Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
341. hozzászólás - 2011.03.23. 23:17:22 (Válasz Tiha #340 hozzászólására.)
Épp te mondod a panaszkodást? Ejnye már És mi ez a hiperagresszív hozzáállás már régóta, mi? Nagyságrendekkel több sírás érkezik az EH-soktól hogy LÉ/TP, LÉ/TP, LÉ/TP bazmeg LÉ/TP!!!! Na, nem érti hogy LÉ/TP. Meg hogy pók, bubi, sajt, nerf, magas szint, kristály horda, nincs kit ütni, 5 ember van a listában, LÉ/TP, miért nem lehet 1000. szintű entitást ütni, miért nincs 18. megaesszencia, nem lehetne őskőért megvenni mindent?
Szóval csak nyugodtan mehet ide a VF is.

Cras az pedig hogy egy szintre vetítve ez milyen megoldás már? Vadászok és kapok valamennyi TPt, egy nem VF-es négyszer annyit, ennyi a mese. Ja hogy én lassabban lépem a szintet, és így Összesítve már nem is rossz a helyzet? De ugye látni hogy valakik már egyszerűen nem tudnak mire költeni, valakiknek meg 1 hónap mire valami összejön.

Miklós töröld már ki légy szíves a VF-et egy az egyben, akinek meg van az kapjon érte annyi LÉt, amennyibe került, kapja meg az azonos szintű EH-t, AF-ből meg kapják vissza azt a minimális pontot. Azt pont.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.49
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
342. hozzászólás - 2011.03.23. 23:49:21 (Válasz LanMaffia #341 hozzászólására.)
Lanmaffiával és Elitninjával is egy szinten volt a karakterünk régebben. Én EH-zni kezdtem, ők VF-eztek. Mindenki saját belátása szerint játszik. Valami nagy matekos kiszámolhatná, hogy én ezidő alatt mennyi TP-t szedtem össze. ÉS ehhez (mostmár) jár az AF is. Nehogymár csak azt lássuk, hogy adott idő alatt mennyi AF-et szedtem össze!
a VF olyan, mintha ezeknek a játékosoknak fele, de inkább negyed olyan sebességgel telne az idő! (és a LE/TP arányról direkt nem beszélek.)

Ezt nem látja a sírógép játékos, hogy saját maga választ egy IDŐBENI lassulást, aminek van egy egy csomó előnye is!
És ha már össze akarja hasonlítani a karakterét mondjuk velem, akkor azt is játékidő szerint tegye! Ma 128. szintű vagyok. Nézzük majd meg az ő karakterét, ha lesz 128. szintű, hogy milyen táp az én mostanimhoz képest! Igaz, hogy az még évek kérdése, mire ideér, de sokkal erősebb lesz! És nem lesz kevesebb elköltött AF pontja, mint most nekem..... ÉS ez az amit nem akartok észrevenni! Tehát miért is sírtok?

És én nem panaszkodtam, most sem panaszkodom, szerintem jól döntöttem. De dühít, amikor valaki a saját startégiájának CSAK a hátrányait képes látni, és sírni miatta, az előnyöket meg természetesnek veszi. "NEKEM MINDEN KELL EFFEKTUS", ami miatt fel kellett itt szólalnom. És ráadásul megint ugyanazok az emberek, ugyanazon érveléssel, és bárki bármit ír, ők csak ugyanazt hajtogatják...
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.72
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
343. hozzászólás - 2011.03.23. 23:51:53 (Válasz Tiha #340 hozzászólására.)
Milyen előny?
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.01
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
344. hozzászólás - 2011.03.23. 23:54:47 (Válasz Eliteninja #343 hozzászólására.)
Nindzsikám, ha nem lenne előnye, nem VF-eznél. Ne mondd, hogy csak Miklós bosszantása miatt nyomod a VF-et...
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 7.25
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
345. hozzászólás - 2011.03.23. 23:55:48 (Válasz Eliteninja #343 hozzászólására.)
Tele vagyunk előnyökkel, nem látod? Pl. 1 év múlva azon a szinten erősebb lesz a karakterünk. Nem érted te.

Mindazonáltal van abban igazság amit mondasz Tiha, amint jött a VF én belőttem, azóta is ezzel, nem is váltanék (még most), viszont etikátlanok az ilyen fejlesztések, mint pl kapjon az EH-s 2-szer több TP-t egy vadászatért, és azt 300 AF pontért leredukálhatja 1.5-re
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 4.99
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
346. hozzászólás - 2011.03.23. 23:57:24 (Válasz Tiha #344 hozzászólására.)
Buta vagy Lan hamarabb leírta amit akartam

mód: mellesleg nem tudom kinek hiszed magad, hogy ilyen hangnemben kezdesz el itt írkálni, szerintem erre senki nem kíváncsi.

Hogy átlásd a problémát: a KOMPENZÁCIÓVAL aminek a jelentése: kárpótlás, kiegyenlítés! Kapok annyi AF-et, hogy a fele legyen. Tehát a kiegyenlítéssel érem el azt, hogy valóban fele annyi AF-et kapjak az eredeti TP-nek, mint ahogy Craslorg levezette. Ergó ezzel érem el azt, hogy egyenlőként kezeljenek és ne nerfeljék szarrá a VF-t. Lehet nálam mást jelent a kiegyenlítés ha azt a mennyiségű AF-t kapnám amit VF nélkül még akkor is kevesebbet kapnék, mint egy EH-s(alapos tanulás).

Csak elég bosszantó látni, hogy a kompenzáción kívül ki tudtam nyomni a kihívó mestert az alkímistát és a pörgő ütést ennyi. Mások, mint pl Te meg írják, hogy jaj már olyat is kinyomtam kínjukban amit nem is akartak. Ez tényleg ki van balanszolva
A hozzászólást Eliteninja módosította 2011.03.24. 00:05:31-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.34
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
347. hozzászólás - 2011.03.24. 00:21:22 (Válasz LanMaffia #345 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2011.03.23. 23:55:48
amint jött a VF én belőttem, azóta is ezzel, nem is váltanék (még most)

Pedig van egy szint, ami fölött már szinte semmi pluszt nem jelent a VF, pláne akkor ha LE/TP-re hajt az ember. Egyszerűen azért, mert az ismétlődő küldik adják a LE gerincét, és az alapos tanulás a portyából szerzett TP-vel is kombózik.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.42
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
348. hozzászólás - 2011.03.24. 00:33:22 (Válasz Ariel #347 hozzászólására.)
Nem portyázok több, mint 1 éve Az én LÉ/TPm a vadászat és a térkapu
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.99
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
349. hozzászólás - 2011.03.24. 00:42:09 (Válasz LanMaffia #348 hozzászólására.)
Akkor gyakorlatilag mindegy is, hogy mennyi TP-t kapsz, nem?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.42
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
350. hozzászólás - 2011.03.24. 01:07:57 (Válasz Ariel #349 hozzászólására.)
Még éppen nem. Ezért nem kell a sok üres TP a portyák miatt Inkább akkor semmi, és leszek első kihívásban
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.99
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
351. hozzászólás - 2011.03.24. 10:37:38
Jók lettek az új AF-ek, legfőképpen a csonterősítés tetszik.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.00
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
352. hozzászólás - 2011.03.24. 10:48:00 (Válasz Eliteninja #351 hozzászólására.)
A szakarabeuszos viszont még degradált egyet a szkarabeusz hatásfokán, amit már az esszenciák is picit megtettek. Ezt kár volt. (Nekem nincs szkarabeuszom). A Felcser nem rossz és értelmes is, a szerencsefejlesztés olcsóbbá tevő meg lehetőség a nem ősköveseknek.
Pontszám: 7.37
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
353. hozzászólás - 2011.03.24. 11:46:08
Várjunk várjunk, erről az AF-ről kicsit bővebben kérem. Ez a csonterősítés mit is jelent akkor pontosan? Van egy 60. szintű állatom, én meg 81, és addig kattintgathatom amíg az állatom is 81. alapszintű lesz, ééééés nem veszít a mostani szintjéből?

Na Tiha, engem lehet ezzel lőttek át az EH-ra
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.98
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
354. hozzászólás - 2011.03.24. 11:48:09 (Válasz LanMaffia #353 hozzászólására.)
Semmi köze az EH-hoz, a saját szintedig tudod a dögöt tápolni. Persze, ha gyorsabban akarod a dögöt tápolni, akkor nyilán a VF felejtős
Pontszám: 7.37
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
355. hozzászólás - 2011.03.24. 12:02:50 (Válasz Craslorg #354 hozzászólására.)
Nem írja, hogy csak a saját szintemig lehet. Am a famkókra is hat? Elvileg kéne.
A hozzászólást Eliteninja módosította 2011.03.24. 12:03:03-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.00
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
356. hozzászólás - 2011.03.24. 12:09:24 (Válasz Eliteninja #355 hozzászólására.)
"Kifejlesztésekor minden beidomított állatod alapszintje (amelyik kisebb a te szintednél) megnő eggyel."
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5.04
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
357. hozzászólás - 2011.03.24. 12:10:18 (Válasz Psych #356 hozzászólására.)
Áhh azon átugrott a szemem
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.00
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
358. hozzászólás - 2011.03.24. 12:19:58
Gondolkodtam 1-2 megoldáson és érdekelne a véleményetek róla:
Előre leszögezném hogy V3-as karakterrel VF+portyázva(ismételhető küldikkel) írom ezeket.

A játék elején nem volt se VF se EH szépen lassan bekerülgettek, lehetett váltani a 2 között ki kedve és módja szerint. Majd bekerültek az AF képességegek, fel is dobta a játékot mivel egyfajta választás elé állította a játékosokat. Ezzel szinte ellehetetlenítve a 2 közötti váltást. (60-ig lehet vele szórakozgatni de utána jöhet a skatulyázás). Ezzel szinte bekényszerítve az játékosokat arra hogy csak az egyik erőforrásukat használják. Tudom lehet VF-el portyázni, de a V3-on ez azt jelenti az én szintemen hogy 0LE re szedem be a TP-t(ha nem váltok EH-ra), csak az ismételhetőek miatt portyázom.(most még tudok váltogatni,de közel 4500LGY összeszedegetni nem egyszerű de még a megoldható kategória.
Ezt a váltogatás lehetőségét 60-on elveszítem mivel szeretnék AF képességeket használni, így a térkifordító ital is értelmét veszti.

A láthatatlan nerf előtt, én is láthatatlanul vadásztam de a bubi bevezetésével ezt az opciót is elvesztettem tudom én is beállhatnék a sorba és beszedhetnék 4000 vereséget hogy használhassam a bubit, de portyázni is szeretnék ergo ez a lehetőség kilőve.(Illetve nem akarom tönkretenni a játékomat azzal hogy csak vadászok és nem portyázok-tudom ott a kihívás lehetősége azt is csináltam).

Jön az új event és ezzel kapcsolatban írta Miklós hogy ha valaki valamelyik alapforrását nem használja az a saját döntés. Ez most az event időszakára meg is lesz "oldva" de ha vége lesz az eventnek akkor visszakerül minden az eredeti körforgásba.

Nah és akkor eljuttok végre a javaslatomhoz is:
Ez nem más lenne mint egy relikvia ami azt tenné lehetővé hogy EH/VF váltáskor ne nullázódjanak az adott Af képességek csak aminek VF a feltétele az ne működjön amíg Eh-n van a karakter és fordítva.
Miért is lenne ez jó?
Akik eddig csak Eh-ztak azoknak azért mert az állatokat betudnák fogni normális LE/Tp arány mellet(ugye ezt most már a láthatatlanság se engedi meg), és ha esetleg egy event közben vadászni is kell akkor nem lenne egyből sírás rívás, hogy miért kell vadászni, és a térkapuból is kevesebb TP-t kapnának.

VF-eseknek mint (pl én) újra lehetne normális vagy legalábbis nem 0 le-ért (V3) portyázni 60-on/felett.

Bubisoknak azért lenne jó mert így a többi játékos kevésbé cseszegetné őket a jelenlegi előnyük miatt mivel ezzel valamennyire kompenzálni lehetne a +LE-t amit kapnak.(Nem 0.LE-s portyák+ismételhető illetve Eh-s oldalról VF használtata.)

Esetleg még lehetne egy olyan relik is ami lecsökkenti a térkifordító árát(vagy 1 itallal oda-vissza lehetne forgatni) hogy az alacsony szintű játékosok is tudják használni (4500 LGY alacsonyabb szinten nem egyszerű összeszedni főleg hogy más LGY-s reliket is szeretnének megvenni).

Vagy akár ezt a 2 reliket kilehetne váltani épülettel is, úgy hogy a nyert háborúkért pontot kapnak a győztesek és abból lehetne építeni ezeket az épületeket. Újra lenne értelme a háborúzásnak.(ez ügyben másik topicban már voltak egész jó kidolgozott ötletek) de ez már csak hab lenne a tortán.

Jöhetnek a lepontozások/kritikák...
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 9.02
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
359. hozzászólás - 2011.03.24. 12:21:14
Naja, csak nagyon drága a csonterősítés
3 AFP kifejleszteni, ez ad +1 szintet
majd még 3 AFP elfeljeteni a képességet és
újabb 3 AFP-ért megint kifejleszted, kapja az állatod a szintet.

Nagyon jó szerintem is, de így, hogy gyakorlatolag 6 AFP, szerintem nem éri meg.

(nekem 90+ az állataim alapszintje, vagyok 128. Olcsóbb, ha elkezdek 4 új állatot beidomítani. Igaz a mostaniak lépett szintje 110+, de ennyi AFP-t még én sem tudok kitermelni )
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.90
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
360. hozzászólás - 2011.03.24. 12:31:33 (Válasz Tiha #359 hozzászólására.)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.99
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!