Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Várható fejlesztések 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
61. hozzászólás - 2010.07.20. 19:23:07 (Válasz Scorpion666 #57 hozzászólására.)
Idézet: Scorpion666 - 2010.07.20. 17:19:04
Az alábbi apró módosítást korábban már felvetette valaki, de akkor nem volt érdemi reakció a JV részéről, talán most:

Nem lehetne megcsinálni hogyha kimaxolok egy szakértelmet, akkor ez a szakértelem ne jelenjen meg abban a listában, ahol tudatturbózásnál kiválasztom a turbózandó szakit?


Mivel a tudatturbo maximum fole is viheti a szakit, ez kevesse lenne praktikus.
De ha ugy maxolod ki, hogy a +5 is rajta van (vagy nem rakhato ra) akkor valoban felesleges szerepeltetni a listaban.
Pontszám: 6.83
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
62. hozzászólás - 2010.07.21. 11:02:40
Szerintem legyen egy gyűrű szinttől függő LÉ-ért és őskőért, amivel kikapcsolható az állatsebzés meg a lopás.
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 5.23
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
63. hozzászólás - 2010.07.21. 11:06:22 (Válasz Bodnaar #62 hozzászólására.)
Nem igazán jó ötlet, mivel tárgyhelyet foglal, valamint költsége is van.

A nem akarok kitolni mással nem okvetlen azt jelenti, magammal akarok kitolni.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.46
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
64. hozzászólás - 2010.07.21. 11:26:44 (Válasz Darah #63 hozzászólására.)
Ha igazán fontos az a másik ember, akkor bevállalod. Ha nem, kit érdekelnek az állatai és az őskövei. Aztán hordani sem kell, csak amíg kedveskedsz. Annak az előnyeit pedig, hogy lébe és őskőbe kerülne az ingyenes funkció helyett, gondolom nem kell ecsetelni. A Preventorfikusz is hatalmas húzás volt sima "villanykapcsoló" helyett.

V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 5.23
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
65. hozzászólás - 2010.07.21. 11:43:15 (Válasz Bodnaar #64 hozzászólására.)
Es csak akkor mukodne, ha 50es masodlagosaid es lopasod van, viszont +10% sebzest adna. Mekkora taktikazasi lehetoseg lenne!


(csak poenbol irtam, mielott vki komolyan veszi )
Pontszám: 7.78
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
66. hozzászólás - 2010.07.21. 11:46:41 (Válasz Bodnaar #64 hozzászólására.)
Tényleg nem értem.

Miért kéne fontos legyen a másik ember?
Miért annak kerüljön költségbe, aki kímélni akarja valamelyest a tökidegen, sosem ismert játékostársait?

Miért ne a kábítógyűrű legyen rajta kábítós küldinél, hanem olyan, amivel kevesebb kárt okoz?

De, kérlek ecseteld nekem értetlennek annak előnyeit, hogy mitől lenne az jó, ha én nem akarván agyonverni mások állatát, fizetnék egy cuccért, ami csökkenti a küldetéseim hatásfokát.
Azért, hogy ne verjem agyon a nyolc szinttel kisebb állatát.

Folyamatosan a gyengék megsegítésén fáradozva romboltuk immár porig a portyát.
Jön egy elvarázsolt forma, S0laris, és azt mondja, én lemondok ezen állatgyilkolós lehetőségemről, amit önmagamnak, durva LE-ért kifejlesztettem, azoknál, akiket én úgy érzek, hogy nincs szükség fölösleges szadizmusra.

Erre jön a fejleszd fel a felejtést ötlet, és jön az őskőért, LE-ért vegyél cuccot ezügyben ötlet.

Ennyire hülyének látszik az, aki nem ragaszkodik a mészárláshoz, amennyiben ez nem muszáj?

Annyit kért, ki tudja kapcsolni.

Én inkább valahogy úgy érzem, ha több ilyen vállalkozó szellem lett volna anno megfelelő szinteken, nem lennének ennyire kiritkulva bizonyos szintek.
A hozzászólást Darah módosította 2010.07.21. 11:47:34-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.08
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
67. hozzászólás - 2010.07.21. 12:12:30
Nekem meg olyan gyűrű kéne, ami megduplázza a másodlagos támadásokat meg a lopást!

És kiégettel fizetnék érte (ha már van 1500), meg egy kevés LÉ-t, ha nagyon muszáj...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2010.07.21. 12:12:50-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.51
népszerűBodnaarFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
68. hozzászólás - 2010.07.21. 12:23:20 (Válasz Darah #66 hozzászólására.)
Igen, - számomra - ennyire hülyének néz ki. Aki 50-es másodlagost csinált, az legközelebb hamarabb gondolkodjon, hogy nem ilyen lovat akart, vagy éljen együtt a ténnyel. Esetleg tényleg ott a felejtés ha nagyon szúrja a szemét a pár hónappal korábban kigondolt döntése. Ha ez a funkció bekerül a fejlesztések közé, az lesz a következő, hogy "szeretném kikapcsolni a szingut", aztán "szeretném kikapcsolni a visszafogottat", stb... Ott a módja a szakértelmek megszüntetésének, ez pedig a felejtés. A barátság is nagyon szép dolog, sőt, a döntetlenben segítés is (ráadásul - mernék itt mások nevében beszélni - púp a hátunkon), de akinek indokoltan szüksége van segítségre, az a segítség idejére lerakhatja az állatokat istállóba, illetve átválthatja a kiégett ősköveket, és a probléma nem probléma többé.
A szakik azért vannak, hogy használjuk őket. A pvp játék pedig attól pvp, mert másoknak ártasz. A többi csak lovaglás a szavakon. Egyébként az állatok nem halnak meg, sőt, magukhoz is térnek idővel, talán bennem van a hiba, de nem tudom felfogni, mitől akkora kár ez, ha valakinek egy küldetés kedvéért esetleg elájul az állata. Ha nem állatnak hívnánk, hanem mondjuk fegyvernek, ami kicsorbul néha, akkor morálisan sem csapna be senkit. És van teveklub is, ott nem sérülnek állatok.
Az ősköves dolgot viccből írtam, ott volt egy mosolygós a végén. A tömés elleni gyűrű is nagyon hasznos, de ugyanakkor egy vicc. Fizettem azért, hogy mások ne ronthassák el a karakterem.

(Viszok +10)
A hozzászólást Bodnaar módosította 2010.07.21. 12:23:48-kor
V1 - Lorenzo
V2 - Péter
V3 - Segal
V4 - Alekosz
Pontszám: 4.81
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
69. hozzászólás - 2010.07.21. 12:33:06 (Válasz Bodnaar #68 hozzászólására.)
Ja, én egy olyan kapcsolót szeretnék, ami azt figyeli, ha nálam jelentősen gyengébb karaktert támadok akkor ne sebezzen a varázslatom meg az állataim. Mert elegem van abból. hogy a varázslattól lehalnak, ha nem cserélem le előtte vakító fényre, és ezek az új dögök már akkor is kritikusat ütnek, ha én el sem találom. És ez nem jó, mert így nagyon keveset lélekszívok. Én többet szeretnék lélekszívni, annyit hogy kipukkadjak a sok LE-től. Szóval én egy olyan kapcsolót szeretnék, ami ezeket kikapcsolja. Meg egy másikat, amivel fel meg le tudom kapcsolni ezt a kapcsolót. És párhuzamosan legyenek ám kötve, ha az egyik kiég még felkapcsolhassam a másikat!

Köszönöm
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5.01
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
70. hozzászólás - 2010.07.21. 12:40:42 (Válasz Almási Viktor #69 hozzászólására.)
Viktor!

Ilyen esetben a varázsaltot én simán eladnám, akkor tuti

-nem halnak meg tőle 1ből.
-nem sebzed az állatait (variból)
-nem fogy el a VP-d...

Szója már így is túl erős.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.30
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
71. hozzászólás - 2010.07.21. 12:51:02 (Válasz Viszok009 #70 hozzászólására.)
Mekkora igazad van, el is adtam
Na meglássuk mennyit fog javulni így a játékélményem, ha nem válik be akkor továbbra is igény tartok a VU-s villanyszerelő szettemre
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.68
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
72. hozzászólás - 2010.07.21. 13:24:09
Darah, ez nekem kicsit álszent dolognak tűnik, hogy ott a magas másodlagos, de jajj szegény nyomoronc 5.6-8 szinttel alattam levőnek sajnálom a dögjeit, igaz, hogy lesebzem az épjét -6000be és elhozok tőle 60.k LE-t, de legalább a dögjeit meghagyom, mert szegény olyan kis nyomoronc. Ki töröl előbb akit folyamat lerabolnak vagy akinek pihen a dögje 12órát? Nehogymár ez létfontosságú legyen. Nem kell megtámadni vagy menjen vakfénnyel vagy felejtse le. És ez nem egy sokakat érintő probléma, pár embert "zavar", hogy sebzi a gyengék állatait is. A többiek letudják ezt rendezni magukban. Nem mindenki csinál ebből lelkiismereti kérdést.

Offsboy, ha lerabolsz valakit 100k-val, örülsz neki ugye? Mé' ne örülnél én is örülnék neki, mindenki örülne neki. Gondolj bele a vesztett fél helyzetébe, ott van -100al, a dögje sértetlen. Vigasz ez neki? Nekem nem lenne, hol a lópikulában érdekelne a dögöm, mikor épp elvittek, a ti szinteteken gondolkodva sacper egy komplett felszerelés és a fertő árát.

Solaris a szent, a béke követe, ne támadd a kicsi védtelen végzeturakat.

Kérdezzétek meg azokat, akiket leraboltok és az állataikat is kinyírjátok, hogy melyik mennyire hatotta meg őket. Az állatok 12óra múlva felélednek ám, nem kell újat idomítani olyankor.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.36
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
73. hozzászólás - 2010.07.21. 13:29:59 (Válasz PottomPanna #72 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.07.21. 13:24:09
A többiek letudják ezt rendezni magukban. Nem mindenki csinál ebből lelkiismereti kérdést.

Igen, és ők majd nem fogják használni a kapcsolót. Érthetetlen, hogy mi értelme van tiltakozni egy kb. 1 órás fejlesztés ellen, amiből senkinek nem származik kára.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.59
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
74. hozzászólás - 2010.07.21. 13:30:52 (Válasz PottomPanna #72 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.07.21. 13:24:09
Ki töröl előbb akit folyamat lerabolnak vagy akinek pihen a dögje 12órát?


Vagy akinek mindketto. Mar persze ha elfogadjuk, hogy a ket dolog nem zarja ki egymast.
Pontszám: 6.83
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
75. hozzászólás - 2010.07.21. 13:32:56 (Válasz PottomPanna #72 hozzászólására.)
adtam ra egy10est es csokkent 2vel a pontszamod. gyorsak a pontozobirok

nem tudod elmagyarazni nekik, felesleges farasztanod magad. en is probaltam


Edit: woohoooo, jonnek az 1esek
A hozzászólást Endyr módosította 2010.07.21. 13:47:53-kor
Pontszám: 6.26
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
76. hozzászólás - 2010.07.21. 13:38:26 (Válasz Endyr #75 hozzászólására.)
Jaja, pontosan. Elég ha csak megnézed az 1-2 oldalt én 6 felett voltam ott meg 3,5-nél járok...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.82
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
77. hozzászólás - 2010.07.21. 13:45:20 (Válasz Endyr #75 hozzászólására.)
Látom, de nem baj, kikívánkozott. Eddig sem foglalkoztatott a pontom.

Darah, nem az 1órás fejlesztéssel van bajom, Baraty csinálja nem én. Azzal van, ahogy megvan magyarázva, hogy erre miért van szükség és milyen sok embernek van erre szüksége. És ez milyen égetően fontos abból a szempontból is, hogy megállítsuk a törlési lavinát. Maximuss is biztos azért törölt, mert valaki kinyírta az állatait.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.91
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
78. hozzászólás - 2010.07.21. 14:18:29 (Válasz PottomPanna #77 hozzászólására.)
Nem Endyr, nem lehet elmagyarázni, én már csak ilyen ostoba vagyok, hogy nem okoz alhasi vérbőséget az oktalan károkozás.
Pöttöm, ez egy olyan játék, ahol ha (abszolút vagy relatív) a legjobb akarsz lenni, azt anélkül nemigen lehet elérni, hogy másokat lerabolsz. Áruld már el mi előnyöd van a másodlagosból? Az csak szívatásra jó, az aktuális csata kimenetelét nemigen befolyásolja az esetek többségében (kivéve ha 500ból egyszer taccsra vágod mind). A kihívás azért volt eddig a legjobb fejlesztés, mert kaptunk egy eszközt, hogy ne csak ártani lehessen, hanem kölcsönösen mindenki jól jár.Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért fáj egyeseknek, hogy saját döntésedre opcionálisan lemondhatsz egy károkozásról, amiből amúgy sem származik hasznod.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.38
kedvencScorpion666Férfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
79. hozzászólás - 2010.07.21. 14:40:38 (Válasz Kocos #61 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.07.20. 19:23:07
Idézet: Scorpion666 - 2010.07.20. 17:19:04
Az alábbi apró módosítást korábban már felvetette valaki, de akkor nem volt érdemi reakció a JV részéről, talán most:

Nem lehetne megcsinálni hogyha kimaxolok egy szakértelmet, akkor ez a szakértelem ne jelenjen meg abban a listában, ahol tudatturbózásnál kiválasztom a turbózandó szakit?


Mivel a tudatturbo maximum fole is viheti a szakit, ez kevesse lenne praktikus.
De ha ugy maxolod ki, hogy a +5 is rajta van (vagy nem rakhato ra) akkor valoban felesleges szerepeltetni a listaban.


Igen, én is úgy gondoltam, hogy csak azokat a szakikat vegye ki, amiken a +5 már rajta van, vagy egyáltalán nem lehet rakni rá(pl. csapdakészítés, kereskedelem).
V2 - Sith Lord - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Várható fejlesztések 3
80. hozzászólás - 2010.07.21. 14:42:12 (Válasz PottomPanna #77 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.07.21. 13:45:20
Darah, nem az 1órás fejlesztéssel van bajom, Baraty csinálja nem én.


Az bizonyos, hogy a topik olvasoi a szukseges munkaido tobbszoroset raaldoztak mar a vitara.
Pontszám: 6.83
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője