Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
621. hozzászólás - 2010.11.15. 20:06:05 (Válasz Lord Zero #618 hozzászólására.)
Ha lehetne szívesen adnék olyan játékosoknak őskőért, Lé-ért cuccokat, amik Nekik nincsen, de mivel nem lehet ezért csak azt mondom: az utóbbi időben 5 triászt adtam el az AH-ban...2 még így is maradt

Ui: Még 18 vesztett csata és mehetek láthatatlanul vadászni...újra. Éljen! Hálás köszönet Gainmasternek, illetve azoknak, akiken csatákat vesztettem :-P
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.11.15. 20:07:34-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.06
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
622. hozzászólás - 2010.11.15. 20:39:43 (Válasz Viszok009 #621 hozzászólására.)
grat ...nekem már csak 400 kell ...ééééés ezúton is szeretnék köszönetet mondani minden kedves delikvensnek, aki segítségemre van eme nemes küldetésben...leginkább April-nek és Haugruk-nak...bár lehet hogy a szándékuk más irányban leledzik, mindenesetre óriási segítséget nyújtanak számomra...ezer hála és köszönet!!! . ) ...és üssetek!!!....üssetek szééét!!! ....(milyen beteg egy mazochista játék ez ...höhö ).....
Time in a bottle
Pontszám: 7.21
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
623. hozzászólás - 2010.11.15. 21:54:56 (Válasz NorbRt #619 hozzászólására.)
Kedves NorbRt!

Látom, hogy te még leragadtál az ovis emlékeidnél, amikor a kis társaid molesztálásainak voltál kitéve és amint látom ez maradandó nyomot hagyott benned, amit azóta sem sikerült kiheverned.
Amint látom veled csak egy a baj, mégpedig az, hogy ha egy kicsit nőne az IQ-d, akkor súrolná az aszfalt alsó felét és az nagy fájdalmakat okozna zsenge kis testecskédnek.
Ezúton ajánlanék neked egy elmegyógyászt, (nevét és címét privátban megadom) akit mikor csak időd engedi felkereshetsz gyógyulási célzattal.
Legközelebb viszont mellőzd az ilyen infantilis kirohanásodat és ne tereld személyes síkra a témát.
Amennyiben ez mégsem menne, úgy hallgass és kushadj a neved.

Üdvözlettel és mélységes sajnálattal az elmeállapotod iránt.
Maradok tisztelettel.

Kenezimi

UI.: Az agykurkászt keresd fel mielőbb, mert sosem tudni, hogy a nagy ürességben a fejedben mi lakik.

K.
A hozzászólást Kenezimi módosította 2010.11.15. 21:57:01-kor
Alea Iacta Est!
Pontszám: 5.29
népszerűSyranosFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
624. hozzászólás - 2010.11.24. 09:30:43
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a láthatatlan - sajtolós taktikához hogyan kell elkezdeni fejleszteni 1. szinttől a karaktert? Vadásszak, portyázzak stb. és egyből minden LE a szakértelmekre rakjak? Vagy tulajdonságaimat növeljem, portyázzak, ne vadásszak, küldizzek és később legyen a szakik fejlesztése?
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
625. hozzászólás - 2010.11.24. 10:14:46 (Válasz Syranos #624 hozzászólására.)
Ha láthatatlanul akarsz vadászni, akkor ne portyázz--> így nem kell TÖ a karinak. Persze ha pp-ni is akarsz akkor kell, bár az sztem bonyolultabb, mert akkor kell portyás szakik (min 30, vagy maxolása)

Én ha újat kezdenék (amit már ebben az életemben nem tervezek, mármint vadászósat) akkor megkérnék először egy ismerőst, h építsen engem körbe, 7-es akadémiát toljon min, ekkor jön a VF nevű szaki megtanulása.

Nah kezdésnek: 4. szintig vadászni--> megcsinálni pár küldetést, 4. szintig nem költeni semmit, ha nem szeretnéd, hogy sokat raboljanak akkor ezt is láthatatlanul...(nem tudom mikortól lehet kategorizálni, (mert akkor lehet szép csilli-villi kvízmedált szerezni) de azt rögtön elkell kezdeni, illetve 99%-osan helyesen válaszolni a kérdésekre (script, vagy kereső {tom hogy a sricpt tilos, de ha nem látják=akkor nem is tudják})

4. szintre érve láthatatlanul is lesz vagy 3-4 ezer LÉ-d (ha nem rabolták el közbe...ilyenkor a V3-s világ erre pont tökéletes)

4. szintre érve ha van akadémia akkor a tanulást fejleszteni, ha nincs spektrálist, ez min 50-re ildomos aztán tudatturbó, csapda, sajtolás és a többi, ha viszont van akadémia akkor tanulás, VF maxolása, transzplantáció, spm, csapda, sajtolás, én így kezdenék neki.

És persze kereskedelem, mert 20-szintű sztázisbubit kötelező megvenni! Minél előbb annál jobb!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.11.24. 10:16:15-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.71
népszerűSyranosFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
626. hozzászólás - 2010.11.24. 10:57:08
Köszi a választ! A fő problémám inkább az, az előbbi hozzászólásom kapcsán, hogy ha láthatatlanul vadászok ---> kevés TP, kevés LE. Ha nem láthatatlanul akkor ----> sok TP, sok LE. Igazából mindegy szerintem. De, ha portyázok, akkor a TP/LE arányom jobb, tehát kevesebb TP-vel több LE kapok.

A kérdésem inkább az, hogy egyből mindent a tanulásra rakjak teljesen a Lélekenergia sajtolás megtanulásáig?
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
627. hozzászólás - 2010.11.24. 12:38:30 (Válasz Syranos #626 hozzászólására.)
Nem olyan kevés LÉ, TP, csak a fele! De miután bejött egy változás a láthatatlanul vadászóaknak (ezt semlegesíti a sztázisbuborék) akkor felesleges a tanulást tolni a sajtolásig, mert csak fele annyit fogsz kapni a lényekért, akkor inkább azt javaslom, hogy vadássz simán és fejleszt a spm-t, csapdát, sajtolást, és ha már elég magas a kereskedelmed a sztázisért és több a vereséged mint a győzelmed akkor vedd meg.

Igen ha portyázol, de ott is figyelni kell eléggé, elején még könnyű farmokat találni, de 13-15. szintre ez már igencsak bonyolultabb alakul.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.71
népszerűSyranosFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
628. hozzászólás - 2010.11.25. 13:59:20
A Sztázisbuborékot az 5.-ös világon hanyas szinttől lehet megvenni?
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
629. hozzászólás - 2010.11.25. 14:07:54 (Válasz Syranos #628 hozzászólására.)
Nem lehet megvenni, mivel ellenkezik a V5 elveivel. Ugyan így várható, hogy alapos tanulás se lesz!
Pontszám: 5.43
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
630. hozzászólás - 2010.11.25. 15:32:44
pók kari létrehozását nem jacaslom az első 3világon. semmi új játékos, hihetetlenül szárazak az alsó szintek
Pontszám: 4.82
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
631. hozzászólás - 2011.01.08. 11:23:48
Mit gondoltok arról, hogy bubi relikviával ne lehessen bajnokin indulni? Ha belegondolunk, ez azért van, hogy az elesetteket rendbe tudják szedni a karit, de hogy ebből építkezve bajnokikat nyerjenek az durva, nem?
V3-Shifu
Pontszám: 4.04
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
632. hozzászólás - 2011.01.08. 13:25:06 (Válasz Pörgönc #631 hozzászólására.)
ez mekkora szemétség lenne!!!
és a pókok nem igazságtalanok, hogy csak portyáznak, ájultra ütve mindenkit, tönkretéve más játékát?
De minket kell szivatni, pedig mi csak legelészünk...ha pók létedre jobb nálad egy láthatatlan vadász, akkor így jártál. ő az erejét nem mások lehúzásából nyerte
Pontszám: 8.04
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
633. hozzászólás - 2011.01.08. 14:30:40
Szerinted okés dologból bármilyen átlagkarival szemben +30% LE-ből fejlesztett karival bajnokin győzni? Abban hol van a tehetség? Egy pillanatra felejtsd el a legerősebb pókokat. Lesz ellenük idővel bárkinek is esélye?
A hozzászólást Pörgönc módosította 2011.01.08. 14:31:02-kor
V3-Shifu
Pontszám: 4.43
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
634. hozzászólás - 2011.01.08. 14:43:49 (Válasz Pörgönc #633 hozzászólására.)
nem, de mivel a láthatatlan vadász felezett sebességgel halad, így nagyon hamar kikerülnek egymás bajnoki kategoriáiból
Pontszám: 3.74
kedvencVeszett KutyaFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
635. hozzászólás - 2011.01.09. 14:03:04
Azt se felejtsük el, hogy aki bevállalja, az jobb karit szeretne.
A lehetőség mindenki előtt nyitott.
Ha akarod csináld meg te is Pörgönc.
Pontszám: 6.83
fórumozóFalcoFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
636. hozzászólás - 2011.03.13. 15:16:05 (Válasz Darksol #20 hozzászólására.)
Sziasztok

Talan en megfelelek a kriteriumoknak.
A jo vadaszatnak es a lathatatlansagnak koszonhetoen nemnagyon utogetnek. Eleg regota toltam ezzel a taktikaval, es elertem hogy szintemnek elejen alljak.
Ha nem alaz le a vegen Prisma O-hatalmassagossaga, talan meg bajnokit is nyerhettem volna nemregen.

Ja, hogy alapjatekos vagyok? Bocsanat.
De ez meg nem kizaro ok az irashoz
En a valaszt itt latom:

"...állatot elfogni, mintha nem láthatatlanul vadásznál.
Ár: 14000 Lélekenergia és 10 Őskő"
Rephrase: 10 osko

Ez az ok, megha ezer hozzaszolas is jon az okot es kovetkezmenyeket firtatva. Ha valaki -alulrol feltorekvo- elonyhoz akar jutni a jatekban fizessen meg erte (ahogy en ertelmezem: Ne 'csak' Dolgozzon meg erte, Fizessen 'is' erte).


Gondolkodtam hogy kiadjak e erte penzt, ugy voltam-vagyok vele, hogy megmutatom, tudok alakitani nagyot premes, fenyes, oskoves privilegiumok nelkul is.
Talan most?
Nem adok erte, nem bizony
Ennyire nem akarok fuggo lenni.

Minden szinten van nehany bika karakter az extrakkal, oket mar nem lehet beerni, a tobbiek pedig fizessenek, ha kell nekik az elony ami eddig elerheto volt mindenki szamara.

Eddig az irgalmatlan lassu jatekmenet volt az ar es nehany nemigazan kellemes dolog, kellett hogy taktikazz hogy jol mukodjon az egesz, es kellett a transzcendalis projekcio is, de mostantol mindez + tiz osko.
Tenyleg nem sok, kifizetheto.
De elvbol megallom, Talan egyszer bajnokit is nyerek osko nelkul.
Ez gondolat motival, hogy folytassam.

Talan mar nincs ertelme, gondolkodnom kell hogy talaljak taktikai megoldast az ujabb hatranyra.

Fejemre fognak azok is noni, akik kiadjak a penzt a sztazisbuborekert...

Udv: Falco
A hozzászólást Falco módosította 2011.03.13. 19:59:20-kor
Valaki pontozzon LEeee
Pontszám: 7.49
kedvencSainFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
637. hozzászólás - 2011.03.13. 19:00:47
Sziasztok!
Bocsássatok meg ha nincs kedvem át nyálazni több mint 30oldalt,nekem 1óra,nektek 1perc:)
Szóval végül is mi lett az eredménye a NERFnek?
Állatsajtolásos küldetésnél használtam volna ki, de ahogy érzékelem 60állatból 3at tudok foglyul ejteni 20csapdakészítéssel és szint*2+10 szerencsével :S:(
V1-Szúszá
V5-Sain
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
638. hozzászólás - 2011.03.13. 19:23:58 (Válasz Sain #637 hozzászólására.)
A nerf alapján, akinek több győzelme van, mint veresége és láthatatlanul vadászik, annak feleződik a csapdakészítése, azaz 30.es szaki esetén 8 helyett 4%-a van elfogásra. 60-ból 3, az 50%, ennyi vadászatból nem lehet messzemenő következtetést levonni, de az adatok alapján már te is tudo, hogy te beleesel-e ebbe a csoportba.
Pontszám: 5.92
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
639. hozzászólás - 2011.03.13. 20:17:32 (Válasz Craslorg #638 hozzászólására.)
Pontosabban mindenkinek feleződik, de lehet venni relikviát, amivel visszaáll az eredeti elfogási arány, ha több vesztett csatád van mint nyert.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.93
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
640. hozzászólás - 2011.03.13. 22:10:52 (Válasz Lanmandragoran #639 hozzászólására.)
No igen, így helyesebb.
Pontszám: 7.37
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője