Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
601. hozzászólás - 2011.06.30. 11:48:59 (Válasz LanMaffia #600 hozzászólására.)
(1+(100/40))*200*5=3500
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.79
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
602. hozzászólás - 2011.06.30. 11:51:38 (Válasz Psych #601 hozzászólására.)
köszi
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.96
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
603. hozzászólás - 2011.06.30. 11:59:19 (Válasz Birka #599 hozzászólására.)
Bőrkeményedés így ok, ezt kifelejtettem, a járvány viszont így tényleg nem lenne jó.
Pontszám: 7.42
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
604. hozzászólás - 2011.06.30. 14:08:45 (Válasz Birka #593 hozzászólására.)
Igen, igen tudom. El vannak szállva a számok. De: Amikor átálltam a varázsló kari fejlesztésre, az ősidőben, Nasdfil után szabadon mikor még Nasdfil Nasdfil volt...akkor még mindenki erőt, támadást húzott, bazi nagy kritütést és a hordázás megjelenésével 26 állattal kezdtek rohangálni. Maradtam a popómon, mert nekem jobban tetszik a varázslat körben letudni a dolgot, nem vergődni még sok-sok körön keresztül. Tetszett, hogy 5-600 tövel magasabb emberkéket, szívósság övével a pocakjukon verek el, mert kínkeservesen is, de maradtam iq-tau-kritvari-kivégzés négyszögben. Ez sem egyszerűbb, mint a másik út, amíg a kritvarit az egekbe toltam, most kell a tö-t is hozzáigazítani. De ez semmit sem ért volna az egyállatos taktika nélkül, ahhoz, hogy ne hozzák vissza a varázslatsebzésemet, kell egy extra vákumos dög is, megvan. És azt is tudom, hogy az új szakinak ott a párja a csonterősítés, tolom is rendesen. Csak azt nem értem, hogy ha valakinek jó, akkor a másik part miért fújjol és addig addig sír, amíg nem kap valamit. Meglehet találni a karakterfejlesztésben azt az utat, amivel nyerő lehetsz, bár ez kétség kívül nehezebb, mint bőgni egy sort. Amit sokszor elfelejtenek, hogy a varázslónak 1köre van és slussz, vagy bejön vagy nem, a harcimarciknak több, plusz az állatok sebzése, af-es bigyók a varázslatból, úgyhogy össze lehet szedni a sebzést.

De ha azt mondod, hogy még így sincs köszönőviszonyban a kettő, akkor azért kicsit lenyugodtam.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.91
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
605. hozzászólás - 2011.06.30. 15:08:42 (Válasz PottomPanna #604 hozzászólására.)
Panna, az a szitu jelenleg, hogy egy 700+ tauval egy krit varival pofán vágsz, és azt SEHOGY nem lehet megfordítani. A módosítások után maxos karik talán meg tudják majd fordítani a csatákat, ha sok körön át találnak kritelve, és a 4 állatuk is kritel mint malac... De ekkor neked még mindig ott marad fegyverténynek, hogy ha 700-as erőre húz valaki +100 erőt, az nem növel annyit a csata sebzésen, mint neked a 700-as taura +100 tau
Ne mondd nekem, hogy nehéz ügy csak varázslást húzni! Extrém IQ+TAU+szerencse+kritvari, és a csaták 90%-át nyered. Ha az ellenfeled elhanyagolja a védelmét, akkor a szintből kapott támadás bónusszal még a közelharci sebzéseddel is basztatod, és másodlagos varival/másodlagos varázslat hatásokkal ellehetetleníted a közelharcát....

Esélyt akarunk a közelharcnak, hogy legalább néha lehessen már mást is játszani, nem csak iqspirált ebben a játékban
Pontszám: 8.06
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
606. hozzászólás - 2011.06.30. 16:13:14 (Válasz PottomPanna #604 hozzászólására.)
Én neked húzom a pontot leányzó.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.23
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
607. hozzászólás - 2011.06.30. 16:32:35
Szerintem meg mind2en, 3an hülyeséget mondotok, mert aki, csak ezt-vagy azt fejleszt az marhanagy hülyeséget csinál. Mert hiába van 800-as, 1000-es IQ, tau vagy hiába van 1000-es támadás, erő, mert szerencsével is mind2nek 50-50% esélye van. Betalál a varázslat 20K vagy nem talál be és 3-4K. Eltalálom 2-3K-s sebzések+állatok 6-7 kör vagy nem találok be és K.O.

Mind2 stílus követőjének magas állat kell az elnyelés vagy a sebzés miatt vagy mind2ért. A varázslónak elég 1 is, a harcosnak 4, azaz ez az út 4* olyan lassabb vagy majdnem annyival.

Egyik út sem járható.

Aki nem fejleszti mind2 utat, azaz IQ, tau és támadás, erő az egy idő után nagy sz@rban lesz, már bocsánat a kifejezésért, de ez az igazság.

Panna, Te is rá fogsz jönni.
Már most sem kapsz semmit a térkapuból, mert el sem találod-> ezért rengeteg lé megy kárba.

Aki akar is valamit az jobban teszi, ha mind2-t csinálja.

Nekem ez a vélemény, kész slussz-passz.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.06.30. 16:33:25-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.15
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
608. hozzászólás - 2011.06.30. 16:52:34 (Válasz Viszok009 #607 hozzászólására.)
Khm..khm.. Eltalálom, nem ezért kapok kevesebb le-t, csak nincs le-szívásom, mert nem olyan tárgyakat veszek. Noh ez is a közelharci karakter előnye. Teleszívhatja magát, mint a torkos borz.

Szerk: Amúgy térkapura van szívós cuccom.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2011.06.30. 16:56:17-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.38
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
609. hozzászólás - 2011.06.30. 19:41:48 (Válasz Miklós #586 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2011.06.29. 11:58:21
Hátbaszúrás Leírás: Kivégzés szakértelmed ezentúl nem ad plusz LE-t, de szinttől függő szorzót kap: 1+szint/40. Max. szint: 1. Előfeltétel: 100. szint. Költség: 20.


A leírásokban gyakorta szerepel a szint szó anélkül, hogy pontosan kiderülne milyen szintről is van szó. Több esetben tapasztaltam már, hogy ez zavart okoz. Javallom, hogy vagy a karakter szintje vagy a szakértelem szintje, esetleg a képesség szintje szerepeljen a leírásokban, hogy kevésbé legyen félreérthető. Fenti példát azért idéztem, mert olyan képességről szól ami egy szakértelem hatását a karakter szintje szerint befolyásolja, azaz egy állatorvosi ló.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 8.77
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
610. hozzászólás - 2011.06.30. 19:55:09 (Válasz PottomPanna #604 hozzászólására.)
Sztem a dolog arrol szol, hogy tobb olyan ut legyen, amivel azonos befektetes mellett hasonlo ereju karit tudsy osszehozni. En nem erzem ugy, hogy az ennyire statikus szamitasok amit Birka szamol megallnak a helyuket, hiszen egyreszt nincs egyertelmuen utos/varazslos kari vagy csak elhanyagolhato mennyiseg, masreszt a harcok zome nem ilyen sarkitott karakterek kozott zajlik. Es hiaba vered meg a csucsra fejlesztett varazsloddal a csucsra fejlesztett utosoket, ha kozben kikapsz mas varazsloktol, vagy epp egyenletesen fejlesztett kariktol.

Ugyanakkor azt is gondolom, hogy az ennyire sarkitott felfogas a legkevesbe valoszinu, hogy rossz iranyba viszi a jatekot, meg ha az egyeni otleteknek juto teret valamelyest csokkenti is.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 8.46
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
611. hozzászólás - 2011.07.01. 18:53:45
Mobil verzió lesz?
Pontszám: 7.74
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
612. hozzászólás - 2011.07.09. 08:29:52
kreatív napi limitjét v3-on igazán meg lehetne emelni, akár AF képességként EH-t segítve vagy valami.
Elég frusztráló hogy lefelé ütésben is csak másfél napi pp-t tudok ellőni, utánna jön a 47%-os LE
Békés világon nincsenek nagy rablások, ide durva a korlát.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 4.09
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
613. hozzászólás - 2011.07.10. 15:29:41
Nagyon tetszik, a harcosokat erösítő fejlesztés, mióta bennt van a 11 bajnokit csak variból behuzó Silver azóta rendszeres vendége a halálfejszémnek, előtte ez fordítva volt.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.75
népszerűLújzi04Férfi
Végzetúr mester
294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
614. hozzászólás - 2011.07.12. 15:30:20
Sziasztok

Biztos volt már szó róla, de ennyi hsz-t nem tudok végignyálazni. Szóval a hordabónuszon nem lesz változtatás? Mit tudom én pl 10 vagy 50 szintenként adna még valami pluszt?
Pontszám: 6.14
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
615. hozzászólás - 2011.07.15. 14:36:16
Idézet: Miklós - 2011.07.15. 13:53:05
A következő esemény Landragór jellegű lesz, várhatóan 4 hét múlva.


Remélhetőleg még előtte rendberakjátok azokat a hiányosságokat, amik egyre nagyobb mértéket öltenek...

Hiányzó gyógyitalok, állatfelszerelés, fókuszkristályok, csizmák, fegyver, pajzs, stb. Miért kell folyamatosan könyörögni azért, hogy az a szerencsétlen, aki elöl jár, ugyan úgy hozzájuthasson a tárgyakhoz, mint az aki később ér oda?


U.i.: Ha már itt tartunk, a legendával is kezdhetnétek végre valamit, mert lassan egy éve nincs új fejezet.
A hozzászólást Ariel módosította 2011.07.15. 14:36:59-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.26
népszerűRjúkuFérfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
616. hozzászólás - 2011.07.15. 14:50:38 (Válasz Ariel #615 hozzászólására.)
Ariel: Nekem minden szinten van új Legendám csak mindegyik tartalma egyforma:)

Hiányzó 159. fejezet!
V1: Yagami Light
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
617. hozzászólás - 2011.07.15. 14:56:11 (Válasz Rjúku #616 hozzászólására.)
Legalább lenne benne egy szövegdoboz, hogy megírhassam a sajátomat
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.68
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
618. hozzászólás - 2011.07.15. 15:03:49
Ti tényleg végigszoktátok olvasni a Legenda fejezeteit, hogy így hiányzik? Én eddig kb 0-t olvastam el, bele is csak abba ami kellett, a küldetéshez.
NoFear - V1
Pontszám: 7.74
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
619. hozzászólás - 2011.07.15. 15:21:48 (Válasz NoFear #618 hozzászólására.)
Itt most pont nem a legenda a lényeg. De nem tudom, mennyire örülnél, ha elméletileg ugyan a szintednél 12-al nagyobb térgyakat is megvehetnél, ám gyakorlatilag mégsem teheted, simán csak azért, mert nem léteznek. Vagy épp a saját szintednél 10-el kisebb gyógyitalokat kellene használnod, mert 24 szint óta nem raktak be újat?
A hozzászólást Ariel módosította 2011.07.15. 15:23:30-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.26
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
620. hozzászólás - 2011.07.15. 15:50:02
nyitó topic frissítve.

Baraty 1 hét szabin lesz, a fejleszések utána folytatódnak.
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!