Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
261. hozzászólás - 2010.10.02. 13:35:03 (Válasz Dozer #260 hozzászólására.)
Gyere Dozer, menjünk inkább Rizikózni...
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 4.39
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
262. hozzászólás - 2010.10.02. 13:47:39 (Válasz Phobosz #261 hozzászólására.)
mit akarsz, az tiszta jó
Pontszám: 7.10
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
263. hozzászólás - 2010.10.02. 14:40:19 (Válasz Dozer #254 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - Tegnap, 21:10:34
ezek után szted kinek lesz kedve új karaktert csinálni?....és az a karakter szted hogy fog talpon maradni?


Egyszerűen, mintha semmi sem történt volna... Hiszen a környezetének is ugyanolyan feltételei lesznek mint a saját karakterének...

nem teljesen....mert: elég utópikus elgondolás az, hogy mindenki ugyanannyit játszik a játékkal...és sajnos nem helytálló....valamint ha megcsinálják az újítást, akkor elég sok játékos fog úgy dönteni, hogy inkább belappang és Pokká válik(sztem).....mert jóval erősebb lesz annál a mezőnynél, ami utána jön...akik használták, úgy sem kötődnek a gyors haladáshoz(sztem 2.)....viszont annál inkább a táphoz...az egész nerf arra lesz jó, hogy az újak majd csodálhatják az irreálisan nagy tö-et, meg szö-ket és vakargatják majd a buksijukat, hogy vajon hoccsinálták és nekik miért nem sikerül sehogy sem....és majd remeghetnek szintlépéskor, amikor ütőtávba kerülnek...
Time in a bottle
Pontszám: 6.03
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
264. hozzászólás - 2010.10.02. 14:50:20 (Válasz Faust0ne #263 hozzászólására.)
és szerinted pl egy 30-as pók majd arra vár hogy az első szintű feljöjjön az ütőtávjába? Ugyanúgy játszik tovább, mert a jelenlegi ütőtávjában is biztos talál jól adakozó egyéneket...
persze-persze előbb utóbb beéri, de azzal a lendülettel le is hagyhatja.. nem beszélve arról hogy lehet valaki erős pók, ha okosan fejleszt és vigyáz az LE-re a vadászós karakter +4,5-ről nagy eséllyel elveri a pókunkat! (Tudom, mert én is ezt csináltam és csinálom a mai napig, csak most 76-on)

és itt a kulcs: Okos fejlesztés és védeni az LE-t... Ez viszont nem játék fejlesztéshez kötött, hanem játékstílushoz....
A hozzászólást Dozer módosította 2010.10.02. 14:55:45-kor
V3-Alíz
Pontszám: 6.56
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
265. hozzászólás - 2010.10.02. 14:56:52 (Válasz Ricskosz #262 hozzászólására.)
Tudjuk mi is hogy jó különben nem játszanánk minden nap vele, a helyett hogy mosolygunk a fórum kommentjeiteken..
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.08
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
266. hozzászólás - 2010.10.02. 15:20:40 (Válasz Dozer #264 hozzászólására.)
nem fog rá várni, de be fogja érni....és kb 2-3 szinten keresztül próbálkozik majd....valamint igen...elveri....sőt..akkora különbség sem hozzá...meg láthatatlanság sem....én is ezt csinálom...és nem 76. szinten ...pfff ....nem...a hangsúly az eltéréseken van....úgynevezett "útólérhetetlenre" fejlesztett karaktereken...ez olyan mintha ki akarnák venni az spm-et a játékból....vagy a kreaffot....nem a PoK vs vadász harcokon...és nem azon hogy védd az LE-det vagy sem.....védheted akármilyen jól, ha csak 2/3 részét kapod annak, amit ő anno kapott ugyanannyi tp-ért.....csökkenteni akarják a fejadagot...infláció vazz ...az ok, meg csak egy pár rinyagép személyében testesül meg ...egy értelmes okot nem mondott senki, hogy miért kell ez...
Time in a bottle
Pontszám: 5.04
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
267. hozzászólás - 2010.10.02. 15:36:15 (Válasz Dozer #258 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2010.10.02. 13:19:58
Idézet: S0laris - 2010.10.01. 22:19:26

Igen, egy 10-es szint alatti pókot hamar túl lehet ugrani szintben, csak azért, hogy belerohanj a 10-es szint feletti pár pók karjaiba...


jajj ne már... ezek szerint akkor csak annak érdemes játszani aki vagy nagyon erős, vagy TOP 1????
Persze jöhet a sajnáltatás hogy akár hova megyek szintben mindig van 2-3-4 vagy akár több erős játékos... Az ilyen embereknek pont nem való a VU!


*casting spell of cure blindness*

Egy szóval sem mondtam, hogy csak akkor játsszon valaki, ha ő a legerősebb az ütőtávjában. Leírom még egyszer, ezúttal lassabban: 50... feletti... pók... nem... okoz... akkora... kárt... mint... egy... 10... alatti... pók...

Átlag játékos 20 alatt még nem látja át az összes lehetőséget a játékban. Aki most regel, rövid idő alatt egyből a darálóban találja magát, esélye sincs legalább minimális védettségben játszani, mert egyből a nyakán vannak a pókok és rabolják le. 10-es szint alatt morzsolódik le a játékosállomány nagyrésze, és nem 100%-ban azért, mert az új játékosoknak nem tetszik a játék. Ehhez képest 50 felett már igencsak edzett a mezőny, persze vannak farmok, de oda kell figyelni arra, hogy kit próbálsz lerabolni.

A láthatatlanság nem "i win" funkció, hanem egy lehetőség, hogy felzárkózz az átlaghoz, vagy ha nem vagy gyenge, bajnoki babérokra törj.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.18
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
268. hozzászólás - 2010.10.02. 15:41:02 (Válasz Faust0ne #266 hozzászólására.)
az a baj hogy egy pók több LE-t szed össze egy adott szinten mint egy vadász??? Kérem szépen azért hagyjuk már meg ezt a játékot PVP játéknak, aminek a kezdetekkor indult... (elég pofont kapott már a portya)

Mindenkinek adott a lehetőség hogy portyázzon, szóval ez nem elfogadható indok tőled.. főleg azért sem mert a láthatatlan vadászatnak semmi köze sincs a portyához... Tudod az egyik PP-ből, a másik CSP-ből megy ám...

értelmes okot kérsz? tessék én adok egyet:
A láthatatlan vadászat előbb utóbb eljut oda (ha már el nem jutott) hogy jönnek tucatjával a már-már szinte irreális karakterek... (egy példa, van olyan karakter 62-n akinek magasabb az IQ-ja mint nekem 76-on, pedig bő 1 évig VF-el toltam én is, sőt vadásztam láthatatlanban is és rádásul nem nevezhető az én karakterem IQ-ja sem kicsinek a saját környékén...)

Tehát szépen lassan jönnek ezek a "monstrumok", aztán egyszer csak majd elkezdenek támadni is ám.. Na majd akkor lesz a sírás ha 1-2 ilyen "monstrum" azt mondja megunta a láthatatlan vadászatot, s elkezd úgy igazán csapkodni... Rádásul tetőzve a problémát pont olyan szinten helyezkednek el, ahol nem 1-2 hét a menekvés, hanem lehet hogy 1 év is....

Ez az átlagjátékosoknak kedvez??? Azt vegyük már tudomásul hogy lehet bármilyen rendszer, az aktív és megfontolt játékos úgyis erősebb lesz, s ez így van rendjén!
Ezzel a változtatással sem változik semmi, mert nagy valószínűséggel alkalmazkodnak a "monstrumok" is és hidd el hamarabb kiismerik a megváltozott rendszer előnyeit mint az átlag játékos! (mint ahogy tették a régi rendszerben is)

Jelen esetben azért megy itt a sírás mert nem lesz esély az erős karaktereket megközelíteni... Optimistán kérdezem: Eddig volt?
V3-Alíz
Pontszám: 5.64
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
269. hozzászólás - 2010.10.02. 15:52:21 (Válasz Dozer #268 hozzászólására.)
én pl elkezdem csinálni azt a taktikát amivel 17év szintet lépni, de fix a jóó magas le/tp arány..(kb 3-4*erese eg ypókénak, pontosan nem számoltam utána)
Pontszám: 4.21
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
270. hozzászólás - 2010.10.02. 15:56:20 (Válasz S0laris #267 hozzászólására.)
Már megint azzal, jöttök , hogy mi van ha valaki most kezdi el.. Kezdő játékos, ne 4 éve futó szerveren kezdjen el játszani.Inkább a legújabb szerveren ahol tapasztalatot szerez, utána már elkezdhet máshol is karaktert.
Ezt akár a kezdő játékos tanácsokba is be lehetne írni.
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.04
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
271. hozzászólás - 2010.10.02. 15:59:00 (Válasz S0laris #267 hozzászólására.)
leírom akkor én is lassan neked ok? 50-es pók nagyobb kárt okoz mint egy 10-es pók.... naaaa érted?

Kérdezz meg pl egy 44-est mennyi idő kellene ahhoz hogy "lerázzon" magáról egy 50-es pókot, akár szintben, akár TÖ-ben vagy felszerelésben...
Nézzünk már támadhatósági szintet is az ég szerelmére...
V3-Alíz
Pontszám: 3.47
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
272. hozzászólás - 2010.10.02. 16:00:10 (Válasz Dozer #268 hozzászólására.)
szal te vagy az egyik ok? ...szted azzal, hogy kiveszik ezt a lehetőséget, mi fog változni?....már jóval erősebb nálad...és ez így is marad....de azt hiszem kezdem kapisgálni mi folyik itt ....a top szörnyen megijedt, mert jönnek az ien ütőgépek ...és ahelyett, hogy fejlesztenének egy hasonló technikát védekezésképp(mondjuk a vf-et vissza, láthatatlan: on), inkább sírnak egy sort, hogy: "ugyanmá...változtassák mán meg....há' nehogy már elverjen azért mert okosabban csinálja"....hát persze...de megvan a megoldás!...kérjétek meg Miki-t hogy programozza be a játékba azt, hogy mindig nyerjetek....+kapjatok 1000-et minden tulra, mert az úgy a csini . ) ...a PoK-ot nem példának hoztam fel....gondolkozz ...pont az előbb írtam le, hogy rossz úton jársz ha azt hiszed, hogy a PoKokkal lenne problémám...képzeld nekem is van....az említett "gusztustalan" alacsony szintű fajtából...az eltérések....azok amik beleszólnak a játékmechanizmusba....///használsz vf-et?....nem?....rohadt vf-esek....túl erősek....vetessük ki a JV-vel ///...ez megy itt...semmi több...grat...
Time in a bottle
Pontszám: 4.17
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
273. hozzászólás - 2010.10.02. 16:02:09 (Válasz Faust0ne #272 hozzászólására.)
Félre érted, csak a portyát szeretnénk újra fellendíteni.
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.04
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
274. hozzászólás - 2010.10.02. 16:03:10 (Válasz Faust0ne #272 hozzászólására.)
és mégegyszer

Engem aztán hidegen hagy az hogy mit csinálnak ezek a "monstrumok"... mire ő 1 szintet lép én lépek 5-öt A TOP-ra ez ugyanúgy igaz SOHA.. érted SOHA nem érnek fel a TOP-hoz!!! Azért ne nézzük már hülyéknek azokat a játékosokat akik ott vannak a TOP 50-ben pl... Ők "derítették" fel a játékot nekünk alacsonyabb halandóknak...
A hozzászólást Dozer módosította 2010.10.02. 16:04:25-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.71
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
275. hozzászólás - 2010.10.02. 16:09:22 (Válasz Dozer #274 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2010.10.02. 15:41:02


értelmes okot kérsz? tessék én adok egyet:
A láthatatlan vadászat előbb utóbb eljut oda (ha már el nem jutott) hogy jönnek tucatjával a már-már szinte irreális karakterek... (egy példa, van olyan karakter 62-n akinek magasabb az IQ-ja mint nekem 76-on, pedig bő 1 évig VF-el toltam én is, sőt vadásztam láthatatlanban is és rádásul nem nevezhető az én karakterem IQ-ja sem kicsinek a saját környékén...)

Tehát szépen lassan jönnek ezek a "monstrumok", aztán egyszer csak majd elkezdenek támadni is ám.. Na majd akkor lesz a sírás ha 1-2 ilyen "monstrum" azt mondja megunta a láthatatlan vadászatot, s elkezd úgy igazán csapkodni... Rádásul tetőzve a problémát pont olyan szinten helyezkednek el, ahol nem 1-2 hét a menekvés, hanem lehet hogy 1 év is....



LOOOL...valamint, nekem biztos nem...és nem bántom én őket valamint nem is nézem hülyének sem
Time in a bottle
Pontszám: 2.20
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
276. hozzászólás - 2010.10.02. 16:11:22
Engem most már csak egy dolog érdekel. Dátum szerint pontosan mikor vezetik be?

Pontszám: 7.87
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
277. hozzászólás - 2010.10.02. 16:11:59 (Válasz Dozer #268 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2010.10.02. 15:41:02

Jelen esetben azért megy itt a sírás mert nem lesz esély az erős karaktereket megközelíteni... Optimistán kérdezem: Eddig volt?


Volt:
V1 - Aurri - láthatatlan vadászból lett pók - egyszeres bajnok
V1 - Yoli - láthatatlan vadászból lett pók - egyszeres bajnok
V1 - Ditt - láthatatlan vadász - egyszeres bajnok
Tovább is van, mondjam még?

Phobosz, neked is egy példa:
V1 - Sloan - 32. szinten +9.2 milla LÉdiff
Hova is kell a portyát lendíteni?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.18
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
278. hozzászólás - 2010.10.02. 16:15:39 (Válasz Phobosz #273 hozzászólására.)
oh...figy...ez egy játék...könnyen kiszámítható...nem kell hozzá különösebb integillencia sem(igen...magamból indulok ki)....ha egy Pok rácseszik mert nem tud időben vadásszá alakulni, az legyen az ő baja...ne mindenkié....ha jobb egy vadász bevétele akkor jobb...ennyi....nem kell ahhoz láthatatlan vadászat, hogy leverj egy PoKot....egy kimaxolt LE termelős kari már 35-ön bucira veri a több millás rablót...láthatatlan vadászat nélkül is.....megoldás?...vegyük ki a spekit is!
Time in a bottle
Pontszám: 3.70
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
279. hozzászólás - 2010.10.02. 16:19:21 (Válasz Faust0ne #278 hozzászólására.)
ez úgy ahogy van, hülyeség
nagyon hamar kimaxoltam v2n az LE szakikat, és ahogy nézegetem a felsőbb szinteket, nem hiszem h 35.szintre életképesebb leszek egy póknál
Pontszám: 4.86
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
280. hozzászólás - 2010.10.02. 16:23:24
Figyeljetek engem amúgy hidegen hagy hogy eltörlik-e vagy sem.
Eddig is kihasználtam a láth.VF-et , ha bent hagyják még egy bizonyos ideig folytatom, és befejezem a mostani karakter tervet, ha meg kiveszik sima vf el folytatom az utam.. van nálam is erősebb, szintemen is, mindig is lesz erősebb, szóval nem is ez éltet, hanem hogy élvezzem a játékot.
Ha nektek mindenáron az a bajotok hogy nem ti vagytok a szerveretek istene, az a ti személyes gondotok, de annyit mondhatok, ha ezt a hozzáállást folytatjátok elemészt..

MOD: Solaris , bajnokit pedig bemákolni is belehet!Láttam már rá nem egy példát!:)
A hozzászólást Phobosz módosította 2010.10.02. 16:25:17-kor
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 7.36
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője