Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
501. hozzászólás - 2010.10.06. 15:16:56 (Válasz Jeriko #485 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.10.06. 13:42:05
Egész egyszerűen nem a láthatatlan vadászatba kell tenni felzárkózási lehetőséget. Akiknek szüksége lenne felzárkózásra, valószínű azt sem tudják, mi a LE/TP arány, nemhogy láthatatlanul vadásszanak.

Felzárkózásként sokkal többet érne, ha a mentor fel lenne készíteni a VF szakértelemre, elmagyarázni, hogy miért jó, aki nagyon gyenge, annak kiadni küldetésben, hogy vigye fel a VF-jét stb.
Akit meg már agyon raboltak, annak védelmet kellene adni, nem láthatatlan vadászatot. Pl. szinthez képest túlzottan negatív LE-diff adjon ideiglenes transzcendális projekció szakértelmet. Akinek többmilliós mínusza van LE.diffből, annak akár többszázat is (tippre -LE.diff/(szint^2)/5 -el megnőhetne a transz.projekció szakértelme.


És ezzel mi jönne be szerinted Jerikó?
Én megmondom neked.
Egy újabb portya nerf, amitől megint minden portyás Miklós fülébe sírná a sirámait.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 6.03
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
502. hozzászólás - 2010.10.06. 15:20:15 (Válasz Offsboy #491 hozzászólására.)
Aki milliós nagyságrendű löttyöt nyomott pl entitásba az jó okkal tette, pl a Szürkére hajtott, visszahozza a befektetést.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
503. hozzászólás - 2010.10.06. 15:23:48 (Válasz Semelyik #500 hozzászólására.)
Idézet: Semelyik - 2010.10.06. 15:16:56
Ha a kalandos gyógyitalom szintje minimalizálva van, szerintem a nevezett felszerelésemé is indokolható.


Az keves. Egyreszt a szinted kornyeken is talalsz olyan felszerelest ami fos, masreszt bizonyos esetekben elonyos kisebb szintu cuccokkal indulni.
Pontszám: 4.92
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
504. hozzászólás - 2010.10.06. 15:23:51 (Válasz Jeriko #485 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.10.06. 13:42:05
Egész egyszerűen nem a láthatatlan vadászatba kell tenni felzárkózási lehetőséget. Akiknek szüksége lenne felzárkózásra, valószínű azt sem tudják, mi a LE/TP arány, nemhogy láthatatlanul vadásszanak.

Felzárkózásként sokkal többet érne, ha a mentor fel lenne készíteni a VF szakértelemre, elmagyarázni, hogy miért jó, aki nagyon gyenge, annak kiadni küldetésben, hogy vigye fel a VF-jét stb.
Akit meg már agyon raboltak, annak védelmet kellene adni, nem láthatatlan vadászatot. Pl. szinthez képest túlzottan negatív LE-diff adjon ideiglenes transzcendális projekció szakértelmet. Akinek többmilliós mínusza van LE.diffből, annak akár többszázat is (tippre -LE.diff/(szint^2)/5 -el megnőhetne a transz.projekció szakértelme.


Kiváló ötlet. Akitől nem lehet rabolni, azzal ugye nincs gond, akitől pedig lehet, annak adjunk automatikus védelmet, hogy tőle se lehessen. Szerintem egyszerűbb lenne kivenni a játékból a portyát, minek bonyolítani?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.79
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
505. hozzászólás - 2010.10.06. 15:37:56 (Válasz Prisma #504 hozzászólására.)
Igen Prisma, ennek kb annyi értelme van, mint annak, hogy a pókok szerint jó ez a vadászatnerf.
Gyak semmi.
Viszont megdöglik a másik tehene is.
Tehát juhéjj.

Editálva:
Egyes pókok szerint.
A hozzászólást Darah módosította 2010.10.06. 16:27:08-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.25
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
506. hozzászólás - 2010.10.06. 15:39:39 (Válasz Prisma #504 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2010.10.06. 15:23:51
Idézet: Jeriko - 2010.10.06. 13:42:05
Egész egyszerűen nem a láthatatlan vadászatba kell tenni felzárkózási lehetőséget. Akiknek szüksége lenne felzárkózásra, valószínű azt sem tudják, mi a LE/TP arány, nemhogy láthatatlanul vadásszanak.

Felzárkózásként sokkal többet érne, ha a mentor fel lenne készíteni a VF szakértelemre, elmagyarázni, hogy miért jó, aki nagyon gyenge, annak kiadni küldetésben, hogy vigye fel a VF-jét stb.
Akit meg már agyon raboltak, annak védelmet kellene adni, nem láthatatlan vadászatot. Pl. szinthez képest túlzottan negatív LE-diff adjon ideiglenes transzcendális projekció szakértelmet. Akinek többmilliós mínusza van LE.diffből, annak akár többszázat is (tippre -LE.diff/(szint^2)/5 -el megnőhetne a transz.projekció szakértelme.


Kiváló ötlet. Akitől nem lehet rabolni, azzal ugye nincs gond, akitől pedig lehet, annak adjunk automatikus védelmet, hogy tőle se lehessen. Szerintem egyszerűbb lenne kivenni a játékból a portyát, minek bonyolítani?


Meggyőztél. Maradjon minden úgy, ahogy Miklós kitalálta.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.10.06. 15:44:49-kor
Pontszám: 7.24
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
507. hozzászólás - 2010.10.06. 15:40:50 (Válasz Mona89 #479 hozzászólására.)
Kicsi lányom, úgy látom, hogy te abban éled ki magad, ha a másik embernek kárt okozol és olyan kárörvendő tudsz lenni, mint senki más ebben a játékban.

Hát akárhogy is nézegetem a karaktered, te sem a semmiből szedted ezt össze 70-s szintre, ezt amid van.:

Tulajdonságösszeg: 2181
Szakértelemösszeg:2040

Tudod kicsim szerintem te is egy vagy azok közül, aki a játék elején rájöttek arra, hogy ha regeltetnek 30 barátot és napi szinten többször agyontömetik magukat LE-vel és naponta csak 3* visszatámadnak, abból bivaly karaktert tudnak csinálni.
Bár erre nincs bizonyítékom, de a karaktered erre mutat és a többi kis szinten élősködő és hízó PÓK-ra is, aki már 10-s szint környékén 0,5-1 milla LE diffel rohangál, de ez ugyebár nem szórja senkinek a szemét.
Én nem szidlak és nem is pontozlak se le, se fel, csak azt mondom, hogy amitől megáll benned a vér ( utolérnek a láthatatlan vadászok és szarrá vernek ) az ellen ágálsz és teszel más alá.
És azért had tudjam már én, hogy nekem mi a játék élmény.
Ami ugye az én olvasatomban nem azt jelenti, hogy szarrá rabolnak, miközben próbálom utolérni TÖ-ben a nálam 3-4 szinttel alacsonyabban lévő fél egy évet a szintjhén terpeszkedő PÓK karaktert, hogy legalább az ne alázzon már le, ha lehet.

Am, ha ilyen Domina hangulatodban vagy mindig, privben megadom a címem, vagy te a tiéd és megkeresehetjük egymást.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 5.53
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
508. hozzászólás - 2010.10.06. 15:53:16 (Válasz Kenezimi #507 hozzászólására.)
Azért mindenkit csalónak kiadni aki képes normálisan portyázni... nem jó dolog... szerintem.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 8.68
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
509. hozzászólás - 2010.10.06. 15:58:29 (Válasz LoWs #508 hozzászólására.)
Persze, ezt magyarázd szerintem azoknak a halott karaktereknek, akik azóta sem léptek fel a játékra, mióta egyes nagymenő karaktereket agyontömtek LE-vel.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 4.90
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
510. hozzászólás - 2010.10.06. 16:00:55
Üdv Birka!

Eddig sem mondtam mást, mint hogy meggyőztek, hogy a láthatatlan vadászat káros a játék egésze számára, mivel a most induló karakterek belefutnak a láthatatlan vadászókba.

Eddig Prismával szemben tartottam ezt az álláspontot és egyetértettem vele abban hogy a kontraszelekció káros lehet.

Azt hiszem tévedsz ha azt gondolod, v3-on most kezdődik a láthatatlan vadászat. Már jó ideje kapcsolatban van a rossz aránnyal, mint "optimalizáció", most ez a stratégia lett komolyan megerősitve.

Egyébként Kócos győzelemmel tömése mellé még az is adalék, hogy most már a TP mellé a győzelem is számit. A jelenség már tegnap óta érzékelhető, mivel bajnok jelöltek a bajnokokat támadják tömési szándékkal közepes-alacsony szinten.

Javaslom mindenkinek aki nem volt egyértelmű, a hozzászólásaim újra olvasását, mert korábban is mint mondtam a láthatatlan vadászat lehet káros a játék számára, v3-on nem igényel különösebb befektetést azon kivül hogy legyen rossz arány és előre ki legyen számitva a szakértelmek fejlesztése illetve nem támogattam a kontraszelekciót.

Úgy érzem azért mert ebbe a topicba írtam igaztalanul azonosítasz a nerffel. Még egyszer ez a megoldás káros, főleg v3 számára.

A plebs továbbra sincs a lehetőségről tájékoztatva, akik a feltételeknek eddig is megfeleltek folytatják a műsort.

Ennél azért több kellene. Vagy ne legyen nerf.


Let


Ui: Talán nem meglepő módon Kócos most jobban átérzi a probléma súlyát. Rengeteg módon megbontja a játékot. Még inkább a rossz irányba dönti a mérleget játékélmény szempontjából az újonnan indulóknak, a portyázóknak és a bajnokira esélyeseknek, leginkább v3-on.
A hozzászólást Let. módosította 2010.10.06. 16:03:47-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.92
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
511. hozzászólás - 2010.10.06. 16:02:56 (Válasz Kenezimi #507 hozzászólására.)
Nem kell ahhoz 10 regelt haver, hogy egy pók megszívja magát alacsony szinten Kenezimi. Ha Monával van bajod címezd neki, de felesleges általánosítanod.

Tényleg nem értem miért baj a láthatatlan vadászat, aki kivetnivalót talál benne próbálja ki. Én rápróbáltam egy kis időre, a lassúsága folytán inkább nekiereszteném a bohócot a sajtreszelőnek, mint hogy több szinten keresztül csináljam. Nagyon eredményes, de nem önmagától. Aki ott jól fejlesztett, az valószínűleg nélküle is jó lenne, csak így még brutálisabb karaktert tudott építeni. És szerintem elég bűntetés azoknak, akik ezt a fejlődési utat választották, hogy a csiga is elrobog mellettük.

Hülyeség a nerfelése, vakoghat bárki bármit.
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2010.10.06. 16:04:23-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 9.19
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
512. hozzászólás - 2010.10.06. 16:18:34
Nekem Monával össze-vissza annyi a bajom, hogy nem Ő az aki tud valamit, hanem Ő az, aki mindent mindenkinél jobban tud.
Ja és persze az, hogy neki örömöt szerez, ha egy jó pár emberrel kicsesznek, és Ő ezt vígan és a másik pofájába dalolva teszi.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 8.89
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
513. hozzászólás - 2010.10.06. 17:05:04 (Válasz Kenezimi #507 hozzászólására.)
Idézet: Kenezimi - 2010.10.06. 15:40:50
Tudod kicsim szerintem te is egy vagy azok közül, aki a játék elején rájöttek arra, hogy ha regeltetnek 30 barátot és napi szinten többször agyontömetik magukat LE-vel és naponta csak 3* visszatámadnak, abból bivaly karaktert tudnak csinálni.
Bár erre nincs bizonyítékom, de a karaktered erre mutat és a többi kis szinten élősködő és hízó PÓK-ra is, aki már 10-s szint környékén 0,5-1 milla LE diffel rohangál, de ez ugyebár nem szórja senkinek a szemét.

Ha jól értem, akkor te szarul játszol és aki jobban játszik az már csaló?
A személyeskedést hagyd máshova,mert nem ide való. 10. szintre 500k-s LE dif nem odafigyelve is kihozható lazán. Lásd V2-n ezt a réteget, ahol ráadásul sokkal több az inaktív karakter, akiktől nem lehet már rabolni, mert régen elfogyasztották az LE-jüket.

Támaszkkodj tényekre. Ha bárki ellen bizonyítékod van (márpedig nincs, ahogy írtad), akkor arról tájékoztasd az adminokat. Ha nincs, akkor fogadd el, hogy jobban játszák ezt a játékot, mint te és mindenféle tömés nélkül is összehoznak számodra hihetetlen, mások számára messze nem hihetetlen arányokat kis odafigyeléssel, különösebb megerőltetés nélkül.

Ahelyett, hogy másokat szapulsz ötletekkel hintsd inkább tele ezt a topicot vagy maradj csendben.

Elhangzott több ötlet is, melyek elsőre jónak tűntek, de rávilágított más, hogy mégse annyira jók. Ezért van a topic, hogy már itt meg lehessen találni a kiskapukat esetleges változtatásoknál, hogy ne úgy kerüljenek be a játékba. A mond egy ötletet, B megmutatja a kiskaput, amit A megért, de az ötlet továbbgondolásra érdemes vagy C ezek alapján kitalált ötlete még jobb és A ötlete feledésbe merül. Ötlet nélkül viszont nincs, ami arra ösztönözné D-t, E-t, F-et, stb, hogy gondolkodjon, de persze egyszerűbb leszólni A ötletét, mert az NEKED vagy adott embernek nem tetszik, ahelyett, hogy inkább módosítanád, mi lenne neked a megfelelő. Aztán már nem is az ötlet leszólás a soron következő, hanem maga A személyének a szapulása, amit itt a fórumon meg mer tenni bárki, de szemtől pofába már nem biztos, hogy megtenné. Nem azért mert félne, hanem előbukkanna benne az intelligencia morzsája, hogy ilyet más emberre mégse kéne mondani. Ha meg szemtől szemben is kimondaná például egy hölgynek, akkor viselje a következményét, hogy a hölgy pofon vágja sértegetés miatt.

Az internet névtelenségében is igyekezni kéne úgy beszélni másokkal, úgy írni másoknak, amit normál beszélgetés során is mondanál. Persze, ehhez fel kell nőni...
Pontszám: 7.15
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
514. hozzászólás - 2010.10.06. 17:59:11 (Válasz Kenezimi #512 hozzászólására.)
nagyon lazán össze lehet hozni azt a diffet csalás nékül is
Pontszám: 3.21
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
515. hozzászólás - 2010.10.06. 18:58:43
Nos szép sorjába .

Le diffem. ha komolyan venném meg vettem volna a játékot, akkor az elsőt megelözve szintben meg jóval alatta lennék , s még több tö, meg szö lenne.Ha nem gondoltam volna meg magam , s nem távoznék ebböl a ragyogó játékból akkor még több szöm lenne , hetente 50nnel kevesebb ha valaki ennyire figyel ez is feltünhetett volna neki , de csak a másikat tudja szapulni. Visszakanyarodva a lediffhez , meg a haverokhoz akkor lediff toplista elsö oldalának , nagyon sok haver kell, meg szerencse faktor hogy ne zárolják .Ha tudsz valamit bizonyítani akkor állok elébe az átvilágításnak s válallaloma következményeket , bár nem hiszem , hogy 2 év játék után ez nem derült, ki.
Akkor még ez is a ledifhez tartozik , mi is van az ehsokkal, és , khsokkal ? aki használja az tudja, aki meg nem az csak szapulni tudja a másikat .

Elárulom, én úgy is tudok mindent, hozzáírja a ledifhez .

Uram atyám !! pedig azt hittem hogy a topp 110+ szint felett haverokkal ütettik egymást és ök nekik is kell +30 millás lediff.

Következö : A mona mindent tud : Akkor nem játszanék ezzel a játékkal hanem valami proff lennék s kúrva gazdag .

Nem tudok én semmit, se , én itt egy hülye vagyok hogy néha leirja a tapasztalatait s aki szeret próbálkozni rápróbál , s eldönti hogy jó-e avagy se. offys, kaladar, meg egy jópár emberke .bár lehet eme nerf végett már ellenem vannak de akkor meg szintén fönök tipusok akik a melósból kerül ki elfelejtik honann jöttek. Próba nélkül soha nem irok semmit. most beirtam a küldis dolgot, ki lett próbálva müködik , ez egy alternativa, a sok ( még gondolkodni is képtelen vagyok kategóriás embernek ). Született 30 oldal , sírás , azért mert elvettek egy valamit a vadászoktól. ragyogó . most nem másolom be a hirek topic tartalmát , s nem is vitázok tovább , kedves szapulók olvassátok végig s rájöttök hogy 2 év alatt szinte csak a portya kapott korlátot, (nem igy terveztük cimszó alatt ) tik még csak ezt az egyet kaptátok. (tudom szomszéd tehene meg kárörvendö vagyok ) nem érdekel, amikor én illetve mi lobbiztuk a sorozatos több nerf révén tik ugyan ezt csináltátok s ment a röhögcsikélés, rajtunk. most én teszem ezt .áááá nem tetszik ha visszanyal a fagyi , igen nekem se tetszet de akkor se szapultam a másikat ,, meg szólogattam be neki , hanem kitaláltam a folytatást .

végezetül ,(leokandusz ki mit gondol tesz-vesz )Mindenki játszon egyedül , de ha véletlenül valamivel még sikerül eredményt elérnem akkor ne jöjjön oda hozzám hogy hogy csináltam ? meg mit kezdennék ezzel a problémával ? Meg csak ezt meg azt áruljam már el neki ? meg ha valakibe belefutok ne irkászoljon nekem hogy mert nincs épé, s ne támadjam meg most ne piszkáljam mert nem tud haladni, iylesmik. mindenki oldja meg a gondját maga , én végeztem , van meg lesz itt nálam okosabb , s majd ahhoz tessenek menni .

Legvégezetül : Nem gondoltam egy vélemény ennyit nyom a lantba, egyetértek a nerfel, azért mert............

Úi.Utolsó hszm lezártam .
v1 Lucky Luke
Pontszám: 4.32
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
516. hozzászólás - 2010.10.06. 19:12:10 (Válasz Ariel #495 hozzászólására.)
Szerintem ez kivédhető!
Lehet írni egy progit, ami ami automatizálja a legerősebb felszerelést a bajnokira. Nincs gond a nevezéssel. Bármiben nevezel a bajnokira a legjobb felszerelésedet veszed fel.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 0
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
517. hozzászólás - 2010.10.06. 19:21:57 (Válasz BlackSheep77HUN #516 hozzászólására.)
Ez egy nagyon rossz otlet.
Egyreszt volt h mar estem ki az elso korben eros ellenfellel szemben (maskor total gyenge ellenfel vert ki a random miatt), masreszt nem feltetlenul a "legerosebb" felszerelest preferalom indulaskor. Bajnokit is 20 szinttel kisebb fegyverrel nyertem, a nagyobbikkal nem jott volna ossze.
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 8.46
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
518. hozzászólás - 2010.10.06. 19:25:21 (Válasz Moderator #517 hozzászólására.)
Így van. Nem mindenki fejleszti ugyanúgy a karakterét. Lehet, hogy van betárazva egy erős köves fegyver, de az mondjuk LE szívásra van, míg csatára valami mást használ a gazdi.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.29
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
519. hozzászólás - 2010.10.06. 19:27:16 (Válasz Moderator #517 hozzászólására.)
Igaz!
A hozzászólást BlackSheep77HUN módosította 2010.10.06. 19:47:02-kor
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.01
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
520. hozzászólás - 2010.10.06. 19:27:56
Egyrészt siralmas, hogy egyesek még mindig a pók=csaló műsornál tartanak. Nem kötelező megtanulni játszani, de olvasni (tudni) már illene, főleg ha valaki használja a fórumot:)

Másrészt, Mona drága, ha pók vagy, érthető ha kikelsz minden, téged hátrányosan érintő változtatás ellen, de ezzel párhuzamosan örülnöd kéne mindennek, ami több túrót hoz a vadászoknak - elvégre belőlük tetszik élni. Ha pedig jó pók vagy, akkor úgysem tudnak annyira megerősödni, hogy különösebben veszélyesek legyenek rád:)
És könyörgöm, valahogy tagold a mondataidat, mert az első kettő után rendszerint a fogalmazási és helyesírási paranormális jelenségek olyan erdejében találom magam, amin képtelen vagyok átjutni, és a kedvem is elmegy a folytatástól:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.73
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője