Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
421. hozzászólás - 2010.10.05. 11:44:31 (Válasz Gort #420 hozzászólására.)
Szent igaz, én is pontosan ezen agyaltam eddig, majd meglátjuk, hogy az össznépi tömés miatt megint milyen nyafogások lesznek, ha már a mi érvelésünket annak minősítették.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 5.98
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
422. hozzászólás - 2010.10.05. 11:57:22
Van preventusz, azaz lehet védekezni a tömés ellen. Innentől nevetséges a tömés miatti sírás!
A 3300 veszteség begyűjtése napi 40-el 83 nap nonstop kenődés, aki ezt megcsinálja, az... Különösen ha valaki viszont töm, azaz javúl az arányod miatta?
Pontszám: 6.13
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
423. hozzászólás - 2010.10.05. 12:03:05
Az sem nagyon érdekel, ha nem tudom tömni, de ha ez kell ahhoz, hogy használhassam a láthatatlan sajtolást, akkor megcsinálom.
Nem fog érdekelni a nyert/vesztett csata átlagom, mert minek érdekeljen?
Az is csak egy statisztikai adat.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 7.97
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
424. hozzászólás - 2010.10.05. 12:04:33 (Válasz Miklós #410 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.10.05. 10:14:23
Na akkor eltéritem a topicot esszencia katalizátor irányába, de csak 1 post erejéig...

Az egyből bármilyen esszenciából bármilyet igy hirtelen kicsit túl erős "megoldásnak" érezzük. Az esszenciák elsődleges célja az volt, hogy használd őket, maga a konvertálás csak egy kis bónusz akart lenni, ha túl sok lenne belőlük. Tudom, az optimalizátorok ettől kezdve csak konvertálásra hajtanak De a lényeg: ha bármit bármire lehet konvertálni, akkor irdatlanul rövid idő alatt összejönnek az ultrák, és senki nem fogja az esszenciákat arra használni, amire eredetileg ki lettek találva. Játszom a saját játékommal, és látom, mennyire ki vagyok tömve esszenciákkal, úgy, hogy nem igazán teszek érte semmit.
Tehát egyenlőre óvatosak leszünk, csak katalizátort lehet majd gyártani, és azt is 4:1 arányban. Ha ez kevésnek bizonyul, a jövőben ezen még mindig lehet változtatni, berakni olyan AF képességet, amely növeli a katalizátor hatékonyságát, és 3:1-ben konvertál, és/vagy másféle esszenciát is tud előállitani. Még úgy sincs sok szövinek 50-es laborja, ha most nagyon felpörgetnénk az ultakonverziót, azzal csak e szövetségek előnyét növelnénk tovább a többiekkel szemben. Remélem azért ez is jobb a semminél...


Ha a konvertalas tenyleg csak kis bonusz akkor kb. ingyen elerheto kellene legyen es nem 400milla epites meg 25 esszenciaba kene keruljon. Es az se lett volna baj ha ezt meg azelott leirod, hogy nekialltunk az egesznek. Sokan mar most is csak a konvertalasra hajtanak mert komoly tapot varnak egy olyan dologtol amihez ennyire nehez hozzaferni.

En nem ertem mi a gond nalatok a fejekben es a "kis" tapok es jatek szinesitesek miert kell, hogy 5x-10x annyiba keruljenek mint a lenyeges dolgok ?

En nem ismerek senkit aki gradulatum nelkul, ki lenne tomve rendesen esszenciaval. (marmint rajtad kivul) Ezert nekem ugy tunik, hogy ez erosen szubjektiv ki mit tekint az "erosen kitomve" fogalman.

Ahhoz, hogy az emberek hasznalni tudjak az esszenciakat legalabb 2 (3x-os hatoideju - 24-25 oras) vagy 3 (6x-os hatoideju 48-50 oras) kategoriat kellene csinalni. Az ultra esszenciak sokkal tovabb kellene tartsanak(3. kategoria) es az alap esszenciak kozott is akad szep szammal aminek a jelenlegi idokorlat mellett csak minimalis ill. semmi haszna nincsen. Ez nagyreszt annak koszonheto, hogy adott tipusbol nagyon nehez annyit osszeszedni, hogy taktikazni lehessen vele. Van nehany nagyon eros esszencia de a tobbseguk csak minimalis bonuszt ad nem veletlen, hogy a tobbseg inkabb az ultrara hajt hiszen az esszencia hasznalatrol lemondani nem kulonosebben nehez. Legalabbis en elvetve ereztem csak kisertest arra, hogy esszenciat hasznaljak es ne inkabb az ultrara spajzoljak be. Raadasul meg dragak is (mar aki kolt ra) mert kb. 0,5 oskobe kerul darabja. Ha ez ilyen alapon szamolok akkor az ultra kb. 30-50 oskobe kerul minimum ami nem keves.


Jelenleg ugye maximalisan (50-es laborral) 500 perc (8ora 20perc) tartanak az esszenciak, bonuszok szerint osszegezve oket (a teljesseg igenye nelkul):


elementaris fuzio +10 - en csak olyan karaktereket ismerek akiknek vagy maxos vagy turboval maxoljak kb. semmi haszna ilyen szempontbol, minimalis a hasznalhatosaga szerintem. (ha maxolna a szakit ill. maxos szaki eseten adna +10-et ahogy eddig akkor meg meg is gondolnam hogy ellojem)

+5 kreaff - aki a kreaff-bol rendszeresen ki tudja szedni az LE-t es ezzel szamolni is tud az jo esellyel nem vadaszik vagyis nem fer hozza(legalabbis ertekelheto mennyisegben), masnak meg nem kell

+10 transzcendalis: tipikusoan olyan esszencia aminek a 2.-3. kategoriaba kellene lennie 8 ora 20 perc kb. az alvasidot sem takarja de a 8 ora munkat se.

+20 valosagformazas: az esszenciak talalati eselyet alapul veve es elosztva 25-el kb. 1,5-2 havonta +2 PP ha elhasznalom. Nalam ez kb. a kicsit tobb int a semmi kategoria.

+10 idomitas: nem rossz cucc azoknak akik az allatszintlepos/sajtolos kuldiket porgetik kar, hogy mivel ezt folyamatosan erdemes csinalni ezert 1-2 allatnal tobbre (a 15 perces idomitas miatt meg foleg) nem eleg darabonkent. Ugyan az a baj mint az osszes tobbivel 1,5-2 havonta egyszer elloni 2 allatra kb. olyan mintha nem is lenne.

+10 sebgyogyitas: vesz eseten jol johetne ha tobbet adna +10 sebgyogy 120-160-as gyogyitasnal is csak 100-150-el tobb eleterot jelent ami lassuk be nem oszt nem szoroz, 10+ hasznalat kell ahhoz, hogy legalabb 1 gyogyitastnyi idot (15 perc9 sporolni lehessen vele...

+10 vastagbor: alacsonyabb szinten talan van ertelme kesob meg kb. semmi ahogyan a vastagbor is kb. ertelmet vesziti egy ido utan.

krit utes/varazslat/szivossag stb. Kb. csak bajnokira jok, mar ha valakinek az szamit valami.

stb.

Termeszetesen konnyen leeht, hogy en ezen a szinten teljesen maskeppen latom a dolgot es mondjuk a kozepmezonynek eszebe se jut ultrara hajtan mert az esszenciak szamukra ertekelheto segitseget nyujtanak de en innen ugy latom, hogy jelenleg ultrara gyujteni kb. az egyetlen ertelmes dolog amire az esszenciak nagy tobbsege felhasznalhatok. Nehezen tudom elkepzelni, hogy napi hasznalat szintjen tudjam oket a jelenlegi formaban hasznalni.

Persze lehet, hogy kiderul, hogy az ultra esszenciak sem hasznosabbak az alapoknal csak tovabb tartanak, ha ez igy lesz akkor sem fogok a napi hasznalatra atterni csak szimplan hagyom a fenebe az egeszet es nem foglalkozok vele volt mar maskor is ertelmetlen fejlesztes a jatekban ez is csak egy lesz a sok kozul.
A hozzászólást Wuher módosította 2010.10.05. 12:22:33-kor
Pontszám: 7.44
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
425. hozzászólás - 2010.10.05. 12:08:24 (Válasz Kenezimi #423 hozzászólására.)
Idézet: Kenezimi - 2010.10.05. 12:03:05
Az sem nagyon érdekel, ha nem tudom tömni, de ha ez kell ahhoz, hogy használhassam a láthatatlan sajtolást, akkor megcsinálom.
Nem fog érdekelni a nyert/vesztett csata átlagom, mert minek érdekeljen?
Az is csak egy statisztikai adat.


Bezzeg ha ez az arány beleszólna, hogy Te mennyit tudsz rabolni... Akkor más lenne a hozzáállás. Aki sokat nyer, attól sokat lehet rabolni, de ő is többet tud, mint akinek rosszabb az aránya. Ezen nem kéne elgondolkodni?

Egyébként tetszik, hogy V3-on vannak olyan bajnokok, akik nem portyáznak (értsd: 30-as szinten nincs összesen 1000 csatájuk, az is negatív arányú), de már 3-4 medáljuk is van... Biztos nem láthatatlan vadászattal, meg sajtolással szedték meg magukat... (Nem ítélem el, én is ezt csináltam, mert MUSZÁJ volt)
Pontszám: 6.96
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
426. hozzászólás - 2010.10.05. 12:43:25
Bizony-bizony mondom néktek, ugyebár amikor nerfelték a portyát,akkor beindult a sírás, jajgatás, hogy kevesebb lesz a bevételük a PÓK kariknak és tömhetők lesznek TP-vel.
Erre ugye behozták azt a francos gyűrűt, hogy a mi kis kedves PÓKjainkkal ne lehessen kajakra szintet léptetni és ők még tovább tudjanak tápolni egyazon szinten.
Most viszont szívatják a vadászokat, ezzel a semmi kis exploittal, amivel képesek lettek volna felvenni a versenyt más feltápolt karakterekkel szemben.
A hozzászólást Kenezimi módosította 2010.10.05. 12:43:48-kor
Alea Iacta Est!
Pontszám: 5.87
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
427. hozzászólás - 2010.10.05. 12:49:48 (Válasz Yaksee #425 hozzászólására.)
Nekem nem muszáj láthatatlanul vadászni, én akarom. Mert így szeretek. Mert szeretem, hogy nem vagyok senkinek a lábtörlőrongya. Elég erős vagyok ahhoz, hogy ne nagyon kössenek belém. Ami a portyázást illeti, a barátságos portyát nyomatom, mert az kevésbé időigényes. Kb. 10-15 éles portyát indítok havonta a változatosság kedvéért. Ezen kívül csak háborúban verekszem, de azt mi csak nagyon ritkán indítunk, beérjük azzal, ha azokat verjük el, akik ránk támadnak. Élni, és élni hagyni.
A legnagyobb hatalom az, ha nem kell élned a hatalmaddal. Létrehoztam a nyugalom szigetét a háborúk és csaták forgatagában. Megdolgoztam azért, hogy idáig jussak. Nem fogom veszni hagyni, csak azért, mert pár vereséget be kell gyűjtenem, hogy továbbra is így játsszak.
Nincs bajnoki medálom, és valószínűleg nem is lesz sohasem. A lényeg az, hogy békén hagynak, és olykor, ha megtámadják a szövetségem, akkor lehetek háborús bajnok. Számomra ez a tökéletes játékélmény, és nem esik jól, hogy Miklós szemét ez szúrja. Szerintem vannak itt más problémák is a láthatatlan vadászaton kívül.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.48
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
428. hozzászólás - 2010.10.05. 12:53:40 (Válasz Birka #422 hozzászólására.)
Erre a problemara kizarolag fizetos verzio letezik. Aki nem fizet, annak a problema tovabbra is problema. Ilyen jatekosbol pedig jopar van, de ok a periferiara szorultak, gyak senkit nem erdekel a problemajuk. Irtora tetszik, h egy ingyenesnek reklamozott jatekban a hibajavitasok fizetosek. A mostani nerf eredmenye is az, h vegyel oskovet. Nem azzal van problemam, h orult draga lenne 10 osko, hanem azzal, h minden egyes ujitas/nerf arra osztonoz, h vegyel oskovet! Lehet jatszani osko nelkul is, de akkor el kell konyvelje a jatekos, h az 1.0val potyog, amiben a hibak sosem lesznek kijavitva, csak a 2.0tol erheto el a javitas, ami mar nem ingyenes. Nem erzem igazsagosnak, h a hibajavitasokert fizessen barki is. Az oskovet premium dolgokra kellene hasznaltatni, es nem az alap dolgok eleresehez... vagy van olyan, aki szerint nem alap, h a nem kivant tomesek elol vedve legyen egy ingyenesen jatszo jatekos?
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 6.49
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
429. hozzászólás - 2010.10.05. 12:58:49
Különben meg már tanulhattak volna Miklósék az eddigiekből, hogy minden régen futó világban nagy felzúdulást kelthet bármilyen változtatás, főleg az ilyen, ami elég terjedelmes rétegeket érint.

Azt hiszem, hogy volt valamelyik topicban szó egy tesztvilágról, ahol ki lehetne próbálni az összes játékba javasolt fejlesztést, azok hatását és eredményeit, viszont ennek csak úgy lenne értelme, ha az a világ teljességgel teszt jellegű lenne és aki regisztrál oda, az a másik világon lévő karakterének a klónját viszi át, mert így lehetne képet kapni a fejlesztések mindenféle következményéről, anélkül, hogy ebből más világokon lázadás legyen.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 7.71
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
430. hozzászólás - 2010.10.05. 13:10:05 (Válasz Kenezimi #429 hozzászólására.)
Többek között én javasoltam a tesztvilág bevezetését. De biztos nincs időkeret rá Pedig biztos sokan szánnának a tesztelésre 1-2 hetet.

Én, mint portyás mondom, hogy ez a nerf nem igazán ideális.
Mondjuk a gyűrűm miatt nem zavar annyira ha rajtom fogják begyűjteni a szükséges vereségeket... csak a portya átlagomat rontja.
De ha nem lesz ilyen felzárkózási lehetőség, akkor előbb-utóbb mindenki rájön hogy Portyás Peti és Optimalizátor Olga úgy hugyozza ketté a karakterét fél kézzel hogy nézni is kín. Ha ez bekövetkezik akkor várható a sok törlés és esetleg újraregisztrálás, ahol már mindenki rájuk akar hasonlítani. Ezt pedig számomra igen nagy szívás lenne. Nem azért mert utolérnek és lealáznak, hanem mert elfogynak a célpontok, és ha fogynak a célpontok akkor egyre többet jár az ember arra a pár karira akik aktívak.. és a kőr bezárul.

Szerintem benn kéne hagyni ezt, vagy valami más kikötést tenni neki...
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 7.19
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
431. hozzászólás - 2010.10.05. 13:24:56 (Válasz LoWs #430 hozzászólására.)
Amirol te oirsz az a jatek megcsufolasa. Az optimalizatoral nem azert nem tudod felveni a versenyt mert szar a jatek hanem mert jobban jatszik mint te. Az egesz optimalizacio errol szol. Lehet utalni ezt a reteget de a jatekot nem az optimalizator teszi tonkre hanem az olyan szabalyok amik a jatek folyasaval ellentetesen hoznak letre olyan karaktereket akiket nem lehet legyozni.

Az optimalizatort max. randommal tudod megfogni minden mas modszer ami az optimalizaciot ellehetetleniti drasztikusan leszukiti a jatekon beluli mozgasteret es egyenkaraktereket gyart, akik csak bizonyos szakertelmek menten lehetnek erosek, es nem a jatekstilus, a karakter mogott allo ember taktikazasi logikai kepessegei lesznek amervadoak. Magyaran kiolod a pvp-t a jatekbol mert nem ember ember elleni kuzdelem ahnem szakertelem szakertelem ellen tulajdonsag tulajdonsag ellen lesz, ahogyan mar most is kezd fix.-en beallni a jatek.
Pontszám: 7.34
kedvencKiyotokunFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
432. hozzászólás - 2010.10.05. 13:27:22
Igyekeztem mindent átolvasni,és a következő elhatározásra jutottam:

ez a több csata vesztés,mint nyerés nem a legjobb ötlet.A kicsik ütik nagyokat,tp-vel tömve és akinek nincs tömés elleni gyűrűje,kénytelen lesz venni ha nem akar gyorsan szint(ek)et lépni. (Igaz hogy én is láthatatlanban játszottam,de tömni nem fogok senkit,se időm,meg nem fer a többi játékossal szemben.)

Ötlet: 10 őskö maradhat,de ne a csatát vegye,hanem az adott szint toplistáját (Mind a tulajdonságét,mind a szakértelmekét) és aki nincs benn az adott szintjén a top 15-ben (de ezt a JV felőlem átalakithatja bárhányra),addig ugyanannyi esély járjon neki az állatelfogásért.Ebben nincs annyi kiskapu,elkerülhető a tömés is.De ez csak egy javaslat
Kiyo-Zugivó Italbarátok /V1/
Pontszám: 7.96
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
433. hozzászólás - 2010.10.05. 13:31:19
Köszönjük!

Összefoglalom: azok akik teljesen menthetlenek (így láthatatlanul is simán átüti őket bárki) használhatják ezt - az általuk egyébként nem ismert- módszert.
Többiek: fagyi.

AKik eddig használ(hat)ták konzerválják az előnyüket (itt köszönetet rebegünk páran, bár mellékesen megjegyzem ha a rúd másik végén lennék bizony más szavakat rebegnék - és jelen esetben ők vannak túlnyomó többségben).

Akik beaukcióztak emiatt egy értékes reliket azok le vannak ***va.

És végül ami miatt Miklós saját bevallása szerint kötélnek állt: pók karik ill. szint-top karik, összefoglaló néven: optimalizátorok. Ők ezek után egészen biztosan totál hanyagolni fogják a vadászatot (vélhetően őők lesznek az elsők akik a VF-et is EH-ra cserélik). Helyette még inkáébb portyázni fognak agyba főbe (mivel ezen karaktereknek csak egy ksi hányada volt EDDIG pók).
Ezt most borítékolom, emlékezzetek szavaimra.

Mégegyszer köszönet az átgondolt nerfért!
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 7.00
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
434. hozzászólás - 2010.10.05. 13:38:51
Sokaknak nem tetszik a láthatatlan sajtolás gyengítése, amit azzal magyaráznak, hogy Így még nehezebb lesz utolérni a pókokat a játékban. Eddig a VF + láthatatlan vadászat kombinációban a sima vadászathoz viszonyítva négyszeres szorzóval jelent meg a sajtolás. Tehát azonos tp mennyiséget VF-el és láthatatlanul összevadászva négyszer annyi állatot lehetett kisajtolni, mint normál vadászattal.

A megoldás kézenfekvő. Ne a láthatatlan sajtolás legyen nerfelve 8%-ról 4%-ra, hanem láthatatlanság nélkül legyen VF-el 16%, VF nélkül 32%. Így már tényleg csak a pókokkal szemben jelent előnyt a láthatatlan sajtolás
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.29
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
435. hozzászólás - 2010.10.05. 13:41:26
Egy gondolat ugrott be: Miklós az elején azt írta, hogy azért felezi az esélyt és nem a láthatatlan sajt LE-jét, hogy ne legyen ki-be ugrálás a láthatatlanságból. Ez kérem baromság. Előtte 12 óra portyamentesség, utána 24 óra kalandozás, vadászat. Akinek van harcoló állata, annak van mondjuk 10 szabad helye. Amíg összefogdossa az állatokat (ha nem változna a befogási esély) és utána kilépne láthatatlanból sajtolni, utána meg vissza... Ez elég sok időt vesz el... Persze a köpenyesek ezt könnyebben meg tudnák oldani, de azért nem mindenkinek van 10 állathelye... Szerintem gyakoribb a 4-5. Az meg összejöhet akár 60-70 vadászatból is. (még mindig változatlan esélyek mellett)

Valamit rosszul gondolok? A köpenyesek tudnák használni a relikviájukat, csak körülményesebben...
Pontszám: 7.91
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
436. hozzászólás - 2010.10.05. 13:41:58 (Válasz Wuher #431 hozzászólására.)
Azért ne ess a torkomnak!
Pont egy PÓKnak ecseteled a PvP-t és annak halálát? Mintha én nem látnám eleget nap mint nap.

Nem mintha a HSZem az optimalizálásról szolt volna.. de ha már így felvetetted...
O. O. eddig fullosan kihasznált mindent hogy a lehető legjobb karija legyen. Aki ezt nem tette meg, annak elkeni a száját. Ez tény. Ezek után csak az Ő útja marad arra hogy felvehesd vele a versenyt. Mivel az EH el van cseszve és más alternatíva Pókolás is csak keveseknek van. Így a te általad vázolt változatosság még inkább kiveszik. tegnap még simán lehagytam szintben az optimalizátorokat és akár felülről kivégzéssel simán lerabolhattam őket. Holnap már ők is velem egy tempóban fognak haladni. Tehát kb örökre a lábtörlője lesz a karakterem. Biztos nagyon fogom élvezni.

Ha csak a portya az egyetlen kitörési pont akkor sokan rámennek. Mivel itt egyik kari a másiktól Veszi El a suskát. Így valakinek mindig rossz lesz. Ameddig a portyarendszert és a rabolható LE mennyiséget+kreatívot és társait nem rakják rendbe (nem is beszélve az EHról) addig ezt kivenni über nagy badarság! Vagy legalább vele együtt valami alternatívát adnának! De nem.. csak kiveszik és megmarad a tükközőknek/V3-as optimalizátoroknak/nagyon gyengéknek (akik soha nem fogják megismerni ezt a taktikát). Tehát nem tettek semmit.. csak elcseszik a játékélményt és kb a középmezőnyök szintlépési sebességét megduplázták! Szép kis "fejlesztés" mondhatom!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 5.80
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
437. hozzászólás - 2010.10.05. 13:59:34
a végleges döntés előtt érdemes lett volna szétnézni V2-n 45 és mondjuk 60 szint között a szint top listák élén. Ha csak azt veszem alapul, hogy 33. szintig -600 volt a csataarányom, most meg szint első vagyok, akkor is botorság, most is csak 700 csatát kell buknom, 2 hét alatt megvan, és mehetek láthatatlan vadászgatni. Ez én vagyok, a 0 kis karakteremmel, de ha pl RunningMan-t vesszük alapul, úgy 5szörös bajnok, hogy néhány hónapja még negatív csata aránya volt (bocs a példáért tőle). Aki vadász karakter, és ezzel a láthatatlan technikával haladt előre, annak még akár most is lehet több bukott csatája, mint győztes, és mégis szint első, mert az nem portyából szerezte a LE-t.
A hozzászólást Blazek módosította 2010.10.05. 14:00:16-kor
Pontszám: 7.79
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
438. hozzászólás - 2010.10.05. 14:02:42 (Válasz LoWs #436 hozzászólására.)
Van mit rendbetenni ez nem vitas csak ne egy szakertelemtol vagy egyfajta jatekstilustol varjuk a megoldast hanem alhetetosegek bovitesetol. Annyi erovel amennyivel itt sokan a valtoztasas elkeruleset szorgalmaztak sok uj otletet is meg lehetett volna szulni. A fejlesztes nyilvan nehez de egyszer vegre jo lenne elindulni valamilyen iranyban.

Volt par hozzaszolasom ami kemenyen le lett pontozva mert jelenleg a jatek teljesen mas elvek alapjan epul es ezert hulyesegnek tunhet amit irok. De ez a jatek kezdeten sot meglepoen hosszu ideig egyaltalan nem ilyen volt. Most meg mar kb. azt se ertjuk, hogy akkor milyen iranyba szeretne fejleszteni Miklos a jatekot. Nem lenne baj, ha errol lenne valami hivatalos allaspont, hogy helyere keruljenek a dolgok mert siman elbeszelunk egymas mellett addig amig azt sem tudjuk, hogy a jatek keszitoi mit varnak el a jatekuktol es milyen elkepzeleseik vannak.
Pontszám: 8.27
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
439. hozzászólás - 2010.10.05. 14:10:13 (Válasz Wuher #438 hozzászólására.)
Ha megnézed az EF képességeket, eléggé egyértelmű, hogy mi a cél...

Támogatni a TP kapást (Ezzel az utált szintlépést helyrepofozni), válaszutakat tenni a játékba, hogy ne legyenek egyen karik (Egymást kizáró szakik).

Event motor, Landragór event, Vlagyi díj, pár új relik stb.

Szerintem túl vagytok pörögve, és azon is tudtok vergődni amin nincs értelme... Jön a láthatatlanság nerf, mely mellé jön a kiskapu is relik formájában, magyarán semmi nem történik, csak kopott az ujjatok?
Pontszám: 5.76
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
440. hozzászólás - 2010.10.05. 14:11:23 (Válasz Aurri #433 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2010.10.05. 13:31:19
Akik beaukcióztak emiatt egy értékes reliket azok le vannak ***va.


Sztem a rejtokopeny siman megkaphatna pluszban az effektet, hogy nem valtozik az elfogas eselye lathatatlanul.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.10.05. 14:15:40-kor
Pontszám: 8.79
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője