Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
81. hozzászólás - 2010.07.21. 14:46:00 (Válasz PottomPanna #77 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.07.21. 13:45:20
Azzal van, ahogy megvan magyarázva, hogy erre miért van szükség és milyen sok embernek van erre szüksége.

Ez nem meg van magyarázva, hanem tény, amit láthatsz a saját szemeddel: idejönnek a fórumra, és megírják, hogy szükségük van rá -> szükségük van rá. Hogy miért van rá szükségük, az az ő dolguk, nem is értem miért kell ilyenbe beleszólni - csak tudják, mit akarnak. Neked kárt nem okoz, nekik viszont jó lesz. Hacsaknem neked az okoz örömöt, hogy más nem kapja meg, amit szeretne, akkor mi értelme van ellenezni?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 6.89
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
82. hozzászólás - 2010.07.21. 14:49:11 (Válasz Offsboy #78 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2010.07.21. 14:18:29
Áruld már el mi előnyöd van a másodlagosból?


Endyr leirta az elonyoket. Mondjuk sztem elegge kozvetettek, es konnyen le lehet mondani roluk, de ketsegtelenul leteznek.
Pontszám: 5.13
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
83. hozzászólás - 2010.07.21. 14:50:38
Csak, hogy én is hozzászóljak.

A kapcsoló vagy bármilyen kapcsoló ellen nincs kifogásom, megértem azt is, aki ezzel akar "kedvezni" az alacsonyabb szintűeknek.
Ami tény. Nekem a dögök egy krit.varit jó nagy sebzéssel bekapva (maxos másodlagossal, minimális vastag bőrrel) az ÉP-jük maximum 10%-át vesztik el (1200-1300 sebzés). Van ilyen karakter a környékemen, aki kimaxolta és ezzel szórakozik. Nekem se alacsony egyik sem, de míg a Halálkristálytól 50-szer már beájultak az állataim, addig sebzéstől már nagyon-nagyon régen, nem is emlékszem, mikor, szóval nem hiszem, hogy akkora vész az a másodlagos.
Az tényleg jó, hogy legyen kapcsoló, stb (másra is), csak ne túlozzunk az állatok kinyírásának problémájával, mert nem olyan vészes. Nyilván van 1-1 egyedi eset, akinek az állatait rendszeresen le lehet csapni, ennek azon egyszerű az oka, hogy nincs sebgyógyításuk, nincs vastag bőrük, mert NEM akarnak rá fölöslegesen költeni, ez rendben van, hogy másra költik, de akkor vállalják a következményeit.

Megjegyzem háborúban valóban előny, hiszen jelenleg a KH-s ellenfeleknél szinte 10-ből 6-7 csatában lepuffantom 1 vagy 2 dögjüket, aminek folytán több óráig nincs állatuk, nincs elnyelésük, lehet erősebben csapkodni őket.
Pontszám: 7.29
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
84. hozzászólás - 2010.07.21. 15:07:43 (Válasz Craslorg #83 hozzászólására.)
Craslorg, téged hányan látnak portyalistában? 20an? 30an?
70. szinten ezt szorozd meg úgy 10el. 50. szinten meg úgy 20al. Ha elég gyenge karakterről beszélünk (akikből akad bőven), akkor napi elég sok támadást kap ahhoz, hogy csicskáljanak az állatai. Pláne mire ez a mezőny odaér ahol ti vagytok most, és sokkal több embernek lesz magas másodlagosa, a gyenge karik még nagyobbat fognak szívni, mert amúgy is mindenki rajtuk kábítózik. Csak ők járnának jól a kikapcsolhatósággal, de egyébként is könnyen legyőzhetőek, így semmi értelmét nem látom kiiktatni az állatokat, hogy a szerencsétlen kalandozni/epikezni/entitásozni se tudjon.

[edit] És persze törölni nemigen emiatt fognak, de kétségtelenül egy idegesítő dolog tehetetlenül bámulni az ájult állatokat este mikor hazaér melóból és leülne megcsinálni pár kalandot. Pláne ha a támadó nem is akarta.
A hozzászólást Offsboy módosította 2010.07.21. 15:10:39-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 4.93
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
85. hozzászólás - 2010.07.21. 15:12:02 (Válasz Offsboy #84 hozzászólására.)
Az epikus meg az entitáns 10* többet sebez az ember állatjaiba, mint egy olyan karatker, akinek maxos a másodlagosa. Jobb, ha Tőlem is tudod! Én ezért ölöm azok nélkül.

53. szinten a béka segge alatt van a TÖ-m napi 2-3 támadást kapok be és ez már soknak számít...

De lehet csak pusztán szerencsém van...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3.73
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
86. hozzászólás - 2010.07.21. 15:12:58 (Válasz Offsboy #84 hozzászólására.)
az teny, h mi innen "magasrol" nem latunk bele az 50-60. szint problemaiba. viszont barmibe lefogadom, h ha ez a fejlesztes letrejon, akkor azt olyan elenyeszo ember fogja hasznalni, h ezek a gyenge nepek semmit nem fognak eszrevenni belole. Mert meggyozodesem, h 30-50 embernel tobb nem fogja ezt a fejlesztest hasznalni (ido kapcsolgatni, veletlen "ugy" maradhat es a hasznalo nem nyer rajta semmit)
Pontszám: 4.89
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
87. hozzászólás - 2010.07.21. 15:18:07 (Válasz Offsboy #84 hozzászólására.)
Amikor a KH itt van, akkor bizony jön a napi 20-25 támadás, 15% alatt is. Ha nincs, akkor 10-15, egyébként - ha jól számolom - jelenleg 48-an látnak, ebből 3-4 szövitárs, ebből potenciálisan 15-20-an csapkodnak, van aki néha óránként vagy néha napi 3-4 alkalommal (maxos krit.varival, halálkristállyal). Annak nincs jelentősége, hogy akár 300-an is láthatnak, hiszen naponta maximum 40 támadást kaphatsz (ha jól számolom). Ennyit pedig senki nem kap 70. szint vagy akár 50. szint környékén, lévén 15% alatt védettek. Ezt 20 ellenfél is ugyanúgy megoldja, mint 250. A csaták számában nincs nagy eltérés hosszú távon.

Egyébként - mint írtam - nem vagyok ellenére a kapcsolóknak, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ez is egy kivédhető probléma a fogadó részéről. Nem emlékszem, hogy valaha panaszkodtam volna, hogy a Halálkristálytól kipurcantak a dögjeim, csak jót ellevelezgettem EMTybbel és vetélkedünk, ki tudja a másiknak több dögjét lelőni. Egy kipurcan még mindig marad 3. Akkor se panaszkodtam, ha 50-80k LE-t raboltak tőlem (talán egyszer nagyon régen Sanyinak, aminek az volt az értelme, hogy azóta is rendszeresen összejárunk közös programokra a családdal
A TOP 2-3 kivételével mindenkit csapkodnak, mindenkinek van lehetősége védekezni, valaki él vele, valaki nem.

Még egyszer hangsúlyozom, tőlem mehet a kapcsoló, akinek ez lelkiismereti problémát okoz, tudja használni.
Pontszám: 5.29
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
88. hozzászólás - 2010.07.21. 15:33:35 (Válasz Prisma #81 hozzászólására.)
Ez egy fórum, ahol mindenki leírhatja a véleményét a felmerült fejlesztési ötletekről, engedtessék már meg, hogy a lehetséges ellenvetéseimet leírjam. Vagy csak bólogatni szabad rá?

Offs a baj az, hogy most is lehet védekezni ellene, vastagbőr, sebgyógy, vagy tényleg menj vakfénnyel vagy felejtsd le, fölöslegesnek találom és nincs szükség rá, mikor ez okozza az ellenfeleiteknek a legkisebb problémát.

Hány embernek jelent ez igazán problémát hármótokon kívül?

Anno Szemét Állat nyírta ki folyamat a dögömet, mentem sírni Mikihez? Nem húztam a sebgyógyon? A lehetőségek benne vannak a játékban.

Jah, hogy azt fel is kell húzni, de a rávaló meg már nálatok van?

Az egész téma túl van bonyolítva és az értelmes fejlesztéseken kellene agyalni.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.17
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
89. hozzászólás - 2010.07.21. 15:37:48 (Válasz PottomPanna #88 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.07.21. 15:33:35
Anno Szemét Állat nyírta ki folyamat a dögömet, mentem sírni Mikihez?


Ok se azert "sirnak" - ertsd kernek fejlesztest -, mert valaki kinyirta az allatukat. Ha jol olvastam.

Amugy en sem ertem miert akarjatok ezt mindenaron megakadalyozni. Ha arrol lenne szo, hogy vagy ez, vagy egy uj esemeny, akkor megertem, de nem hiszem, hogy ezen az egy pici fejlesztesen barmi nagyobbnak a sorsa mulna.
Pontszám: 3.92
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
90. hozzászólás - 2010.07.21. 15:43:36 (Válasz Kocos #89 hozzászólására.)
Tudom, csak voltam a néma másik oldalon és tudom milyen érzés. És tudom, hogy lehet ellene védekezni, úgyhogy nincs szükség arra, hogy az okozók bármilyen fejlesztést is kérjenek ennek kivédésére.

Nem megakadályozni Kocos, csak álszentnek tűnik, ez a nagyfokú érzékenység az ellenfél állataival szemben. Ha azért van másodlagosa, hogy a felülről jövő támadókat bántsa, ők ugyanúgy jönnek, ha nem x akkor jön y.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 4.58
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
91. hozzászólás - 2010.07.21. 15:55:29 (Válasz PottomPanna #90 hozzászólására.)
Attol, hogy alszent es annak akinek kedvezni akarnak vele nem kell esetleg meg meg lehet csinalni, ha lenne aki hasznalna es orulne neki, tovabba senkinek sem artanak vele, nem? Ezeket az indokokat akkor ereznem mervadonak, ha a merleg masik serpenyojebe odakerulne, hogy emiatt az XY fejlesztesre nem jut eleg ido, vagy ez valami mas helyett valosul meg.
Akkor lehet azt mondani, hogy valami fontosabb ennel, ha ennek megvalosulasa a masik dolgot kizarja, nem?
Pontszám: 3.92
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
92. hozzászólás - 2010.07.21. 15:59:38 (Válasz Kocos #91 hozzászólására.)
Aham, ez alapján ha beír nekem Baraty most 100milla LE-t, azt is lehet? Ezzel sem ártok senkinek. És én örülnék neki, meg 34 másik ember a szöviben, mert megígérem, hogy a felét beépítem. Vagyunk már elegen rá? Ez már soknak számat? És kb. fél perc

(komolytalan voltam, nah:D)
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 4.72
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
93. hozzászólás - 2010.07.21. 16:09:51
Ez az egész másodlagos szaki téma vicc. Kb olyan, mintha kérnék egy kapcsolót, ahol beállíthatom, hogy ha én támadok, akkor csak 1-el sebezzek többet az ellenfeleimbe, nehogy nagyon elverjem szegényeket.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.60
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
94. hozzászólás - 2010.07.21. 16:14:01
meg az is vicc hogy már 1 egész napja ezen rágódtok...
V3-Alíz
Pontszám: 6.20
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
95. hozzászólás - 2010.07.21. 16:16:41
Ugyan már, gyerekek. Miklós bá' mondta belefér. Pont.
Lépjetek tovább, van bőven téma (tessék a háborús rendszer témakörben ennyit agyalni)

Pontszám: 6.02
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
96. hozzászólás - 2010.07.21. 16:25:20 (Válasz Piciklon #95 hozzászólására.)
Igenis Néni!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.07.21. 16:25:38-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3.06
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
97. hozzászólás - 2010.07.21. 17:40:56 (Válasz PottomPanna #72 hozzászólására.)
Panna, lesebzem, mert a nagyobb értékű kábítós cucc nagyobbat sebez.
Ha te 8 szintről elhozol 60K-t, akkor te roppant tehetséges vagy.
Én meg álszent dolognak tartom azt, hogy olyan dolgot, ami senkinek nem árt, kifigurázzanak, és hülyének nézzék azt, aki kéri.

Viszont mostantól nem fogom nézegetni kábítós és egyéb küldinél, ahogyan eddig tettem, kinél van állat, kinél nincs, rugom rá az ajtót, és kész.

De mindazokat, akik a rohadtganyé nyócszintrőütmocskosszemétvéjefes szigorítsukbeőket, vagy esetleg gratulálok, hogy sikerült nagy marha létedre kinyírni az állatomat üzivel örvendeztetnek meg, mindet ide fogom irányítani tanulmányi kirándulásra.

És ezt álszentség nélkül.

Részemről ezen vita befejezve.
A hozzászólást Darah módosította 2010.07.21. 17:45:07-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.13
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
98. hozzászólás - 2010.07.21. 18:12:25 (Válasz Ariel #93 hozzászólására.)
Azon gondolkodtál már, hogy miért van cirka 5 ember a portyalistádban, ha nincs KH? Miért tünt el a top mögül a követőboly? Miért van 38 szint különbség V1-en a top 1 Kócos és a top 100 Wright között? Sokan töröltek, de hányan húzták be a kéziféket VF-el? Ha régebben lett volna sebgyógy, nem tüntek volna el az emberek körülötted.

Lássuk mennyire vagyok álszent:
Nephila VS s0laris:
1k TÖ és 400 SZÖ különbség a javára, mondhatni esélytelen vagyok. Manás cuccban, álalt nélkül táborozok amikor megtámad a kábítós küldi miatt:
A csatában összesen 408 sebzést okoztál, és 6115 sebzést kaptál.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 2159 életpontot.

Nem hiszem, hogy a 30-as sebgyógyításom luxusszámba megy így 70-hez közelében, és turbózhatnám. Rendes felszerelésben a támadóim 90%-a 4k alatt üt rajtam, ami figyelembe véve a szintkülönbséget valamint a visszagyógyult ÉP-t, kifejezetten jó, dacára az átlagon aluli TÖ-mnek. De ha az állataim közül dől ki 1-2, az már megvágja a sebzésemet, ha entitásozni megyek, mert igen, vagyok olyan hülye hogy vigyek állatot, én nem rohantam el az entitásokkal mint sokan, így nem csapja szét az állatokat. Egyébként én olyan álszent vagyok, hogy van hogy olyant is támadok aki TÖ-ben hozzám hasonló, csak azért mert csábító a 100% felirat, és oda már kell mind a négy állatom mert van, hogy pár sebzésen múlik a csata kimenetele.

Ha eme rövid irományom után valaki azt próbálja nekem bemagyarázni, hogy a csatánkénti 2-2.7k ÉP bukás az ami megfogja a karimat, és nem az, hogy akár mind a négy állatom kifekszik és este ez komolyan befolyásolja a ténykedésemet, no azt távolról körberöhögöm.

SZERK:
Darah, hagyd, mi vagyunk a köcsög álszent banda, össze kéne cuccolni egy szövibe, és Offs lehetne a kisköcsög, mi meg felneveljük.
A hozzászólást S0laris módosította 2010.07.21. 18:14:51-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 4.80
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
99. hozzászólás - 2010.07.21. 18:18:03
Na jó. Most már sürgősen fejezzétek be. A top a büdös életben nem fogja megérteni, ha napjában az emberbe vernek Xk-t és Y ember sétál át rajta, mert miért ne (igen, engem is gyepálnak, nem újdonság és igen meglesz a másodlagos vari maxra (és megpróbálom majd behúzni a Halálkristályt).

Nem vagyok állatvédő, őszintén szólva ezen én még jót vigyorgok, ha esetleg (amikor nagy ritkán éles portyázok és nem kihívásolok) kidől a varikörben 4 állat.

Lehet utálni. Lehet pampogni. A top (igen, Ariel te is) fogja fel, hogy született egy ilyen igény...lesz rá kapacitás a Beho részéről, hogy megcsinálja.
Mindkét oldal szakadjon már le a témáról.

Pontszám: 4.77
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
100. hozzászólás - 2010.07.21. 18:25:23 (Válasz S0laris #98 hozzászólására.)
Arielnek nincs masodlagos szakertelme.
Pontszám: 6.97
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője