Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
661. hozzászólás - 2011.07.30. 10:17:33 (Válasz Yasmina #660 hozzászólására.)
ezek a sebzések kb csak 50%-ban valósulnak meg a csata végi regeneráció miatt...
Szóval ha 11000-et ütsz, az ellenfél regenerál 5-6000 Ép-t...
V3-Alíz
Pontszám: 5.40
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
662. hozzászólás - 2011.07.30. 10:22:37 (Válasz Mortu #659 hozzászólására.)
Tessék egy pár V5-ös rablásom 48. szinten (max Eh-val és kreatívval) felfele ütve (52. szintre):

Wutangor xxxxxxxx Te nyerted a csatát.
A jutalmad 19423 lélekenergia és 24 TP. Csata leírása

Wutangor ............. Te nyerted a csatát.
A jutalmad 10485 (+61),(+61) lélekenergia és 24 TP. Csata leírása Csata megosztása

Wutangor ,,,,,,,,,,, Te nyerted a csatát.
A jutalmad 14592 lélekenergia és 24 TP. Csata leírása

Szóval máshol is rohangálnak több százezer Le-vel csak meg kell találni
Pontszám: 5.99
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
663. hozzászólás - 2011.07.30. 10:24:12 (Válasz Dozer #661 hozzászólására.)
akkor megnyugodtam és ezek után majd óránként fogok menni
Pontszám: 6.99
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
664. hozzászólás - 2011.07.30. 10:27:45
Ha ennyi LE-vel üthető valaki, akkor ott nagy a baj. Semmi rosszra ne gondoljunk (rabszolgák meg nincsenek is! , mondjuk egyszerűen, hogy ez bénaság!
V5 Rats
Pontszám: 4.09
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
665. hozzászólás - 2011.07.30. 10:48:13 (Válasz Yasmina #656 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2011.07.30. 09:45:19
Én drasztikusan megváltoztatnám a portyát!

1. Lefele ütést max 1-2 szintig engedném (így több élettere lenne a kis karaktereknek)
2. hogy a top kariknak legyen elég ellenfele megtízszerezném a jelenlegi KH-t
3. felfele ütést nem korlátoznám, aki erős és szeretne az süthessen akár 20 szinttel maga fölé is a jobb zsákmány reményében:)
4. indítanék egy másik kristály hordát, ami 60. szinttől jelenne meg, így a középmezőny is kapna új ellenfeleket


1. 100 fölötti szinten meglőnéd a portyát. 120-140-es szinten összesen nincs 15 ember, akit kamrázhatnál, ha van 3-4 jóval erősebb fent, azoknak meg nyilván nem mész neki.
2. Erre a jelenlegi KH is megfelelő, elég jó az ÉP regenjük, ha rájuk szűrök, mindig tele van a portyaablak (de ha a szövilistájukból ütöm őket, akkor is nagyon kevés, aki épp nem üthető. Igaz, fölöttem még van 15 tag a toplistán, a top 5-6-nak már tényleg necces.
3. Volt róla szó. Azokat szívatnád, akik nem überoptimalizátorok és le akarják hagyni a pókokat. Így a pókok -20 szintről is lecsaphatnák őket, ahogy kijönnek 15% alól.
4. Ez most van folyamatban, egyelőre +35 KH-ssal, azaz plusz 1 KH-s szövi.

Egyébként teljesen egyszerűen megoldható lenne a lefelé ütés extrém LE/TP problémája EH-val. Ez mér olyan sokszor volt javasolva: A kapott TP csak a győztes szintjétől függ, a képlet csak a kapott LE-t csökkentené...
Pontszám: 5.36
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
666. hozzászólás - 2011.07.30. 10:51:06 (Válasz Zsanklod #664 hozzászólására.)
Fenét. Magas szinten is (100+, 120+) van, aki elbambul és el lehet kapni. Ott pedig nem igazán van szó rabszolgákról. Esetleg olyanokról, akik ráuntak és áttértek építésre egy-egy szöviben és hajnalban ott vannak az éjszakai vadászat eredményével, de ez is ritka. Ráadásul támadóként a 10-15 ezres rablás valójában csak 5-7 ezer, ami messze nem olyan vészes. Épp küldizett és volt nála 80-100k védetlen, ez elég gyakori.
Pontszám: 5.36
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
667. hozzászólás - 2011.07.30. 11:00:12 (Válasz Mortu #659 hozzászólására.)
A portyák legnagyobb hibája az hogy a lefelé ütés van díjazva, nem kell ezt ragozni.

55-ös EH és Kreatív mellett:

3 szint lefelé:
Jutalmad 2033 lélekenergia és 21 TP!

5 szint felfelé:
Jutalmad 2218 lélekenergia és 57 TP!

185 LE és 38TP a különbség, azokon az extrém eseteken kivül mikor TP-re hajt valaki, kinek éri ez meg????????





Idézet: Mortu - 2011.07.30. 10:10:29
Vegyük már ki innen a V3-at, ahol mindenki több millió LE-vel szaladgál...


Bárcsak így lenne.........
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.69
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
668. hozzászólás - 2011.07.30. 11:15:39 (Válasz Craslorg #666 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2011.07.30. 10:51:06
Fenét. Magas szinten is (100+, 120+) van, aki elbambul és el lehet kapni. Ott pedig nem igazán van szó rabszolgákról. Esetleg olyanokról, akik ráuntak és áttértek építésre egy-egy szöviben és hajnalban ott vannak az éjszakai vadászat eredményével, de ez is ritka. Ráadásul támadóként a 10-15 ezres rablás valójában csak 5-7 ezer, ami messze nem olyan vészes. Épp küldizett és volt nála 80-100k védetlen, ez elég gyakori.


Még soha nem bambultam el (egyszer biztosan fogok ), de stabil Nettel lehetetlen nagyot bukni. Egyszer persze megeshet, de ha valakitől (találnám már meg azt a valakit!) folyamatosan nagyot lehet hozni, az parajelenség.

Ui.: Valami baj van az értékeléssel. Craslorg mester hozzászólását azonnal beértékeltem tizesre és mégis csökkent az értéke. Újra rányomtam (dupla értékelés!), akkor már nőtt. ???
A hozzászólást Zsanklod módosította 2011.07.30. 11:18:45-kor
V5 Rats
Pontszám: 2.92
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
669. hozzászólás - 2011.07.30. 12:10:48 (Válasz Zsanklod #668 hozzászólására.)
Nyilván ritka, de volt, hogy 35 perc alatt igen jó bevételt generált egy talált bamba Marcsa ebben az überextra hajnalban.
Pontszám: 5.26
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
670. hozzászólás - 2011.07.30. 12:33:46
Visszatérve az eredeti témához (ha ez volt egyáltalán?), a vadászatot tényleg érdemes lenne csábítóbbá tenni. Nem vagyok pók (nem is nagyon szeretem őket), de én se vadászok szívesen.

Más:
A pókoktól szerintem nem kell olyan nagyon tartani. Még a normál játékosok egy része is az unalomra panaszkodik. Képzeljük el, hogy a két és fél év alatt 18. szintre felfutó pók mennyire unhatja!
A hozzászólást Zsanklod módosította 2011.07.30. 12:34:24-kor
V5 Rats
Pontszám: 4.73
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
671. hozzászólás - 2011.07.30. 14:44:25
A játék kedvenc része számomra, Gaizka. Imádom. Olyan extra ő, aminél jobbat nem találhattak volna ki Miklósék. Figyelmeztet ha pár perccel tovább nézek egy filmet, ha kimennék cigizni, esetleg mefürdenék. Veled nem unalmas az élet. Köszönjük.

Amúgy meg vöröskeresztes kisasszonyok vagy végzeturak, hölgyek játszák ezt a játékot. Hiányzik winnie...

Sírunk ha sebződünk, aztán meg azért mert megsebeztük a másikat. Ha unod, hagyd abba, úgy már fölösleges játszani. A fenyegetőzés meg nem jött még be eddig senkinek. Klarinét, nálad nagyobb játékosok is belebuktak ebbe. Lehet nem beleuntak, csak megtanultak vigyázni a LE-re.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.14
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
672. hozzászólás - 2011.07.30. 15:14:35 (Válasz PottomPanna #671 hozzászólására.)
Panna! A helyedben meg sem szólalnék, annyiszor töröltél, hogy már csak a strigulákat húzzuk...

Apropó mikor lesz a következő?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.32
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
673. hozzászólás - 2011.07.30. 15:23:31 (Válasz Viszok009 #672 hozzászólására.)
Nah épp ez az, ha meguntam töröltem, aztán ha hiányzott visszajöttem. És csak 3szor vagy 4szer fordult elő. Legközelebbi a lagzi után lesz. Férjes asszonyként mégsem nyomulhatok ennyi kandúr között.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.14
kedvelt tagZsanklodFérfi
Végzetúr tehetség
126 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
674. hozzászólás - 2011.07.30. 19:47:48
Offoltam a lepontozókról. Törölve.
A hozzászólást Zsanklod módosította 2011.07.31. 09:18:22-kor
V5 Rats
Pontszám: 3.64
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
675. hozzászólás - 2011.07.31. 02:04:15 (Válasz Yasmina #644 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2011.07.29. 17:14:58
Támogatom az ötletet, mert ha lenne elég KH ellenfelem, akkor én is nagyobb életteret adnék az alattam játszóknak! Ezzel mindenki nyerne, ők tudnának játszani, nekem lennének ellenfeleim, és a Beholder kapna újra prémes karaktereket..., mert az ellenfeleim nagy része már feladta a küzdelmet és a prémet.

ui: a V3-on Memo-t, IV_Ulrich-ot és engem nem kéne klónozni , mert egyik klónnal sem szeretnék találkozni


Megpróbálták már klónozni őket és még pár karaktert pl. Mészárost, Szeptimuszt, de az új egyedek vakító fénnyel és buzogánnyal leaprították az egész Kristály szövetséget, utána egymással végeztek.
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 7.97
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
676. hozzászólás - 2011.07.31. 11:48:17
Azért annyiban Klarinét javára tenném voksom, hogy sajna sokszor azt látom vannak akik régóta űzik, játékot, bejött nekik sokat hallatják itt fórumon magukat. Ami nem baj! Ami a baj, hogy mivel nekik jó ezért képtelenek beismerni, hogy igenis változás kell. Változás kell abban a szemléletben, hogy a kezdők, akik most találkoznak a játékkal, akik 1 éve játsszák azoknak igenis szüksége lenne a JÁTÉKÉLMÉNYRE. Az nem élmény ha napi szinten rommá vernek, az sem élmény, hogy ha nem tud valamit ami egyértelmű számodra rögtön lehurrogod/játok. Sajna valamilyen szinten megvan a klikkesedés, el kellene fogadni, hogy igen is jönnek újak, igen is több infóra lenne szükségük, igen is változtatni kell kiegyensúlyozottá tenni a vadászatot, az aktívitás az csak némi előnyt jelentsen, ne fényéveket, hisz a játék állítólag napi 5 perces. Nagyon sok olyan dolog ami lehet apróság, de összevéve kritikussá teszi a játékot. Ami a legrosszabb páran jónak látják így ahogy van és mivel ők ezt fórumon hangoztatják ahova nem jön fel a játékosok fele sem, így ez elfogadottá válik, pedig nem az!
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.60
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
677. hozzászólás - 2011.07.31. 12:19:11 (Válasz SuperEgo23 #676 hozzászólására.)
Hm... első 8 szinten 2 támadást kaptam összesen. Ezen felül aki itt a hangját hallatja ( többnyire te is ugye) azon van hogy jobb legyen a játék, mind a nagyoknak, mind a kicsiknek. Attól hogy mindenki maga felé akarja billenteni a mérleget valamilyen szinten, azért senki sem akarja hogy kihalljon a játék
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.01
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
678. hozzászólás - 2011.07.31. 12:33:25 (Válasz LanMaffia #677 hozzászólására.)
Igen, én már nem kardoskodom magam miatt, hisz kaptam egy nagy karit, amivel kezdem ízlelgetni a magas szintű játékot. Lényegében Pannának céloztam, mivel ez az elunja töröl dolog egyszerű, mit számít egy két játékos. Amennyiben bele gondolok szerintem nincs is olyan a Vu-ban aki egy hónap elcseszett játék után ne indítana, indított volna másik karit és itt a régiekre is gondolok. Miért? Azért, mert nagyon kevés a kezdeti infó. Fórumról viszonylag kevés segítséget kap a delikvens, teszem hozzá nem is innen kell kapja. A kezdeti random olyan iszonyú magas, hogy szerintem már ott rostálódik a játékosok zöme. Utána jön az, hogy egyáltalán nem tudják mi az, hogy Pók karik, és ellenük milyen lehetséges védekezés van. Ami nagyon nagy hiba és sokszor felmerül bennem, miért a rossz van büntetve és miért nem csak a jó jutalmazva?! (Pl.: utsó eventnél a büntetés az meg volt csak épp a jó volt elfelejtve, természetesen ez mind idézőben). De nem akarok mindenre példát kiragadni, ha valaki sok topicot végig olvas rá kell, hogy jöjjön mindig is az a vége, ha nem tetszik TÖRÖLJ.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 7.57
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
679. hozzászólás - 2011.07.31. 13:25:31 (Válasz SuperEgo23 #678 hozzászólására.)
Nem azt mondtam, hogy ha nem tetszik törölj, hanem a törléssel való fenyegetőzésre írtam, hogy fölösleges.

A kezdő ősrégi karakterek nagyrésze tesztelő is volt. Ők és a velük kezdők sokmindent tudtak és tudnak azóta is. Volt közöttük is nem egy aki újrakezdett kis karival, de legtöbbjük nem az elcseszés miatt, hanem unaloműzőként. Ott van kezdetnek a mentor, volt már sokszor szó róla, hogy tapasztaltabb játékosok mentorálhatnának kezdőket, elsikkadt.

Fórum meg miért ne lehetne erre jó? Ha valaki foglalkozik már annyira a játékkal, hogy kijön ide, az már nem veszett fejsze. Itt lehet kérdezni, segítséget kérni, és általában kap is. Igazi jó pók kevés van, az újrakezdők nagy divatja volt ez. A leges legelső amit meg kell tanulni, az a 15%-os szabály.

És ami miatt már nem tudtam megállni szó nélkül az az, hogy olyanok jönnek ide sírni és kötözködni, akik játszanak 2hónapja de nem úgy jöttek össze a dolgok ahogy szerették volna és most írjuk át a szabályokat, hogy nekik is jó legyen. Ide nekem mindent most azonnal... Ez a játék nem erről szól.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.67
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
680. hozzászólás - 2011.07.31. 13:40:13 (Válasz PottomPanna #679 hozzászólására.)
Ott van kezdetnek a mentor, volt már sokszor szó róla, hogy tapasztaltabb játékosok mentorálhatnának kezdőket, elsikkadt.


Szuper, de miért is sikkadt el? Gondolom érdektelenség miatt. Félre ne értsd én nem Neked akartam egrecíroztatást tartani. Csak mindenki utána gondol, a Vu jövője, ha van ilyen, mind az utánpótláson múlik és nem azon, hogy valaki 3 éve játszik. Szerintem a maga nemébe ez a játék kiváló. Csak épp a Mágia mesterei fontosabb holott 2 hét után simán eluntam. Pl.: ott a segítőt alig lehet elzavarni és azt hiszem bármikor előhívható. Minden esetre , lehet ebből a játékból még sok mindent kihozni, de majd nem csak alapjaiban megváltozott felfogással.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 7.24
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője