Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
361. hozzászólás - 2011.03.24. 12:44:41
Hol lehet megnézni egyben az új AF képességeket? Nekem nincs még 60+-os karim.
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 5.05
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
362. hozzászólás - 2011.03.24. 13:05:04 (Válasz Helion1988 #358 hozzászólására.)
Idézet: Helion1988 - 2011.03.24. 12:19:58
Nah és akkor eljuttok végre a javaslatomhoz is:
Ez nem más lenne mint egy relikvia ami azt tenné lehetővé hogy EH/VF váltáskor ne nullázódjanak az adott Af képességek csak aminek VF a feltétele az ne működjön amíg Eh-n van a karakter és fordítva.

Nekem nagyon tetszik az ötleted, ha bekerülne, rohannék megvenni.
De ezzel azt érnéd el, hogy a mostani eh-sok nagyrésze is elkezdene váltogatni, tehát többen használnák a vf-et (még ha csak időszakosan is). Ez pont ellentétes Miklósunk elképzeléseivel, aki tűzzel-vassal próbálja irtani a vf-eseket.
Ettől függetlenül Nekem tetszene, még ha zabálná is az lgy-t.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.09
kedvencX230VFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
363. hozzászólás - 2011.03.24. 13:12:04
Jó lett ez az új szkarabos AF képesség. Kb lökhetem ki a kukába a szkarabot. Eddig szint *500-at kaphattam meg mostmár akinek lesz ilyen AF-e attól szint * 100-at tudok vele rabolni. Röhejesen kevés.
V1- Fejsze
Pontszám: 8.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
364. hozzászólás - 2011.03.24. 13:27:38 (Válasz Pietrus #362 hozzászólására.)
Mikor az AF képességek bekerültek, már akkor felmerült ilyen tárgy (a térkifordítók megjelenése miatt) és már akkor kategorikusan ki lett jelentve, hogy ilyen nem lesz. Azaz
- vagy tárkifordítózol és kihasználod a VF-es vadászat és EH-s portya előnyeit, cserében nincs AF képesség hozzájuk
- vagy nem térkifordítózol és bármelyiket AF képességeivel együtt használhatod.
Pontszám: 7.37
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
365. hozzászólás - 2011.03.24. 13:29:27 (Válasz X230V #363 hozzászólására.)
Ezzel egyetértek, kár volt a szkarabeuszt így megint lebutítani. Aki szkarást üt, úgyis előtte elkölti az LE-t (vagy tele van a kamrája), ha meg nem figyel... pont azért költöttetek a szarára annyi dukátot, hogy ekkor jól járjatok. Tőlem így egy szkarás elvihetne 13200 LE-t. Nyilván többet, mert nem fogom kifejleszteni, inkább figyelek
Pontszám: 9.25
kedvencX230VFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
366. hozzászólás - 2011.03.24. 13:45:01 (Válasz Craslorg #365 hozzászólására.)
Egyébként eddig azzal tudtam kombózni, hogy nevet + képet cserélek (esetleg szövit is váltok) , így lepve meg néhány embert. Nem olcsó (50 őskő) de terveztem még 1x-2x meglépni ezt a trükköt a jövőben. Így mostmár lemondok erről a tervemről, legalább másra költhetem a kavicsokat. És persze másokat se szivatok meg, a többség végülis jól jár.
V1- Fejsze
Pontszám: 7.78
kedvelt tagMangetsuFérfi
Végzetúr tehetség
209 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
367. hozzászólás - 2011.03.24. 13:55:44
Majd valaki magas szintű legyen szíves és dobja már ki az új AF képességeket wikire! Köszi!
v3: Ninqueril a Suttyó - DDT
Pontszám: 6.01
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
368. hozzászólás - 2011.03.24. 14:10:08 (Válasz Mangetsu #367 hozzászólására.)
Done
Pontszám: 8.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
369. hozzászólás - 2011.03.24. 18:36:31 (Válasz Craslorg #365 hozzászólására.)
Szerintem fölösleges a szkarabeusz gyengítése miatt aggódni, szinte senki sem fogja kifejleszteni a képességet. Akinek eddig fájt, hogy 100% LE-t bukott, annak a 20% is fájni fog, és inkább megjegyzi, hogy kinél van szakrabeusz. Akinek eddig sem fájt, az eddig sem jegyezte meg, és nem is foglalkozott vele, tehát pláne nem fogja megvenni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.62
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
370. hozzászólás - 2011.03.24. 19:13:11 (Válasz Craslorg #364 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.03.24. 13:27:38
Mikor az AF képességek bekerültek, már akkor felmerült ilyen tárgy (a térkifordítók megjelenése miatt) és már akkor kategorikusan ki lett jelentve, hogy ilyen nem lesz. Azaz
- vagy tárkifordítózol és kihasználod a VF-es vadászat és EH-s portya előnyeit, cserében nincs AF képesség hozzájuk
- vagy nem térkifordítózol és bármelyiket AF képességeivel együtt használhatod.


Gyönyörű. És akkor Miklós csodálkozik hogy miért megy a rinyálás az EH-sok event alatti vadászata kényszerítése miatt.

Miklós:
"Ha valaki úgy játszik, hogy SOHA nem akar vadászni, szíve joga - de ezt még event fejlesztésekkel is támogatni biztosan nem fogjuk.Ez egy alapvetően pvp event, ami eleve jelentős előnyt biztosít a portyázó, és különösen az EHval rendelkező kariknak, ezt az előnyt hivatott részben kompenzálni, hogy vadászni kell mellé, nem viccből raktunk be ezt az ellensúlyt."

60 fölötti EH kari nem fog vadászni csak ha állatot szeretne, mert senki nem olyan hülye hogy szereti a tp-t.
V3-on alig van célpont(56-os szint) ha van is akkor vagy simán levédi az LE-t vagy megvédi a gy/v arány KH sincs tehát az egyetlen értelmes portyázási mód ha EH-ra váltok. 60 fölött ezt se tehetem majd meg mert Af képességeket is szeretnék.
Ergo ha a játék minden részével szeretnék játszani úgy, hogy erős karakterem legyen akkor ezt 60 fölött nem tudom megtenni. Még jó hogy a "szélsőséges" játék stílusok nincsenek támogatva...
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.71
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
371. hozzászólás - 2011.03.26. 14:59:01
Helion ötlete legalább életet vinne ebbe a tevenevelde szintjére süllyedő játékba!

Szkarabeusz nerf:
Bár én többször is alászaladtam a szkarabeusz-effektnek (apránként azért visszaveszem ), de ez a gyengítés elég ocsmány dolog volt azokkal szemben, akik K drágán megvették AH-ban!!! Mellesleg nekem sincs...

szerk: helyesírás
A hozzászólást Alendaar módosította 2011.03.26. 15:01:25-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.42
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
372. hozzászólás - 2011.03.26. 23:47:24
2 tételt vettem AH ban:
Szkarabeusz
Puha párna

Mindkettőt nerfelik az új AF képességek. De komolyan mondom a párna miatt mérgesebb vagyok!
(büszke voltam a napi 6 pihenésemre, erre most másnak is lehet. Én meg mit kezdjek még több pihenéssel?)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.64
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
373. hozzászólás - 2011.03.27. 11:22:39 (Válasz Tiha #372 hozzászólására.)
Told ki azt az AF-et, ami növeli a pihenés hatékonyságát. Zafír bónusszal így tök hamar maxon leszel. Nem kell hp poti...
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.67
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
374. hozzászólás - 2011.03.28. 12:00:03 (Válasz Eliteninja #373 hozzászólására.)
Az is maxon van, sőt a mágikus regenerációt segítő is. Ezzel kombózott a kispárna. (fixen 3 mágikus regen +6 pihi, ami 45 perc alatt maxba nyomott.)
Így is 1000 dukát volt a párna, most meg annyit ér, hogy nem kell költenem esetleg AF-et erre a képességre
DE eddig ELŐNYT adott másokkal szemben, mert nekik max 4 pihenésük volt eddig.

Az a baj, hogy ilyenkor az AH-s cuccok értéktelenednek el egyre jobban, és azok szívnak, akik már megvették. És nagyon sok ilyen fejlesztés kerül be, ami valami meglévő dolgot vagy tönkre vág, vagy könnyen elérhetővé teszi mindenki számára. Ez nem fair.

Most nem a sírás miatt írtam ezt a HSZ-t, csak szomorú vagyok inkább. Olyan boldog voltam, hogy hasznosan tudtam elkölteni a maradék zsetonomat, azt kb 1 hónapig örülhettem neki.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.37
népszerűIronFérfi
Végzetúr tanonc
21 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
375. hozzászólás - 2011.03.28. 13:44:34
A skarabeuszt már így is gyengítették esszenciával, erre még tovább rontják. Gratula a fejlesztőknek, új és hasznos dolgok helyett ilyen haszontalan hülyeségekre áldozzák az időt.
Pontszám: 8.50
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
376. hozzászólás - 2011.03.29. 12:56:40 (Válasz Iron #375 hozzászólására.)
Hozzátenném, hogy az eredeti szkarabeuszban nem volt LÉ korlát, kezdetben BÁRMENNYI LÉ-t lehetett vele vinni. (jó ez magas szinten nagyon brutál tudott lenni, ezt a módosítást meg is értem)
Viszont nincs a összes világon sem olyan sok szkarabeusz, ráadásul a legdrágábban elkelő tételek egyike, szóval nem értem minek gyengíteni.

(és nem csak azért mondom, mert nekem is van Az én környékemen már nem hoz semmit a konyhára, de jól mutat a karakterlapon )

Amúgy szerintem a Halálkristály sokkal durvább és szemetebb dolog, ami ellen jelenleg SEHOGY sem lehet védekezni, inkább azt kéne AF-el gyengíteni!
És akkor is működik, ha a kristály birtokos támad, és mondjuk félóránként ütöget....
A hozzászólást Tiha módosította 2011.03.29. 13:08:11-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.71
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
377. hozzászólás - 2011.03.29. 13:17:42 (Válasz Tiha #376 hozzászólására.)
Jah szerinted...érdekes én egész sok mindent találtam.

AF:

Állatok

Harctéri gyógyítás
Gyors gyógyítás
Felcser


Speciális esszenciák:

- Feltámasztás: Az ájult állat azonnal harcképessé válik. Hatása azonnali.

5% esély, ha én támadok 10%, ha Te támadsz. Nekem nem hoz a konyhára semmennyit. Nem úgy, mint a szkarád. De ha Neked amúgy sem hoz, akkor mért nem kérted meg valamelyik tervezőt, hogy x őskőért tervezzen Neked egy dísz szkarát, ami nem tud semmit. És így fölösleges volt kidobni 2000+ dukátot.

Mennyire szeretnéd még lefokozni?? Másodlagos támadást is kivegyük, mert kábé semmit nem ér (60-as vastagbőr és jó, ha 1-et sebződik a dög)

Halálkristály pont annyi értelme van, hogy a gigabrutál karakterek ne rajtam csinálják a nyamvadt kis küldetéseket. A csp, pp vesztő nyakláncokat is daráljuk be? Ne hogy lemaradjon valaki is...

Javaslom csinálj egy listát, ami Neked nem jó, hogy gyorsan megszavazzuk Felséges Uram!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.56
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
378. hozzászólás - 2011.03.29. 13:43:56 (Válasz Viszok009 #377 hozzászólására.)
Fáj valami tesó?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.99
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
379. hozzászólás - 2011.03.29. 14:00:14 (Válasz LanMaffia #378 hozzászólására.)
Nem csak elegem van már abból, hogy mindent megreformálnak, átírnak, lefokozzák, kijavítják, vagy egyéb módszerrel olyanná teszik, hogy szart seh érjen. Akinek nem inge ne vegye magára. Aki nem akar itt játszani, az menjen máshová.

Nem fáj, nem fáj - ahogy Rocky mondaná...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.84
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
380. hozzászólás - 2011.03.29. 14:05:18 (Válasz Viszok009 #379 hozzászólására.)
szegénykém Majd iszunk rá egyet

Na tudod mit? Igyunk minden reformra egyet, meglenne a bebaszás a fórumig? Na jó, legyen olyan, hogy csak azért iszunk ami hátrányosan ért. 10-re padló?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.66
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!