Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: láthatatlan sajtolás nerf
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
681. hozzászólás - 2011.03.23. 18:09:00 (Válasz Lord Zero #679 hozzászólására.)
tudom régóta itt vagyok ám
Kenezimi:10pont
Pontszám: 6.83
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
682. hozzászólás - 2011.03.23. 18:13:36 (Válasz Kenezimi #680 hozzászólására.)
A pókos nerfek, miért történtek szépen sorban? Miért?

Most valami hasonló a szitu. Túl nagy az előny, ami a bubival jár. Nem lehet semelyik másik taktikával hatástalanítani Nem nekik szeretnénk rosszat. Legyen mindenkinek elérhető, mint ahogy volt több mint 2 évig. Ne csak egy speciális (Gy/V) rétegnek.

A pókos létet mindenki választhatta, aki akarta, s a mai napig választhatná. Nincs kivétel
Pontszám: 7.20
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
683. hozzászólás - 2011.03.23. 18:25:30 (Válasz Lord Zero #682 hozzászólására.)
Tényleg?
Nagy lenne az előny?
Hát szerintem pedig aki ilyet vállal, az a bika pókok miatt kezdte el használni és amikor rájött, hogy ezzel versenyképes taktika birtokába került, tovább csinálta.
Nincs ezzel semmi baj szerintem.
Most már azt mondom, hogy ne legyen mindenkinek elérhető.
Eleget szenvedtek azok és még sokan szenvednek a Gy/V átfordításon, ezzel megint egy legalább 4 hónapos munkájukat vennétek el.
Hát LOL
Aki képes volt és vállalta, hogy megcsinálja a vereséggyűjtést és ezzel tényleg hónapokra megfosztja magát a játéktól, azt már igazán békén kellene hagyni és nem szívatni.
Ha neked/nektek annyira kell a bubi, akkor állj neki és gyűjts be te is 5000 vereséget és élvezheted.
Majd akkor szólj, hogy mennyire élvezted a több hónapos játékot.
Én eleget téptem ebben a topikban a számat más emberekkel együtt, hogy hagyják bent a láthatatlan vadászatot, de tettek ránk magasról, ezért mondom azt, hogy aki most már megcsinálta 1000* jobban megérdemli, mint más, aki nem és emiatt háborog most.
A hozzászólást Kenezimi módosította 2011.03.23. 18:26:06-kor
Alea Iacta Est!
Pontszám: 6.96
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
684. hozzászólás - 2011.03.23. 18:34:38 (Válasz Kenezimi #680 hozzászólására.)
A másik Imi, h. nem szeretném a játékukat rombolni, mert kimondottan kedvelem őket amúgy! A legnagyobb bubisok, mind tapasztalt rókák V1-V2-ről, akikkel mondhatom, h. jóban vagyok, tisztelem, s elismerem őket!

Nem szeretnék nekik rosszat, de szeretnék nagyokat csatázni velük a bajnokin, ami így egyre nehezebb, s ahogy haladunk még nehezebb
Pontszám: 7.20
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
685. hozzászólás - 2011.03.23. 18:44:13 (Válasz Lord Zero #684 hozzászólására.)
Ugyan,Lord V3on az utóbbi 3-4 bajnokit csak amiatt buktad be, hogy a medálok -3at adnak darabonként. amúgy mindenkinél erősebb vagy. egyébként gyémánt karakternek 35.szinttől, maxos térkapuval bőven táposabb a térkapu, mint a láthatatlan vadászat. főleg ha lészívása is van.
A hozzászólást Ricskosz módosította 2011.03.23. 18:44:30-kor
Pontszám: 3.84
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
686. hozzászólás - 2011.03.23. 18:45:25 (Válasz Kenezimi #683 hozzászólására.)
Miattunk kezdte el? Ezt kicsit elnézted tesa

V3-ról beszélünk azért ezt tisztázzuk megint! V1, V2, nem zavaró a bubi!

Itt nem számottevő a pók taktika egyáltalán. Egy optimalizátor vadász is tud olyan stattot produkálni, mint amilyen a mienk. Az meg h. tömjek TP-vel játékosokat rendszeresen, csak azért h. lehessen bubim, nem fogom tenni. Jézusom, ezt végig gondoltad? Meghagyom neked, mert látom te élvezed
Pontszám: 7.20
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
687. hozzászólás - 2011.03.23. 18:52:32 (Válasz Ricskosz #685 hozzászólására.)
Kérdezd Sleeper Cell-t, vagy Lord Edmundot, v. Sylart, v............bárkit

Nem vagyok annyira erős, mint amilyennek lennem kéne, mert ez V3. Nincs ezzel semmi baj, mert a V3-as Lord azért "készült", mert ez a világ pók mentes világnak indult, s nem hagyhattam, h. kimaradjunk belőle

A bajnoki meg tényleg a -48/TÖ miatt van leginkább, de azért nézz körül 30-45 között, s meglátod h. nincs alternatíva a bubi ellen. Nem kell majd félnem a mínuszoktól, mert simán meg leszek bármelyiküknek, s nem csak én A TK., meg adott mindkét oldalnak, szal. az 1=1
Pontszám: 7.20
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
688. hozzászólás - 2011.03.23. 19:02:48 (Válasz Lord Zero #686 hozzászólására.)
én inaktív karaktereken csapatom magam
Pontszám: 5.25
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
689. hozzászólás - 2011.03.23. 19:02:55 (Válasz Lord Zero #686 hozzászólására.)
Persze, hogy nem zavaró, mert ott lehet rabolni pár 100K-kat. Itt v3-n nem lehet és ezért a cibálás. Persze itt sem ritka a 20+M LÉ diff... Holott ennek pulykafingnak sem lehetne lennie, mivel benne van, hogy békés...ilyen "békés" világban sem szeretnék élni.

Nyugodtan abba lehet hagyni, nem muszáj minden világon a legtöbb LÉ diffre menni. Vagy ugyanígy lehet változtatni is.

Ha még is szeretnél valamit beszélj Birkával! Ugyanis Ő volt az aki javasolta a láthatatlan sajtolást megnerfelését, illetve a VF hatástalanítását az inspirátorra (lsd: Hercegnő)!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.84
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
690. hozzászólás - 2011.03.23. 19:15:49 (Válasz Viszok009 #689 hozzászólására.)
Kösz,

Beszélek vele szerintem ő sem így gondolta a bubit
Pontszám: 7.21
kedvelt tagNiko777Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
691. hozzászólás - 2011.03.23. 20:08:59
Oldalakon keresztül olvasgattam,nem sok értelme van ez ellen lobbyzni.

Egyébként én azt mondom rá aki rászánja az idöt arra hogy még a sima VF-nél is lassabban fejlödjön az megérdemli a tápot amit ezáltal nyer.....Akit ez zavar az vagy hasonló taktikán van és az a baj hogy jobb nála a másik.....vagy ha nem vagytok ilyen taktikán akkor meg minek böki a csörötöket a dolog?A gyorsabb szintugrásnak köszönhetöen csak ideiglenesen "hátráltatnak" titeket a bajnoki cím megszerzésében.

Ha meg az zavar hogy legyöz titeket az ilyen karakter azt sem értem ugyanúgy levernek bárkit a magas szintröl visszatámadók.A szabályok lehetöséget adnak erre hát éljen vele akinek van hozzá türelme.A Vf ellen is tiltakozhatnának a játékosok ugyanezekkel érvelve hiszen 2x olyan lassan fejlödnek a VF-ek mint a normál fejlödési taktikával játszók......
Szóval rendesen utánagondolva értelmetlen társalgás amit ezzel kapcsolatban folytattok,ezt ide kellett firkálnom ha tetszik ha nem.
Pontszám: 7.20
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
692. hozzászólás - 2011.03.23. 20:18:37
Egy kicsit megint hozzászólnék. Azért írtam korábban, mert jött egy bubis és biza levert bajnokin, addig nem igazán volt dolgom velük. Viszont az kiderült, hogy ők a legerősebbek (V3), minden szinten +30% LE-t szereznek. A 7köznapokban nincs bajunk egymással, viszont a bajnoki viadalok szempontjából igazságtalannak érzem. A +30% perdöntő, még akkor is, ha a karit irányító nem jó stratéga. Ismétlem, a bajnokik viszonylatában, szerintem, ez nem megengedhető, senki mással szemben, legyen az portyázó, vagy vadászó, vagy vegyes kari. Pusztán a GARANTÁLT +30% LE miatt. Ha nem is tiltjuk ki Őket, adhatnánk nekik egy bajnoki medálonkénti fix -10-et minden tulajdonságra (szerencsére is), függetlenül, attól, hogy indult-e már adott kategóriában, vagy sem, a fent már említett fix LE többletért. Így nyerhetnének bajnokit, de nem túl sokat, talán...
V3-Shifu
Pontszám: 4.28
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
693. hozzászólás - 2011.03.23. 20:22:25 (Válasz Niko777 #691 hozzászólására.)
Sajna nem így van, a bubisok különböző szinteken elszórva leledznek. Nem csekkoltam, de szerintem minden bajnoki kategóriára jut belőlük.
V3-Shifu
Pontszám: 7.56
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
694. hozzászólás - 2011.03.23. 20:25:18 (Válasz Craslorg #674 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.03.23. 17:33:38
Darah: Az állatait MINDENKI lépteti, függetlenül attól, hgoy bubis vagy sem. Aki csinálja az ismételhetős küldit, az lépteti a dögjeinek a szinjét. Itt maximum az lehet az eltérés, ha egy bubis mind a 11 (12-14) állatát szintlépős ismételhetőre tartja, míg a többiek ebből 4-et állandó harcra, tehát "csak" 7 (8-10) állatot pörgetnek TP-s cuccban. Hozzáteszem nem hiszem, hogy sok bubis lenne, aki egyáltalán nem tart állatot harcra, pl bajnoki miatt. Az állatokra, aki pörgeti a küldit, ugyanannyit költ egyéb taktikától függetlenül.
Mi az, amire még költenek az emberek? Prémiumra, gyorsításra, tárgyakra.
Prémiumot mindkettő vesz (vagy nem vesz), megint csak nincs különbség az elköltött mennyiségben, mert az állatokhoz hasonlóan nem szintfüggő.
Gyorsításra dettó, hiszen ez sem szintfüggő.
Egyetlen olyan rész van, ami szintfüggő, a tárgyak vétele. Erre a nem VF-es, nem láthatatlan gyakrabban költ, mert ő is ugyanúgy megveszi mindet, ami újdonság, nem hagy ki közte, mint a másik csoport, csak ő 2-szer (4-szer) olyan tempósabban lép szintet.
Miklós célja, hogy a szintfüggő tárgyakat mindenki minél gyakrabban vásárolja (érthető), azaz a TP függő, lassító opciókat igyekszik kivenni, megnehezíteni.

Azaz őskő szinten, aki minden erőforrását elhasználó prémium tag, és nem használ "lassítást" többet költ, mint aki használ láthatatlanságot/VF-et. A legkevesebbet a pókok költenek, de ezzel ők is tisztában vannak


Cras, látom te sem érted.
Azt fejtegettem itt, hogy Zero kollégának semmiféle alapja nincs a bubisok ellen arra az érvre, amit már egyszer az általános láthatatlan nerfnél ledugtak Miklós torkán, mert másén ott se ment le.

Éspedig az, hogy kevesebb a bevétele tőlük a Behonak.
Nem az egyetlen eltérés a cuccok, illetve nem csak a saját cuccok számítanak.

Egy EH használó nem a sajtolós küldiket pörgeti, és nem is a szintlépősöket.
Hanem a portyásokat.
Amihez elég neki a négy darab állat jézuscsókolásig.
Ergo ott ő nem költ állatcuccra, max kettőször.
Egyszer, amig benőnek, és akkor megkapják a használós cuccot, és pá.
Ezzel szemben veszik a cuccot magukra.

VF, bubis banda tökugyanez, csak fordítva.
Ők nem magukra, hanem állatra cuccolnak klasszisokkal többet, mivel nekik ez beletartozik az ismétlőpörgetésbe.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.50
kedvelt tagNiko777Férfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
695. hozzászólás - 2011.03.23. 20:30:30 (Válasz Pörgönc #692 hozzászólására.)
-10-et minden övre? Ha nekem ilyen karim lenne simán eladnám az öveimet 25 dukát/db egyet megtartanék aztán kész.Az elején verhetetlen taktika volt a portyásoké,most van/volt egy jobb módszer a lehetöség adott mindenkinek.Még a végén indítok egy új karaktert,a jelenlegi karim már csak hobbyra jó még az elsök között regeltem a szerón (V3) Ha csinálnék egy új karit tuti hogy láthatatlanul fejlödnék,ez a topic tartalmazza az egész módszer lényegét....ingyen reklám.
Minnél többen olvassák annál többen fognak ráállni a dologra.
A hozzászólást Niko777 módosította 2011.03.23. 20:32:38-kor
Pontszám: 4.67
népszerűPörgöncFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
696. hozzászólás - 2011.03.23. 20:38:32 (Válasz Niko777 #695 hozzászólására.)
nem a medál birtoklása számít, a progi tudja számolni a győzelmeket, eladod vagy sem...
V3-Shifu
Pontszám: 7.56
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
697. hozzászólás - 2011.03.23. 20:46:40 (Válasz Pörgönc #692 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Ricskosz módosította 2011.03.23. 20:47:44-kor
Pontszám: 5.24
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
698. hozzászólás - 2011.03.23. 20:54:04 (Válasz Darah #694 hozzászólására.)
Ne haragudj, de ez hülyeség. Az EH-s hogy a fenébe ne pörgetné az állatos küldit? Én magam és a környékemen, a szöviben szinte mindenki pörgeti, aki EH-s. Ezt nem tudom, honnan vettétek. Kiválóan beilleszthető a portyák közé a szintlépés/sajtolás. Aki pörgeti az ismételhetőeket, az pörgeti a szintlépőst is, függetlenül attól, hogy EH-s vagy VF-es.
Komolyan érdekel, hogy ezt honnan vették sokan, hogy az EH-s nem pörgeti az állatszintlépőst?

Innentől, hogy nem költ állatcuccra, bukott elmélet, mert ugyanúgy költ rá. Nyilván van olyan EH-s, aki nem foglalkozik vele, van olyan VF-es, aki nem foglalkozik vele, de a játékosok zöme, taktikától függetlenül foglalkozik vele és pörgeti, mert nemes egyszerűséggel baromság lenne nem pörgetni.

Én az alábbiakat pörgetem: 2 portyás (kritikus ütés és kábítás), állatszintlépős, sajtolás, térkapu, kaland. Van, aki kaland helyett kisebb szörny vagy esetleg kiégett őskő. Ez nagyjából meg is felel a környékemen és az ismertségemben lévők közül a töbségnek, azzal a különbséggel, hogy némelyek a krit.ütés helyett a krit.varit pörgetik vagy azt is (nekem nem éri meg, mert a krit.ütést és kábítást is rendszeresen bőven 15 PP-n belül megcsinálom, a krit.varihoz ugye minimum kell a 15 PP.
A hozzászólást Craslorg módosította 2011.03.23. 20:56:50-kor
Pontszám: 5.25
népszerűLord ZeroFérfi
Végzetúr tehetség
153 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
699. hozzászólás - 2011.03.23. 21:50:47
Most már érted?

Ezért írtam h. az állatok egy rossz példa. Mi ugyan olyanok vagyunk "kb." ha tetszik, ha nem. Pók-Bubis vadász ilyen téren majd ua. "keveset" költünk

Nem akarlak meggyőzni, mert úgy sem lehet, de azt lássátok be bubisok, ha ez túl nagy előny Ráadásul akkora safe van a karikon pluszba, h. minden egyes csata csak az ellenfélnek fáj, ha nyer, ha veszít. Függetlenül attól, h. ki a kezdeményező
Kicsi ez ilyen egyoldalú számomra. Megoldás nincs rá.....
Pontszám: 5.14
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: láthatatlan sajtolás nerf
700. hozzászólás - 2011.03.24. 07:50:29
No...
Mán megen félrehord a topic.
NEM az a FŐ probléma a Bubival, hogy a használói kevesebb kavicsot használnak. Ez csak "melléktermék". E miatt főjön a Behó feje. Matekozzanak rajta ők.
NEM az a gond, hogy erős fejlesztő táp. Ettől még maradhat több okból is.

Olyan érzésem van a Bubi jelenlegi működése mellett, mintha egy középiskolában a következő párbeszéd zajlana le:
- Hátte meg mé' mászkász hátrafelé mán 1 hete?
- Te ostoba. Nem hallottad, hogy aki így tesz és befizet egy jelentéktelen összeget állambácsinak, azt minden gond nélkül felveszik az Egyetemre, de ott sem kell tanulnia. Automatice diplomát kap, csak 2 évvel tovább kell buliznia. Utána kinevezik Miniszternek és többé nincs is gondja a jövőéve', me' ott se kő semmit csinányi.

Vagy:

- Béla. Nem lesz nekünk bajunk abból, hogy a sarki italautomata hibás működése miatt ingyen szedjük ki a Colát?
- Hülye vagy. Ahogy a környéket ismerem legfeljebb az fordulhat elő, hogy a szomszéd kerületekben is követelni fogják az ingyen automatát, hogy ne kelljen idáig gyalogolniuk és amilyennek ismerem a tulaját le is cseréli náluk is hibásra.

Vagy:

- Hogy kerül a kezedbe az a jégkrém kisfiam?
- A hűtőbe’ tanátam.
- No de ebéd előtt jégrémezni? Tönkre fog menni a fogad, nem fogsz tudni rendesen ebédelni, a testvéred is hisztizni fog ha meglátja…
- E’nekem jóóó. A többi nem érdeköl.
- Hát legyen, de cserébe állj fél lábon 10 percig.
- OKKÉÉÉ! :-P

Elindult pár kezdeményezés anno. Az egyre jobban szétnyíló mezőnyt kissé össze kellene rázni. Ebben NEM segít a Bubi jelen formájában, mert az inkább ERŐSÍTI ezt a folyamatot.
A Láthatatlanságot NEM erre találták ki. Az eredeti funkcióját alig tölti már be a jelentős erőkülönbségek miatt. A jelenlegi formában MÉG különösebben működik, mert PONT azok használják előszeretettel, akiknek marhára nem lenne szükségük rá, mert vannak annyira erősek, hogy egyébként sem okoz gondot megvédeni magukat.
A Gy/V rontás egy IDIÓTA/TERMÉSZETELLENES, de egyenes következménye a jelen folyamatoknak.

A nyitótopicban széééép idegen szóval jellemzett, magyarul "átgondolatlan-kiegyensúlyozatlan" játékelem került be anno.
Ezzel többen éltek. EZ nem probléma. Ügyesek voltak. Meglátták a lehetőséget és éltek is vele.
Node...
1. A bubi elfogadott és kvázi önműködő tápcsomagot jelent.
2. Bekerülése ebben a formában minden eddigi kezdeményezést kukába dob és a játék jövőjét veszélyezteti HOSSZÚTÁVON! Aki ezt nem látja, az csak a saját érdekeit hajkurássza. Ez természetes dolog, de itt NAGYON nem egyénekről van szó, hanem az ÖSSZKÉPRŐL.
3. A Bubi KIVÁLÓ eszköz LEHETNE a lemaradtak felzárkóztatására, ha erre hajlandók időt/pénzt áldozni, de nem a jelenlegi formájában. MOST csak tovább borogatja az erőviszonyokat.
4. Mivel jóval erősebb, mint bármely más taktika (legalábbis V3-on), ezért természetes folyamatként szép lassan szinte MINDENKI erre fog ráállni és akkor el fog veszni a Játék fő erőssége, a sokszínűség, a testhezálló lehetőségek sokfélesége.
5. Ha már fizetett érte valaki, akkor kapjon is valamit.

Mit kellene tenni? Fura, hogy alig ötletelnek az emberek... Pedig számtalan megoldás lehet. Persze MINDEN igényt kielégítő nem. Az illúzió. Olyan az életben nem volt még SEMMIVEL kapcsolatban.

A javaslatom LÉNYEGE újra:
Legyen bubi a jelenlegi formájában, mert sokat segíthet a még nem törölt játékosok megtartásában, DE egy bizonyos fejlettségi szint fölött már LEGFELJEBB +1-2% Sajtolást jelentsen, ha már fizettek érte olyanok is, akik Életformának választották ezt a technikát, hajlandóak voltak „hátrafelé” menni érte.

Azért elgondolkodtató, hogy ennyi előnyért vajon így döntöttek volna-e? Mindenesetre elvenni csak úgy szabad belőle (ha már ennyire beépült a rendszerbe), hogy maradjon is valamennyi.
Pontszám: 6.04
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője