Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
661. hozzászólás - 2011.03.23. 15:42:05 (Válasz Lord Zero #657 hozzászólására.)
És utána kik jönnek?

Az EH-s, vadászós, térkifordítós optimájerek?

Valaki igazán csinálhatna egy katalógust, hogy mennyi nerf volt a játék kezdete óta...mert azt szeretem (mint a buktát)

A láthatatlanság nerfjét, már eleget csorbítottuk, nem tudom mi a baj abban, ha "Mi" (én) minimum 4* olyan lassabban haladunk, mint "Ti". És a végén kijön, hogy "Mi" 2* annyi őskövet veszünk, mint "Ti" X lépett szint alatt és valljuk be a JV-nek az jobban megéri, amit "Mi és amit Ti" csináltok...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.03.23. 15:43:12-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.84
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
662. hozzászólás - 2011.03.23. 15:54:23 (Válasz Viszok009 #661 hozzászólására.)
Havi szintre lebontva bizony pocsék az a bevétel a Behónak.
Továbbra is az a véleményem, hogy akár maradhat is a jelenlegi szituáció.
Azonban pl. ha bekerül valaki a TÖ-ben és/vagy SzÖ-ben a szintjén az első 5-be az FIZESSEN az agymentes-automata erősítő bizbazért ha továbbra is használni akarja, ahogy az a fizetős és a nem fizetős Játékokban működni is szokott.
Kieg.: Elsődleges kellene hogy legyen a lemaradtak, tévelygők felzárkóztatásának szempontja a Láthatatlanságban.
A hozzászólást McMad módosította 2011.03.23. 15:58:02-kor
Pontszám: 3.80
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
663. hozzászólás - 2011.03.23. 16:01:03 (Válasz Viszok009 #661 hozzászólására.)
Azért belátható, h. a pókok kapták a legtöbb nerf-et 3 év alatt. Mi is lett csorbítva a bubiban? Nagyjából semmi

Ne a lépett szintet nézd, hanem az időt/kavics. Mivel lassabban haladtok, ezért kevesebb cuccot vesztek sokkal, ergó kevesebb a havi bevétel. Ez nekem nem fáj, de a JV-nek lehet fog!
Pontszám: 7.20
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
664. hozzászólás - 2011.03.23. 16:31:27 (Válasz Lord Zero #663 hozzászólására.)
Ez egy hatalmas tévedés.

Normális, azaz használható cuccok, még ha kavicsosak is, adott szintenként vannak csak.
Abból, ha egy hónapban nem veszek egy másikat, piszok kevés bevételkiesése keletkezik a Behonak.
Főleg úgy, ha a láthatatlan vadászat mellett, bár Miklós által is lehülyézetten a sajtolnivaló állatok például folyamatosan TPadó cuccban feszítenek, és gradulátummal sajtolódnak a sajtolós küldiben.
A prémet meg időre veszed, te is, meg én is, tökmindegy mennyi szintet lépünk egy hónap alatt.

Nem vadászom=nem sajtolok, nem TPnövelőzök, vagyis EH-zek, és öt szintenként cuccot veszek
vagy
láthatatlan vadászom, nem cuccozkodom magamra feszt, de ha odaérek mégis megveszem, de az állatok csilli őskőves cuccban feszítenek folyamatosan.

Szerinted?
A hozzászólást Darah módosította 2011.03.23. 16:32:53-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.75
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
665. hozzászólás - 2011.03.23. 16:34:13
Hozzátenném, hogy ez a plusz kavicsköltség nem biztos, hogy eltántorítaná a többséget attól, hogy őrült Gy/V rontásos antijátékba kezdjenek látva a folyamatokat, pedig ez a kifordult viselkedés az egyik legbetegebb dolog az egészben... :S
Pontszám: 4.74
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
666. hozzászólás - 2011.03.23. 16:42:00 (Válasz Darah #664 hozzászólására.)
PÓK-Bubi= bevétel kiesés! Ezt nem lehet megmagyarázni, szal te tévedsz!

Az h. a sajtolandó állatok TP-s cumót kapnak, annak mi köze van a dolgokhoz? Persze h. azt kapnak, s így jóval hamarabb lesznek 20-on, ami táp, s azért van rajta, nem?

Rossz példa volt. Szerintem.

Ha azt írtad volna, h. hajlandó vagy 6 kavicsot fizetni a bubiért, meg a lassításért/hét, azzal érvelhettél volna
Pontszám: 5.14
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
667. hozzászólás - 2011.03.23. 16:44:38 (Válasz Lord Zero #666 hozzászólására.)
Pók és bubi?

A kettőnek egymáshoz mi köze van, ha a forma nem vadászik?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.75
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
668. hozzászólás - 2011.03.23. 16:49:46 (Válasz Darah #667 hozzászólására.)
Nem vadászik? Ezt nem tudom hova tenni

Én arra szerettem volna kilyukadni, h. a pókok és a bubisok, mivel lassabban lépik a szinteket, bevétel kiesést okoznak a Behónak. Az h. kap TP-s cumót az állat v. sem, már nem a taktika része(azt mindenki csinálja, aki ismizik, s pörgeti őket)
Pontszám: 7.20
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
669. hozzászólás - 2011.03.23. 16:50:27 (Válasz Lord Zero #666 hozzászólására.)
Egyébként ha már mi köze, te a Beho bevételkieséséről beszéltél, amit a lassan haladó sztázisbubis (tehát láthatatlan vadászó vadászó, másképp értelmetlen) miatt szenved el.

Amit fentebb levezettem neked, hogy nem szenvedi el a Beho.
Csak épp az nem saját cuccra költi el adott kőmennyiséget, hanem az állatok cuccaira.

Hogy mi táp, vagy nem táp, nem tudom hogy jött ide.

A lényeg, nem ide, hanem amoda, de mindegyikük kövezik.

Edit:
Az EH-s nem vadászik, ergo nem fog be, ergo nem szintléptet TPadó cuccban, és sajtolni sem fog gradulátummal.
Legalábbis olyan nagyipari mennyiségben, mint egy vadászó, tehát vadászküldiket felvevő forma.
A hozzászólást Darah módosította 2011.03.23. 16:51:57-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.75
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
670. hozzászólás - 2011.03.23. 16:57:12 (Válasz Lord Zero #668 hozzászólására.)
Illetve 4* annyi őskőgyorsítást használok, ami szintenként 5-60 darabnak felel meg.

Az igazi kombó ott mutatkozik meg, akik a bubi mellett, kihívásoznak...

Amúgy én nem 20. szintű állatokat sajtolok (mivel azok még annyira sem hozzák vissza az árukat-> ferdít a 20 lépett szintű állat sajtolása fogalom, hanem 40. szintig el kell menni)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.84
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
671. hozzászólás - 2011.03.23. 17:03:15 (Válasz Darah #669 hozzászólására.)
"Amit fentebb levezettem neked, hogy nem szenvedi el a Beho.
Csak épp az nem saját cuccra költi el adott kőmennyiséget, hanem az állatok cuccaira."

Állatok cuccaira mindenki költ! Ha sajtolás céljából fogod be, akkor azért, ha harcolni, akkor azért, szal nem értem ez h. jön ide.

Esetleg arra szeretnél kilyukadni, h. a bubis vadászok jobban tejelnek, mint az EH-sok? Ebben igazad lehet, de a normálisan játszó, vadászó, sajtoló, tömeghez képest viszont gyengébben. Ezért írtam h. PÓK-BUBI= kevesebb bevétel

nem is tudom h. jöttünk ide Engem nem érdekel h. ki mennyit költ a játékra.........., csak a V3-as bubival vannak gondjaim, ennyi
Pontszám: 7.20
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
672. hozzászólás - 2011.03.23. 17:12:12 (Válasz Lord Zero #671 hozzászólására.)


Értem.
Tehát az bevételkiesés a Behonak, hogy lassan halad a kari szintlépése, de az nem, hogyha te befogsz egy lényt, és azt harcra használod, úgy 100-szintig nem fogsz másikat befogni, és főképp nem változtatod rajta a cuccot, mert miért is tennéd? Na jó, cseréld le egyszer, ha elérsz egy jobb portyavégi LE növelős állatcuccot.

Nem tudom mit nem értesz.

Aki önmaga lép szintet, az magának vesz cuccot, aki maga helyett az állatait lépteti, meg cserélgeti, az meg azokra vesz cuccot.

Értem én, hogy téged zavarnak a bubisok, csak ez a bevételkiesés sztori már elérte a láthatatlan sajtolás hülyévé tételét, teljesen indokolatlanul, de ahogy ott sem ült indokként, ahogyan egyetlen más normális indok sem született, néhány pók azon érvétől eltekintve, hogy ez azért jó, mert végre nem a pókokat nerfelik, a bubisok ellen sem ül.

Keress másik érvet.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.75
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
673. hozzászólás - 2011.03.23. 17:33:14 (Válasz Darah #672 hozzászólására.)
Miért is cserélgeted az állataidat? Azért mert sajtolsz, s graduval eszenciára teszel szert, nem? Ezt csinálja mindenki, aki vadászik, s a szövije felépítette a labort. Az h. cserélgeted az állataidat az jó a Behónak, de nem minden bubis tesz így, meg ennek sok köze nincs a bubihoz. Én ezt nem értem csak, h. miért ezzel példálózol?

Aki vadászik, s lényeket ejt el, az cserélgeti az állatait(van pár harci, meg v. 6-7 sajtolós állata), s költ TP-s cuccra, meg gradura. Ezt nem a bubisok teszik, hanem mindenki, aki vadászik!

Érted, h. mit nem értettem az elejétől fogva?
Pontszám: 7.20
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
674. hozzászólás - 2011.03.23. 17:33:38 (Válasz Darah #672 hozzászólására.)
Darah: Az állatait MINDENKI lépteti, függetlenül attól, hgoy bubis vagy sem. Aki csinálja az ismételhetős küldit, az lépteti a dögjeinek a szinjét. Itt maximum az lehet az eltérés, ha egy bubis mind a 11 (12-14) állatát szintlépős ismételhetőre tartja, míg a többiek ebből 4-et állandó harcra, tehát "csak" 7 (8-10) állatot pörgetnek TP-s cuccban. Hozzáteszem nem hiszem, hogy sok bubis lenne, aki egyáltalán nem tart állatot harcra, pl bajnoki miatt. Az állatokra, aki pörgeti a küldit, ugyanannyit költ egyéb taktikától függetlenül.
Mi az, amire még költenek az emberek? Prémiumra, gyorsításra, tárgyakra.
Prémiumot mindkettő vesz (vagy nem vesz), megint csak nincs különbség az elköltött mennyiségben, mert az állatokhoz hasonlóan nem szintfüggő.
Gyorsításra dettó, hiszen ez sem szintfüggő.
Egyetlen olyan rész van, ami szintfüggő, a tárgyak vétele. Erre a nem VF-es, nem láthatatlan gyakrabban költ, mert ő is ugyanúgy megveszi mindet, ami újdonság, nem hagy ki közte, mint a másik csoport, csak ő 2-szer (4-szer) olyan tempósabban lép szintet.
Miklós célja, hogy a szintfüggő tárgyakat mindenki minél gyakrabban vásárolja (érthető), azaz a TP függő, lassító opciókat igyekszik kivenni, megnehezíteni.

Azaz őskő szinten, aki minden erőforrását elhasználó prémium tag, és nem használ "lassítást" többet költ, mint aki használ láthatatlanságot/VF-et. A legkevesebbet a pókok költenek, de ezzel ők is tisztában vannak
Pontszám: 7.37
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
675. hozzászólás - 2011.03.23. 17:36:09
Amúgy meg nem az én érvem

Viszont meglovagoltam másét(McMad), mint ahogy bárkiét ha jól érvel, s talán lesz hatása a V3-as bubi eltörlése érdekében
A hozzászólást Lord Zero módosította 2011.03.23. 17:40:34-kor
Pontszám: 7.20
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
676. hozzászólás - 2011.03.23. 17:41:39 (Válasz Lord Zero #675 hozzászólására.)
NENENENENE
vagy töröljék, de ne az legyen h SENKI nem használhatja, hanem legyen az hogy MINDENKI használhassa!
Pontszám: 5.25
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
677. hozzászólás - 2011.03.23. 17:46:24 (Válasz Craslorg #674 hozzászólására.)
Köszi Akkor érthető volt azért, amit írtam, bár a végére kezdtem elveszíteni, h. honnan is indultunk!

Igen, a pókok költenek a legkevesebbet, bár V3-n azért a folyamatos prém, még egy póknak is széria felszerelés kell h. legyen. A másik meg h. kitartóan itt vagyunk veletek, s éljük meg az eseményeket nap, mint nap

V2-n beindultam ezerrel, már egy ideje, s 70-es leszek holnap, aminek nagyon örülök
Pontszám: 7.20
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
678. hozzászólás - 2011.03.23. 17:47:29
Már megint kezditek?
Pffff
Látom már, a magyar akkor örül ha megszívathatja a másikat, de akkor legyen már egy rendes szívatás is, töröljék a VU-t, adatbázisostól, mindenestől.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 3.95
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
679. hozzászólás - 2011.03.23. 17:49:25 (Válasz Ricskosz #676 hozzászólására.)
Úgy volt régen, míg nem volt bubi. Mindenki használhatta a program hibát, most csak egy speciális réteg tudja, s ez a legnagyobb baj vele.

Nem úgy sült el, ahogy ŐK gondolták
Pontszám: 7.20
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
680. hozzászólás - 2011.03.23. 18:01:04
Én viszont azt nem értem, hogy mi a baj.
Nekem az egészből az jön le, hogy megint csak a másik játékélmények rombolása a cél, csak azért, mert ez valakinek jó.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 6.96
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője