Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
521. hozzászólás - 2010.10.06. 19:42:07
Betúrósodtam ebbe a nerfbe .Bocsáss meg mester Jó pók ? Én csak sűrűn nyomkodom a támadás gombot. Arról nem tehetek hogy még 70 szinten is nekem kell elköltnem mások helyett a lét.
v1 Lucky Luke
Pontszám: 5.78
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
522. hozzászólás - 2010.10.07. 21:59:40
Hogy lehet hogy ilyen gyorsan rájöttetek erre a kiskapura? Tán rádölt valamelyik szerverre az omladozó Kőbányai házatok És mikor bebootolt kidobta a "hibát" amit már mindenki ismer bő 1.5 éve most meg kiszúrtok azokkal akik így játszanak és fejlődnek, ez siralmas...

Ismét fogadjátok végtelen gratulációmat és várom a pontokat MErt ezt tuti elolvassátok és leponozzátok az építőeket meg magasról les.arjátok...

Jah látom ám ki pontoz le, várhatjátok a reakciót a saját pontszámaitokon....
A hozzászólást Sznoopy módosította 2010.10.07. 22:07:01-kor
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 6.71
népszerűErvin99xcFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
523. hozzászólás - 2010.10.08. 20:07:23
Nagyszerű ez a döntés.

Az oké, hogy kihúztok pár száz forintot a zsebemből, hogy továbbra is sajtolhassak láthatatlanul, de nem fogom tudni leveretni magam minden portyázás után. Ezzel nem a pókokat szívatjátok, hanem azokat, akik vadászatból akarnak fejlődni.

Fél éve azért játszok, hogy feltoljam a vadászat szakértelmeket, most, hogy megvan, erősen gondolkodom a törlésen, sajnálom, hogy egy forintot is költöttem erre a játékra.
Pontszám: 7.25
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
524. hozzászólás - 2010.10.08. 21:28:45
Elsőre ráncoltam én is a szemöldököm, de átgondolva ezt az egész túr...izé sajtolós dolgot kezdek én is a Ligára gyankodni. Zseniális! Bár nem vagyok Ligatag de remélem senki nem haragszik meg ha ezúttal én állok elő pár javaslattal, mert úgy érzem nagyszerű móka igérkezik!

Szóval azon gondolkodtam, hogy ha már ennyire komoylan vesszük a játékélmény globális növelését lehetne akár egy új event is a változtatás bevezetésével egyidőben:
"Veresd szét magad, hogy elbújhass, avagy nesztek nektek játékélmény!" event
(Vagy ilyesmi.)

A móka után lehetne játékélmény medállal jutalmaznia legjobbakat! A medál X másodperccel növeli a vadászat idejét (X= a karakter szintje). Több medál hatása összeadódik!
Hogy kik szerencsés legjobbak? Azok akik az esemény alatt legnagyobb arányban képesek lerontani a csataarányukat elérve a láthatlan túró...izé sajtolási küszöböt.
Citromdíj: azok a bátor hősök akik ebben segédkeznek, ezáltal a legtöbb üres túró... azaz TP-t gyűjtik be a többi játékos heroikus küzdelme alatt egységnyi idő alatt. Ők szintén játékélmény medálokkal gazdagodnak!

Extra: az evenet alatt, -hogy még élévezetesebb és érdekesebb legyen a dolog!- preventorixpikuszok rejtőköpennyé változnak, melyek végleg megmaradnak a játékosoknál. (Esetleg játékélmény medálokra cserélhetőek, de erről még meg kell győzzetek).

Láthatjátok, hogy senkit nem fogunk negatívan diszkrimnálni, senki nem megy haza üres kézzel, mindenki játékélmény medálokkal gazdagodik! (ha akarja, ha nem, a kutyát nem érdekli)

Élményekben gazdag szórakozást mindenkinek!

u.i.: Aki úgy látja hogy fenti fikció akár valóvá is válhat, az nyilván túlontúl rosszszándékú, esetleg nem látja át eléggé a játékot.
A hozzászólást Aurri módosította 2010.10.08. 21:40:06-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.33
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
525. hozzászólás - 2010.10.08. 22:10:51 (Válasz Aurri #524 hozzászólására.)
Ámen, mondaná Bendő Atya.

Megjegyzem, olyan nincs, hogy valaki túlontúl rossz szándékú. Rossz szándékból sosem elég. Ha valaki mégis úgy érzi, túlteng benne a rossz szándék, annak köztünk a helye:)

Helyesbítek: Aki érzi ezt a túltengés dolgot, az vagy a Liga tagja, vagy a Liga tagja volt (de már túrót sajtoltunk belőle), vagy a Liga tagja lesz.
A hozzászólást Crimson módosította 2010.10.08. 22:19:12-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.24
kedvencOptimusFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
526. hozzászólás - 2010.10.09. 01:13:32
Ide is beillesztem a véleményem, remélem nem sértek meg vele senkit.

Mindkét aspektusát játszom a játéknak különböző világokon, ezért remélem megalapozott véleményt tudok így közölni.

Miklós úgy látja szükséges ezt a dolgot lebutítani. Valószínű bárki bármit mond, elég erős tények ismeretében döntött.
Nem hinném, hogy puszta lobbyzással rá lehetne venni erre, elég kemény fejű figurának tűnt a nyilvános fórumokon.

A döntés persze nem lehet jó vagy rossz.
Változást hoz ez biztos.
Vadászós karakterként építőként kezdtem, szakértelmes kariként. Ezt majd 60. szintig folytattam.
Nem használtam ezt a lehetőséget amit most meg akarnak szüntetni.
Csalásnak nem nevezném, nem könnyebb, nem igényel kevesebb figyelmet, hisz egy a szintemben lévő jól játszó portyázó ugyanúgy bever láthatatlanul is.

Az utóbbi szintekben láthatatlanul vadásztam, arányaiban én úgy számoltam, bár én nem vagyok optimalizátor, hogy nagyjából egy szintlépésen belül 60 % plusz fejlődés érhető el vele, +100% befektetett idővel.
Egy pók kari ennél jobb eredményeket ér el, akár 120-200%-os fejlődést is elérhet, attól függően mennyire jó abban amit csinál.

2 út van a játékban, a rablás és a vadászat( a harmadik a szintlépőlovasok köre, már utolérhetetlen távban van, új játékosnak nem alternatíva.).
A pók és a láthatatlanul vadászó e két játékformának a két csúcsa. Mindkettőtől energiát odafigyelést igényel a játékstílusa. A póknak persze többet, de ennek fejében többszörös fejlődést is érhet el, még a láthatatlan vadászónál is. Arról nem is beszélve, hogy sokkal több időt tölt el egy szinten , mint a láthatatlan vadász.

Nekem az a véleményem, hogy hagyjunk esélyt mindenkinek megtanulni egy olyan játékformát, amivel igazán erős lehet, akik meg nem tudnak meg akarnak ilyen szélsőségekben játszani azok úgyse fognak.
Nem rossz a játékuk, nem mindenkinek célja a maximum eredmény, van akinek csak időtöltés, elvan vele és jó neki.
Ilyenek azok akiktől időnként beakad egy 20-30k-s rablás, de általában semmi, és mire újra megtalálják így addigra apránként visszaszedték ezt másoktól.
Nekik mindig ingázó a játék, álmodnak arról, hogy erősek lesznek, de nem akarnak valójában annyit tenni érte , hisz ez csak játék nekik.
Igen ez játék, de mint azt Terence Hill is megmondta egy filmjében:
" A játék az nem játék!"

Mi szenvedélyes játékosok hajlamosak vagyunk mindenbe belelovalni magunkat amiben verseny van, és a ki az erősebb kérdés az az. Innentől nem kellemes időtöltés, hanem élvezetes megmérettetés versengés. Ez is játék- az is játék.

Ugyanakkor persze mindenkinek frusztráló, hogy vannak erősebbek náluk, de azt kell átgondolni, hogy azzal, hogy bizonyos rétegektől elveszünk lehetőségeket, másokon nem változtatunk, annak a mezőnynek aki középen áll a két utat képviselő erősek között, azoknak semmi változás nem lesz.

Ugyanúgy nem fognak többet törődni a játékkal, nem éjszakáznak mellette egy szoros szövetségi háború esetén, nem próbálkozik átrázni a pókokat, és úgy vadászni, hogy az elfedhető legyen előlük.

Ami elszomorít, az a pókok véleménye.
Ne legyen vadászat sajtolásos előny. De mi legyen a következő?
Egy karakter ne zsákmányolhasson egy adott szinten több LE-t, mint amennyit levadászhatott volna?
Miért nem látják úgy, hogy az is egy alternatíva, ami lehet konkurenciát teremt nekik erőben, de ösztönzés is nekik, hogy a hatalmas LE bevétel mellé a karifejlesztésen is gondolkodjanak, mert nem lesz így olyan pont, hogy "tök mindegy mire osztok, úgyis mindenkit leverek".

Kell a verseny unalmas lenne a monopol helyzet ahogy telne az idő, úgy válnának az eddig elért eredmények egyre kisebb jelentőségűvé.

Utószónak csupán annyit mondanék, hogy pókkarimmal sokszor kerestem és jártam rá láthatatlan célpontokra, jó volt.

Mindent lehet jobban és rosszabbul csinálni.

Ha beleszólásom lenne azt kérném, hagyja meg erre az esélyt a játékvezetés ugyanúgy ahogy eddig is. Nem hiszem, hogy ez a változtatás valós változást jelentene.

Olyan változtatás elfogadható lenne ami kényelmetlenné tenné ezt a fejlődési módot.

Sajnos nincs kész ötletem erre, elég sután hangzik az első villanásom, de azért megosztom veletek....:
Mi lenne ha feleakkora lenne a vezetőkészség hatékonysága láthatatlanságban ?

Így leírva még sutábbnak tűnik az ötlet, de szerintem aki láthatatlanul akar vadászni és úgy fejlődni, annak legyen lehetősége, maximum érjük el, hogy ezért többet kelljen foglalkoznia a dologgal.

Kicsit hosszúra nyújtottam, elnézést érte, köszönöm mindenkinek aki végigolvassa!
Orkánpofájú Trakaxarr kinek torka vihart és szitkokat áraszt ():[D=
Pontszám: 9.11
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
527. hozzászólás - 2010.10.09. 10:13:11 (Válasz Optimus #526 hozzászólására.)
Pókként az én véleményem: maradjon a láthatatlan sajtolás!
Hogy miért? Azt már többször leírtam. Ha nem lesz ez az alternatíva, akkor mindenki "majdénjólmegmutatom milyenerősleszek" portyás lesz és akkor vadászhatok a gyengébb pókokra... nagy "öröm" lenne. Meg ha mindenki a sült galambot várja, akkor ki fogja azt levadászni?

A többi részét viszont osztom a hozzászólásodnak!
Az ötleted is jó szerintem!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 6.24
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
528. hozzászólás - 2010.10.10. 16:14:35
Na ahoi!

Mondhatnám félálomban megvilágosodtam.

Ad1. Miklósunk drága elég sok helyen már közölte, hogy a portya, mint olyan színesítő elem (holott ez elvileg egy PVP játék) . No, ha ez csak színesítő elem, akkor legyen PVE. De amennyiben PVE, akkor a láthatatlan vadászat/sajtolás ehhez hozzátartozik. Tehát...

Ad2. Kristályhordás problem, amennyiben mégis PVP játék. V1 85-ös szint aljától a TOP1-ig (137.szint) összesen 178 karakter van. Statisztikailag ez azt jelenti, hogy 3,4 aktív karakter van szintenként. Ezzel hogyan PVP-zen az ember? Hmm?
(Soha nem gondoltam volna, hogy én valaha ezt fogom mondani), de a sokak által hiányolt alsóbb KH sajnos kell. Biztos, hogy megoldható lenne, hogy a KH legyen az egyetlen olyan szövetség, amelyiknek X tagja van (X=85-90 szinttől fölfelé klónok) Részemről az se hatna meg, ha az alsóbb KHban nem lenne annyi LE vagy egyáltalán nem lenne bennük...de lenne célpont (igen 30 PP-n, maxos kontinuummal is problémás olykor a portyázás...)

Ez utóbbit nem tudom, hogy hova kéne még bebiggyeszteni, de ha már nerf és társai ez az egyik legaktívabb topik (AF mellett).

Pontszám: 7.44
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
529. hozzászólás - 2010.10.13. 14:39:07
Ide is leírom, mert érdekes lehet:
EH-nál más a lefelé ütés büntetése, mint normál portyánál. Nagyon brutális szakértelem, többszörös LE/TP arányt lehet elérni már most, mint láthatatlan vadászattal (350 feletti LE/TP is elérhető megfelelő mértékben lefelé ütve, ugyanis a TP szokott módon csökken, a LE pedig több szinttel lefelé ütve sem!)

Azt hiszem, nem hogy sikerült átesni a ló túloldalára, de olyan mértékben sikerült felborítani a portyát, mint még soha. A leggyengébbek agyonverésével lehet legtöbbet szakítani. ÉS, nem számít a portyaszázalék!

Erre még majd jönnek a AF képességek...
Pontszám: 5.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
530. hozzászólás - 2010.10.13. 14:55:41 (Válasz Jeriko #529 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.10.13. 14:39:07
Ide is leírom, mert érdekes lehet:
EH-nál más a lefelé ütés büntetése, mint normál portyánál. Nagyon brutális szakértelem, többszörös LE/TP arányt lehet elérni már most, mint láthatatlan vadászattal (350 feletti LE/TP is elérhető megfelelő mértékben lefelé ütve, ugyanis a TP szokott módon csökken, a LE pedig több szinttel lefelé ütve sem!)


A TP nem a szokott modon csokken, ugyanis a 80-20%-ra leutes modositojat abbol is kivettek. Amig ez nem volt, brutalis LE/TP-t el lehetett erni vele, hiszen siman redukalhattad a portyaert kapott TP-t akar 1-re, ma mar nem lehet vele ezt megtenni. Nem tudom milyen LE/TP aranyt lehet igy kihozni vele, lehet, hogy jobbat, mint VF-fel de ugye ha vadaszol is melle az biztosan lejebb rontja az atlagot, mintha VF-eznel.
A 350 LE/TP arany egeszen biztosan nem igaz, mintahogy az sem igaz, hogy a LE tobb szinttel lefele utve sem csokken.

En ertem, hogy te VF-ezel, ezert elemi erdeked az EH-t ultrataposnak beallitani, de ezen ugy erdekeben azert nem kene valotlan adatok kozlesehez folyamodni. Meg akkor is, ha eseteben valoszinuleg inkabb csak hianyos informaciokrol semmit szandekos ferditesrol van szo.
Pontszám: 7.46
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
531. hozzászólás - 2010.10.13. 15:19:41
Miklós!

A köpenyekkel mi lesz?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.50
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
532. hozzászólás - 2010.10.13. 15:51:45
Köszi Miklós.

De ha lehet, akkor most már állj neki és nerfeld meg az aukciós tételeket, kivétel nélkül és az epikus relikviákat is, sőt mindent, amivel taktikázni lehet.
Sőt ne lehessen portyázni és vadászni sem.
Mint azt már valaki megjegyezte előttem egyszerűbb, ha beváltjuk a PP-t CSP-t LE-be és annyi.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 5.84
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
533. hozzászólás - 2010.10.13. 16:23:13 (Válasz Kocos #530 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.10.13. 14:55:41
Idézet: Jeriko - 2010.10.13. 14:39:07
Ide is leírom, mert érdekes lehet:
EH-nál más a lefelé ütés büntetése, mint normál portyánál. Nagyon brutális szakértelem, többszörös LE/TP arányt lehet elérni már most, mint láthatatlan vadászattal (350 feletti LE/TP is elérhető megfelelő mértékben lefelé ütve, ugyanis a TP szokott módon csökken, a LE pedig több szinttel lefelé ütve sem!)


A TP nem a szokott modon csokken, ugyanis a 80-20%-ra leutes modositojat abbol is kivettek. Amig ez nem volt, brutalis LE/TP-t el lehetett erni vele, hiszen siman redukalhattad a portyaert kapott TP-t akar 1-re, ma mar nem lehet vele ezt megtenni. Nem tudom milyen LE/TP aranyt lehet igy kihozni vele, lehet, hogy jobbat, mint VF-fel de ugye ha vadaszol is melle az biztosan lejebb rontja az atlagot, mintha VF-eznel.
A 350 LE/TP arany egeszen biztosan nem igaz, mintahogy az sem igaz, hogy a LE tobb szinttel lefele utve sem csokken.

En ertem, hogy te VF-ezel, ezert elemi erdeked az EH-t ultrataposnak beallitani, de ezen ugy erdekeben azert nem kene valotlan adatok kozlesehez folyamodni. Meg akkor is, ha eseteben valoszinuleg inkabb csak hianyos informaciokrol semmit szandekos ferditesrol van szo.


Nem érted.
MOST valóban VF-ezek, de ez kb. addig fog tartani, amíg be nem kerülnek az AF képességek, és váltok EH-ra. Nem a saját érdekemet védem, nem fűződik hozzá érdekem.
Azt sem hinném, hogy hiányos információim lennének, mert többtucat csata alapján írtam le, amit leírtam, amit pl. te biztos nem gyűjtöttél be. Hogy egy konkrétumot is írjak:
1411 LE, 4 TP. Ez TÉNY, gondolom azon felesleges vitatkozni, hogy 350-es LE/TP arányt eléri-e, (avagy szándékos ferdítés) - de ha ezen akarsz rágódni, hát tedd.

Olyat sose állítottam, hogy a lefelé ütve a LE Soha nem csökken, ellenben arról is vannak adataim, hogy 3 szinttel lefelé ütve a LE nem csökken (a TP viszont igen). És azért azt engedjük meg, hogy 3 szintet "több szint"-nek merjek nevezni.

Egyébként ha már ilyeneket állítasz, hogy "biztosan nem igaz", tegyél meg annyit, hogy nyilvánossá teszed egyik TLO elleni csatádat (de ide is írhatod a fórumra), mert szerintem abban is igen derék LE/TP arány szerepel - és azt talán neked sem kell valótlan adatok közlésének nevezned.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.10.13. 16:25:40-kor
Pontszám: 4.58
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
534. hozzászólás - 2010.10.13. 16:33:15 (Válasz Jeriko #533 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.10.13. 16:23:13
Egyébként ha már ilyeneket állítasz, hogy "biztosan nem igaz", tegyél meg annyit, hogy nyilvánossá teszed egyik TLO elleni csatádat (de ide is írhatod a fórumra), mert szerintem abban is igen derék LE/TP arány szerepel - és azt talán neked sem kell valótlan adatok közlésének nevezned.


Nem csataztam az elmult 3 napban TLO ellen. A klonja ellen igen, 55-os kreaffra es 55-os EH-ra es 0-as szingularisra visszaszamolva 230 LE/TP. Visszavonom a korabbiakat, az 350 LE/TP akkor tenyleg elerheto.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.10.14. 07:44:07-kor
Pontszám: 8.44
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
535. hozzászólás - 2010.10.13. 17:15:00
230-350 Le/TP? Tejóég. Intenzívebb portyás napokon örül a végzetúr ha túlszárnyalja ezt.
Láthatatlan vadászat+VF-el legjobb esetben is 180 LE/TP-nél kiakadt a számláló.

Még kicsit körbeszaglászom és lehet még ma felhörpintem a térfordító italt, meg sem várom az AF-et.

Előzetesben is sajnálom a 6-7-8 szintről hullára vert játékosokat, no meg azokat akiket majd TP-vel tömnek a sajtolási arány maitt.

A rejtőköpenyemet meg elrakom portörlőnek. Kb annyit ér. De talán annyit sem.


Hol van itt az átgondoltság kéremszépen...
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 6.98
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
536. hozzászólás - 2010.10.13. 17:25:44 (Válasz Aurri #535 hozzászólására.)
Semmi gond, megnerfelik:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.72
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
537. hozzászólás - 2010.10.13. 17:28:11
én már rég felszipantottam, az opiumot, s láss csodát éklvezem Tök furi hogy akik tömnek, hizók tölük öskösves gyürü nélkül
v1 Lucky Luke
Pontszám: 2.76
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
538. hozzászólás - 2010.10.13. 17:30:16
Crimson: Nyilván az lesz. Már akkor gyanakodnom kellett volna amikor kiesett a sárkányokból a második térkifordító túró.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.46
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
539. hozzászólás - 2010.10.13. 17:42:04 (Válasz Aurri #538 hozzászólására.)
Ezért kell kettőt szerezni
Pontszám: 7.21
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
540. hozzászólás - 2010.10.13. 18:18:14 (Válasz Aurri #535 hozzászólására.)
350 LE/TP miért durva? 10 szintet lefelé ütve 4 TP a jutalom, és a kínzókamra simán hozza a 2000 LE-s átlagot. Ez máris 500 LE/TP és semmit nem raboltam, LE szívás sem volt, és olyan balga voltam, hogy 100%-os ellenfelet ütöttem.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.58
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője