Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
461. hozzászólás - 2011.04.01. 13:33:21 (Válasz Craslorg #460 hozzászólására.)
Akkor jó, csak hogy nehogy berágjanak, akik nem nem vonzotta a tekintetét:P
Mert amúgy sosem lepődök meg az első belépéskor hogy sok a le-m, mivel az kinzóból is szokott jönni 4-5ezer le.
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.86
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
462. hozzászólás - 2011.04.01. 13:47:20 (Válasz Tigrisnyul #461 hozzászólására.)
Szóval nálad a szinted * 10.000 LE nem ritka belépéskor? xD


Amúgy azért remélem a hivatalos hírekből kitörlik holnap majd a "fejlesztéses" hsz-t, ugyanis ha később visszanézi esetleg valaki a híreket, nem biztos, hogy figyelni fogja, hogy ez ápr 1-jei hír. (természetesen az itteni fórumos hírekre gondoltam, nem a VÚ főoldalon lévőre :-) )
A hozzászólást NoFear módosította 2011.04.01. 13:49:39-kor
NoFear - V1
Pontszám: 6.46
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
463. hozzászólás - 2011.04.01. 15:01:52
Én nem kattintottam rá, és nem is kaptam meg...
Pontszám: 4.88
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
464. hozzászólás - 2011.04.01. 15:02:59 (Válasz Mantra #463 hozzászólására.)
Nem az 1000*szintet kaptad meg, hanem végül szint/2*100-at, ha jól emlékszem, de valami e-körülit.
A hozzászólást Craslorg módosította 2011.04.01. 15:03:17-kor
Pontszám: 7.38
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
465. hozzászólás - 2011.04.01. 15:05:53
Hát 49 szintem voltam, és 49000 Let írt, fent, de már ráklikkeltem Ah ra dukátot váltani amikor észrevettem, és amikor viszamentem már nem volt ott, 2x térkapuztam, és 40000 raboltam össze így 50000 körüli összeg volt nállam, amit tulra költöttem, úgyhogy nem kaptam semmit szerintem...
A hozzászólást Mantra módosította 2011.04.01. 15:06:39-kor
Pontszám: 4.88
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
466. hozzászólás - 2011.04.01. 15:22:37 (Válasz NoFear #462 hozzászólására.)
Nem kaptam szint*10 000 le-t. Te igen?

Ja hogy te sem:P
A hozzászólást Tigrisnyul módosította 2011.04.01. 15:24:00-kor
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.86
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
467. hozzászólás - 2011.04.01. 15:27:44
Azért bekavarta rendesen ez a mai tréfa az embereket.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.87
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
468. hozzászólás - 2011.04.01. 16:08:15
Valoban rendesen bekavart, de ez szerintem nagyon szar poén volt, mivel én pl a szövi forumban olvastam csak, és ott egyáltalán nem jött le hogy ez mai poén, és már majdnem eltoltam a nálam lévő LE-t a lopás felhuzására, ilyen hülye poénok helyett inkább normális fejlesztésekre forditanák az időt
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 2.02
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
469. hozzászólás - 2011.04.01. 16:25:17 (Válasz Junior0 #468 hozzászólására.)
Ha belépésnél nem vetted észre a híreket, majd a nagy piros sávot...
Szerintem az április 1-ei tréfáknak pont az a lényege, hogy akár bukhat is vele az, aki benyalja. Ha picit is gondolkodik, azért rájöhet, hogy így egyben az egész sántít, magyarán a szövitársaid is jól megszívattak, nekik is megköszönheted
Pontszám: 7.38
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
470. hozzászólás - 2011.04.01. 16:39:29 (Válasz Craslorg #469 hozzászólására.)
Jaja, én már tegnap óta vártam mi lesz De aki régi motoros már megszokta hogy jönnek a viccek menetrendszerűen, mint ahogy van húsvéti, karácsonyi, stb. kisebb-nagyobb meglepi is
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.99
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
471. hozzászólás - 2011.04.01. 17:23:14
nincs is baj a meglepivel, mert a lottos az tényleg poén volt, de nekem ez a fejlesztéses tényleg nem tetszett főleg hogy számomra mindegyik elképzelhető lenne:)
mekkora lenne ha pl a térkapus láncot meg gyürüt is lehetne lopkodni, vagy tényleg a LE után kapnád a tp-t mondjuk a portyánál, nekem ezek tetszenének, legalább lenne valami élmény a portyában nem csak az hogy nyersz vagy vesztesz, nekem pont ilyesmi kis izgalom hiányzik a portyázásból
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 6.26
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
472. hozzászólás - 2011.04.01. 17:25:28 (Válasz Craslorg #469 hozzászólására.)
valoban nem tünt fel a belépésnél, mivel a gépem non-stop megy és vele együtt a végzetúr is, igy a belépő képernyőt azt nem látom, mivel ha ki is léptet a rendszer frissitésnél a gépem automatikusan belép
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 4.38
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
473. hozzászólás - 2011.04.01. 17:47:11
Én is először a fórumon lévő hírek között olvastam ahol ugyebár nem volt alatta ott a link hogy áprilisi tréfa, így nem volt vicces.
Hát ha ez a lopás dolog bevezetésre kerülne (hála az égnek sosem fog, de azért játszunk el a gondolattal) akkor ilyen 1000-es lopás szakértelmek lennének.. kac-kac.

Ez a tp-re számoljuk az le-t alapjaiban nem rossz ötlet, hogy lenne egy alap le/tp és ezeket lehetne módosítani szakértelmekkel, tárgyakkal AF képességekkel...
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.58
népszerűVadiatiFérfi
Végzetúr tehetség
160 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
474. hozzászólás - 2011.04.01. 17:59:36
ezt a sok rinyát hihetetlen.és amikor tavaly azt írták hogy a mélyfúróval ki lehet majd szedni 15% alól a karaktert hogy támadható legyen.alap hogy ekkora állatságot nem vesz komolyan az ember főleg nem április első napján. mikiéktől pedig elvárható hogy ilyen alkalmakkor bedobnak valami hasonlót.
őőőő ezt mos veszik? kérem kapsojják ki!!!
Pontszám: 7.17
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
475. hozzászólás - 2011.04.01. 18:13:33
Pedig már kezdtem fenni a fogamat a lopásra...mindegy alap 300-ig így is úgy is elmegyek...

A múltkori talán egy picivel jobb volt, főleg a csillagkapu...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.84
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
476. hozzászólás - 2011.04.01. 21:53:15 (Válasz Viszok009 #475 hozzászólására.)
Igen a Csillagkapuban az volt a jó hogy azért azon rögtön elgondolkodott az ember:)
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.51
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
477. hozzászólás - 2011.04.01. 22:02:55 (Válasz Craslorg #453 hozzászólására.)
Én ezért már egy ideje jártatom a pofámat, de mindenki csak lefújolt. A kedvencem még mindig a random, amikor 100+ támadóval és nagyobb szerencsével 7ből 4* mellé ütök és még bejött a varija is....

btw, kapott a közelharc egy-két tápot, de még mindig finomításra és kiegyensúlyozásra szorul a rendszer.

mód: amúgy meg így, hogy 7 harci köröm van, azért nyeregetem a csatákat éppenhogy...de akinek 6 harci köre van és közelharcra ment(mint ahogyan Craslorg is említette) nem sok esélye van...
A hozzászólást Eliteninja módosította 2011.04.01. 22:25:58-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.00
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
478. hozzászólás - 2011.04.03. 10:38:11 (Válasz Ezüstszél #443 hozzászólására.)
Idézet: Ezüstszél - 2011.03.31. 21:50:46

3. Játékélménnyel rávenni a karaktereket a LE/TP arány rontására. Aki gyorsabban akar fejlődni, az vállalja be a LE/TP arányának a csorbulását. Cserébe kap játékélményt.

Az teljesen világos, hogy a Beho-nak az a jó, ha gyorsabban lépnek szintet a karakterek. De ezt egyszerűen képtelenség úgy megcsinálni, hogy csak a lassú taktikákat gyorsítjuk, azaz mentesítjük az egyetlen hátránya alól, és továbbra is megadjuk a lehetőséget a LE/TP arány dédelgetésére. Mindneki ezt kellene válassza. Ezt szokás úgy hívni hogy uniformizálás.
Kinek lenne jó ez???


Nem kifejezetten neked szól Ezüstszél, csak épp téged idézlek.

Mutasson már rá nekem valaki, hogy "ez itten a játékélmény".
Mármint az a játékélmény, ami fokozódik magasabb szinten.
Nálam ugyanis semmi nem fokozódik, kivéve azt a szintet, amiről elérnek lefele ütve, és amire én elérek lefele ütve.
Ha pedig a karim erejét leamortizálom (lemondok a jobb LE/TP-ről) nem tudom mit tudnának felkínálni, amiért ez nekem játékélmény növelő lenne.
Tényleg nem.
Mégiscsak karifejlesztős játék lenne ez, vagy mi a szösz.

60-as szint fölött egyszerűen semmi nem változik, azt csinálja a 150-es, mint a 70-es.
Ja, van KH fenn. És kész.

Az AFszaporítás az jó.
Csak a játékban olyan rettenetes instabil a szabályrendszer, hogy az egymást kizáró, (főleg meg lenullázódó) AFképességeket nagyon nem merik fejleszteni a játékosok, hiszen ki tudhatja egy hét múlva nem lesz-e egy derekas odanerfintés az esetleg évek óta működő taktikáknak?

Miklós, a vadászattal is kezdened kellene valamit.
Egy nem VF-es vadászat az valami elképesztő kariromboló LE/TP-t hoz ki.
Így nem is fognak az EH-zők vadászni, váltogatni meg nem fognak az eltűnő AF-ek miatt.
A hozzászólást Darah módosította 2011.04.03. 11:49:49-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.50
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
479. hozzászólás - 2011.04.03. 13:10:43
Továbbra is az a megoldás, hogy nem a LE/TP arányon kell a JV-nek matekolni, hanem a TP-t kell vonzóvá tennie. Ha elég "Tápos" TP-t szerzni, azaz erősödik valamilyen alternatív módon tőle a karaktered, akokr elgondolkozol rajta, hogy ezt az utat választod, vagy maradsz a legjobb LE/TP arány elérésén.

Ehhez pedig NEM kell semmi meglévő taktikát nerfelni! (bubi, láthatatlan vadászat stb) Hanem ADNI egy új választási lehetőséget! Olyat, ami egyenértékű a régi taktikákkal. Ekkor majd mindenki eldönti, hogy melyik uatat akarja.

És itt térünk vissza az AF képességekhez. Azokat kell erősíteni, és betenni TÁPOS képességeket, olyat, ami kompenzál azért, ha a karakter a rosszabb LE/TP arányt választja a jobb AF/TP arány érdekében. (viszont úgy megalkotni, hogy ezt később se érhesse el az, aki marad a LE/TP taktikán)

Szerintem a megoldás már majdnem megszületett, egy kicsit kellene rajta dolgozni, és lehetne alternatíva.
És én azt mondom, vissza lehetne állítani a láthatalan vadászatot is, ne sérüljön emiatt senki taktikája. Ha neki az tetszett csinálja. CSAK LEGYEN MELLÉ MÁS ÚT IS.

Lassú fejlődés miatti őskőkiesésre is van megoldás. (VF, láthatalan vadászat, Pókok)
be kell rakni a prémium tagságba olyan előnyöket, amit csak ők tudnak kihasználni, amitől nem lesznek táposabbak, de sok kényelmet kapnak érte. Olyat, amiért megéri fizetni nekik. Esetleg valami olyasmit, ami folyamatosan őskőbe kerül. Fix hatású italok, tárgyak, melyek elhasználódnak. Végleges időre szóló tárgyak stb. (de olyat, ami nekik elég hasznos, de a más taktikán lévő játékosoknak feleslegesek. Nehogy az legyen, hogy olyan tárgyak kerülnek be, amit mindenki kell, hogy vegyen, ha nem akar lemaradni, mert aki eddig is gyorsan lépte a szintet, annak ez plusz költség. Plusz költséget azoknak kell teremteni, akik nagyon lassan lépik a szinteket. Persze olyan plusz költséget, amiért kapnak is valamit, nem olyat amiért veszítenek valamit, ha NEM veszik meg!
A hozzászólást Tiha módosította 2011.04.03. 13:12:41-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.95
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
480. hozzászólás - 2011.04.03. 13:19:03 (Válasz Tiha #479 hozzászólására.)
Ezzel csak az a baj, hogy szinte minden a karaktered TÖ-SZÖ összegén dől el.
Ha az le van maradva, akkor lehet 5 %-al nagyobb krit ütés AF-et adni, ha el se találod a TÖ-ddel az ellent, és az alap krit ütés szakid is a béka nyakkendője alatt van, így annak az 5 %-a is.

Alternatívan nem lehet erősödni.
Vagy orcán tudod gyűrni a gaz ellent, KH-t, epiket, entitást, kalandlényt, térkapust, eventest, istenharagját, vagy nem tudod.
Ha nem tudod, akkor alternatíve úgy beszűkül a "játékélményed", hogy nem tudom mivel lehet kompenzálni.

TÖ-SZÖ-t pedig még mindig LE-ből kell növelni, amihez hozzánőtt a TP.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.88
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője