Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
281. hozzászólás - 2010.12.23. 12:08:38 (Válasz Ariel #279 hozzászólására.)
Aki béna, az így járt Tiltsd le js-böl a gombot...
Pontszám: 6.27
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
282. hozzászólás - 2010.12.23. 20:03:01 (Válasz Yaksee #274 hozzászólására.)
Kicsit nehéz a felfogásom az utóbbi időben!

Az alapján amit bemásoltál én azt értem, hogy 4 állatnál a térkapuban ez az alaphoz (szívás nélkül) + 40% LE-t ad (vagy éppen annyit amennyi az állat felszerelés). Vagyis ha a csata végén most azt írja ki, hogy 3000k-t nyertél akkor ez most 4200LE lesz?
Jól értem?
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.12
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
283. hozzászólás - 2010.12.24. 11:10:03
Csatlakozva Darah-hoz:
a minden harcoló állat gyakorol gomb az utóbbi idők leghasznosabb kényelmi funkciója. Mellékattintás eddig is volt (minden állat gyakorolra félrekatt szerintem nagyobb rémálom volt).
Viszont egy valami nem valósult meg, ami a talin elhangoztt, pedig Baraty azt mondta megoldható: gyakorlás gomb az állatok pihentetése nélkül. Ezzel is rengeteg feles kattintástól szabadítanátok meg minket.

A +LE%-ot adó cuccokról meg jó lene végre egy egyértelmű hivatalos álláspont, mindenre kiterjedő összefoglaló mi hol mikor, mivel (kivégzés, gyémánt bónusz!!) és maximum milyen határig működnek (!! legfontosabb, baraty többször említette hogy van egy max. limit ezen cuccoknál de képlet az nincs és lehet feleslegesen aggatunk magunkra már egy határ után ilyen cuccokat). Túl sok az urban legend ezen a téren.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

edit: LE-szívás helyett LE%...
A hozzászólást Aurri módosította 2010.12.24. 16:15:15-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.96
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
284. hozzászólás - 2010.12.24. 12:09:13 (Válasz Aurri #283 hozzászólására.)
Nem csak a LE szívást adó tárgyak működéséről kellene hivatalos info, hanem végre a harc menetéről is jó lenne egy részletes leírás. Persze aki a fórum mélyére ás, az találhat infomorzsákat erre vonatkozóan, megfelelő keresőszavakkal elég bő információhoz juthat a wiki-n is. De ez kevés. A játékosok nagy részének pl az sem tiszta, hogy a kritikus ütés csak a fegyver sebzését duplázza, az erőbónuszt nem, vagy hogy a támadáshoz hozzá kell adni a karakter szintjét is és ezt összevetni az ellenfél védelmével, amikor a találat esélye számolódik.

Igazán időszerű lenne ha így több mint két év elteltével hivatalosan nyilvánossá válna a harcrendszer. Máris tudatosabbá válna a karakterfejlesztés, és a randomot is kevesebben szidnák fölöslegesen.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.20
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
285. hozzászólás - 2010.12.25. 17:21:56
Az a baj, hogyha nyilvanos lenne a harcrandszer, akkor azt szamon lehetne kerni. A nem hivatalosnal mindent rafoghatnak az altalad ismeretlen reszletekre (a random utja kifurkesyhetetlenek). Ha nem lenne tobb titkolodzas (de megfelelo embereknek megsugott reszletek!), akkor egybol kiderulnenek a bugok is, nem 1-2 ev utan homlokra csapva lehetne bugjavitas felkialtassal gyokeresen felforgatni a szabalokat. Hat kinek lenne ez jo?
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 8.77
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
286. hozzászólás - 2010.12.27. 00:26:54
Korábban már más is jelezte, gondot okoz a "minden harcoló állat gyakoroljon" gomb. Alapjában véve egy kellemes, kényelmi fejlesztés lenne, de. Elküldtem minden nem harcoló állatomat gyakorolni 48 órára. Gondosan pozicionáltam a kurzort, hisz oly közel vannak a gombok. A lenyomása után döbbentem meg. Most 48 óráig nincs harcoló állatom. (Igen, a nem harcolók helyett a harcolók vonultak el játszani). Talán kicsit túl közel van a két gomb. (Nem, nem feltételezem, hogy más hiba történhetett, biztosan én voltam a vaksi, hogy mellényomtam a gondos pozicionálás ellenére)
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 8.31
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
287. hozzászólás - 2010.12.29. 14:23:36 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.07.19. 16:38:17

Közeljövőben várható fejlesztések
...
- új esemény
...


Érdeklődnék, hogy ennek januári indulása áll továbbra is?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.63
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
288. hozzászólás - 2011.01.05. 01:26:12 (Válasz Aderrick #286 hozzászólására.)
Már másodjára ment el az összes harcoló állatom gyakorolni a nem harcolók helyett. Nem szórakoztató. A gombok rossz helyen vannak egymáshoz képest.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 7.47
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
289. hozzászólás - 2011.01.05. 07:22:13 (Válasz Aderrick #288 hozzászólására.)
vu_omni:

Update (2011.01.03):
-Bekerült, az állat gyakorlás gombok letilthatósága.
A hozzászólást Birka módosította 2011.01.05. 07:22:25-kor
Pontszám: 6
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
290. hozzászólás - 2011.01.05. 18:44:08 (Válasz Birka #289 hozzászólására.)
Mintha azt szeretné mondani fentebb, becsült játékostársam, hogy szeretné használni mert hasznos, csak az optikai dizájn rettentő bosszantó a témában, mondhatni nem játékosbarát, amit valószínűleg minimális ráfordítással ki lehetne küszöbölni.
Mellesleg szerintem is.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.41
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
291. hozzászólás - 2011.01.05. 19:19:13 (Válasz Seligen #290 hozzászólására.)
Igen, pontosan. Csak fél kettő felé már nem megy a cizellált fogalmazás:). Igen, kellemes könnyítés a gombocska, használtam is több-kevesebb sikerrel, a letiltással ott lennék, ahol a lehetőség megjelenése előtt. Szeretném használni ezután is, de a hasonló malőrök elkerülése okán kénytelen leszek letiltani, aminek nem örülök, hiszen némi átrendezéssel (egymás melletti (széles, lapos), vagy egymástól távolabbi ugyanekkora gombokkal) elkerülhető a félrenyomás. Node ez legyen a legnagyobb problémám.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 7.47
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
292. hozzászólás - 2011.01.05. 19:40:51 (Válasz Aderrick #291 hozzászólására.)
Term én is kikapcsolnám, mivel nem értek hozzá ugye, de valami haver biztos megsúgja neked a megoldást 1-2 sör mellett a kocsmában

Bár elvileg a fejlesztési listán van a gyakorlás megszakítása lehetőség...
A hozzászólást Birka módosította 2011.01.05. 19:44:14-kor
Pontszám: 6
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
293. hozzászólás - 2011.01.10. 11:04:25
Lehetne, hogy a mostani esemeny lefejlesztese utan legyen 1-2 het amig a regota jatekban levo, honapokkal ezelott jelzett bugok kerulnek javitasra? Akar lehetne is neki egy buggyujto topik, meg egy vitatopik hozza, hogy ne floodoljuk szet.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.95
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
294. hozzászólás - 2011.01.10. 16:00:59
Valaki azt mondta kocsma?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.01
kedvelt tagKenezimiFérfi
Végzetúr tehetség
146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
295. hozzászólás - 2011.01.15. 15:39:15
Egy Dreher Bak sört és egy szatmári szilvát én is megiszogatnék mostan.
Alea Iacta Est!
Pontszám: 8.00
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
296. hozzászólás - 2011.01.15. 23:41:24
Nem is, olyan régi terv... Mikor valósul meg?

Re: Várható fejlesztések 2
1105. hozzászólás - 2010.03.26. 00:03:00
152 hozzászólás
Válasz erreIdézetMódosításRe: Játék fejlesztés
735. hozzászólás - 2009.09.03. 08:21:49
Nem lehetne valamit kezdeni a "holt" karikkal?? Mivel annyi játékos van aki már 7-8 hónapja nem lépett be, nem egy olyan kari bemutatkozást láttam, hogy
reg: 2008 október, december...


Mondjuk lehetne egy rendszer, mely törölné a karakter, ha az 3-4 hónap alatt egyszer sem lépett be, és ha ebből hiba adódna, akk esetleg a törlést előtt lementeni, és ha kéri akkor visszaállítani. Biztos nagyon bonyolult hadművelet lenne, de nagyon hasznos kis fejlesztés lenne... Tudom, hogy sok benne a HA, de szerintem jó lenne átgondolni...

(mod: helyesírás)
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.09.03. 08:23:23-kor

Pontszám: 6.52 Baraty
Adminisztrátor

222 hozzászólás
Válasz erreIdézetRe: Játék fejlesztés
736. hozzászólás - 2009.09.03. 09:03:26 (Válasz Yuurei #735 hozzászólására.)
Ennek a megvalósítása már tervben van.


Mikor valósul meg a terv? Vagy még csak tervben van a terv? És közeli a terv vagy távoli? Esetleg már tervtelen?

Viccet félretéve, már ettől "fiatalabb" javaslatok rég bekerültek, ez mikor valósul meg, ha megvalósul...
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 7.61
fórumozóVorianFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
297. hozzászólás - 2011.01.16. 03:12:07 (Válasz Yuurei #296 hozzászólására.)
Remelem Baraty nem nyakaz le, ha kozzeteszek egy kis reszletet egy decemberi levelbol :
"Időnként szoktunk törölni, de eddig csak inaktív első szintű karakterekkel csináltunk ilyet.
A fő ok amiért bent hagyjuk a magasabb szintű karaktereket inkább az, hogy legyen kit ütni, legyen kin csinálni a küldetéseket, stb."

Kielegitett a valasz?
V2 Mephistopheles
Pontszám: 7.21
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
298. hozzászólás - 2011.01.16. 09:52:26 (Válasz Yuurei #296 hozzászólására.)
Még nyáron én is beszélgettem Barattyal erről, hogy Larkinor stílusban archiválják a karikat. Akkor mondta, hogy meg lehetne csinálni...

Illetve, amikor számolgattam egy kicsit, hogy 80-as szint felett hány karakter jut/szint és felvetettem, hogy KH-t oda, amelyik szinten X db karakter alatt van a létszám, nyugodtan lehet KH (és magának a KH szövetségnek is lehet több tagja, mint 35, ezen nem múlna a dolog). Ergo így lenne kin küldizni.

Minderről magasságos Random isten véleményét is kikérte, aki (idézek) hümmögött, majd az "Egyszer majd visszatérünk rá" választ adta, ami szabad fordításban a "soha napján kis kedden" időpontot jelenti.
Szóval a karakter archiváláshoz nem fűznék sok reményt (pedig mindegyik folyamatos világon érintene...)

Pontszám: 7.99
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
299. hozzászólás - 2011.01.16. 11:27:48
Az inaktív karakterek bent hagyása szerintem elképesztően káros és a felhozott játékvezetői érvekkel sem vagyok megbékülve. Az oké, hogy én vagy bármelyik másik tapasztalt játékostársam ki tudja szúrni ha aktív egy karakter, de egy újonnan érkező írogathat szövetségeknek felvételi ügyben napestig és nem érti, hogy miért nem kap választ. Inkább legyen kevesebb karakter akiken "küldetéseket lehet csinálni", de azok aktív játékosok legyenek. Az inaktív karakterektől LE-t se lehet rabolni, elvileg ennek a játéknak ugye ez az egyik fő mozgatórugója.

Minden karaktert amelyik legalább egy hónapja nem lépett be, szépen le kell hibernálni és eltüntetni a toplistáról. Inkább szembesülök azzal, hogy csak 5-en aktívak még rajtam kívül a szintemen, minthogy élőhalottakon pörgetem a hülye küldiket.
Hype, v1
Pontszám: 6.86
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
300. hozzászólás - 2011.01.16. 12:20:33
A talin ott álltam Miklós mellett, amikor ígéretet tett a fórum pontozási rendszerének a mihamarabbi megváltoztatására/törlésére. Szerintem ez igen jó lakmuszpapírja lesz a szavahihetőségének.

Gyengébbek kedvéért: Még semmi sem változott.
трамвай-инженер
Pontszám: 6.66
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője