Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
941. hozzászólás - 2009.06.09. 13:40:50 (Válasz Morroch #939 hozzászólására.)
Láttam, csak az a gondom vele, hogy akkor más nem profitáljon abból, hogy engem odavissza vernek a kristályosok
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
942. hozzászólás - 2009.06.09. 13:42:10 (Válasz Ariel #938 hozzászólására.)
"Én is számolok, és elfogadom, hogy nem tudom elkerülni a KH támadásait. Pedig sokkal egyszerűbb lenne, ha nem támadnának, csak én üthetném őket. Kb ez az amit Mortimer szeretne elérni."

Ismétlem, mindebből nagyvonalúan kihagyod, hogy téged rajtuk kivül kb. senki más nem támad - nemcsak szinted okán, hanem téged az Elit sem üt - engem pedig igen. Én nem gyógyulhatok fel 25% fölé, te igen.

És mindez persze nem csak rám vonatkozik, hanem minden "suptop" zónában lévőre, csak ők még nem jelentek meg a fórumon. Majd este, már várom TLO-t
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
943. hozzászólás - 2009.06.09. 13:45:10 (Válasz CaveMaN #941 hozzászólására.)
Őő valószínűleg most jön ki az, hogy én csak látom a dolgokat, de nem élem át. Ki és miért profitál abból, ha Te a Kristályokkal bulizol?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
944. hozzászólás - 2009.06.09. 13:50:24 (Válasz Morroch #943 hozzászólására.)
Például ők:
Sharpa: 169 győzelem, 3 (!) vereség.
Barrique 125 győzelem, 25 vereség.
Ariel 124 győzelem, 25 vereség.
Galmuszk 141 győzelem, 16 vereség.

Ez az egész fejlesztés tisztán táp a legfelül lévőknek. Nyilvánvaló, hogy nekik tökéletes a jelenlegi állapot. Mi 6 szinttel lejjebb viszont orbitálisat szívunk.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
945. hozzászólás - 2009.06.09. 13:54:09 (Válasz Morroch #943 hozzászólására.)
Könnyebb agyonverni engem is (mint ahogy nekem is mást), ha azután támadom, hogy épp pofánvágta valaki a kristályosok közül.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
946. hozzászólás - 2009.06.09. 13:58:00
höhö...éhhh...áhhh...ide írom mer itt semmi keresnivalója annak amit írok...de én unatkozok...semmi szaftos fless semmi uj történés rágjuk a régi csontot...kristályhorda há lol...szétvertétek 3 nap alatt és ha nem lett volna 15% alá ütés mindenki aztírná hogy hát ez aprósüti vót meg csak toptápolás...

nah mind1...az a lényeg hogy unatkozok...ennyit szerettem volna mondani...

egyébként amig most kuksolnak kristályék addig kéne gyúródni...az meg hogy kit üt ki a játékban és mért hát sajnos engem is ütnek és a legrosszabb oylanok is vannak akik napiszinten ütnek és leszarják a lelkibékémet másokkal meg lehet beszélni és van hogy békénhagynak utána...

mégis kapcsolódott valamelyest a témához...há ilyet...nah mind1 én akkro is unatkozom...néha asszem valmi kockaklubba vagyok amikor néha elszabadulnak a matkosok azt írják a képleteiket meg mondják is hozzá a kommentet...unalmas...

magánvéleményként pedig a játék mindig is a legnagyobbak kegyét kereste illetve ha nem is kereste de sokesetben kedvezett nekik...ez egy iylen játék itt vagy legnagyobbnak éri meg lenni vagy valmi turbópóknak...mer aki középszerű az jónagyokat tud szopni bizonyos helyzetekben...még akkor is ha amugy flesőkategoriás és jobb a tényleges átlagtól
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.88
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
947. hozzászólás - 2009.06.09. 14:02:05 (Válasz Dr_Faktor #946 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.06.09. 13:58:00
egyébként amig most kuksolnak kristályék addig kéne gyúródni...

Visszajöttek mester Majd ha egyszer ütőtávba kerülsz vagy a társad, akkor megérted, hogy miért téjük* a szánkat.

*tépjük
A hozzászólást Morroch módosította 2009.06.09. 14:03:09-kor
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
948. hozzászólás - 2009.06.09. 14:03:49 (Válasz Mortimer #944 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.09. 13:50:24

Ez az egész fejlesztés tisztán táp a legfelül lévőknek. Nyilvánvaló, hogy nekik tökéletes a jelenlegi állapot. Mi 6 szinttel lejjebb viszont orbitálisat szívunk.


1. a fejlesztés lényege az is volt, hogy portyázhasson a top. nyilván tisztán táp nekik. lehet irigykedni.

2. annak pedig hidd el, cseppet sincs fals színezete, hogy valaki 47-22-es aránnyal orbitális szívásról beszél. főleg mások nevében.

lássuk az orbitálisan szívó 58. szintűeket.

81-42
61-21
94-33
61-35

orbitálisabbnál orbitálisabb. folytatom.

19-27
47-22
71-14
18-29

hihetetlen durva szívások lehetnek.

menjünk egy szinttel lejjebbre: 3-17 (na, igen. ő hallathatné a hangját), 28-12, 15-13, 4-20, 17-16, 1-8, 15-33, 2-19, 16-22

főleg háborús bűnösök, de gondolj bele nekik milyen lehet látni, hogy egy 47-22-es patakkönnyekbe tör ki, amikor még rosszabb is van a te orbitális szívásaidnál.

az 56. szint már annyira nem érintett a dologban, de aki akar, az tud várni egy szintlépéssel, ha orbitális szívást sejt. de gondolom senki nem fog, hiszen mást nem nagyon hallani.
Pontszám: 7.43
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
949. hozzászólás - 2009.06.09. 14:07:27
áhhh Morroch hidd el szeretnék én már csatározásba botlani kristályékkal...és biztos ki lesz a tököm a 15% alatti ütéssel de vígasztal majd a tudat hogy ezt elöttem már sokan végigélték...aztán meg mi ketten köröbelül azonos időben botlunk beléjük...majd sírhatunk egymás vállán =)

nahdeakkor újra megy a tánc dübörögjenek a dobok szóljanak a harsonák =) (pár nap alatt kifogják őket fingatni megint)...igazából szerintem a nyerhető léét kéne mégfentebb kalibrálni...bár akkro is rálehet fogni hoyg ez megint pár karinak fog kedvezni...de talán ha nagyobb a jutalom akkor annak jobban fognak azok is örülni akik ritkábban nyernek ellenük
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
950. hozzászólás - 2009.06.09. 14:08:41 (Válasz winnie #948 hozzászólására.)
"portyázhasson a top. nyilván tisztán táp nekik. lehet irigykedni"

Portyázzon. Viszont az ő prédája engem üt. Engedtessék már meg, hogy ez zavarjon.

"menjünk egy szinttel lejjebbre: 3-17 (na, igen. ő hallathatné a hangját), 28-12, 15-13, 4-20, 17-16, 1-8, 15-33, 2-19, 16-22"

Mint írtam, a 19-27-es valószínűleg nem fog írni, hogy baj van, mert eddig is oda-vissza verték. Megszokta, hobbijátékos. Vagy pedig csak este jönnek, nem pedig azonnal, mert lehet munkában vannak, nem gép előtt. Hidd el, itt lesznek. Én csak az első fecske vagyok.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
951. hozzászólás - 2009.06.09. 14:10:29 (Válasz winnie #948 hozzászólására.)
Yihhhá megjött Anti-Morti
Akiket felsoroltál és mégsem reklamálnak az "orbitlási" szívásuk miatt azoknak megfelel, az pedig az ő bajuk vagy nem bajuk, minek bekeverni? Mindig azzal jössz, hogy a szomszéd tehenének mér kell megdögleni a mienk sorsa miatt... na és most? ha a szomszédot nem érdekli, hogy döglik a tehene akkor mi se foglalkozzuk vele?

R Ö H E J E S, hogy mindig Mortimer írására reagálsz ugy ahogy.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
952. hozzászólás - 2009.06.09. 14:10:55 (Válasz Dr_Faktor #949 hozzászólására.)
"pár nap alatt kifogják őket fingatni megint"

Nem fogják, nem érdekük. Én se tenném a helyükben.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
953. hozzászólás - 2009.06.09. 14:14:26 (Válasz Dr_Faktor #949 hozzászólására.)
Doki, majd sírunk válltvetve, én is várom bizonyos fokig, hogy egyszer csak majd kipróbálhatom a kristályokat, bár én most azzal is elégedett leszek, ha használható szintre tudom visszaküzdeni szegény Morrit.
Abban, hogy megint leverik a Kristályokat 3 nap alatt sztem tévedsz, ha nem hülyék akkor nem teszik, max a Tyrant, de hát ők kiírhatják a szövilapra, hogy "A név kötelez!"
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
954. hozzászólás - 2009.06.09. 14:14:40 (Válasz Dr_Faktor #949 hozzászólására.)
Nem fogsz találkozni a Kristály Hordával sosem. (Hacsak gyorsabban nem léped a szinteket, mint a szint szerinti első 35 játékos.)
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
955. hozzászólás - 2009.06.09. 14:15:52
ha több a léé nagyobb az érdek is =)

egyébként pedig legyen érdekük mer addig bizony ezek a mocskok szívják majd igen durván sok játékos vérét...szal érdek nemérdek néha megkell cselekedni amit megkövetel a haza...

citadellarács vóót...legyen egy amolyan kristálypaktum is...hogyha aktív a horda akkor nem ütik egymást a népek ottan odafönt...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
956. hozzászólás - 2009.06.09. 14:16:45 (Válasz Morroch #953 hozzászólására.)
Le is verjük, ki is írjuk.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
957. hozzászólás - 2009.06.09. 14:18:46 (Válasz Dr_Faktor #955 hozzászólására.)
Még mit nem. Nincs kivétel ütünk mindenkit
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
958. hozzászólás - 2009.06.09. 14:18:59 (Válasz Mortimer #950 hozzászólására.)
"Ismétlem, mindebből nagyvonalúan kihagyod, hogy téged rajtuk kivül kb. senki más nem támad - nemcsak szinted okán, hanem téged az Elit sem üt - engem pedig igen. Én nem gyógyulhatok fel 25% fölé, te igen."

Nyilván más helyzetben vagyunk. Előny, hogy az Elit nem támad, ugyanakkor hátrány, hogy senki mást nem tudok támadni mint a KH-t. Míg neked megvan a lehetőséged, hogy 25% alatt maradva sorban bekamrázd a tagjainkat, addig nekem pang a kamrám az ürességtől. Valamint jóval több támadást is kapok a KH-tól mint Te, és 15% alatt engem is ugyan úgy ütnek.

Egyébként diplomáciával is sokmindent el lehet érni... Pl legutóbbi alkalomnál Jerikónak felajánlottam, hogy nem támadom a TGY-t a kristályhorda miatt.

Neked 47-22 az arányod, nekem 124-25. A 47 győzelmedhez add hozzá azokat a győzelmeket amiket egyébként arattál a 4 nap alatt, és utána írd ki az eredményt.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
959. hozzászólás - 2009.06.09. 14:19:09 (Válasz Mortimer #952 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.09. 14:10:55
"pár nap alatt kifogják őket fingatni megint"

Nem fogják, nem érdekük. Én se tenném a helyükben.


Nem is lehet az uj szabalyok miatt, kiveve ha meg 2 onkentes nekirohan es leveri. Ok csak a top5nek uzennek hadat es 7 gyozelem kell, azaz ha a top5 alattiak nem mennek nekik, akkor minimum 3+7+3 napig tart a kristalyok tenykedese.
A hozzászólást Endyr módosította 2009.06.09. 14:19:29-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
960. hozzászólás - 2009.06.09. 14:20:36 (Válasz CaveMaN #956 hozzászólására.)
Megtiszteltetésnek venném, ha így lenne ott. De látom érted a viccet is és ez a lényeg.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!