Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
fórumozóStereopheisFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
101. hozzászólás - 2010.09.29. 19:10:49
elmehetnek a picsába a nagyok a készítőkkel együtt.
azért mert a nagyok nem értettek a játékhoz és csak rohantak előre azért nem kéne folyton az ő kedvükre alakítani a játékot.át kell rakni őket egy "való világba" ahol ők kb 40-en játszhatnak és olyan szabályokkal amilyenekkel akarnak. akiknek meg van eszük a játékhoz azoktól egyből be szarnak és panaszkodnak. szerintem az is jó ötlet lenne ha megszűnne a kristály horda.
ha ezek a változások ilyen tempóba jönnek a végén nem lesz kedve senkinek játszani.
aztán az a pár nagy kari baszogathatja egymást.
"Stereopheis, a rettegett, kit vérfarkas mart a Teron hegy gyomrának mélyén..."
Pontszám: 3.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
102. hozzászólás - 2010.09.29. 19:14:41 (Válasz Stereopheis #101 hozzászólására.)
Idézet: Stereopheis - 2010.09.29. 19:10:49
elmehetnek a picsába a nagyok a készítőkkel együtt


Egyreszt gratulalnek valasztekos stilusodhoz, masreszt tisztelettel erdeklodnek, hogy:
1/ Ugyan mi koze van ehhez az egesz cirkuszhoz a nagyoknak?
2/ Ugyan mi a turoert lenne az jo a nagyoknak, ha ezt a nerfet meghuzna Miklos?

Vagy csak gondoltad, mivel duhit a dolog, belerugsz valakibe, es a tobbiek is mindenert a "nagyokat" szoktak hibaztatni, hat te nem fogsz finnyaskodni, ez neked is megfelel?
Pontszám: 7.79
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
103. hozzászólás - 2010.09.29. 19:28:26 (Válasz Stereopheis #101 hozzászólására.)
Észre kéne venni, hogy a top soha nem fog a VF-esek ütőtávjába kerülni pont az eltérő játékstílus miatt. A VF-es nem akarja a VF-et otthagyni, a TOP meg nem fog lemaradni hozzájuk. Maximum a határon lehet egy minimális átmenet még.
Engem pl baromira nem érdekel, hogy van-e nerf vagy nincs. Tőlem maradhat így, ahogy most van. Arra azonban felhívom a figyelmedet, hogy a top nem rosszul játszik, hanem máshogy. Más a céljuk, mint a VF-eseknek, mint ahogy más a célja a 80. szintűnek, a 60. szintűnek, a 30. szintűnek és az 5. szintűnek is. Más a célja annak, aki szinte csak épít, más, aki csak portyázik és más, aki a kihívást tolja. A top a játék kezdete óta játszik és tájékoztatlak, hogy a VF nem a játék kezdete óta elérhető, pusztán egy későbbi fejlesztés eredménye. Aki akkor is top volt, nagyon kevesen tértek át róla a VF-re, mert ők az újdonság felé hajtottak, hajtanak és még hajtani is fognak. Aki áttért a VF-re, az pedig nagyon jól elvan a top nélkül, aki pedig 20. szintű és nem olvas fórumot, kis szöviben van, az meglepődik, mikor bekerül a VF-esek hálójába és nem érti mi ez a nagy különbség.

Arra kérlek, hogy valami érvet is hozz fel vagy tényeket vagy bármit a szitkozódáson kívül és azzal, hogy sikk a nagyokat (vagy épp bármelyik Azúrost) szidni. Az első évben sikk volt az Elit Hordásokat szidni, most ezt már átvette a Légió. Én meg nem szidok senkit, sőt, a környékemen lévő Tyrantosokkal, Lélekőrökkel, Dominisokkal, VM-esekkel, SÖ-sökkel teljesen normális a kapcsolat és sose irigyeltem a VF-eseket, hogy 80. szinten már elértek olyan eredményt, amit én csak 95-100. szinten, ugyanígy, akiket ismerek, azok se irigyelték a topot igazán soha, hogy ők ott vannak elől és minden felfedeznek elsőre, hogy a többiek már tervezhessenek.

Bármilyen ilyen irányú keserűség egy dologra vezethető vissza bármely irányból: Valamilyen módon IRIGY az ember a másik eredményére. Már csak azt szeretném tudni, hogy miért?
Pontszám: 8.03
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
104. hozzászólás - 2010.09.29. 19:32:11 (Válasz Stereopheis #101 hozzászólására.)
Annyira utánanézhetnél a dolgoknak, hogy nem a "nagyok" kérték, hozták fel a nerfnek akárcsak a gondolatát is. Cöppet lentebbről érkezett az óhajsóhajság.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.87
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
105. hozzászólás - 2010.09.29. 19:39:54
láthatatlan sajtolás nerf



Ez igen egy újabb "fejlesztés"!

Két év elég is volt, hogy észrevegyük, akkor miért is ne nerfeljünk egy jót rajta? Ez máris visszahozta a kedvem a játékhoz.
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 6.08
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
106. hozzászólás - 2010.09.29. 19:52:26 (Válasz Aurri #100 hozzászólására.)
Az egeszben az a "szep", hogy a jatek elsosorban ebbe az iranyba mutat, en komolyan nem ertem ennek igy mi ertelme van, a te jelenlegi karaktered sehol nincs erossegben azokhoz kepest akik veled egy idoben indultak. (Nem veled vagy a karaktereddel van bajom hanem a jatekkal, hogy ilyenne valt). En elhiszem, hogy a VF meg a lathatatlan vadaszat kiemelt a tomegbol es most azon a szinten baromi jo karaktered van de bakker milyen aron ? Es itt most nem a te "aldozatodrol" van szo, hanem mive silanyult kozben ez a jatek... aki neadj isten normalisan probal jatszani az a szinteden 1,5 eves hatranyban van...

Miklos mi lesz a kovetkezo fejlesztes akik elerik a 140-es szintet azok elindulnak majd szinben visszafele ? Ennyi erovel a bajnokira a 23 kategoriat random is fel lehetne tolteni szinttol fuggetlenul es az nyerne aki az adott kategoriaban a legkorabban indult.

Ilyen kezdesi feltetelek mellett en komolyan csodalkozok, hogy van meg egyaltalan barki aki elkezdi ezt a jatekot, baromi elvezetes lehet egyszeru kezdokent mar 2-3. szinttol kezdve szivni a pokoktol aztan ha azokon atszenvedi magat valaki utanna jonnek a VF-esek.

Miklos aruld mar el legyszives mert komolyan erdekelne, hogy megis mi volt a gond a normal jatekosokkal, hogy ennyire ki kellett oket irtani. En pontosan emiatt szalltam ki a jatekbol anno, szoval egy halott karakter emlekere legyszives avass be minket a titokba.

Yworl - a halott "normalis" karakter
Pontszám: 6.90
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
107. hozzászólás - 2010.09.29. 20:14:57 (Válasz Wuher #106 hozzászólására.)
Wuher, mert a normál játéknak semmi, de a világon semmi értelme sem volt a TOP alatt.
Arra nem lehetett egy végtelen játékot bazírozni, hogy kutyagolj a libasorban, (de szép képzavar ) húzd be a nyakad, és üsd, aki alattad kidugja a fejét.
Ez nem húz el egy játékot, tényleg csak 50 embernek.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.85
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
108. hozzászólás - 2010.09.29. 20:20:10 (Válasz Darah #107 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2010.09.29. 20:14:57
Wuher, mert a normál játéknak semmi, de a világon semmi értelme sem volt a TOP alatt.


mar ugy erted egeszen addig, amig a VF tonkre nem tette. sztem az volt a legnagyobb hiba amikor bevezettek
Pontszám: 5.52
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
109. hozzászólás - 2010.09.29. 20:24:40 (Válasz Endyr #108 hozzászólására.)
Igen, pontosan úgy értem, hogy egészen addig semmi értelme nem volt, míg a VF-et be nem vezették.
Bár szerintem te éppen nem így értetted.
A hozzászólást Darah módosította 2010.09.29. 20:25:17-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.49
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
110. hozzászólás - 2010.09.29. 20:27:34 (Válasz Darah #109 hozzászólására.)
Pontszám: 5.54
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
111. hozzászólás - 2010.09.29. 20:44:51
Yworl, mindenféle sértettség és rosszszándék nélkül: emlékszem a karidra. Arra is hogy Mortimer- már megint :könnycsepp elmorzsol:- Téged hozott fel példának, mint feltörekvő tehetséget (velem ellentétben ha jól rémlik, te viszonylag nagy regszámmal kapaszkodtál fel a toplistára - ez dicséretes).
Nekem úgy tűnt, hogy karid nem feltétlenül azért törölted mert alattad 50 szinttel én és jópáran 50 VF-eztünk és láthatatlankodtunk (erre a lehetősége dneked is megvolt, mint ahogy nekem is a Te taktikádra), hanem azért mert egyszerűen nem volt jó a karid, és szanaszét rabol a robotsereg és a környezeted? Nem lehet hogy ez esetleg egy hibás stratégia eredménye volt és lehet nem a "mentorodnak" volt igaza miszerint a minél gyorsabb TP-nyelés a kifizetődő? A toplistán való megjelenéshez lehet, de a játékélményhez nem feltétlenül (legalábbis nem abszolút értelemben). Áldozatot hoztál, Te is, én is. Én azt hogy egy rakás lehetőségtől elesek, és toporgok, Te azt hogy a karid bucira verik.
Tényleg ne értsd félre, semmi bajod a személyeddel (sőt jelen karid stratégiája kifejezetten szimpatikus számomra), nem láttam bele a karid életébe (csak el tudtam képzelni a negatív LE diffből egy napját - és ha Mortimer nem hozza fel annyit követendő példaként eskü meg nem nézem), de ez a mártírkodás nekem kicsit hiteltelennek tűnik a Te szádból.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.39
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
112. hozzászólás - 2010.09.29. 20:57:46
A vita kimenetele szerintem lassan egyértelművé válik mindenki számára, szerintem ez a láthatatlanságban vadászgatás igenis hiba kihasználásnak számít, mivel ez egy olyan dolog volt, amivel jó pár ember , előnyre tett szert.. bevallom köztük én is.

Viszont azt ne akarjátok már nekem bemesélni, hogy valaki van akkora észkombájn, hogy újonnan elkezdi a játékot, és van annyira naiv, hogy olyan karaktert képzel el magának, ami 2-3év múlva a top40 es listán fog szerepelni, ugyan olyan erőt képviselve, mint a már meglévő karakterek.Ennek sem a top nem örülne, sem pedig az aki már 2-3 éve nevelgeti a 26. szintű szintjén bivaly erős pókkarakterét.
Tanács: Aki ezt elakarja kerülni, ott a v5! Hasonló jó társaság mint a többi szerveren, nincs VF és belehet érni a top karaktereket.

Másik: Hiába a Nerf, ha utánna számoltok, minimálisan attól függően hogy amúgy hány állatot sikerült a szinteden láth.-ban befogni, még pár TP-vel mindig jobban jársz, ugyanis így is fogsz be állatot láthatatlanságban és az a tp kiesik most is.
Más tészta megéri-e ilyen lassan fejlődni azért a pár tp mínuszért.

Megoldás még mindig van, mindenki más taktikát alkalmaz, én is változtatok (VF felejtés ... EH)

Miklós:
Végre ez az ötleted tetszik, ugyanis a szintemen minden erős karakter láthatatlanságban tolta, így én is rá voltam kényszerülve, ha nem akartam lemaradni a többi optimalizátortól.Így viszont nincs számottevő előny így újra portyázhatok nyereségesen!
Talán még a háború probléma is jobb lesz, ha több lesz az EH-s.
Mivel a többi szerveren nem játszok, így csak a v3 on ismerem a helyzetet , ott siralmas.
Senki nem akar háborúzni!
Ha mitámadunk: Citadella, ki-be lépkedés!Aztán köpködés az arcunkba, hogy milyen aljasak vagyunk , meg hogy merészeljük mi őket megtámadni.Ez egy pvp játék nem? Ez elszomorít, és kívánom hogy hasonló ötletekkel újra éleszted a pvp jellegét a játéknak!
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 3.86
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
113. hozzászólás - 2010.09.29. 21:04:23
2 éve jelen lévő hiba kihasználása?

Pontszám: 6.72
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
114. hozzászólás - 2010.09.29. 21:07:47 (Válasz Piciklon #113 hozzászólására.)
A VF nekem úgy rémlik kb 2 éve került be a játékba. Aki akkor utána számolt (optimalizátor hogyne számolt volna), az rájöhetett már akkor hogy "Hinnye , kevesebb a TP!!... he!". És ennyi a történet.
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 4.49
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
115. hozzászólás - 2010.09.29. 21:09:47 (Válasz Phobosz #112 hozzászólására.)
hiba? szerintem csak egy lehetőség, ha jobban tetszik: taktika. a lehetőség mindenki számára adott, hogy válasszon a karakterének egy utat. EH, VF, láthatatlanság, PÓK életmód stbstb. mindenki dönthet, mit választ. aki a láthatatlan életmódot választja, az lassan halad, de eredményes lehet (lásd a példák), aki nem ezt választja, ő döntött így, de VAN lehetősége így is, meg úgy is játszani. én sokkal nagyobb hibának tartom ha így nézzük a KH-t. az csak kevés embernek elérhető, és kegyetlen sok LE-t termel. én sosem fogok tudni KH-zni, de nem is fogok találkozni azokkal, akik most KH-znak. nem látom át, hogy kinek lenne előnyös avagy hasznos ez a nerf.
Pontszám: 7.78
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
116. hozzászólás - 2010.09.29. 21:10:17 (Válasz Phobosz #114 hozzászólására.)
Akadémiával került be, tavaly március környékén
Annak idején (is) ilyen számológépekkel játszottam együtt és nem ez volt a vélemény

(A hiba kihasználással mindössze a +% portya LE-s bizsukra céloztam.)

Pontszám: 6.81
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
117. hozzászólás - 2010.09.29. 21:16:59
Nem hinném , hogy ez a "nerf" annyira elrontaná a játékot, szerintem pont hogy lendítene rajta, ugyanis a PVP nélkül dög unalmas, senki semmit se tesz, a játékra sem költesz annyit és Miklósék sem élnek meg: Ergó nem fog fejlődni a játék sem..

mod* Elrontottam egy szórendet.
A hozzászólást Phobosz módosította 2010.09.29. 21:17:48-kor
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 5.74
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
118. hozzászólás - 2010.09.29. 21:26:23
Persze-persze, akik eddig csinálták és kineveltek egy erős karaktert, azoknak nem fontos, mert már átálltak PÓK-nak lenni ugye?
Aki meg szeretné felerősíteni a karakterét ilyen módon, arra meg tegyünk magasról.
Nem értem, hogy ha eddig ez nem szúrta senkinek a szemét, akkor most miért kell belepiszkítani, ha valaki ezt az utat választja hagy tegye.
Legyen már azért joga a játékosnak, hogy mit kezd a karakterével és más döntse el, hogy mi legyen vele.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 7.63
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
119. hozzászólás - 2010.09.29. 21:30:51 (Válasz Kenezimi #118 hozzászólására.)
Ez a szemszög viszont vitathatatlan.. olyan karakternél nézve, aki eddig nem tette meg , mert például nem is tudott róla.. de biztos hogy a megoldás rá hogy ha így hadják?

Mi lenne ha ezt így hagynák, viszont az EH hoz is lenne egy alternatíva?Már csak azt kéne kitalálni hogy az mi lenne..
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 7.37
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
120. hozzászólás - 2010.09.29. 21:34:44 (Válasz Kenezimi #118 hozzászólására.)
Játékélmény lesz itt, akutyaúristenit, ha beledöglötök is.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.82
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője