Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
kedvelt tagEMTybFérfi
Végzetúr tehetség
100 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
381. hozzászólás - 2011.03.29. 14:35:30 (Válasz Viszok009 #377 hozzászólására.)
Na ezzel totálisan egyet kell értenem.

Egy halálkristály tulajdonos.
Pontszám: 7.16
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
382. hozzászólás - 2011.03.29. 15:02:42
A halálkristály ellen az esszencia véd egyedül. Az egy más dolog, hogy ha nem bajnoki előtt történik, akkor bőven belefér, hogy 12 órára amortizálódik a dög. Eleinte persze, mikor Emtybnek az 5 és 10 százaléka ellenem 50 százalékkal jött be, nem ezt mondtam

A szkara gyengítése AF-fel hülyeség, ha valaki balga, amortizálják le és megtanulja, hogy az illetőt csak teli zsákkal támadhatja vagy 0 LE-vel. Igaz, az AF csak 100. szinttől használható és nem tudom, hányan vannak ezen szint alatt.

Ezeknek az AH-s vagy találkozói aukciós cuccoknak a gyengítése sose jó dolog utólag.
Pontszám: 8.44
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
383. hozzászólás - 2011.03.29. 15:29:09 (Válasz Viszok009 #377 hozzászólására.)
De nagyon felkaptad a vizet.
Én csak példának írtam, hogy a kristály ellen nincs nagy varia, hogy mit csinálj. (a példák amiket írtál, az CSAK gyógyításra jó, ha a kristály % bejön, kiefekszik az állat 12 órára, és kész. Esszenciát erre pazarolni meg luxus.) Az teljesen rendben van, hogy véd téged. De ez támadásnál is működik, amit lehet szemétkedésre is használni. (nem azt mondom, hogy használják is)
Én arra gondoltam, ha már a szkara ellen van AF. hogy a kristály ellen is lehessen olyat fejlesztni, hogy minden AF képesség szintje 1%-al csökkenti a kristály esélyét, ha ENGEM támadnak.
max szintje 5, és minden szint 2 AFP-be kerül.
szerintem ez elég korrekt lenne, ezt sem hiszem, hogy sokan kifejlesztenék, de ott a védekezés esélye.

És én a mai napig nem bánom, hogy megvettem a bogarat, csak megjegyeztem, hogy már alaban sem működik nálam.
Én itt a nerfelés miatt szólaltam fel.

- Szerintem ennyi erővel lehetne olyan AF, ami a kémgömb hatását csökkenti, vagy rejti el az infót rólam, vagy növelei a rám gömbözés költségét és újra használati idejét.

- vagy akár ennyi erővel lehetne kifejleszteni olyan AF-et, ami a reflexek könyvének butított verziója,

- vagy a tudás könyvéhez hasonlóan, olyan AF-et, ami minden szintje után választhatok egy szakit, aminek a maximuma 1-el megnő.( egy szakira csak egyszer lehet használni) (szintenként 3 AFP-be kerül, maximuma nincs)

van itt ötlet, ha nerfelni, és butítani akarunk
A hozzászólást Tiha módosította 2011.03.29. 15:36:49-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.28
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
384. hozzászólás - 2011.03.29. 16:58:39 (Válasz Tiha #383 hozzászólására.)
Jogos.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.91
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
385. hozzászólás - 2011.03.29. 17:46:12 (Válasz Tiha #383 hozzászólására.)
Nem, szerintem az lenne a legjobb, ha minden hónapban változnának a nerfelések. Lefelé természetesen.

Lehet felkaptam a vizet, de ahogy Téged ismerlek, többet villogsz itten :-P.

Nekem van Halálkristályom, sztázisbuborékom én ezek mellett lobbizok több kevesebb sikerrel.

Illetve, azért, mert úgy gondolom a találkozón lévő jutalmak épp azt kéne sugallniuk, hogy nagyon ritkák, értsd fél évente Egy valaki juthat hozzá. Szkarabeuszhoz véleményem szerint többen tudnak hozzáférni.

Portyázás ellen is kéne AF képesség, meg vadászat ellen, meg kvízmedál ellen, meg bajnoki ellen, meg minden ellen és akkor játszhatnánk egy kis utópiában, teljesen feleslegesen...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.84
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
386. hozzászólás - 2011.03.29. 17:59:23 (Válasz Viszok009 #385 hozzászólására.)
Szerintem ilyen aprólékosan nem tartják nyilván a prioritásokat, hogy a találkozós cuccot kevésbé nerfeljék pl. Ha belegondoltok nehéz már úgy fejleszteni, hogy valamelyik relikviát ne érintse. Nem azt mondom hogy tök jók a nerfelések, csak nekem sem lenne jobb ötletem.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.91
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
387. hozzászólás - 2011.03.29. 18:01:38 (Válasz Offsboy #386 hozzászólására.)
Mondjuk a skarabeusz AF az pont nem kellett volna, én is buktam már be (mindig maxot), és el is ismerem, hogy az én hibám, itt nincs random, nincs semmi; legközelebb jobban figyelek. Szóval annak semmi értelme, mert csak azok fogják fejleszteni akik látnak összesen pár10 embert (+1 bogarast), ergó ez egy igen nyers nerf volt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.91
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
388. hozzászólás - 2011.03.29. 18:17:37 (Válasz Offsboy #386 hozzászólására.)
Igen ez így van ezért kéne azokat az ígéreteket berakni, amik már évek-hónapok óta hirdetve vannak. Illetve havonta vagy 2 havonta 1 új esemény vagy régi és azoknak a jutalmai más formában.

Ne nerfeljenek már mindent, ami útban van valakinek. Réges rég abba kellene hagyni az aukciós tárgyak megregulázását. Új tárgyak, AH-s cuccok, stb. Jó, hogy lett új AF- képesség nem azt mondom, de nekem ez olyan csipp csupp dolognak tűnik, hadd fejlesszék csak addig is csöndben vannak...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.03.29. 18:19:01-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.84
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
389. hozzászólás - 2011.03.29. 18:28:25 (Válasz Viszok009 #388 hozzászólására.)
Lehet ez csak az előfutára az új AH-s cuccoknak.

Név: Überskarabeusz
Típus: Relivika
Hatás: Ha van gyilkos skarabeuszod, akkor ellenfeled "skarabeusz átka" AF képessége nem érvényesül.

Úgyis mindig ez van; betesznek valamit ami mindenkinek jó, aztán ki kell fejlesztened a "tápot" különben rábaszol.
(pl. adnak nagyobb vezetőkészséget (palota) -> álaltszintlépés 10ről 12re emelkedett)
A hozzászólást Offsboy módosította 2011.03.29. 18:29:24-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.94
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
390. hozzászólás - 2011.03.29. 20:04:17
Még nem vettétek észre, hogy már jó ideje semmi értelmes fejlesztés nincsen? Most is dobtak egy csontot, hogy legyen min rágódni, az új eventig. Amíg meg az megy majd, addig nem foglalkoznak a játékosok mással. Háború és portyareformról semmit sem hallani lassan már évek óta, ahogy meg nyílik a portyaolló, egyre magasabbról jön az áldás az ismételhető küldetések miatt, hogy minél kevesebb TP-t szedjen össze közben a támadó.
Pontszám: 8.22
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
391. hozzászólás - 2011.03.29. 20:10:01 (Válasz Mortu #390 hozzászólására.)
A portyarendszer most van tudomásom szerint átdolgozás, teljes felújítás alatt, így abból valamikor már tuti lesz valami, reméljük, hogy a tali előtt.
Pontszám: 7.38
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
392. hozzászólás - 2011.03.29. 20:39:54 (Válasz Craslorg #391 hozzászólására.)
Cras, nem portyarendszer hanem portyaképlet van újraírás alatt! (Talán végre az EH nem lesz bugos?) A portyarendszer módosításáról szó nem volt! A maximális leütési távolság továbbra is 17 szint, és mért is változna?

Ami megérdemelne egy reformot az a háborús rendszer ezzel egyetértek, de a megfelelő topikban semmi épkézláb ötletet nem sikerült kitalálni Aki erősebb az így is úgy is bedarálja a gyengébbet, ez mind portyára mind háborúra igaz, innentől egyértelmű, hogy az erősebb a gyengébbet támadja, ez a világ természetes rendje...

Az, hogy lefelé ütve könnyebb az ismételhető küldiket csinálni? Cserébe jelentősen kevesebb lét kapsz a portyáért, sokkal tobb hp%-on kell lennie az áldozatnak, és sokkal nehezebben bírja ki a 7 harci kört!
Pontszám: 3.83
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
393. hozzászólás - 2011.03.29. 20:47:39
Tiha, scara ügyben nincs igazad!
Ad1.: Az 5% is veszteség, azaz aki eddíg figyelt, az ezek után is fog.
Ad2.: Mióta a scara bepörgött aukción boldog boldogtalannak van lassan. Nézd meg v3 élmezőnyt, lassan mindenkinek lesz scarája, mert mért ne? Drágának drága, de a küldiket az élmezőny pörgeti igazán ugye, így a dukát előnyét tudja érvényesíteni
Ad3.: A képesség azt engedi meg, hogy EH-val támadható a scarás! 2k lével támadva a scarást az kap 1k lét, az eh-s cserébe termel 2,1k-t, azaz míg eddíg senki nem támadta a scarásokat, addig ezentúl az EH-soknak megvan a lehetősége ezzel a képességgel, és elkezd hirtelen lét termelni a scara. Azaz nemhogy nerfelték a scarát, de tápoltak rajta?

rinya-rinya-rinya...
Pontszám: 6.83
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
394. hozzászólás - 2011.03.29. 20:48:26 (Válasz Birka #392 hozzászólására.)
Magas szinten a magasabb HP miatt pont, hogy simábban kibírja a 7 kört, hiszen jóval többet kell buknia, erőben, meg fegyverekben meg nincs több körös különbség. Nagyon ritka, hogy valakit kivégzek lefelé ütve és az is, hogy valaki engem végez ki fentről.
Pontszám: 7.38
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
395. hozzászólás - 2011.03.29. 20:51:07 (Válasz Craslorg #394 hozzászólására.)
Cras 40-50k közt van a maximum ép, és becuppan 20-25k sebzés ha elszalad a ló. Én tucatszám belezek ki játékosokat, ha portyázok. Nem a te sebzéseddel van itt probléma inkább?
A hozzászólást Birka módosította 2011.03.29. 20:51:23-kor
Pontszám: 5.25
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
396. hozzászólás - 2011.03.29. 21:14:51 (Válasz Birka #395 hozzászólására.)
Mint írtam, én se kapok ennyit, még a környéki topoktól se. 15-16k a max, nagy ritkán 18, ha nincs dögöm és manakonstis cuccban vagyok. Neked is akkor 20+, ha elszalad a ló, de ne az 1-1 kivételből induljunk ki Az átlag nem ennyi.
Pontszám: 7.38
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
397. hozzászólás - 2011.03.29. 21:31:42 (Válasz Birka #393 hozzászólására.)
Birkabarátom, ha jobban megnézed miket írtam, én nem puffogtam olyan nagyon a skara nerfen, mert sajnos már nem nagyon érdekel a bogaram. Én inkább ez elvek ellen emeletem szót.
Ez megint egy olyan fejlesztés, aminek nem sok értelme, csak elrontja a játékkedvet. Mert a bogár ellen azért lehet védekezni, általában egy játékos max 2x fut ugyanazon bogárba (kivéve, ha nagyon nem érdekli, vagy hülye. Illetve a bogaras trükközik névváltoztatással)
Szóval egy idő után úgyis megtanulják, hogy kinél van bogár.

Én inkább eddig a bogárnak azt az előnyét használtam, hogy talán kevesebben támadtak, mert "macerás". De olyan környezetben, ahol kevés a célpont, és még a TP is inkább táp, ott pár AFP nem tétel, szóval még juthat is erre a képességre.

De leszögezem mégegyszer, nem pont az zavar, hogy az ÉN játékomat rontják ezzel, hanem az, hogy miért kell ilyeneket csinálni?
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.92
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
398. hozzászólás - 2011.03.29. 21:35:57 (Válasz Tiha #397 hozzászólására.)
Nagyon egyszerű!

A JV, ilyen újdonságokban még benne van, de nagyobb dolgokba lsd: szövetségi AH, új szakértelmek, minden más. Már nincsen. Ez pont egy olyan dolog volt, hogy:

-Csináltunk valamit, örüljetek és tessék csöndben maradni...

És az a 20-30 szkarás meg le van tojva, a többi 500 meg örülhet, hogy így sem elég az AF-je, most meg már végképp nem.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.84
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
399. hozzászólás - 2011.03.29. 23:13:10
Az mondjuk mindenképpen pozitívum, hogy végre van a játékban olyan dolog, amiből nem elérhető minden! A játék elején volt az első fél évben ilyen a szaki lista, minden pontot meg kellett gondolni, hogy mikor és hova teszi az ember.
Nekem ez hiányzott!

Csak félő, hogy itt is kifúj a JV lelkesedése és kreativitása és egyre kevesebb AF kerül be, és egyre ritkábban és majd ezzel is az lesz, mint a szakikkal, hogy minden maxos, még az is amire amúgy sosem tettem volna....

(Persze most ne a VF-eseket nézzük, mert nekik aztán még lassabban jön az Af, de nekik amúgy is minden lassabb.)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.92
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
400. hozzászólás - 2011.03.30. 08:02:11 (Válasz Birka #392 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2011.03.29. 20:39:54
Az, hogy lefelé ütve könnyebb az ismételhető küldiket csinálni? Cserébe jelentősen kevesebb lét kapsz a portyáért, sokkal tobb hp%-on kell lennie az áldozatnak, és sokkal nehezebben bírja ki a 7 harci kört!


Sokkal kevesebb LE-t?
A LE a portyában lassan ismeretlen fogalommá avanzsál.
Az EH-nak sem a portyaLE (szívással együtt, pláne, ha az minusz, hehe) éri meg, hanem az ismétlősök pörgetése.
Az összes többi variációnak meg sehogyse.
- Farmvédelem
- Projekció
- Lassú idő AF

De a gyémánt bónusza is tök rendben van még mindig, elvégre a csaták 5(!) %-ban kattan.
De fogjuk be, mer működik térkapuban is! Ami alapból egy beszabályozott LEszerzési lehetőség.

Miért is ne bírnák ki a kisebbek a 7 kört?
Nem brutálsebző varival kell a kritütésnek, kábításnak nekimenni, sőt, állatot sem kell vinni, és kibírják.

Csak ez épp mindenkire demoralizáló.

Ahogyan az volt már másfél éve is.

Úgyhogy bőszen elférne az a portya reform szerintem.
A hozzászólást Darah módosította 2011.03.30. 08:03:41-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!