jóval egyszerűbb ha vadászni sem lehet, mert ugye minek.

DE tudjátok mit, ha már nerfelitek a láthatatlanságot, akkor az adjon több védelmet, azaz a támadhatósági limit emelkedjen a duplájára. Így valóban használhatóvá válik.
Pontszám: 8.24
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
32. hozzászólás - 2010.09.29. 12:07:13
Megfogadtam hogy fórumra soha nem fogok többet írni , de most ebben a témában sajnos fel kell rugnom a fogadalmamat. Nos hihetetlen de én azt mondom , hogy végre már, egy olyan beirás, meg nerf születik , ami nem a portyások ellen van , s én 100%ban támogatom ennek bevezetését.Akik használták a láthatatlanság erejét, azok állandóan a portyásokon röhögtek , hogy na korlátot kaptunk korlát után .(kivégzés, kreativ,tárgyak a térkapuba, bár ezt mindkét tábor használta )Most végre nem nekünk kell alkalmazkodni hanem akik erre a taktikára épitették a karakterüket.Én is használtam ezen téma erejét, de támogatom s örömmel fogom nézni a bevezetés utáni idöszakot, hogy, fognak alkalmazkodni, ezen játékosok a nerfhez, hisz amikor minket ért korlát, ök is ezt tették.Nem vagyok kárörvendö, de a játék folyamán, a játék idejéböl 60 % arra ment el a felépitett stratégiám, meg kiépülöben lévö stratégiám , kapta sorra a korlátot, és kezdhettem mindent elölröl.Most végre, ha be lesz vezetve, kiváncsi vagyok a másik oldalról mi fog történni , akik eddig lehurrogtak , ugyan most mit fognak lépni , tenni , s mi lesz az alkalmazkodásuk, ehhez a lényegébe új dologhoz.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 3.14
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
33. hozzászólás - 2010.09.29. 12:10:45 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Gratulálok még 1 nagyszerű 5let Miklós koma!

Csak tudnám minek, és hol pattannak ki ilyen hülyeségek a fejedből...

Lassan már semmi sem éri meg játszani, nincs "normális" pp, és már a vadászat is kezd az agyamra menni...inkább leszek építő karakter mert annak talán még van gógyija. Remélem a következő az lesz, hogy szint szerint és építés szerint feleződik a beépített LÉ mennyisége...és utána majd elmondod minek játsszon az ember itt.

Köszönöm.

*********

Lesz@rom a pontozást, sőt Téged is...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.09.29. 12:11:57-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.06
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
34. hozzászólás - 2010.09.29. 12:11:20 (Válasz Mona89 #32 hozzászólására.)
De buta vagy
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.48
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
35. hozzászólás - 2010.09.29. 12:12:09
hát ez eléggé rosszmájú hozzászólás...kárörvendés nem szép dolog...kedves Mona...

én nemtartom fer dolognak...nem mitnha én folyton láthatatlanban vadásznék de ez is egy oylan dolog ami többéve működött sok szétzilált karaktert tudtak így visszahozni némi türelem játékkal a biztos dózertől...erre msot elveszik ezt is...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.89
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
36. hozzászólás - 2010.09.29. 12:15:54 (Válasz Dr_Faktor #35 hozzászólására.)
rosszmájú de van benne valami...
Én sem láttam a "vadászós" karakterek érveit amikor a fent említett dolgok nerfelve lettek...
V3-Alíz
Pontszám: 2.62
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
37. hozzászólás - 2010.09.29. 12:18:20 (Válasz Mona89 #32 hozzászólására.)
"Nem vagyok kárörvendö, de a játék folyamán, a játék idejéböl 60 % arra ment el a felépitett stratégiám, meg kiépülöben lévö stratégiám , kapta sorra a korlátot, és kezdhettem mindent elölröl.Most végre, ha be lesz vezetve..."

Még az a szerencse, hogy nem vagy
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.54
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
38. hozzászólás - 2010.09.29. 12:18:47 (Válasz Dozer #36 hozzászólására.)
Dehogynem!

Mert hogy tudd előtte sokan portyások voltunk, utána meg áttértünk a vadászásra vagy jött a delete és újat kezdtünk...

(a többes szám kell)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.89
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
39. hozzászólás - 2010.09.29. 12:20:49
Kocos, Igor, Aurri már írták valahány topicban, mi lesz annak a következménye, ha a vadászatból erősödés lehetősége elvész.

Igaza van Monának, ez a pókoknál fog osztatlan sikert aratni, a játék pedig ismét ballag afelé, hogy meglegyen a libasor, nagy üt kicsit, kicsi mégkisebbet, és ennyiben ki is merült a lehetőségek tárháza.
Kitörési pont: pókság.

Jah, nem, van még egy.
Nincs vadászat, megállunk, megvárjuk azokat, akik úgy érnek ide, hogy nekik már nem lesz ez a lehetőségük.
A hozzászólást Darah módosította 2010.09.29. 12:21:23-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.54
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
40. hozzászólás - 2010.09.29. 12:22:58
mer ott szúrják el egyesek hogy kinevezik magukat ennek vagy annak...én vadászok portyázok...számomra nem az az élmény ha látom hogy nahh ezzel a módosítással msot vagy a pókok vagy a huszárok szopnak...

eccerűen arrol van szó hogy mindig oylan dolgokat korrigálnak meg javítanak meg bütykölnek amik évekig zaavrtalanul működtek...

há ilyen holvan? sehol...nemtom amugy kinek fájt ez hogy láthatatlanban teljesen megéri sajtolni?

továbbá amig valaki vadászik láthatatlanban és vígan sajtolagt addig nem tud portyázni ergo nem üt más karikat nem rabolja nem huzza le elvan magával...erkölcsileg és morálisan is csak pozitív hatási voltak a láthatatlan sajtolásnak...

nahde nem kell ezen vitatkozni csak legalább kárörvendő pofával nem mutogassunk már egymásra mer azmeg undorító...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.00
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője