Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
581. hozzászólás - 2010.10.15. 20:28:46 (Válasz Ricskosz #579 hozzászólására.)
ízlelgesse csak a nyafogók bélbolyhocskáit ....lassan egy chat programmal jobban jár az ember....és az, hogy nyert/vesztes csatákhoz viszonyította egyértelműen tanúskodik arról, hogy a "karakterére" ráférne egy kis iq növelés....most pont azokat a karaktereket szívatta meg, akik felzárkózásra használták....lehet nyomatni ezerrel a vesztes csatákat...hajrá...egy csöppet sem fog beleszólni a játékegyensúlyba....ááá...dehogyis ....
Time in a bottle
Pontszám: 4.19
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
582. hozzászólás - 2010.10.15. 20:33:09 (Válasz Kocos #580 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.10.15. 20:21:33
semmilyen demagogiatol vissza nem riado helyeslok


A demagogia melyik jelentésére is gondolsz?
hazug, ígérgetés, népámítás, lázítás ???
V3-Alíz
Pontszám: 4.06
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
583. hozzászólás - 2010.10.15. 20:34:19 (Válasz Kocos #580 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.10.15. 20:21:33
Darah: te meg tanuld meg, hogyha olyat kersz ami teged vagy magadon kivul csak par embert erint, akkor a fold ala lepontoznak, hogy ilyet hogy mersz, es megjelennek a semmilyen demagogiatol vissza nem riado helyeslok, hogy mennyire ideje volt teged megszivatni. Meg egyebkent is hogy gondoltad, hogy taktkiad (hovatovabb strategiad) van a jatekban. Szegyenletes dolog ez. Jatsszal egyszeruen, mint egy faek, es akkor joban lehetsz mindenkivel.


Erre szokás azt mondani, hogy valaki önmaga paródiája, és tartok tőle hogy ezt te komolyan is gondolod.

Nyomtasd ki szépen a hozzászólásodat, és ezentúl mielőtt reformálnál, olvasgasd a saját szavaidat.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 7.29
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
584. hozzászólás - 2010.10.15. 20:44:25 (Válasz Miklós #563 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.10.15. 17:52:30
A köpeny hatása nem változott, maga a láthatatlanság adta bónusz nem változott, nem értem, miért kéne a köpennyel bármit kezdeni...

Ez a legsötétebb kelet-európai tempó. Álnaivságnak álcázott arcátlan vállvonogatás, és gúnyolódás az ügyfél pofájába, amikor az a szolgáltató hibájából bekövetkezett minőségi kifogásának ad - a körülményekhez képest - udvarias módon hangot. Lélegzetelállító - lenne, ha Magyarországon nem lenne annyira elterjedt ez a hozzáállás.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.71
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
585. hozzászólás - 2010.10.15. 21:57:18 (Válasz Kocos #580 hozzászólására.)
Tanulom már, tanulom.
Bár most inkább még értetlenül pislogok a fejemből.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.07
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
586. hozzászólás - 2010.10.25. 03:11:23 (Válasz Darah #585 hozzászólására.)
Nyugi Darah, levágták az egyik lábadat, de a cipődet használhatod továbbra is. Miért méltatlankodsz, nem is értem...

Szeretnék gratulálni a JV-nek, hogy ilyen rövid idő alatt felismerte és korrigálta ezt a sajnálatos hibát.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 9.40
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
587. hozzászólás - 2010.10.27. 09:43:11 (Válasz S0laris #586 hozzászólására.)
Igen S0laris.
Kirakhatjuk mi köpenyesek azt a cipőt az ablakba majd a másik Miklósnak.
Az is kb. annyit fog vele kezdeni, mint eme Miklós.

Kocos, szerintem nem állta meg.
Erős röhögés nélkül ilyet valószínűleg ő se írt le.
De legalább volt játékélmény.
Neki.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.35
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
588. hozzászólás - 2010.10.31. 15:03:26
Ennek a nerfnek semmi értelmét nem látom igazából. De tekintsük végig:

Játékosok szempontjából: Egy rakás ember állt már rá erre a taktikára, mert még csak jele sem volt korábban, hogy nerfelve lesz. Velük egy tollvonással sikerült kitolni. Ez miért jó?

Játékmenet szempontjából: Közel sem volt ez akkora exploit, sőt! Pont, hogy nem volt az: nem csak egy kiváltságos, zártkörű rétegnek adatik meg hanem minden egyes játékosak, aki egy kicsit hajlandó tájékozódni a taktikai lehetőség után (én nem tettem ezt meg elég alaposan, így van az, hogy későn jöttem rá erre a lehetőségre). Egy alternatíva volt a póksággal szemben. Most el lett törölve, a PVP rész viszont félhulla a játékban. megint nem látom értelmét.

Szerepjátékos szempontból: Láthatatlanul jóval nehezebben szúrnak ki az állatok, viszont tételezzük fel, hogy a láthatatlanság miatt lassabban rakok össze egy csapdát, addig az áldozat eltűnhet onnan. Ergo, ugyanannyi az esélyem a sikerre nagyjából, mint láthatóan.

Szóval egy logikus érvet nem tudok igazából felhozni a változtatás mellett. Ezért nem is vitatkozom: mi ellen? A "csak mert" "érvvel" szemben nem igazán lehet...

Na, mindegy. Adtam a szarnak egy pofont ezzel a hozzászólással, úgyis le lesz tojva magasról...

De ha már itt vagyunk, adhatna pár tippet valaki, hogyan szedjek be több száz vereséget úgy, hogy ne akarjon a környéken minden tudatosan fejlesztő kocka kolléga a torkomnak ugrani. És hogy tudnék nagyobb eséllyel veszteni gyengébb karakterek ellen is (ők kevésbé szedik le az ÉP-t). 1-es szintű cuccban vagyok (+energialövedék), elsőre mindig erősebb, teljes felszerelésben is kihívást jelentő játékosokat (46 szintről akit elérek, 1 000+ TÖ-jű) támadok meg, aztán amikor leszázalékolódom, akkor elkezdek gyengébbeket pofozni (700> TÖ) és a meglevő PP elhasználásáig igyekszem magam 40-50%-os levonáson tartani folyamatosan. De még így is be-becsúszik egy kritikus varázslat, amivel nyerem a meccset. Plusz a védekezésem relatíve magas, így ezek a karakterek meg sem tudnak ütni sokszor, míg én csak betalálok azzal a rohadt buzogánnyal. Azért nem rakok fel vakító fényt, mert akkor ez még gyakrabban befigyel. Lehetőségeimet tovább szűkíti, hogy most már csakis szövetség nélküli karakterek támadok: nem hiányzik, hogy egy porcelánérzékeny optimalizátor rám eresszen egy fél szövetséget a leveretés miatt. Komolyan átfutott az agyamon, hogy lefelejtem a kritikus varázslatot is. Tippek?
A hozzászólást Warfoki módosította 2010.10.31. 15:05:42-kor
V3: Xarun
Pontszám: 7.62
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
589. hozzászólás - 2010.10.31. 15:09:25 (Válasz Warfoki #588 hozzászólására.)
Esetleg próbálj meg még segítséget nyújtani szövetségi társaidnak, és próbálj még nagyobb minusszal menni. Talán ezekkel sikerülhet.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 8.48
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
590. hozzászólás - 2010.10.31. 15:14:54
Az a vicc hogy ez nem vicc

Én is kaptam a nerf óta néhány kósza kamikaze támadást egészen meglepő helyekről. Baljós vízióim beteljesülni látszanak.

Köszönjük a játékélményt!
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.94
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
591. hozzászólás - 2010.10.31. 15:27:33
Na anno ezért kerülhetett be a Preventorix, jó előre!
Az is kötelező lesz néhány hét múlva...
Nem véletlenül...
A hozzászólást altair módosította 2010.10.31. 15:28:07-kor
Pontszám: 6.44
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
592. hozzászólás - 2010.10.31. 16:38:00 (Válasz altair #591 hozzászólására.)
több győzlemed lesz attól még h viseled
Pontszám: 3.93
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
593. hozzászólás - 2010.10.31. 17:45:58 (Válasz Pietrus #589 hozzászólására.)
Ez jó ötlet, el is felejtettem, hogy van ilyen opció. Köszönöm!
(További tippje van bárkinek, várom szeretettel. )
V3: Xarun
Pontszám: 7.13
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
594. hozzászólás - 2010.10.31. 18:09:36 (Válasz Warfoki #593 hozzászólására.)
Visszacsatolás varázslat?

Nem tudom mennyi az energialövedék sebzése a te taumaturgiáddal, és mennyi az ellenfél sebzésének 35%-a a te szinteden. De lehet jobban jössz ki vele.
+ Ha nem jön be a visszacsatolás, akkor se sebzést, se tulajdonságcsökkentést nem kap az ellenfeled.

Edit: Vagy egyszerűen használd el az összes manádat. Pl. átkozással
A hozzászólást Ezüstszél módosította 2010.10.31. 18:16:04-kor
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 7.65
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
595. hozzászólás - 2010.10.31. 18:40:31 (Válasz Ezüstszél #594 hozzászólására.)
Az Energialövedék 100-150 között sebez általában. Visszacsatolást lehet, hogy kipróbálom, ha minden kötél szakad, de ha nem muszáj, akkor erre nem adnék ki 25 kavicsot. Szűkösen vagyok vele kicsit...

Tényleg. Mondjuk akkor nem alap varázslattal nyomulok, mert 10 VP 164-es alap manával rohadt hamar visszatöltődik. 150-180 már annyira nem. Ok, ez is jó ötlet, a végén még tényleg sikerül ledolgozni a 1501/774 arányt. És áldom a lustaságom, hogy a macerás portyázás helyett inkább kihívásoztam (vagy hagytam elfolyni a PP-t a kihívás előtt). Köszönöm!
A hozzászólást Warfoki módosította 2010.10.31. 18:42:06-kor
V3: Xarun
Pontszám: 7.13
kedvencShakyNő
Végzetúr
98 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
596. hozzászólás - 2010.10.31. 19:41:16
Jó lenne azt is megnézni, hogy milyen karaktereknél van sztázisbuborék. Szerintem azok a karakterek, akik jogosultak lennének a relikviára, mert gyengeségük miatt rájuk fér, nem is vesznek őskövet.

Aki talál egy sztázisbuborékos gyenge játékost, az kérem linkeljen!
Pontszám: 8.72
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
597. hozzászólás - 2010.10.31. 19:56:17 (Válasz Shaky #596 hozzászólására.)
Én olyan karaktert láttam, akinek 12 000 vereséget kellene behoznia (min) hogy használni tudja...és olyan játékos, aki igencsak ért a játékhoz, vagy eddig azt hittem, a karakter neve: Hercegnő, V3 XD
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.07
kedvencShakyNő
Végzetúr
98 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
598. hozzászólás - 2010.10.31. 22:10:01 (Válasz Viszok009 #597 hozzászólására.)
Én most olyan játékosokra gondolok, akiknek elméletben lett címezve ez a relikvia és nem olyanokra, akik megvették őskőért mert +1 relikvia és díszíti a karaktert..

Továbbra is kérem, hogy aki lát gyenge karakternél sztázisbuborékot, az linkelje ide, vagy akár PÜ-be.
Pontszám: 8.72
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
599. hozzászólás - 2010.10.31. 22:57:04
Értem én, hogy a buborék a gyenge játékosoknak lett kitalálva, hogy "jobban fejlődhessenek". Olyan fejlesztést nem lehetne csinálni, ami először csak a bajnokin lenne kipróbálva: az egymással küzdők portyaarányuk függvényében kapnak pluszt (vagy mínuszt ) a tulajdonságaikra (vagy valamire...) Hogy miért? Hát kérem egy bajnoki mégiscsak a harcról szól... Ha valaki eleget portyázott már, "összeszedett" egy kis tapasztalatot, miért legyen hátrányban a harcmezőn eddig sikertelenül szereplő ellenféllel szemben, aki a stázisburkában csücsülve élvezi (?) az épp nemrég (a JV által későn!) felismert taktikát.

Biztos nem leszek sikeres ezzel a javaslattal, hisz már a meglévő medálok is szúrják a szemeket, de gondolkozzunk már azon is, mi lesz azokkal, akik esetleg szeretnek (vagy szeretnének) portyázni. Ne lehetetlenítsük el őket.
Pontszám: 5.25
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
600. hozzászólás - 2010.10.31. 23:02:45
Yaksee nem tartom életképes ötletnek. Ha nem ad elég bónuszt, akkor úgyis a szokásos übertáp körök visznek mindent, a harmadik világon meg a láthatatlan vadászatot a nerf előtt jóval felismerők, ha elég bónuszt ad, akkor viszont nagyjából köze nem lesz a harmadik világon a bajnokinak a tényleges erőviszonyokhoz sok szinten. Az első két világon meg nem oszt, nem szoroz, megvan minden szekciónak a pókja majdhogynem, azoknak a kiemelkedő aránya megint visz mindent, sőt még jobban bebetonozza őket... Szerintem, de majd úgyis jön egy profi optimalizátor és jól megcáfol a fenébe...
V3: Xarun
Pontszám: 8.08
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!