Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
881. hozzászólás - 2012.02.22. 23:07:35
Szerintem egy valag jó ötlet elhangzott már, amiknek nagy részét Miklós is támogatta, nem feltétlenül kellen újabb agyrémeket gyártani.
Hogy kettőt említsek:

- Vadászat hatékonyságának növelése (spektrális hatékonyságának szinttől függő növelése, vagy/ésmaximumának emelése által). Egyszer meggyőztük Miklóst, meg is igérte hogy be lesz veztve. Aztán csak a V5-ön valósult meg (ott is részben). Pedig le volt vezetve, hogy a legtöbb probléma alalpja a gyenge vadászatban keresendő (kb minden más messze jobb LE átlagot produkál VF-el együtt is) és hogy annak erősítése milyen jótékony hatással lenne a játékra (többek között gyakoribb szintlépés, amiért Miklós foggal-körömmel küzd).

- Felfelé ütés TP-"büntetésének" mérséklése. Ez viszonylag friss téma és Miklós abszolút pozitívan reagált (beismerve, hogy a magas TP kezdetben jutalmazás lett volna, és azóta alaposan megváltozott a játékkörnyezet. Igazából az a meglepő, hogy ehhez kb 2-2,5 év kellett, de ez más kérdés). Ebben lehet bizakodni, bár engem aggaszt hogy a fejlesztési tervek között nem szerepel. Pedig jótékony hatása könnyen prognosztizálható: ha jobban megéri felfelé ütni, többen fognak felfelé ütni, több Tp lesz (még ha ez paradox is, hiszen pont a TP csökkenésébvel éri ezt el, de bizto svagyok benne, hogy összességében ez lesz a hatása), és nem mellesleg egy másik nagy problémát is enyhítene egyúttal az ismétlő küldik pörgetéséhez szinte kötelező jellegű optimalizáló lefelé ütlegelést, ami nem kicsit demoralizáló a szenvedő alanyoknak. Ezt midnenképpen forszírozni kellene. AKi a több TP-t szeretné (pl. AF miatt) annak lehetne választani a régi TP-s módszer és eközött (pl. AF-el vagy szinguláris hatékonyságának/szintjének emelésével).

Ezek mellett persze lehetne egy csomó AF-es alternatíva (a vagy/vagy jellegű választási lehetőségek különösen szimpatikusak), és pl. a VF TP csökkentő helyett LE növelő hatása sem biztos hogy rossz megoldás (amennyiben választható), de ez a két fenti kézenfekvő megoldás (megfelelően kibalanszolva és átgondolva) szerintem egy kalap kórságot orvosolna egy időre.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.33
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
882. hozzászólás - 2012.02.23. 09:48:50
Egyet értek az előttem szólóval, és most elmondom mire jutottam a kis elemzésemmel:

Eddig nem tudtam, de most nyilvánvalóvá vált, hogy a VF-el való szintlépéshez szükséges idő exponenciálisan nő. Ez alapján teljesen marhaság a vadászat TP duplázása. Alacsony szinten tönkrevágná a játékot, nagyon magas szinten pedig az egy évet fél évre felezné és így tovább. Nem hiszem, hogy ez bárkinek megfelelne. Azt megértem, hogy a VF hosszú távon így nem maradhat, nyilván nem jó engedni, hogy a szintlépés egyre jobban kitolódjon. De ez a jelenleg magas szintű játékosok baján cseppet sem segít, tehát tessék kérem más irányban keresni a megoldást!

(Annyiban biztos vagyok, hogy a VF-el 80. szintig nincs semmi baj, addig nem szabad hozzányúlni, mert tuti új bajokat okozna a piszkálás!)
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2012.02.23. 09:56:33-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.50
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
883. hozzászólás - 2012.02.23. 10:06:41 (Válasz Aurri #881 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2012.02.22. 23:07:35
- Vadászat hatékonyságának növelése (spektrális hatékonyságának szinttől függő növelése, vagy/ésmaximumának emelése által). Egyszer meggyőztük Miklóst, meg is igérte hogy be lesz veztve. Aztán csak a V5-ön valósult meg (ott is részben). Pedig le volt vezetve, hogy a legtöbb probléma alalpja a gyenge vadászatban keresendő (kb minden más messze jobb LE átlagot produkál VF-el együtt is) és hogy annak erősítése milyen jótékony hatással lenne a játékra (többek között gyakoribb szintlépés, amiért Miklós foggal-körömmel küzd).


Az epulet tervek kozott szerepel egy olyan (persze elutasitva), ami a vadaszat LE jutalmat a kaptt TP aranyaban novelne meg. Igy mindenkinek egyfrman none vadaszatbol a LE/TP. Persze az epulet nem feltetlen a legjobb megoldas, lehetne AF kepesseg is.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.03
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
884. hozzászólás - 2012.02.23. 10:37:30 (Válasz Kvnoemi #882 hozzászólására.)
De ebben mi az újdonság?

Mindig is tudtuk, hogy egyre lassabb a szintlépés. Ez hivatott "összefogni" szintben a mezőnyt, ezért egyre drágábbak őskőben a tárgyak stb.

A VF alapvetően egy elbaszott üzleti modelt valósított meg. Egy tollvonással kettészakította a szintpiramist, és a nem vf-ezok seperc alatt légüres térbe kerültek. Mivel v1-en a Koc féle szinthuszár irányzat elég erős volt, így a "meguntam, törlök" stílusú ritkításig nem volt teljesen zavaró a jelenség. Míg ez öregebb szervereken kötelező VF-et eredményezett, ha portyázni is akarsz egy pvp játékban

Persze, legyen választható a "régi" és az "új" VF közti út, de megfordítva a dolgokat! Aki a régi "jutalmazott" vf-et szeretné, az fejlesszen AF-ből képességet, és a VF alapvetően fordítva működjön! És végre be lehet tenni rengeteg olyan hatást, ami támogatja az időn belüli szintlépést, és a tp szerzést, hogy MEGÉRJE végre TP-t szerezni!
Pontszám: 5.86
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
885. hozzászólás - 2012.02.23. 12:51:14 (Válasz Birka #884 hozzászólására.)
Szerinted hány nap alatt kéne "normális esetben" szintet lépni?
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.50
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
886. hozzászólás - 2012.02.23. 13:21:26
Ez mind zsuga - bár én már csak v5-ön nyomom.
Lehetne jutalmazni a magasabb szintet is. Értem úgy, hogy az életerőpontok és mágiapontok nőnek a szintlépésekkor, de a többi tulajdonság hatása is nőhetne a szinttel arányosan.
Ezzel eléggé lehet ösztönözni a szintlépésre a népet.
A v5-ön az óvoda szindróma valósult meg, védjük a kisebbeket, keményen büntetve a lefelé ütés. Ez a pókokat továbbra sem fogja vissza - ugye ők azok akik nem lépnek szintet, élősködnek a játékosokon és a játékmestereken.
Nem bántásból írtam, hanem a tényt közöltem.
Szóval ameddig meg tudják tenni némelyek, hogy 5. szinten félmilliós rablást tudnak felmutatni, addig sokat nem kell várni a csip-csup toldozgatásoktól. A vadászat cseppet sem lett csábítóbb a +30%-tól amit itt kapott.
Ennél több kell.
Kapjon előnyt a magasabb szint, ennyi a lényeg.
Egy másik játékban (német érdekeltségű, sok vu-s ismeri) ez jól működik. Megéri szintben is erősnek lenni, de jobban megéri magasabb szintűnek lenni. Mindenki eldönti mi éri meg neki jobban, ha valamelyest többet költ magára, amihez az kell, hogy több időt töltsön a szinten, vagy inkább a szintek után kapott bónuszokra alapoz inkább. A magasabb szintű erősebb túlnyomórészt, és addig ameddig tudja tartani a szintkülönbséget, nem is lesz másképp.
Egy ilyen nyomvonalon kellene elindulni a reformizálással, különben 2,5 év múlva is ott leszünk, mint 2,5 éve.
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 6.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
887. hozzászólás - 2012.02.23. 17:37:21 (Válasz Aurri #881 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2012.02.22. 23:07:35
Felfelé ütés TP-"büntetésének" mérséklése

Na ez az, ami megint hatalmas baklövés lenne. Persze első ránézésre rá lehet vágni, hogy ezzel majd többen portyáznak felfelé, és gyorsul a szintlépés. Garantált, hogy mégsem ez történne. Akik eddig EH-n voltak, és vadásztak is mellé, azok nagyrészt azért tették, mert napi 25 pp-ből nem sok mindent lehet produkálni. Kevés az EH-ból befolyó LE naponta a fejlesztéshez. Ha viszont felfelé üt az ember, 40 pp-t kap, és több LE is jár mellé. Ha a LE/TP is feljavul, fölösleges lesz vadászni, aminek katasztrófálisan szar a LE/TP aránya. Ráadásul napi majdnem 4 küldi teljesíthető a felfelé ütéssel átlagban, úgy, hogy vadászni sem kell mellé. Így tömegesen váltana mindenki 25 pp-ről 40 pp-re, a vadászat ki lenne kukázva, és még tovább lassulna a játék.

Amíg a vadászat nincs erősítve, addig a portya bárminemű erősítése (akár a felfelé ütésé is) csak még lassabb játékmenethez fog vezetni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.67
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
888. hozzászólás - 2012.02.23. 18:39:54 (Válasz Birka #884 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.02.23. 10:37:30

Persze, legyen választható a "régi" és az "új" VF közti út, de megfordítva a dolgokat! Aki a régi "jutalmazott" vf-et szeretné, az fejlesszen AF-ből képességet, és a VF alapvetően fordítva működjön!


Gondolom hallottad már és nem ismeretlen, amit mondani fogok: Könnyű a máséval a csalánt verni, ugye?
Egyrészt mert valahol téged ez nem érint EH mellett, másrészt meg, ha jól tudom, akkor Te is az extrém szélsőséges kategóriában játszók egyike vagy. Hang az van, de hidd el, az a zéró játékélmény, amivel játszol, nem mindenkire jellemző.
Tehát ezt ne vedd magadra, de amit ebben is mondasz, nagyon nem korrekt...

Egyrészt, miért kellene megfordítani a dolgokat?
Az rendben van, hogy legyen választható; hogy maradjon a régi VF, és esetleg mellé az "új". De eddig mindig, amikor bekerült valami új, akkor az újabbért kellett AF fizetni, nem pedig a régi használatért.
Nem így volt a Hátbaszúrás AF-él is?Ha nem fejlesztettél, maradt a régi a kivégzés. És nem azért fizettél, hogy a régi kivégzésed maradjon.

Szóval, ha valami ennyire nem érint, mint karaktert, akkor ne mondj már ilyen eszement dolgokat. Köszönöm.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.24
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
889. hozzászólás - 2012.02.23. 18:51:46 (Válasz Ariel #887 hozzászólására.)
Nem tudok más nevében beszélni, de én bizony portyáznék, ha hagynák.

Ma kínomban (mert épp semmi más nem tudtam a VF mellett kezdeni) megcsináltam egy kirtikus ütés küldit. Ez most 13 csatát jelentett fölfelé ütve. Volt benne néhány nagyon szerencsés csata is, így jött ki 30,44 LE/TP-re. A küldi bevétel ezt "feljavította" 70 LE/TP-re. Nem vagyok valami szuperoptimalizátor, de ez nekem nagyon karcsú. Ha lenne esélyem normális arányt kihozni, akkor nem félévente egyszer vetemednék ilyesmire.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.50
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
890. hozzászólás - 2012.02.23. 19:12:47
Támogatnám a játékot pedig jelenleg Őskő: 919 van a birtokom ban. Nem tudom, hogy érdemes e mert, ha bevezetik ezt a rohanó VF-et és a katába vágom a karit. Ha a VF-es gyorsabban fejlődik hiába a több LÉ sok dologban hátrányt szenved. Pl ilyen a kaland. Kaland függő vagyok, de keveseb vadászat keveseb kaland. Az nem javítana a helyzeten, ha több kalandot kapnék mert ÉP-vel nem győzném.
Keveseb elhasználható PP kihívásra és portyára. Hiába vagyok VF-es portyázom mert az ism küldivel majden jó és fejlődnek az állatok azok bedig a LÉ-t érnek majd egyszer.
Nem tudom, hogy eddig miért nem lett megoldva, hogy őskőért több dolgot lehessen venni. A térkapu stimulátor jó ötletnek tartottam addig míg meg nem vettem és el nem tűnt a vásárló listáról. Miért nem lehet többször megvenni?
Az őskövet lehetne LE és lélekgyémánt kiváltására is használni persze ezt lehetne prémium tagsághoz kötni. Nem vagyom prémes mert nem látom értelmét úgysem vadászom le CSP-t és mást szinte nem ad. Erre is kéne egy fejlesztés szerintem.
Pontszám: 6.35
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
891. hozzászólás - 2012.02.23. 19:20:32 (Válasz Kvnoemi #889 hozzászólására.)
Az, hogy VF mellett nem tudsz jó LE/TP arányt összeszedni portyával, magának a VF-nek és a szintednek köszönhető leginkább.
EH-val felfelé ütéssel már most 140 LE/TP-t tudok összehozni, ha a TP a kétharmadára csökken, akkor az máris 210 LE/TP.

Ha napi 40 PP-t kapnék, 210 LE/TP mellett, akkor mégis minek állnék neki a vadászatnak ha az csak 60 LE/TP-t hoz? Egy ilyen változtatás után még azok is leállnának a vadászatról, akik eddig a 25pp mellett vadásztak is.
A hozzászólást Ariel módosította 2012.02.23. 19:39:28-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.12
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
892. hozzászólás - 2012.02.23. 19:35:27 (Válasz Ariel #891 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.02.23. 19:20:32
Az, hogy VF mellett nem tudsz jó LE/TP arányt összeszedni, magának a VF-nek és a szintednek köszönhető leginkább.


Gond, ha ebben nem látom a logikád Ariel? Akkor nem is a vadászat "gyenge", hanem a VF a bűnös minden miatt?
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.36
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
893. hozzászólás - 2012.02.23. 19:40:13 (Válasz Paco #892 hozzászólására.)
Mivel félreérthető volt, kiegészítettem az aláhúzott szóval.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.67
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
894. hozzászólás - 2012.02.23. 19:52:37 (Válasz Ariel #891 hozzászólására.)
Aurri a felfelé ütés TP mérséklését a vadászat erősítése mellett emlegette. Azért így másképp nézne ki. Én pedig folyamatosan annyit hangoztatok, hogy a VF melletti portyát kéne elfogadhatóvá tenni. Eszemben sincs olyan hasznot kérni erre, mint akinek a taktikája portyára épül, de jelenleg nekem szinte öngyilkosság művelni. És ugyanez EH-snak a vadászat, csak pepitában. (És megerősítem a mondókámat nagyon sokadszor: szerintem ez sokat javítana a gyorsaságon. )
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.50
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
895. hozzászólás - 2012.02.23. 19:55:01 (Válasz Ariel #893 hozzászólására.)
Értem.
Akkor engedd meg, hogy én is hozzászóljak kicsit jobban ehhez a VF-EH fényjátékhoz.
Azért nevezem annak, mert érzek némi vetítést a dologban, és mivel nem a moziban vagyok, egy darabig elolvasom én a gép előtt, de van egy pont, amikor már bosszantó. Nem azt mondom, hogy szándékos, inkább az - legalábbis részedről biztosan - hogy nem voltál/vagy benne egy adott helyzetben és nem tudod kompetensként felmérni a helyzetet.
Habár mondtam már, én VF-es vagyok.Nagyon sokat portyázom,mióta bejött a "kamu" láthatatlan vadászat nerf, ami lényegében nem lett kijavítva, csak némi változtatással fizetős bug lett.Nem?De.
Én nem vállaltam be, így átálltam a portyára.VF mellett.
Spoiler lesz, de... jelenleg MEGÉRI portyáznom VF-el. Jobb arány van így is, mint a lentebb említett érték. Még vadászni is szoktam. És szintet is lépek, mert erre is szokott példa lenni, de ezt magad is megnézheted, mivel egy világon vagyunk. EH-val tudom, hogy még ennél is jobb lehetne, de valamit valamiért elven nekem - és még elég sokan vannak így - megfelel így.Akinek meg nem, az már régen váltott EH.

Tehát nem értem, hogy miért is akarjuk most ennyire bántani szegény VF, mert nem hiszem, hogy ez lenne a hibás azért, mert kevesen vannak 1-1 szintsávban, vagy éppen nem halad a játék. A vadászat gyenge, ez az igazság.
Kinek akarunk hazudni?Magunknak? Mindenki tudja, nyílt tény.
Elismerem, azzal jobb LENNE a LE/TP arány, ha VF-ről EH-ra váltana az ember portyára - itt a portyán van a hangsúly - de a vadászat és térkapu már cinkes. Tudom, mert már elég régóta VF-es vagyok, nem a hasamra ütök, amikor ezeket mondom.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.24
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
896. hozzászólás - 2012.02.23. 20:29:05 (Válasz Gtr2 #890 hozzászólására.)
Térkapu stimulátor egy egyedi lehetőségként került be, mikor bekerültek a kiemelt térkapus lények.. Ha ezt folyamatosan lehetne őskőért venni, akkor napi 10 térkapus küldit lehetne csinálni extrém LE/TP-vel.

Paco: A VF-et nem feltétlenül szeretnék bántani, de Miklós - nyilvánvaló gazdasági megfontolásokból is - a gyorsabb szintlépést preferálja és emiatt kerülnek be opciók: AF pontok, eventeken az eseménypontok, stb. Ezt - egészen biztos lehet benne mindenki - a jövőben is előtérbe fogja helyezni. Nyilván mindenki eldönti, hogy a plusz dolgokhoz tesz-e ilyet vagy marad a megszokott tempójánál és így a jobb LE/TP mellett lemond egyéb bónuszokról.
Pontszám: 7.53
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
897. hozzászólás - 2012.02.23. 20:29:34 (Válasz Paco #895 hozzászólására.)
Elolvastad egyáltalán, hogy miről van szó? Ennek most semmi köze a VF-hez, max. annyi hogy Kvnoemi rossz LE/TP arányt hozott össze vele legutóbb.

Amiről én beszélek, az az, hogy ha a felfelé ütésért járó TP csökken, akkor az EH-s karakterek simán átállnak a 25pp + vadászat kombó helyett a 40 pp-re vadászat nélkül. Így a változtatás nemhogy gyorsítaná a játékmenetet, de tovább fogja lassítani.


Arról teljesen fölösleges vitatkozni, hogy a VF vadászata és térkapuja erősebb-e az EH portyájánál, mert ez teljesen szintfüggő, de a részletekbe inkább nem mennék bele.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.09
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
898. hozzászólás - 2012.02.23. 20:32:36 (Válasz Kvnoemi #894 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2012.02.23. 19:52:37
Aurri a felfelé ütés TP mérséklését a vadászat erősítése mellett emlegette.

Ez igaz, viszont Miklós elvetette a vadászat erősítését, de rábólintott a portyázás erősítésére. Ez így, ebben a formában csak még tovább fog rontani a helyzeten.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.12
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
899. hozzászólás - 2012.02.23. 20:46:19
Cras:Értem én, hogy gazdasági megfontolásokat figyelembe kell venni, mert ugye élni kell. De akkor etetni kell a "bírkát" - NEM biri - ha nyírni akarjuk. Tehát a nerfek és a negatív változtatások nem meghozzák a kedvet a játékosoknak arra, hogy még inkább foglalkozzanak a játékkal, hanem még inkább lassítani akarnak. Márpedig mostanság erre is volt példa sajnos, ami negatív irányba vitte a közösséget.
DE! A reklám miatt hozzáteszem, hogy most is készülnek olyan fejlesztések - mint pl a szerencsekerék is, vagy más, építő jellegű újdonságok - amik meghozzák az ember kedvét a több játékra.
Én nem bánom - ahogyan szerintem sokan mások sem -, ha a PLUSZ dolgok úgy kerülnek be, hogy nem drasztikus mértékben megváltoztatják a már meglévő, és sokak taktikájának gerincét jelentő elemeket, hanem VÁLASZTHATÓ opcióként kerülnek be. Akár AF pontokért, és akkor ismét megnöveljük ezen pontok szerzése iránti keresletet, így egyúttal a szintlépést is preferálja.

Ariel; Igen, elolvastam. És ne vedd támadásnak amit írtam neked, hiszen Te tényleg ős EH révén nem hiszem, hogy odafenn VF-el tolnád.
Vitát pedig tényleg nem akarok én sem nyitni arról, hogy mi és merre, mert ahogyan Te magad is írtad, erősen szintfüggő. És ha neked jó ott fenn az EH, én elhiszem neked. Komolyan. Csak akkor Te is hidd el, hogy nekem/mások (bár névtelenül nem mutatok, habár tudnék neveket mondani) meg jó itt a VF is.

Abban viszont egyetértek veled, hogy az a probléma állhat fenn, ha a felfelé ütés TP-je csökkenne.
A hozzászólást Paco módosította 2012.02.23. 20:48:06-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.24
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
900. hozzászólás - 2012.02.24. 10:45:21
fentebb irtam egy ötletet a mana égetést amit a nyertes csata után LEvé alakulna
eztet akár az EHs VFes használhatná igy több lélekenergia jöne be
a Vfes kifejleszthetne ezel párhuzamosan egy AF képeséget akár őskő költségeset is amivel a VF a portyára is hatna.
igy a Vfesnek is megérné a portya imételhető küldetéseket pörgetni.
ezel párhuzamosan egy új af képeség ami a kihívásban adna anyi TPt amenyi kristálypontot szerez, ha kifejlesztem ezt a AFet akor lene két uj ismételhető küldetés
1. aras győzelmet 25 kihívásban amit te kezdeményeztél
2. szerez 50 kristálypont. kihvás során amit te kezdményeztél.

ha már az ismételhető küldetéseknél van negatív szorzó ha ugyan olyat csinálunk meg, akor mértne legyen egy pozitív is

a pozitív szorzó kategoriánként lenne
állat
csak a szintlépéses számít

portya:
krit ütés
krit vari
kábtás

térkapu
25 lány
7 tárgy

vadászat
15 kisebb szörny
kiégett őskő

és lehetne a kihívásos ötletem

ha mindegyik más kategóriába tartozik akkor a 4. küldetésre +25% lélekenergia járna 2 aranydukát és 20 kristálypont.
V1-antilop
Pontszám: 5.36
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!