Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
741. hozzászólás - 2011.08.12. 13:27:16 (Válasz Nabil #738 hozzászólására.)
Nem igazán értem. Sehol nem volt bejelentve, hogy a spekit megnöveljük, csak terv volt itt a fórumon, de nem láttam a játékon belül hírben és a végzetúr friss hírek topicban sem. Bár azt nem értem, hogyan húztad fel az új maximumra, ha be se került a fejlesztés
Pontszám: 5.18
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
742. hozzászólás - 2011.08.12. 13:32:06 (Válasz Craslorg #741 hozzászólására.)
Nekem azért rémlik egy Miklós hozzászólás, amiben a rövid távú fejlesztések között az első helyen áll.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.89
kedvencSzulaFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
743. hozzászólás - 2011.08.12. 13:34:53 (Válasz Truth80 #742 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,744.0#hsz130

Talán erre gondoltál?
v2: Agnus Dei, Sötét Mágusok
Pontszám: 6.45
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
744. hozzászólás - 2011.08.12. 13:39:00 (Válasz Craslorg #741 hozzászólására.)
Ezen topic elsö hsz-ben láthatod/olvashatod a speki növelés fejlesztésröl szóló bejelentést... már hogy várható lesz.
A VF miatt mennek a viták ezzel kapcsolatban,a V5-n nincs Vf oda tökéletesen megfelelne.
Ezen hsz igérete miattt sokan jogosan kérdezik hogy mikor lesz alkalmazva a fejlesztés,hiszen az elsö hsz-ben ígért fejlesztés miatt sokan elkezdték maxolni a spekit hogy turbóval meglegyen az esetleges 120%.
Most meg a Vf,miatt úgy néz ki visszatáncolnak... VF-es ne kapja meg a lehetöséget ha ekkora problémát okoz az eröforrás egyensúlyban a VF vs EH taktikáknál.

-------------------
"növeljük" Csak nem te is a fejlesztök tagjainak soraiban vagy? Miért nem piros a neved a fórumon?
Pontszám: 9.15
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
745. hozzászólás - 2011.08.12. 13:42:33 (Válasz Szula #743 hozzászólására.)
Nem, bocsánat közben rájöttem hogy ezen topik nyitó hozzászólására gondoltam.
De tényleg, valaki emlékszik mik voltak az ellenérvek a spek max növelés ellen? Kíváncsi volnék.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.89
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
746. hozzászólás - 2011.08.12. 13:45:17 (Válasz Truth80 #745 hozzászólására.)
Mi lenne? A VF-es láthatalan bubisok taktikája tovább erösödne... úgy se bunyóznak csak a bajnoki címeket gyüjtik be. Mééé probléma ez öket már így se úgy se veri le senki.
Pontszám: 7.89
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
747. hozzászólás - 2011.08.12. 13:55:10 (Válasz Klarinét #746 hozzászólására.)
Akkor talán mivel eredetileg a bubit felzárkóztatásnak szánták és nem a top karaktereknek, esetleg lehetne velük kivételt tenni. Hogy +20 % de láthatatlanságban nem működik. Ez nem hiszem hogy olyan nagyon bonyolult. Másoknak jól jönne. Hiszen ezt megcsinálták a Kastélynál is.
A hozzászólást Truth80 módosította 2011.08.12. 13:56:00-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.91
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
748. hozzászólás - 2011.08.12. 14:08:29 (Válasz Klarinét #744 hozzászólására.)
Ezen topic nyitó hozzászólásában várható fejlesztések vannak, amelyek között van olyan is, ami 1-2 éve ott szerepel. Ez nem garancia arra, hogy bekerül. A hozzászólást majd 1 hónapja frissítette Miklós, közben máshol jelezte, hogy csak V5-ön kerül bevezetésre.
Félreértés ne essék, nekem semmi bajom nem lenne azzal, ha a speki maximumát kitolnák, pusztán azt nem értem, hogy ha valami még nem kerül be, arra miért készül az ember? Nem ez az első olyan fejlesztési terv, ami végül a kukában végezte, pedig esetleg többen várták. Ha bekerül, egyéb módon összeszedem az LE-t a növeléséhez és megnövelem, csak utána vadászok, de addig minek nyúljak hozzá?
---
Nem, és ezért nem az.
Pontszám: 4.18
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
749. hozzászólás - 2011.08.12. 14:12:14 (Válasz Truth80 #747 hozzászólására.)
-A VF-esnek több bónuszt ad mint a többieknek (ez a Vf-es probléma)
-A vadászat jelenleg is ballanceban van a portyával, ha az "alap" felhasználást nézzük. NEM az spm hiánya miatt az ami miatt az egész szóbakerűlt.
-V5-ös vadászat topikban Miklós leírta, hogy újragondolva azzal van a baj, hogy nem a "vegyes" üzemmőd van támogatva, így a csp kontra pp oda-vissza pattogtatás helyett teljesen másban gondolkozik már.
Pontszám: 6.39
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
750. hozzászólás - 2011.08.12. 14:13:28 (Válasz Craslorg #748 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.08.12. 14:08:29
A hozzászólást majd 1 hónapja frissítette Miklós, közben máshol jelezte, hogy csak V5-ön kerül bevezetésre.


Már ott se ez került be
Pontszám: 6.28
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
751. hozzászólás - 2011.08.12. 14:13:45
Közeljövőben várható fejlesztések
- spektrális manipuláció maximum megnő 40. szinttől kezdve.
- bekerül egy új épület, ami a szerzett AF pontok mennyiségét növeli.
- új, Landragór jellegű esemény.
- Kristályhorda kiterjesztése a régebbi világokon.
- új állatfelszerelések és gyógyitalok.


Ebből lényegében minden meg van, csak a speki nem, mert végül 30. szinttől a V5-ön a vadászat kapott 30% bónuszt, kompenzálandó az EH hatását (V5-ön nincs VF).
Ettől függetlenül én is örülnék ha nőne a speki maximuma.
Pontszám: 8.02
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
752. hozzászólás - 2011.08.12. 14:16:21 (Válasz Birka #749 hozzászólására.)
Hát a VF-es probléma megoldható lehetne akár a SP maximumának felezésével, akkor arányában ugyanannyit kapna a nem VF-es és VF-es is. Mármint úgy értem hogy nem egy, hanem 2 szintenként kapna bónuszt a VF-es. Térkifordításkor arányosan duplázódna, majd visszaállítódna a normál értékre visszafordításkor.

Az hogy más sem valósult meg amit ígértek korábban az oké, de ezt én nem tudhatom hiszen még egy éve sincsen hogy játszom

Azért a "közeljövőben várható fejlesztések" közül illenék kivenni a mézesmadzagot.
A hozzászólást Truth80 módosította 2011.08.12. 14:17:50-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.43
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
753. hozzászólás - 2011.08.12. 15:05:55 (Válasz Birka #749 hozzászólására.)
Ez igaz,de mivel az Eh-sok is vadásznak és gondolom magas szinten ök is maxolták a vadász szakikat vagy jóval elöbb hogy amit vadásznak az is a maxot hozza nekik ki. A Vf dupla bónuszt kapna,de az alapbónusz mindenkinek járna és a portyásokat se féltem sztem a küldipörgetésel meg a dukáthalmozás okozta AH fölényük miatt elég jól állnak a fejlesztés segítené öket is.
Szóval ne fogjunk már mindent a VF-re,a portyásoknak így is sokkal több a lehetöségük egyéb tevékenységben míg a bubisok csak vadásznak és bajnokit nyeregetnek.

Az alapvetö probléma ha bekerül,a berögzött taktikásoknak akkor se lesz érdekük a változtatás... legyen,akkor felejtös.

A V5-n viszont a teljesen más szabályok miatt semmi problémát nem okozna a fejlesztés. Oda miért nem felel meg? Akár AF-hez is lehetne kötni nem szinthez... Ez talán nem ösztönözné a szintlépések gyorsulását?
A hozzászólást Klarinét módosította 2011.08.12. 15:11:57-kor
Pontszám: 7.89
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
754. hozzászólás - 2011.08.12. 15:09:29
Kieg.:

Ha AF-hez van kötve és relatíve erösíti a vadászatot az nem lenne rossz,mert kb 60.szint körül száll el a karakterek közötti erökülönbség a csillagos ég határait súrolva.
Meg a VF amúgy is csak a V3-on jelent kirívó eröfölényt,az AF a portya karikról szól túlnyomó többségben.Az az egy világ az ahol korlátozva van a rablás mert békés szerver.Ez az egy világ az ahol nem kerülnek fölénybe a portyakarik mert máshol annyit rabolnak amennyit az új portyanerf enged,míg a V3-n EH portya a fö bevétel meg a küldik.
Szal ha bekerül pariba lesznek az irányzatok,értem hogy miért nem akarjátok erösíteni öket... megszünne a 3 másik szerveren a portyások egyeduralma.
Bár lehet hogy rosszul látom,Birka javaslata a másik topicban nem lett volna rossz és nem kapott volna mindenki csak úgy tápot hanem szintet is kelett volna lépni érte.
A hozzászólást Klarinét módosította 2011.08.12. 15:24:43-kor
Pontszám: 7.89
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
755. hozzászólás - 2011.08.12. 16:37:13
Köszi a KH-s fejlesztést. Kicsit örülök, hogy nekem is részem volt a kierőszakolásában.
A hozzászólást Agatity módosította 2011.08.12. 16:37:27-kor
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 8.36
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
756. hozzászólás - 2011.08.12. 19:05:53
Hát én egyáltalán nem örülök
*Worgladon* 113 3532 Ma, 11:00 új KH és a legkisebb szintű
zseniális
ezzel a középmezöny pont kilet segitve
gondolok itt 60-90-ig
azért szerintem ezen a szinten is sok kari vágyna KH-ra
60. szintöl 1 új KH szövi berakása lenne a reális
Pontszám: 2.94
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
757. hozzászólás - 2011.08.13. 11:09:32 (Válasz F3rcsu #756 hozzászólására.)
Mit sírtok ennyit a KH miatt?
60-90 szint?
Tele van célponttal, azt rabolod le vagy azon csinálod meg a küldit akin akarod...
Feljebb viszont valóban nincs elég célpont és ott azért van KH!
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 8.18
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
758. hozzászólás - 2011.08.13. 11:24:59 (Válasz Craslorg #741 hozzászólására.)
Azért miután Miklós azt írta, hogy Baraty elmegy szabira és utána bekerül, eléggé biztosra vettem....
Ráadásul itt a fórumon meg sem volt tárgyalva, hogy akkor még sem jó ezért meg ezért.
Mivel nem max a spm minek? Főleg az automata sajt. óta.
Annyit húztam rajta, hogy turbóval elérje a leendő maximumot.
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 5.14
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
759. hozzászólás - 2011.08.13. 12:04:46
Azért meghnézném mennyi lenne az a 60-90 között sok ha kikerülnének a hulla karakterek. AKiken küldizni meg EH-zni tényleg lehet de másra nem jók.
Tényleg jó lenne már valami szűrő hogy a nagyon mélyen OFF karikat ki lehessen szórni végre. Az egyik legjobb ötlet egy konkurens játéknál az volt, hogy ha kivégeztél egy több mint egy éve off karit, akkor volt egy pici sansz hogy végleg kivégezted (lekerült a szeróról) és ilyenkor kaptál belőle egy trófeát ami adott valami pluszt és poénnak sem volt rossz (pl. Nabilius középső ujja, Kócos fülcimpája, stb ). Persze ilyen kevés karinál, kell egy biztonsági szelep, hogy szintenként meglegyen mindig egy bizonyos létszám, de szerintem ötletnek nem rossz. Vagy egy relikvia/AH szaki, amivel a régóta inaktív karikon lehet hasonló mutatványokat végezni, mint a KH-n (gondolok itt pl. LE-szívásra).
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 6.03
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
760. hozzászólás - 2011.08.13. 17:27:00 (Válasz Nabil #757 hozzászólására.)
a sirás nem itt kezdödik
de te tudod neked biztos van KH
Pontszám: 3.17
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!