Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
401. hozzászólás - 2010.10.05. 09:13:33
Összefoglalom akkor, hogy mi lett a végső döntés az ügyben.

Bekerül a játékba egy relikvia, ami már 20. szinttől megvehető (nem LGY-be fog kerülni, hanem LE-be, és 10 őskőbe), akinek ez megvan, ÉS több veresége van, mint győzelme, annak továbbra is úgy fog működni láthatatlanságban az elfogás, mint eddig. Egyéb esetben az állatelfogási esély is ugyanúgy csökkentett lesz, mint a vadászat LE.

A győzelem arány megkötés azért volt szükséges, hogy a láthatatlanságot ne a pók karakterek használják arra, hogy előnyüket még tovább növeljék, hanem ahogy ti is írtátok, ez egy esély maradjon a gyenge karakterek felzárkóztatására.

Ezzel a relikviával együtt letudjuk a másik adósságunkat is, az esszencia konvertert, amellyel a játékosok katalizátor esszenciát tudnak majd csinálni. A többi relikvia javaslat (100% fertőzötteket támogató, állat szakértelmet nullázó) végül AF képességként fog megvalósulni.
Pontszám: 6.22
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
402. hozzászólás - 2010.10.05. 09:17:11
Az esszencia konverterrel csak katalizátor lesz előállítható?
Nem úgy volt, hogy több normál esszenciából előállítható lesz egy darab tetszőleges normál (nem ultra) esszencia?
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
403. hozzászólás - 2010.10.05. 09:23:54 (Válasz Bumburnyak #402 hozzászólására.)
Semmi nem volt, sőt ott tartotta dolog, hogy amíg nincs elég szövinek 50-es laborja, addig hova rohanunk?

De ez nem ez a topik asszem, várjuk ki mit és mennyiéert csinál a konverter...
Pontszám: 5.43
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
404. hozzászólás - 2010.10.05. 09:25:58 (Válasz Miklós #401 hozzászólására.)
hát akkor tp tömésre fel, hogy meg legyen a negatív portyaarány
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 6.04
kedvencShakyNő
Végzetúr
98 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
405. hozzászólás - 2010.10.05. 09:32:10 (Válasz Miklós #401 hozzászólására.)
És mi van azokkal a vadászokkal, akiknek sajnos több a győzelme mint veresége? Most ugorjak neki nem tudom hány száz embernek pucéran?
Pontszám: 6.96
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
406. hozzászólás - 2010.10.05. 09:59:04 (Válasz Miklós #401 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.10.05. 09:13:33

Ezzel a relikviával együtt letudjuk a másik adósságunkat is, az esszencia konvertert, amellyel a játékosok katalizátor esszenciát tudnak majd csinálni. A többi relikvia javaslat (100% fertőzötteket támogató, állat szakértelmet nullázó) végül AF képességként fog megvalósulni.


Az esszencia konverternek pont az lenne a lenyege, h a randomot csokkentse egy kicsit es ha vkinek mar 14 csapdaeszleles es 0 zarnyitas esszenciaja van mint nekem az egy jelentosebb koltseg mellett (3:1ben) ezt tudja orvosolni.

Remelem vmi hasonlo lesz bevezetve.
Pontszám: 8.53
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
407. hozzászólás - 2010.10.05. 10:03:34 (Válasz Endyr #406 hozzászólására.)
Endyr, várjuk ki mi kerül be. Katalizátorból 6x annyi kell mint a többi esszenciából, ha már nem kötelező speciális gradut venni, hanem vehetsz mást is, lehet megoldódik valamelyest az asszimetria kérdése...
Pontszám: 5.43
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
408. hozzászólás - 2010.10.05. 10:09:11 (Válasz Birka #407 hozzászólására.)
szvsz a "varjuk meg mi kerul be"-nel jobb, ha elotte elhintunk par hasznos tippet
Pontszám: 7.80
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
409. hozzászólás - 2010.10.05. 10:12:33 (Válasz Endyr #406 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2010.10.05. 09:59:04
Idézet: Miklós - 2010.10.05. 09:13:33

Ezzel a relikviával együtt letudjuk a másik adósságunkat is, az esszencia konvertert, amellyel a játékosok katalizátor esszenciát tudnak majd csinálni. A többi relikvia javaslat (100% fertőzötteket támogató, állat szakértelmet nullázó) végül AF képességként fog megvalósulni.


Az esszencia konverternek pont az lenne a lenyege, h a randomot csokkentse egy kicsit es ha vkinek mar 14 csapdaeszleles es 0 zarnyitas esszenciaja van mint nekem az egy jelentosebb koltseg mellett (3:1ben) ezt tudja orvosolni.

Remelem vmi hasonlo lesz bevezetve.


Viszont katalizatorbol 6-szor annyi kell, mint barmi masbol. Ha azt elo lehet allitani a problema nagyja meg van oldva. Mondom ezt ugy, hogy van egy fajta esszencia, amibol 26 db-om van (es kettot mar elhasznaltam), szoval sejtem milyen az amikor szivat a random.
Pontszám: 6.87
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
410. hozzászólás - 2010.10.05. 10:14:23
Na akkor eltéritem a topicot esszencia katalizátor irányába, de csak 1 post erejéig...

Az egyből bármilyen esszenciából bármilyet igy hirtelen kicsit túl erős "megoldásnak" érezzük. Az esszenciák elsődleges célja az volt, hogy használd őket, maga a konvertálás csak egy kis bónusz akart lenni, ha túl sok lenne belőlük. Tudom, az optimalizátorok ettől kezdve csak konvertálásra hajtanak De a lényeg: ha bármit bármire lehet konvertálni, akkor irdatlanul rövid idő alatt összejönnek az ultrák, és senki nem fogja az esszenciákat arra használni, amire eredetileg ki lettek találva. Játszom a saját játékommal, és látom, mennyire ki vagyok tömve esszenciákkal, úgy, hogy nem igazán teszek érte semmit.
Tehát egyenlőre óvatosak leszünk, csak katalizátort lehet majd gyártani, és azt is 4:1 arányban. Ha ez kevésnek bizonyul, a jövőben ezen még mindig lehet változtatni, berakni olyan AF képességet, amely növeli a katalizátor hatékonyságát, és 3:1-ben konvertál, és/vagy másféle esszenciát is tud előállitani. Még úgy sincs sok szövinek 50-es laborja, ha most nagyon felpörgetnénk az ultakonverziót, azzal csak e szövetségek előnyét növelnénk tovább a többiekkel szemben. Remélem azért ez is jobb a semminél...
Pontszám: 5.40
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
411. hozzászólás - 2010.10.05. 10:21:37 (Válasz Miklós #410 hozzászólására.)
Én úgy értettem hogy az adott kategórián belül bármi lehet 3:1 arányban. Azaz ha van 15 lopásom, akkor lehet 3:1 arányban Élet esszenciákon belül! bármivé konvertálni, pl. építés esszenciává. Ez nem akkora táp, de mégis kirostálná az adott emberke számára "felesleges" tételeket az adott kategóriából - és olyanná konvertálná amit valóban elhasznál.

Ha katalizátorrá lehet konvertálni, akkor az "azzá konvertálom amit használok is" elv sérül szerintem.
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 7.77
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
412. hozzászólás - 2010.10.05. 10:27:02 (Válasz Miklós #401 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.10.05. 09:13:33
Összefoglalom akkor, hogy mi lett a végső döntés az ügyben.

Bekerül a játékba egy relikvia, ami már 20. szinttől megvehető (nem LGY-be fog kerülni, hanem LE-be, és 10 őskőbe), akinek ez megvan, ÉS több veresége van, mint győzelme, annak továbbra is úgy fog működni láthatatlanságban az elfogás, mint eddig. Egyéb esetben az állatelfogási esély is ugyanúgy csökkentett lesz, mint a vadászat LE.

A győzelem arány megkötés azért volt szükséges, hogy a láthatatlanságot ne a pók karakterek használják arra, hogy előnyüket még tovább növeljék, hanem ahogy ti is írtátok, ez egy esély maradjon a gyenge karakterek felzárkóztatására.

Ezzel a relikviával együtt letudjuk a másik adósságunkat is, az esszencia konvertert, amellyel a játékosok katalizátor esszenciát tudnak majd csinálni. A többi relikvia javaslat (100% fertőzötteket támogató, állat szakértelmet nullázó) végül AF képességként fog megvalósulni.





Nos megint úgy érzem, hogy írnom kell.
Vadászként van 3772 győzelmem és 781 vereségem, tehát nem vagyok jogosult használni ezt a relikviát, viszont a karakterem gyenge és nem csak a szintjén lévő PÓK karakterekhez képest, hanem az X szinttel lejjebb levőtől is.
Tehát nekem az lenne a javaslatom, hogy amennyiben tényleg a felzárkóztatás és a szintek összerázása a cél, hogy ne a nyert vesztett csaták alapján legyen ez az elbírálás, mert rajtam kívül is van nem kevés vadász karakter, akit napi szinten meglátogatnak a PÓK karakterek és mégis jobb a nyert/vesztett csata átlaguk.

Ezzel, most megint az lesz elérve, hogy neki kell állnom a nálam is gyengébb karaktereket elnyomni, amivel ugye az ő játékélményüket nagyban rombolom.
Mivel most neki álltam kimaxolni a kontinuumot, és van is időm rá napi szinten több gyenge karakter is számíthat arra, hogy lealázom.
Nem tudom, hogy mennyire fognak ennek örülni, azon karakterek gazdái, aki eredetileg nem másod, vagy harmad farm-tömő karakternek készültek eredetileg is.
Szerintem ez megint csak ahhoz vezet majd, hogy a játékosok egy része beleun az állandó szétgyalázásba és töröl, aminek a következménye, hogy a játékot használók létszáma erősen visszaesik.

Ezen azért érdemes elgondolkozni kedves adminok.
A hozzászólást Kenezimi módosította 2010.10.05. 10:48:44-kor
Alea Iacta Est!
Pontszám: 5.08
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
413. hozzászólás - 2010.10.05. 10:29:51 (Válasz Miklós #401 hozzászólására.)
Gratulálok, dupla 0. Nem elég, hogy igazságtalan megoldás, egyúttal a kontraszelekció is be lett vezetve. Hadd ne mondjam, mire emlékeztet ez.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 3.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
414. hozzászólás - 2010.10.05. 10:32:45 (Válasz Miklós #410 hozzászólására.)
Az adott kategórián belüli konvertálás szerintem is beleférne. Pláne, ha az elsődleges cél az, hogy használják az emberek. Mihez kezd az a karakter a lopás eszenciáival, akinek elvből 0 a lopása? Ugyan így használhatatlanok a transzcendális projekció eszenciák azoknak, akik a szakértelem nélkül is meg tudják védeni a LE-t. De ugyan ez a helyzet az energiahasznosítás, másodlagos támadás, másodlagos varázslat eszenciákkal is. Sokaknak csak díszíti a karakterlapot, mert nem tudják felhasználni, holott minden kategóriában van értelmes eszencia, amire átváltva fel lehetne használni ezeket is.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.58
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
415. hozzászólás - 2010.10.05. 10:38:00 (Válasz Miklós #410 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.10.05. 10:14:23
Az egyből bármilyen esszenciából bármilyet igy hirtelen kicsit túl erős "megoldásnak" érezzük. Az esszenciák elsődleges célja az volt, hogy használd őket, maga a konvertálás csak egy kis bónusz akart lenni, ha túl sok lenne belőlük. Tudom, az optimalizátorok ettől kezdve csak konvertálásra hajtanak
...
Tehát egyenlőre óvatosak leszünk, csak katalizátort lehet majd gyártani, és azt is 4:1 arányban. Ha ez kevésnek bizonyul, a jövőben ezen még mindig lehet változtatni, berakni olyan AF képességet, amely növeli a katalizátor hatékonyságát, és 3:1-ben konvertál, és/vagy másféle esszenciát is tud előállitani. Még úgy sincs sok szövinek 50-es laborja, ha most nagyon felpörgetnénk az ultakonverziót, azzal csak e szövetségek előnyét növelnénk tovább a többiekkel szemben. Remélem azért ez is jobb a semminél...


Persze, nemhogy jobb a semminél, szerintem pont jó.
A gondolatmenet azonban kissé hibás. Akiknek legtöbb esszenciájuk van, azok nagy részét gradulátummal szerzik, ahol lehet szabályozni, melyik csoportból adjon esszenciát. katalizátort pedig mindenki abból fog csinálni, amiből neki legtöbb van. Kis odafigyeléssel szinte tökéletes eloszlást el lehet érni. Ha bármilyen esszenciát elő lehetne állítani 4:1 arányban, úgy lehet, 1., 2. vagy 3. esszenciája hamarabb meglenne valakinek, de hogy a 6-8. már jóval később az is biztos, mert komoly mennyiségű esszenciát vonna ki a konverzió. Optimálisan ilyet nem éri meg használni. Azoknak lenne ez jó, akik nem gradulátumoznak.
Pontszám: 7.24
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
416. hozzászólás - 2010.10.05. 10:50:20 (Válasz Prisma #413 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2010.10.05. 10:29:51
Gratulálok, dupla 0. Nem elég, hogy igazságtalan megoldás, egyúttal a kontraszelekció is be lett vezetve. Hadd ne mondjam, mire emlékeztet ez.


Bizony Prisma ez teljesen olyan, mint a németeknél a koncentrációs tábor, az oroszoknál meg a gulág.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 6.12
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
417. hozzászólás - 2010.10.05. 10:55:17 (Válasz Miklós #401 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.10.05. 09:13:33
Összefoglalom akkor, hogy mi lett a végső döntés az ügyben.

Bekerül a játékba egy relikvia, ami már 20. szinttől megvehető (nem LGY-be fog kerülni, hanem LE-be, és 10 őskőbe), akinek ez megvan, ÉS több veresége van, mint győzelme, annak továbbra is úgy fog működni láthatatlanságban az elfogás, mint eddig. Egyéb esetben az állatelfogási esély is ugyanúgy csökkentett lesz, mint a vadászat LE.

A győzelem arány megkötés azért volt szükséges, hogy a láthatatlanságot ne a pók karakterek használják arra, hogy előnyüket még tovább növeljék, hanem ahogy ti is írtátok, ez egy esély maradjon a gyenge karakterek felzárkóztatására.

Ezzel a relikviával együtt letudjuk a másik adósságunkat is, az esszencia konvertert, amellyel a játékosok katalizátor esszenciát tudnak majd csinálni. A többi relikvia javaslat (100% fertőzötteket támogató, állat szakértelmet nullázó) végül AF képességként fog megvalósulni.



Ez a végső döntés barátom? Akkor gondolkozzunk el egy kicsit ezen a játékon ha kérhetem
V3:
- Kevesebb LE-t lehet rabolni attól akinek több a veresége mint a győzelme (tehát aki nem akar portyázni negatívba tartja magát és még rabolni is alig lehet tőle)
- A TP tömés csak részlegesen van megoldva (vereség "szerzés" céljából bármely akítv játékos célpontá válhat, nehezítve ezzel a játékát)
- Most már több LE-t is vadászhatnak azok akiknek több a vereségük (ez számomra érthetetlen)
-Háborúban a vesztett félnek az "Le kiesése" töredéke annak amit magában a győztes "kárt okoz"...

Csak egy kérdésem van: Meddig jutalmazzuk még a "rossz" játékot?

Most komolyan jelenleg az éri meg hogy legyen minél több vereségünk, mert akkor kevesebb LE-t rabolhatnak tőlünk és még jobban is vadászhatunk???

Lassan elérkezik a játék halála...

u.i.: csak azt látnám már egyszer hogy a megfontolt és aktív játékot is jutalmazzátok...
A hozzászólást Dozer módosította 2010.10.05. 11:02:57-kor
V3-Alíz
Pontszám: 6.33
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
418. hozzászólás - 2010.10.05. 10:59:59 (Válasz Miklós #401 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.10.05. 09:13:33
A győzelem arány megkötés azért volt szükséges, hogy a láthatatlanságot ne a pók karakterek használják arra, hogy előnyüket még tovább növeljék

WTF? A pókok előnyét a vadászat csökkenti. A láthatatlan vadászat is. Biztos, hogy ezzel a játékkal játszol, Miklós?
Eleve az volt az egyik kifogás a nerf ellen, hogy így nem lehet majd a pókokkal versenyképes karaktert vadászattal csinálni. Tehát ha a pókok ellensúlyozása volt a cél, akkor sikerült az ellenkezőjét elérni.
Így hát be kell ismernem, tévedtem. Ez így nem dupla 0, hanem tripla 0.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 5.95
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
419. hozzászólás - 2010.10.05. 11:03:54 (Válasz Miklós #401 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.10.05. 09:13:33
Összefoglalom akkor, hogy mi lett a végső döntés az ügyben.
Bekerül a játékba egy relikvia, ami már 20. szinttől megvehető (nem LGY-be fog kerülni, hanem LE-be, és 10 őskőbe), akinek ez megvan, ÉS több veresége van, mint győzelme, annak továbbra is úgy fog működni láthatatlanságban az elfogás, mint eddig. Egyéb esetben az állatelfogási esély is ugyanúgy csökkentett lesz, mint a vadászat LE.


Elsőre kicsit húztam a számat, hogy a csata aránnyal lehet játszani ha valaki nincs nagyon elszállva (=brutál pókok), illetve alacsonyabb szinten lehet gyenge attól egy karakter, hogy valamivel több a nyert csatája a bukottnál.
Végeztem egy kis analízilst V1-en, mert érdekelt hogy milyen hatással lesz ez a módosítás a játékra. Megvizsgáltam a 20-40 közötti (mivel ott lehet igazán taktikázni ezzel, magasabb szinten jobban kiadja a LE diff és csata arány a karakter erősségét) karakterek LE diffjét bukott-nyert csatáit; 2140 karakterről beszélünk.

Kategóriák

Pluszos LE diff (465 játékos):

- legalább +80K LE diff és legalább 2x annyi nyert csata van mint bukott: 195 játékos
* Kiskapu: Nem nagyon van, túl sokat kellene vagy LE-ben, vagy csatában bukniuk.

- LE diff 0-80K között van, és legalább 2x annyi nyert csata van mint bukott: 124 játékos
* Kiskapu: Van lehetőség. A LE diff átlaga ezeknél a játékosoknál +29K, ők azok, akik pluszban vannak csatákban, viszont 1-2 nap alatt mínuszba tudják fordítani, és hozzáférnek a láthatatlan vadászathoz, holott nem feltétlen gyenge karakterekről beszélünk.

- LE diff >0, de nincs legalább 2x annyi nyert csatája mint bukott (de több a nyert, mint a bukott) : 84 játékos
* Kiskapu: Van lehetőség. A (nyert csaták - bukott csaták) átlaga ezeknél a játékosoknál 226 Ők azok, akik pluszban vannak LE diffben és max pár napi (hetes) leveretésekkel elérhetik a negatív csata mérleget, és használhatják a láthatatlan vadászatot.

- LE diff >0, és több a bukott csata, mint a nyert: 62 játékos, átlgosan 33-mal több a bukott csata a nyertnél, így kb. határon vannak.
*Kiskapu: A kiskapu adott, nem kell semmit tenni érte. A LE diff pluszos (tehát nem végletesen gyenge karakterek), a csaták alapján viszont használhatják a láthatatlan vadászatot.

Ez a statisztika azt mutatja, hogy hány olyan nem feltétlenül gyenge karakter van, aki mégis - egy kis "ráfordítással" - használhatja a láthatatlan vadászatot: 465 játékosból 270. Ebből olyan 200 játékos, akinek ez vagy alapból adott, vagy keveset kell tennie érte.

Mínuszos LE diff (1675 játékos):

- LE diff kisebb, mint -30K: 1369 játékos
* Kiskapu: Nincs miről beszélni, ők alapból használhatják, és szükségük is van rá.

- LE diff kisebb, mint 0, de nagyobb, mint -30K: 305 játékos, a nyert-vesztett csaták különbségének átlaga -79.
* Kiskapu: LE diff negatív, csták aránya többségében (~80%) negatív, hozzávetőlegesen 50 játékos járhat pórul ha pluszos csatái mellett "balszerencséjére" átforul pluszba a LE diffje.

A vizsgált mezőnyben lévő 2140 játékos közül hozzávetőlegesen 200 játékos az, aki kis odafigyeléssel használhatja az exploitot (nem feltétlenül szorulnak rá), és 50 játékos az, aki gyengébb karakter és ha nem figyel, akkor "nem jár" neki a bónusz. És persze mindenkiről azt feltételeztem, hogy optimalizátor, aki csak ezt figyeli

Ennek tükrében a kezdeti aggodalmam ellenére azt kell mondjam korrekt a nerf.


[edit]

Talán túlságosan is korrekt. Csak azoknak lesz lehetőségük használni a láthatatlan sajtot, akiknek nagyon szét van taknyolva a karakterük, egy középmezőnybeli játékosnak nem lesz semmi esélye felzárkózni a jóval erősebbekhez. Ugyan ez a rendszer levédi, hogy a csúcsoptimalizátorok ne tápolódjanak ebből még tovább, viszont - ss ebben igazat adok Prismának -, ebben a formában a pókoknak nem lesz ellenfelük, és fél-egy év múlva durván nőni fog a szakadék a pókok és a mezőny erőssége között. Az hogy ez jó-e vagy sem, döntsétek el, van itt pár oldal vita erről. (Szerintem ez semmiképpen sem szerencsés, pók létemre mondom.)
A hozzászólást Offsboy módosította 2010.10.05. 11:13:53-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.75
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
420. hozzászólás - 2010.10.05. 11:42:14
Akkor most kb. 3300 vereséget kell összegyűjtenem, hogy továbbra is a megszokott módon vadászhassak. Köszönöm kedves Miklós a játékélményem növelését!
Üzenem mindenkinek, akit a közeljövőben meglátogatok: Bocs, nem tömés, csak vereség gyűjtés.

Miért gondolják azt, hogy a megszokott, szeretett játékstílus kedvéért nem hajlandóak az emberek pár vereséget elszenvedni? Gyanítom, hogy nem csak én fogok vereséget gyűjteni. Ha pár száz ember nekiáll pár száz, esetleg ezer vereséget begyűjteni, akkor csinos össznépi tömés lesz. Én kb 2 hónapot szánok rá, hogy a győzelem-vereség arányom "helyrerázzam". Higgyétek el, aki maxos visszafogottal hónapok óta láthatatlanul vadászik, annak ehhez is lesz türelme.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5.27
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!