Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
121. hozzászólás - 2010.09.29. 21:36:35 (Válasz Crimson #120 hozzászólására.)
Köszönöm, Mester

Pontszám: 6.81
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
122. hozzászólás - 2010.09.29. 21:40:46
Ha mindenen változtatni akarunk, akkor változtassunk azon is, hogy ne lehessen már úgy kineveltetni egy karaktert, hogy X számú gyenge ember addig üti és veri tele LE-vel, hogy kis szinten van 1.000.000 fölötti LE difije és ebből ugye Ő a menő.
Ha az ilyeneket is kiszűrik, akkor én is azt fogom mondani, hogy ideje a nerfnek. de amíg az ilyenek ellen csak így tud (Láthatatlan vadászat sajtolással) védekezni a játékosok egy része, addig tessék szépen békén hagyni.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 7.63
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
123. hozzászólás - 2010.09.29. 21:49:51 (Válasz Kenezimi #122 hozzászólására.)
Azta hétszázát! Ilyen tééényleg van???

És ez ellen mit tennél?törölnéd a pénzes végzetúr társadalom egy oszlopos tagját?
Mert ha ilyen van, valószinű sok őskő elmegy X db karakter prémiumára..
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 8.03
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
124. hozzászólás - 2010.09.29. 21:54:57
Nem kell ahhoz prémium, hogy ilyet ki lehessen nevelni és, hogy meg lehessen csinálni, mindössze az kell hozzá, hogy szólok 8-10 barátomnak, hogy ugyan regeljenek már arra a világra ők is és naponta 3* menjenek neki a karakteremnek Jó sok LE-vel, amit ugye én is viszonzok nekik, tehát visszacsapkodom őket, így keményen ki lehet tömni egy karaktert.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 8.28
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
125. hozzászólás - 2010.09.29. 21:58:53 (Válasz Crimson #120 hozzászólására.)
jah, csak nem az dönti el aki játssza, hanem az, akinek nem tetszik a játéka.
Pontszám: 5.56
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
126. hozzászólás - 2010.09.29. 22:03:31 (Válasz Kenezimi #124 hozzászólására.)
Hát erre szerintem egyetlen logikus megoldás létezik

Szerezz barátokat!
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 4.43
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
127. hozzászólás - 2010.09.29. 22:04:01 (Válasz Piciklon #113 hozzászólására.)
Idézet: Piciklon - 2010.09.29. 21:04:23
2 éve jelen lévő hiba kihasználása?


sztem aki kihasznalta es nem szolt az mind csalo... vagyis aki szolt az is
Pontszám: 8.54
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
128. hozzászólás - 2010.09.29. 22:08:17 (Válasz Endyr #127 hozzászólására.)
Ejj...Endyr-Endyr...na majd a talin megbeszéljük ezt a dolgot
(Vajon Miklós el mer majd jönni? )

Pontszám: 4.87
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
129. hozzászólás - 2010.09.29. 22:12:23 (Válasz Piciklon #128 hozzászólására.)
Valamilyen kaszkadőr ruhában tetőtől talpig golyóálló öltözetben
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.14
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
130. hozzászólás - 2010.09.29. 22:19:54
De lehet egyszerűbb megoldás lenne, ha egy kvíz játék keretében Miklós feláldozná magát:
Bárki feltehet neki 1 db kvízkérdést, ha nem tudja a választ, megdobja a delikvens egy kiégett őskővel...
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 7.43
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
131. hozzászólás - 2010.09.29. 22:20:48 (Válasz Aurri #111 hozzászólására.)
Soha nem volt szingularisom a TP-s kuldiket leszamitva, megis honnan veszed, hogy en hajtottam a TP-t? Tok normalisan jatszottam nem rohantam elore portyaztam es vadasztam ez kb. a normal jatek. En aztert, hogy szintben egyre feljebb jussak semmit nem tettem es ellene sem, egyszeruen csak haladtam ahogyan a jatek adta.

A KH csak egy dolog es azt se mondhatom, hogy megvartam amig teljesen ellehetetlenulok a szintemen a csataim nagyreszet megnyertem, de mar nem volt hova tovabblepni nem volt ertelme folytatni, megjelentek a nem is elso de masod harmad vonalbeli Vf-esek a szintemen. Ez majdnem ugyan az a helyzet amibe most is belefut az aki normalisan probal jatszani csak most mar 50 szinttel korabban mint ahogyan az velem volt es a Kh helyett pokokat kap a nyakaba a VF-esek melle.

Sosem volt szuksegem VF-re soha nem volt gondom azzal, hogy szintemen gyenge vagyok a pokok persze engem is elvertek (Trueblood es tarsai) de tok mas az amikor total kifordul magabol a jatek korulotted ahhoz kepest, hogy nehany pokot kell kerulgetned.

Darah: te mikor ertel be a top ala? Mennyit alltal a libasorban?

A kitoresi pont hianyzott a jatekbol es most is hianyzik ezen a Vf semmit nem valtoztatott.

mod: hogy szingu nelkul miert haladtam olyan gyorsan? A 200. hely kornyeken mar erezhetoen azert gyorsult fel a haladas mert csapatostul toroltek az karakterek elottem a sikeres fejlesztesek (koztuk a VF ) meg meg ra is erositettek erre. (Voltak persze akik pont a Vf miatt nem toroltek de sokan meg eppen azert, osszessegeben nem tudom pozitiv lett e a merleg.)
A hozzászólást Wuher módosította 2010.09.29. 22:39:57-kor
Pontszám: 5.40
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
132. hozzászólás - 2010.09.29. 22:39:02
A láthatatlan vadászós sajtolós taktika viszont egy kitörési pont azoknak, akiknek van türelmük hozzá.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 8.31
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
133. hozzászólás - 2010.09.29. 22:46:32
Úgy látom, hogy valakinek a tyúkszemére léphettem, mert csak úgy zuhan a népszerűségi indexem.

De legalább írna is, ne csak pontozó robot módjára cselekedne.
Azt hiszem ezt hívják jellemtelen cselekedetnek, ami csak azt minősíti, aki teszi.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 7.62
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
134. hozzászólás - 2010.09.29. 23:05:10 (Válasz Kenezimi #132 hozzászólására.)
Viccelsz ? A kitoresi pont az lenne ha nem csak szintben hanem erossegben is utolerhetned a topot es a sokszor elhangzott bezzeg ha egy szinten lennenk bealaznam mint a sz-t fenyegeteseket be lehetne valtani. A VF meg a lathatatlan vadaszat nem kitoresi pont hanem visszalepes, egy olyan godor amibe ha egyszer belelepsz nem lehet belole kimaszni. Sokan akiknek nem maradt mas lehetoseguk pont ezert toroltek feltolni a VF-et kb. egyet jelentett azzal, hogy feladtak a jatekot.

Nyilvan embere valogatja, hogy ki mit tekint kihivasnak de ha focizni akarok es komolyan veszem a jatekot nem azert fogok kijarni egy heten 7 nap edzeni (mer ugye minden nap), hogy az MB 88-ba en legyek a legkiralyabb, hanem az MB1-be akarok jatszni.
Pontszám: 4.12
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
135. hozzászólás - 2010.09.29. 23:09:08 (Válasz Wuher #134 hozzászólására.)
Igen, és a póklét is egy gödör, ők láthatóan szintén feladták a játékot.
Eszedbe sem jut, hogy valaki nem akar a topnak még a közelébe sem kerülni, ugye?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.54
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
136. hozzászólás - 2010.09.29. 23:18:46
Engem speciel nem érdekel a TOP.
Ők ott vannak, én meg lejjebb.
De azért szerintem mindenkinek az a célja, hogy a lehető legjobbat hozza ki a karakteréből és ha most újfent kiütünk valamit ezen karakterek kezéből, akkor megint adtunk a sz..nak egy pofont.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 8.66
népszerűErvin99xcFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
137. hozzászólás - 2010.09.30. 00:02:08
Aki bevállalta azt, hogy hónapokig úgy játszik a játékkal, hogy nem csinál semmit, csak vadászik, sajtol, fejleszt, és közben 1 hónapig tart egy szintet meglépni, azt mér kéne ezzel büntetni? Sokan nem képesek erre, viszont valakiknek megéri, hogy a magasabb LE/TP arány miatt kétszer lassabban fejlődnek, ez is egy játékstílus, ahogy a pókkodás is az.
Pontszám: 8
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
138. hozzászólás - 2010.09.30. 00:03:46 (Válasz Wuher #131 hozzászólására.)
Közvetlenül akkor értem be a TOP alá, amikor én nem vettem fel a szingut, valamint nem volt szerencsém sem az előteszt során megismerni a játékot, sem pedig olyan szövetségbe bekerülni, akik viszont megtették.
Ariellel majdnem egymás utáni a regszámunk.
Ettől kezdve számítsd ki, mennyi idő telt el a VF bejövéséig.

Vajh miért kellett a TOP alól törölni a a VF miatt?
Mire a VF bejött, az eleje már bőszen meg volt ritkulva, hiszen épp ezért jött a VF, "hogy senki ne mondhassa, hogy nincs kire portyáznia".

Hány VF nyirbáló topicba írja még hány ember be, hogy elhigyjétek, hogy nekik jót tett ez a szaki?
Hányszor írjuk még le, hogy játékélményt adott?
A nagy fene semmi helyett, aholis nem várt rád semmi egyéb, csak az, hogy a szintnöveléseddel, és a leüthetőség növeléssel egyre lehetetlenebb helyzetbe kerül a karid, viszont jól szórakozik veled az eleje, és ha elér hozzájuk valami olyan, ami megingatná őket, akkor kitöretik a taktika nyakát.
Lehet mondani, hogy ez nem így van, szép is lenne, ha nem így lett volna, de így volt-van.

Megértem, hogy nektek nem jött ez jól.
De miért hagyjátok folytonfolyvást a másik érveit figyelmen kívül, és rakosgatjátok fel ugyanazokat a kérdéseket?
Amire megint leírjuk ugyanazokat az érveket, és ismét figyelmen kívül hagyjátok.
Hátha egyszer nem lesz, aki ugyanazt hatmilliomodjára ráválaszolja?

Edit:
Azon sem ártana elgondolkodni, hogy miért nem ritkul a VFvésszel sújtott zónák játékosállománya, az előzetesen bezengett mindenkitkifognakirtanimagukkörül vészjelzések ellenére.
A hozzászólást Darah módosította 2010.09.30. 01:03:09-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.61
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
139. hozzászólás - 2010.09.30. 00:15:56 (Válasz Ervin99xc #137 hozzászólására.)
Van benne igazság.A pókkarakter tud úgyis lassan fejlődni, hogy csak azokat a megszokott farmokat támadja akitől mindig sokat is hoz.
Viszont a vadászatnál nincs olyan lehetőség , hogy én teszem azt napi 5 vadászatot indítok csak, de mind az 5 állat óriási...
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 7.45
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
140. hozzászólás - 2010.09.30. 01:06:19 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Miért jó az, hogy a játékosok 99%-a részére elérhetetlen lesz bármilyen kitörési pont a farm-mókuskerékből? 30 millás LE diffel én ugyan nem aggódom, de most komolyan, miért jó?
Volt egy időszak amikor támogattam a láthatatlan sajt elvételét, aztán rájöttem, hogy hiba ide bug oda, játékosok ezrei szívnák meg ezzel. Miért jó ez? Hajlamos vagy számokban látni a dolgokat: 2 (azaz betűvel írva: KETTŐ) éve megy ez így, ha az akadémiát nézzük akkor 1,5. Ha nem elég meggyőző a felhördült tömeg és mindenképpen nerfelni akarsz (Jerikó által vázolt jövőképet elkézelhetőnek tartom én is), akkor fontold meg, hogy ne 50% legyen, hanem 70-80% a láthatatlan befogás esélye. Hidd el ez is nagy nerf lenne, de a legelszántabbak, akik a halál torkából hoznák vissza a karakterüket kellő energiabefektetés mellett kapnának esélyt.
A hozzászólást Offsboy módosította 2010.09.30. 01:07:05-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.73
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!