Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1581. hozzászólás - 2012.02.15. 20:27:03 (Válasz Birka #1580 hozzászólására.)
A sima játékosokból is ugyan úgy jön a LE, hacsak nem 0 LE-vel támadnak. Ha te támadod őket, akkor mennek a kamrába. Ahol napi 100-150k LE-t is simán megtermel a kamra, ott a KH elég nagy hátránnyal indul...

Ha mindenki VF-es, akkor mégis minek fejlesztenék az AF-et? Semmi értelme. Ráadásul tucatnyi más értelmes képesség van, amire költeni lehet a pontokat. Az már más kérdés, hogy V3 egy teljesen torz világ, ahol az EH-s karakter semmi mást nem fog csinálni, mint portyázni, mert hetekig is ülhet a LE-n, és nem tudják lerabolni.

A tapasztalat AF egy marhaság. A portyák ellen nem véd, mostanában kezdett csak el terjedni, egyszerűen azért, mert már nincs egyetlen értelmes képesség sem, amit egy normál tempóban haladó játékos fejleszteni tud. Azoknak kötelezővé tenni a használatát, akiknek már egyébként is alig van célpontjuk, fölösleges és értelmetlen húzás, csak tovább csökkenti a célpontok számát.

Az, hogy a VF kötelező, erős túlzás. LE/TP-ben a közelébe sem ér az EH-nak, ha mellé küldizik is az ember.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.11
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1582. hozzászólás - 2012.02.15. 20:57:40 (Válasz Ariel #1581 hozzászólására.)
Ráadásul tucatnyi más értelmes képesség van, amire költeni lehet a pontokat.
VS
mert már nincs egyetlen értelmes képesség sem


Érdekes ezt így olvasni pár mondaton belül (Tudom mire gondoltad, de akkor is...)

Az, hogy a VF kötelező, erős túlzás. LE/TP-ben a közelébe sem ér az EH-nak, ha mellé küldizik is az ember.


Ezt add elő a sisakok topikban, ahol az EH-nak már sírt ásnak egy ideje
Pontszám: 5.86
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1583. hozzászólás - 2012.02.15. 22:43:54 (Válasz Birka #1582 hozzászólására.)
A kéthavonta egy szintet lépő VF-es bőven talál képességet, amire értelmesen el tudná költeni a pontjait a totálisan haszontalan tapasztalat képesség helyett.

Aki normál tempóban játszik, az már hónapok óta megszerzett minden értelmes AF képességet, már nem tétel számára 4 AFP elköltése egy értelmetlen képességre.


Lehet, hogy ássák már az EH sírját, de ez még nem jelenti azt, hogy előbb fogják temetni mint a VF-et
Amíg az EH+küldik még a tapasztalat képesség mellett is versenyben van a VF-es térkapu+küldi kombóval, addig nem aggódom az EH miatt

Most sem az a gáz a tapasztalat AF-el, hogy gyengíti az EH-t, hiszen az élbolyban a túlnyomó többség EH-val megy, így mindenkit egyformán gyengít, hanem az, hogy még jobban széthúzza a mezőnyt ott, ahol már most is nagyon nagyok a szintkülönbségek.
A hozzászólást Ariel módosította 2012.02.15. 22:44:31-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1584. hozzászólás - 2012.04.15. 16:02:40
Hogy lehet a klonom magasabb szintu, mint en?
Pontszám: 6.91
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1585. hozzászólás - 2012.04.15. 16:23:29 (Válasz Kocos #1584 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.04.15. 16:02:40
Hogy lehet a klonom magasabb szintu, mint en?


Van pár megoldás, pl pók bölcsessége, de az esetedben ez biztosan nem valós.
A másik, hogy szintet lépett a portyában beszerzett TP-től, de ezt is nehezen hiszem el, mivel
6.944 / 69.667 TP itt tart...
Pontszám: 8.98
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1586. hozzászólás - 2012.04.15. 18:38:27 (Válasz Kocos #1584 hozzászólására.)
Már én is láttam ilyet. Egon klónja volt néha magasabb szintű mint ő.
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 6.97
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1587. hozzászólás - 2012.04.15. 18:42:10 (Válasz Gamer01 #1585 hozzászólására.)
Nagysagrendileg en is itt tartok TP-ben, csak egy szinttel lejjebb. Raadasul szegeny klonom azert nem sok portyat nyer meg.
Pontszám: 6.91
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1588. hozzászólás - 2012.10.07. 21:48:47
Szép estét,

Mint a kristály horda ügyes-bajos viselt dolgaiban abszolút nem jártas játékos kérdezném:

Van valami komoly oka annak, hogy alacsonyabb szinten nincsen kristályhorda?

Alapjáraton lassú, vf-es játékkal játszva eljutottam 107. szintre v3-as szerveren. Nem rohantam előre Tp-vel, nem vagyok magas szintű, középmezőny kb.. Magyarul itt van (vagy legalábbis kéne lennie) az aktív játékosok egy jó része..
Most ott tartok, hogy a hűség záloga fiaskó, valamint a magas szintű játékosok "hiánya" miatti smaragd szövetségek (omega-mohir) összeolvadásából kifolyólag alig van már karakter, akitől LE-t tudok "rabolni".

Akiktől tudok, azokat kismilliószor támadom az ismételhető küldetések miatt. Értelemszerűen ők megunják, katakombába mennek, elköltik az LE-t, így még jobban szűkül a kör, most már ott tartok, hogy 6 embertől tudok LE-t hozni kb.

Nekik meg a hócipőjük tele van szerintem, hogy állandóan engem látnak az eddigi csatákban.

Volt már esetleg szó róla, hogy alacsonyabb szintre is kiterjesszék a kristályhordát?

uff
maci
Pontszám: 8.03
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1589. hozzászólás - 2012.10.07. 23:27:35 (Válasz Maci #1588 hozzászólására.)
Valami kamu indokkal lett elvetve, peldaul, hogy tul sok eroforrast igenyelne a dolog.
Pontszám: 7.03
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1590. hozzászólás - 2012.10.08. 00:43:01
Szep, jo (keso) estet!
En anno felvetettem hogy szuntessuk meg a kristalyhordat es a Xeno event ne event legyen, hanem allando dolog. Lehessen rajta kuldetest csinalni, hasson ra az EH...stb

Egy kis valtoztatassal mindenki annyit portyazhatna a xenokon amennyi csak futja a portyapontjaibol! Nem vagyok programozo, de ha kivennenk a xenoktol a taumaturgikus csapdat nem hiszem hogy sokkal tobb eroforrast emesztene fel mint a 70 tagu KH szovetseg!
A hozzászólást Dozer módosította 2012.10.08. 00:43:11-kor
V3-Alíz
Pontszám: 8.65
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1591. hozzászólás - 2012.10.08. 07:21:14
Pedig a szubplazma nevű félresikerült kreálmány helyett egy egyetemes megoldás lenne a KH számának megnövelése és kiterjesztése!
Miklós arra (is) hivatkozott, hogy ez egy PvP játék - de én nem 4-5 játékossal akarok játszani, hanem min 20-30 karakterrel!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 9.11
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1592. hozzászólás - 2012.10.08. 07:49:17 (Válasz Dozer #1590 hozzászólására.)
Ez egy baromi jó ötlet. Kár, hogy nem lesz belőle semmi

Minden esetre 10 pont.
Pontszám: 8.47
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1593. hozzászólás - 2012.10.11. 08:22:49 (Válasz Maci #1588 hozzászólására.)
6 karit tudsz farmolni?

Mázlista... V1-en 52. szinten 2 karaktertől tudok Le-t hozni... kettőtől.... szerinted?
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.00
kedvelt tagMulderFérfi
Végzetúr mester
263 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1594. hozzászólás - 2013.02.11. 21:32:36
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy kristályfelhő varázslatot. (-470 VP). 12523 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van az ellenfeledre: -32 Védekezés, -32 Kritikus sebzés, -32 Elnyelés. Ellenfeled állata 1984 életpontot sebződött. Pokolfarkas elájult.
Regenerálsz 67 életpontot. *xxx* egy isteni fény igéjét mormolja, ahogy feléd fut. Félrevetődsz. Csak 1418 pontnyit sérültél. Elégeti 709 manádat! Az állatod 1 életpontot sebződött.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 120 sebzést okoztál. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 28 életpontot. xxx acsarogva támad. 38 sebzés! Ellenfeled állata 40 életpontot sebződött.

Ha már kinyúlt az állata, akkor miért sebződik? Akkor most tényleg elájult és nem ad elnyelést?

Még egy kérdés. A kristályok állatai meddig regenerálódnak? Mert ugyanez a kristály támadott meg egy óra múlva, és már volt állata.
Pontszám: 6.04
népszerűtlenHimuraBattousaiFérfi
Végzetúr tehetség
179 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1595. hozzászólás - 2013.05.04. 20:44:20
Hey, én 59es szintű vagyok. Többször abbahagyta a játékot, és nem emlékszem, mikor, illetve hogyan küzdehettem én Kristályosokkal? o.O
V1 - Battousai - Igazak


"Két fajta ember van. Aki meghiv egy sörre, és akinke a q*va anyját."
Pontszám: 2.93
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1596. hozzászólás - 2013.05.04. 20:46:51 (Válasz HimuraBattousai #1595 hozzászólására.)
Kufárok csatája esemény alatt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.84
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
911 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1597. hozzászólás - 2013.05.05. 14:05:29
A KH kiterjesztése pedig egy nagyon nagy ötlet, akár újabb Kristály szövikkel, akár a meglévő szövi bővítésével. Nem csak a portyalehetőségek száma nőne hanem a háborúk is jobban pörögnének
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 10
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1598. hozzászólás - 2013.05.26. 13:08:51
Régóta megfoglmazott ám időről időre elvetett igény, hogy az alcsonyabb szinteken is jelenjen meg a KH. Van egy ötletem eg olyan athidaló megoldásra, amivel ugyan KH nem jelenik meg alacsonyabb szinteken, de a hatása szimulálható.

Elvileg alacsonyabb szinteken a portyacélpontok nem jelentenek gondot, mivel az abahagyott karik kivaló boxzsákként funkcionálnak. Igaz persze, hogy nem túl jó őket ütni, mivel tutira nincs náluk LE.

A másik oldalról pedig vizsgáljuk meg, hogy milyen előnye és hátránya van a KH-nak? Időről időre megjelenik nála némi LE, azaz lehet LE-szívni, rabolni. Cserében nem kamrázhatóak.

A javaslat: osszunk LE-t a legalább 1 hete inaktívan álló karaktereknek a KH LE regenerálásához hasonlatos mértékben. Így kapunk egy olyan karaktert akitől lehet szívni, akitől lehet rabolni, cserébe kamrázni is lehet ugyan, de oda fixen nem termel semmit.
Vélemény?
Pontszám: 8.54
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1599. hozzászólás - 2013.05.26. 13:18:41 (Válasz Kocos #1598 hozzászólására.)
Jelenleg sima EH-val 180-200 LÉ/TP-vel "termelek" EH minimumon, ez bőven elég ha a küldiket is hozzávesszük.

Portya célpont kell, nem LÉ a csatákba! Lenyomok 15-17 csatát (10 perc játék ugye), és nem maradt célpont úgy, hogy 370. vagyok a toplistán... Akkor 20 szinttel feljebb, és nem egy 100%-os portya nyertes karakternek mennyi portya élménye maradt jelenleg a játékban???

Igen is kellene egy PvE elem, amiben a PP-ket MINDENKI el tudná költeni, és bőven elég, ha EH minimumot termelnek csak ezek a "boxzsákok"...
Pontszám: 6.32
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3352 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1600. hozzászólás - 2013.05.26. 14:45:53 (Válasz Birka #1599 hozzászólására.)
Bocs bro, de te nem vagy viszonyítási alap
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.38
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője