Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
601. hozzászólás - 2010.11.01. 09:56:48 (Válasz Yaksee #599 hozzászólására.)
A kvízolimpián meg a vadászok kapjanak valami előnyt?
Hiszen az meg mégiscsak a vadászatról szól...

Azért az megütötte a szemem, hogy "élvezi a játékvezetés által későn felismert taktikát".

A taktika az rossz.
Ha felismerik, akkor irtani kell.
Hogy is mondta Kocos hátrébb?
Játssz egyszerűen, mint egy faék, ne legyen taktikád, és máris happy minden.
Kaptál tőlem egy 10-est.

Altair, a porcelánérzékeny optimalizátorok csak had szokjanak rád félszövistől, neked segítenek fordítani.
Ha már ilyet kell játszani.
Mondjuk azon nem lepődnék meg, ha miután már elegen átfordítják, Miklós kitalálna neki egy újabb akadályt, hogy miért is ne legyen még úgy se használható.
A hozzászólást Darah módosította 2010.11.01. 09:57:16-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.36
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
602. hozzászólás - 2010.11.01. 12:48:05
Akartam én is javasolni, hogy mielőtt heroikus küzdelmekbe mentek bele a portyarány rontása érdekében - amihez sok sikert és sok új barátot kívánok mindenkinek! - én érdeklődnék a JV-nél hogy ez már egészen biztosan a végleges verzió-e, avagy szándékozik még valami hasonló aprócska játékélménynövelő módosítást tenni, miután a játékosok egy része sikeresen leküzdötte a csataarányát a béka hátsója alá . Ismerve az un. "semi-exploit bug reakció időt" erre leghamarabb fél-egy év múlva látok reális esélyt.
(gy.k. a "semi-expolit bug reakció idő" magyarra lefordítva -felhasználva az Őszödi-Magyar szótárat- kb ennyit jelent: "Elqrtuk, nem kicsit, nagyon. Aki tudott róla, de nem szólt, az hazudott az elmúlt másfél-két évben. Reggel délben meg este. Úgyhogy most korrigálunk. A játékélményért.")

Szóval addig is buzogányokat és villantókat kézbe, harcra fel, előre a játékélményért!
A hozzászólást Aurri módosította 2010.11.01. 12:51:25-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.37
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
603. hozzászólás - 2010.11.01. 13:32:51 (Válasz Aurri #602 hozzászólására.)
egy 10-es ment rá. az idézeted mindent elmondott
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 7.85
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
604. hozzászólás - 2010.11.01. 14:40:48 (Válasz Darah #601 hozzászólására.)
Én voltam, aki a pókoktól fél, nem Altair. Nem attól félek, hogy levernek - az eddig is előfordult, nem csinálok belőle ügyet -, hanem épp az ellenkezőjétől: hogy nem vernek le. Elég végignézni a karakterlapomon és kitalálható, hogy mit akarok a leveretésekkel, ergo simán meg lehet szívatni, ha a fél haveri kör hozzám jön leveretni magát. Nem kicsit, nagyon. Nem akarok nyerni, mert csak a saját keservesen lassú arányátfordításomat teszi tönkre és nyelem a TP-t Le nélkül. Ha valaki meg akar szívatni - bármennyire is közröhejes ez egy PVP-s játékban - annak rendszeresen veszítenie kell velem szemben.
A hozzászólást Warfoki módosította 2010.11.01. 14:42:06-kor
V3: Xarun
Pontszám: 7.13
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
605. hozzászólás - 2010.11.01. 14:45:29 (Válasz Warfoki #604 hozzászólására.)
nem biztos hogy egy pók arra költi a Portyapontját hogy vereséget szedjen be... Főleg most hogy ha esetleg magasabb szintű vagy és van ott a PÓK-nak VF-e, könnyen át tud állni EH-ra... Szerintem nem kell ettől tartanod...

mod: most néztem, 46-os vagy ugye? Szerintem egy 50-es póknak már van VF-e ha akar vadászni is...
még jobban megnézve: Nem is látok igazi nagy portyást 46 és 50 között 52-n már akad 1-2
A hozzászólást Dozer módosította 2010.11.01. 14:56:34-kor
V3-Alíz
Pontszám: 3.53
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
606. hozzászólás - 2010.11.01. 14:59:58 (Válasz Dozer #605 hozzászólására.)
Nem közvetlen a pók karakterektől félek. Van nekik jobb dolguk is, minthogy egy-egy leveretést így megháláljanak. Sokkal inkább attól tartok, hogy adott esetben berág valaki rám, amiért belerondítok a fejlesztésébe azzal, hogy mondjuk 2-3 naponta egyszer benézek. Kaptam már kedveskedő levelet a témában. És ha "példát akar statuálni" és emiatt haverokat rám küldi pár leveretésre párszor, azt megszívom. Pl. 6 támadás jön, eredmény: + 6 vesztett csata kell, hogy nullszaldósra kihozzam, + gyógyital, mert hat vereség leszívja az életem rendesen. Ez nem jó vicc esetemben. Azért írtam eredetileg optimalizátort, mert egy 45 szinten 700/300 TÖ/SZÖ összegű játékost valószínűleg kevéssé érdekli a pár beszedett TP és a tökölés vele (különben nem itt állna a statisztikával). Ez inkább az olyat képes bosszantani, aki direkt pepecsel a maximális hatékonyságért. Vagy akit rossz momentumban kapok el és épp nem visel leveretés elleni gyűrűt egy szövetségi háború közepén, ahol rajta kívül alig vannak kinn a katakombákból.
V3: Xarun
Pontszám: 5.08
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
607. hozzászólás - 2010.11.01. 15:17:04 (Válasz Shaky #596 hozzászólására.)
10-es...érdemes megnézni, hogy jelenleg milyen játékosok rendelkeznek a relikviával (az irigység beszél belőlem ).....nem találsz elmaradott játékost.....csak szintelsőket...a lehető legidiótább dolog volt győzelem/vereség arányhoz viszonyítani....de nem is ez volt a lényeg...hanem, hogy csináljuk...."csináljuk meg...csináljuk meg" ....a gondolkodás pedig természetesen nem volt szükséges....hisz kit érdekel....ez a fogyasztóbarát felfogás ...neki nem számít, mert ő nem játszik....
Time in a bottle
Pontszám: 6.44
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
608. hozzászólás - 2010.11.12. 13:05:55
Eddig is sok baj volt a láthatatlan vadászokkal, főleg V3-n Nagyon nagy táp, s legalább 50%-al tudnak többet csinálni 1 szinten belül, mint a normális vadászok. Mivel a mínuszos győzelem a lényeg, még rabolni sem lehet tőlük................, s így nincs semmi veszteni valójuk.

Vegyétek el MINDENKITŐL, v. legyen mindenkinek lehetősége, sztem. ez így a frankó
Pontszám: 5.93
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
609. hozzászólás - 2010.11.12. 14:22:05 (Válasz Lord Zero #608 hozzászólására.)
1. Jóreggelt.
2. Eltévedtél.
трамвай-инженер
Pontszám: 4.06
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
610. hozzászólás - 2010.11.12. 14:24:01
Miért is?
Pontszám: 6.80
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
611. hozzászólás - 2010.11.12. 15:27:57 (Válasz Lord Zero #610 hozzászólására.)
Úgy látom neked nem elég, hogy ezzel a már lezajlott nerfel a játékosok egy elég széles rétegének nem maradt más lehetősége, hogy felvegye a versenyt a PÓK karakterekkel, mint hogy szétveresse magát és így élvezhesse a láthatatlan sajtolást.
Ha féltékeny vagy arra, hogy más csinálja, akkor tessék láss neki te is, előtted a lehetőség, hogy bucira veresd a karidat és használhasd te is, ha viszont nem csinálod, akkor maradj inkább csendben.
Pontszám: 7.08
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
612. hozzászólás - 2010.11.12. 15:48:52
V3-n tényleg nagy szám póknak lenni, nem mondom Ezt egy kicsit elnézted


A láthatatlan sajtolást pedig CSAK az optimalizátorok nyomatják, akik amúgy is baromi erősek. V1-V2-n látom értelmét ennek esetleg, mert ott nagyobb a Pókok előnye, de V3-n szinte semmi.

Az írásodból kiderül, h. TE vagy féltékeny, aminek örülök. További jó fejlődést...........
Pontszám: 5.90
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
613. hozzászólás - 2010.11.12. 16:24:25 (Válasz Lord Zero #612 hozzászólására.)
Tudod Lord az a te és még sok más emberke baja is, hogy olyankor veritek magatokat, amikor a másiknak sz.r valami és ezt olyan vérlázítóan pofátlan módon teszitek, hogy az már nem is emberi.
Azért ahogy én nézem, V3-n sem a gólya hordja össze az LE difit, hanem az, hogy a PÓKocska szépen ül a szintjén és rabol.
De lehet hiába is vesztegetem rád a szót, mert tapasztalatom szerint az ilyen kárörvendő beállítottságú emberekkel, nem lehet értelmes vitát folytatni, mert ugyan azt szajkózzák mindig.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 4.81
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
614. hozzászólás - 2010.11.12. 16:37:59
Mi?????

Én nem verem magam, minek is tenném. Nem teszek mást, mint legjobb tudásom szerint fejlesztem a karaktereimet. Amiért most írtam, az az h. megint elvettek egy lehetőséget, amit ki szerettem volna használni, ennyi. Gondoltam 30-ra felhúzom a TÖ-t ultrával, kiütöm a zafír csillagot, s felnyomom a vadászós szakikat 32-34-es szintre, s onnantól mehet a 150LE/TP-s vadászat LÁTHATATLANUL! Ennek megint lőttek, mert 8000 csatát nem szeretnék mások kárára elveszíteni, úgy h. most gondolkodhatok más fejlődési alternatíváról.

Az írásodhoz annyit, h. én nem sértegettelek még, s ha kérhetem te se tedd. Pofája a lónak van....... Tanulj tiszteletet!
Pontszám: 5.06
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
615. hozzászólás - 2010.11.12. 16:42:11 (Válasz Lord Zero #614 hozzászólására.)
van 15bajnokid sztem húz dki a vadászós szakikat, és vadássz simán. vagy hogy ad a portya?mert pokolhatsz tovább simán ha megy. csak hát -45el kihívás lesz bvt nyerni
Pontszám: 4.51
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
616. hozzászólás - 2010.11.12. 16:48:44
Sok a mínusz az tuti Eddig is kaptam, nem is nyertem, csak ha új szintre lépek. Ekkorát nem lehet ilyen kis szinten leküzdeni. Ez annyira nem zavar, pedig ezt is miattunk hozták.

A portya már rég óta nem nagy szám. Van kb. 2-4 ember, akit lehet ütni, a többit értelmetlen. A TK még az ami jó, semmi több. Vadászni csak max-os szakikkal fogok az tuti, de jobb lett volna ha megy a láthatatlan téma ,
Pontszám: 4.64
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
617. hozzászólás - 2010.11.12. 16:50:46 (Válasz Lord Zero #616 hozzászólására.)
akkor csak térkapuzzál húzd föl térkapuból a vfet 25re,turbózd be, térkapuzz tovább.aztán maxos vfes kapuból told ki a többi vadásszakit,.
off:nálunk alakul epiverő szövi, ha akarsz,jöhetsz csillagért, sőt triászért is
Pontszám: 4.51
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
618. hozzászólás - 2010.11.12. 17:02:25
Köszi,

1 szint az entitás, s remélem sikerült annyira felnyomnom magam, h. elverjem az első 15-öt, s úgy meg is van a csillag.
A triász már más.........., köszönöm a meghívást. A játékban beszéljünk róla.
Pontszám: 5.94
fórumozóNorbRtFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
619. hozzászólás - 2010.11.15. 19:24:17 (Válasz Kenezimi #613 hozzászólására.)
Te apám már az oviban is a fiúk kukiját lested Enyémet is megkóstizhatod kis traveszti
Pontszám: 2.04
fórumozóNorbRtFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
620. hozzászólás - 2010.11.15. 19:25:28
Amúgy pedig ne légy balek
Pontszám: 2.35
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!