Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1361. hozzászólás - 2009.07.15. 09:57:08
valahol van realitás a KH erősségében, mert amikor jöttek, akkor hozzá sem nagyon tudtam szagolni, most viszont némi fejlesztéssel, szintlépéssel máris jönnek a győzelmek. (és már csak 1000 LE kell a +20.000-hez. ha nincs a KH, akkor... 2 hónapos küldetésínség fejeződhet be.

háborúkban V1-en most mi a helyzet?
Pontszám: 4.25
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1362. hozzászólás - 2009.07.15. 11:36:05
na, donez, minden idők leghosszabb küldetése. hogy a legnagyobb szintűek hogy csinálták meg...

11:29 winnie *Gladiatorium* Te nyerted a csatát. A jutalmad 555 lélekenergia és 20 TP. Csata leírása

csak jelzésképp a végső ütközet azon síróknak, akik nem is próbákoznak. a 200-zal nagyobb TÖ és a 3 állat esetében is simán lehet nyerni, még akkor is, ha 270-220 az IQ-különbség az ellenfélnek. ráadásul nem is mindig a varázslaton múlik csak.

csak próbálkozni kell. elégtételt venni a 15% alatti támadásokért.

edit: az erősségemről pedig mindent elmond az alábbi csata az imént:

Ma, 11:35 Marcsa winnie A csatát ellenfeled nyerte. Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása

5 szinttel alacsonyabb is simán elver teljes harci díszben. és ő mégis csak 0-2 a KH ellen. pedig simán büntetné a csaló hordát, ha akarná. (persze félreértés ne essék, ő nem a sírósak közé tartozik, csak példa a saját gyengeségemre.)
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.15. 11:39:33-kor
Pontszám: 3.75
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1363. hozzászólás - 2009.07.16. 15:55:32
Charma:

a Kristály Szövetség szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +208094 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1364. hozzászólás - 2009.07.19. 11:02:02
Most már el se mennek?! Kicsit szomorú látni, hogy ez a pár embernek szóló fejlesztés mennyi tápot ad a TOP-nak. Az első két oldalon olyan drasztikusan nőt az LE differencia, hogy az hihetetlen. Nem lehetne esetleg, hogy az 54-58. szintű karakterek is kapjanak ingyen 3-400k LE-t. TEljesen korrekt fejlesztés lenne.

Esetleg hívhatjuk őket onix hordának. Az onix horda tagjai kedves, érző szívű lények, akik egy másik síkról érkeztek ide, hogy segítsék a végzeturak fejlődését. 54-58. szint közötti lények, akiket csak azonos szintű karakter támadhat, ők is csak azonos szintűt támadnak, és csak akkor, ha ellenfele 85% ép felett van. Cserébe természetesen 1-200k el nem költött lélekenergiával szaladgálnák, egészségünk 50-60 között mozog és 0 a kivégzésük valamint az állatsebzésük. No ez pont megfelelne egy újabb szűk rétegnek.
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.07.19. 11:02:49-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.40
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1365. hozzászólás - 2009.07.19. 11:39:11 (Válasz Ricardo #1364 hozzászólására.)
Elvileg megvolt a 7 győzelem ellenünk, szóval menniük kellett volna.
A LE differencia valóban megugrott, de kicsit csalóka ez a mutató. Kb napi +10k LE nyerhető vele azoknak, akik mellette fel tudják tölteni a kínzókamrát. Akinek üres a kamrája, az nyerhet vele 25k körül, persze csak ha bírja gyógyitalok nélkül.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1366. hozzászólás - 2009.07.19. 11:43:35 (Válasz Ricardo #1364 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.07.19. 11:02:02
Most már el se mennek?! Kicsit szomorú látni, hogy ez a pár embernek szóló fejlesztés mennyi tápot ad a TOP-nak. Az első két oldalon olyan drasztikusan nőt az LE differencia, hogy az hihetetlen. Nem lehetne esetleg, hogy az 54-58. szintű karakterek is kapjanak ingyen 3-400k LE-t. TEljesen korrekt fejlesztés lenne.


nem tudom, én nem érzem magam szomorúnak azért, mert nekik jó/jobb.

az pedig, hogy te 1 millió fölötti LE-differenciával sírsz úgy, hogy még mindig nem támadtas be egyszer sem a KH-t..., no komment.

talán, ha támadnád őket, neked is nőne a LE-differenciád. viszont, ha nem támadod, akkor nem fog. (utóbbi lehet, hogy nem ismert tény volt, mint ahogy az sem, hogy a top nem ingyen kap LE-t. tetszett volna TOP-nak lenni. vagy..., izé, támadni a KH-t.)
Pontszám: 3.82
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1367. hozzászólás - 2009.07.19. 13:15:58 (Válasz Ricardo #1364 hozzászólására.)
Mind katában van.

Egyébként neked kéne a legjobban örülnöd, ha nem mennek el, ugyanis ha maradtak volna, akkor szintben lassan beérsz hozzájuk, azaz igen jó győzelmi esélyekkel ütheted őket te is.

Most viszont pihiznek másfél hétig, majd utána 73. szintű lesz a legfelső, és 65 a legalsó.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1368. hozzászólás - 2009.07.19. 14:10:46 (Válasz winnie #1366 hozzászólására.)
Ejj-ejj, Te már sosem fogod megérteni az egyes emberek problémáit, csak osztod itt az észt álszent módon. Persze hogy zavar, hogy amit én sok befektetett idővel és munkával megszerzek az másnak az ölébe pottyan, csak azért mert magasabb szintű. Az meg hogy támadjam őket sokkal alacsonyabb szintről tiszta hülyeség, látszik hogy nem érted a játékot. Lehet, hogy 10-ből 1-szer megverem őket a random miatt, de biztos negatívban leszek LE szerzés részről, valamint onnantól támadhatnak engem is 15% alatt. Én nem szenvedni szeretnék, hanem ugyanazt a luxust megkapni amit top.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.86
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1369. hozzászólás - 2009.07.20. 09:46:15 (Válasz Ricardo #1368 hozzászólására.)
Miért luxus a KH? Mert portyánként ad pár száz, esetleg ezer LE-t?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1370. hozzászólás - 2009.07.20. 12:43:23 (Válasz Timcsike #1369 hozzászólására.)
(És közben lesebzi az állatot, égeti a manát.)

Mellesleg a KH-ból csak az profitál, aki erős. AKi gyenge, az szív, de nagyot. És a működésükből következően egyre többen szívnak. Pl. ha most jönne be, a 8. embert már a legfelső nem tudná ütni, mert 4 szint a távolság. Azaz már a toplista hetedik tagja is megtudja milyen az, ha 3 szinttel magasabbról ütik. Akár 15% alatt is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1371. hozzászólás - 2009.07.20. 14:48:10
Mindezek ellenére jó volna, ha ismét visszajönnének. Nem is értem miért kell ennyit várni? Az a pár ember péppé veri egymást (főleg engem ) ott fenn. Ígérem, ha visszajönnek, én sem bántom annyit kisebbeket.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1372. hozzászólás - 2009.07.20. 20:11:25 (Válasz Mortimer #1370 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.20. 12:43:23
AKi gyenge, az szív, de nagyot. És a működésükből következően egyre többen szívnak.


nem szívózásból, de ki szív? melyik az a réteg? tuti, hogy szív valaki, de ki?

más.

"Erőt gyűtjünk, és hamarosan visszatérünk!"

a KH nem tud betűzni?

és a zafírosok a V1-en csókos szövetség, hogy békében maradtak a KH-val?
Pontszám: 1.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1373. hozzászólás - 2009.07.24. 15:49:38
Wávávává!!!

Megint jönnek, megint táposabbak, megint az első két oldal játszik velük ... Fejlesszünk már másnak is bakker ..
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.86
fórumozóKrobFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1374. hozzászólás - 2009.08.14. 10:59:26
Nem lehetne a kristály hordának több szövetsége?
Értem én, hogy biztos unatkoznak ott elöl, de itt alant mért nem kristályhordázhatok???
Folyamatosan megy föl a szintjük, úgy, hogy az elöl lévő szinthuszároknak folyamatos szórakozást biztosítsanak... és ha valaki jelenleg 40-50. szintű, vagy az alatt, akkor soha nem fog velük találkozni.
A fejlesztés elején azt hittem, hogy a szintjük stabil marad és aki odaér, az harcolhat velük, nem azt, hogy ugyanaz a 15 szövetség és ugyanaz a 150 játékos játszhat, a többi meg nézheti messziről...
Pontszám: 8.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1375. hozzászólás - 2009.08.14. 11:07:26 (Válasz Krob #1374 hozzászólására.)
Van egy másik topik, KH kiterjesztés, nézz át oda.

"ugyanaz a 15 szövetség és ugyanaz a 150 játékos játszhat"
Bőven nincs ennyi. És folyamatosan csökken.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1376. hozzászólás - 2009.08.14. 11:09:52 (Válasz Ricardo #1373 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.07.24. 15:49:38
Wávávává!!!

Megint jönnek, megint táposabbak, megint az első két oldal játszik velük ... Fejlesszünk már másnak is bakker ..


Sztem te orulj, mert csak szivnal veluk, ugyanis szinte lehetetlen oket kivegezni. (ugy tudom te kivegzesre jatszol, ha tevedtem akkor bocs)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1377. hozzászólás - 2009.08.14. 11:12:42 (Válasz Endyr #1376 hozzászólására.)
"Sztem te orulj, mert csak szivnal veluk"

Ezt úgyse hiszik el, szóval szerintem kapjanak csak ők is belőle.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1378. hozzászólás - 2009.08.14. 12:13:01
A kristály horda annak lesz majd "táp" aki a normál portyáiból feltölti minden nap a kínzókamrát, pluszban van még annyi életpontja, hogy csapkodja a KH tagjait, nem morog ha 15% alatt akár magasabb szintről ütve vadászat közben elverik,bírja a folyamatos manaszívást, nem küldi padlóra egy újabb betámadás epikus közben, bírják az állatai a nagy sebzéseket, nem zavarja az alacsony LE/TP arány.
Biztos lennének akik élveznék az újdonságot és mindezek mellett folyamatosan ütnék a KH tagjait, de a játékosok jórészének valószínüleg már a 15% alatti ütésekből is elege lenne.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1379. hozzászólás - 2009.08.14. 12:16:46 (Válasz Ariel #1378 hozzászólására.)
Mégis látod, hogy sírnak érte. Bizonyíték kell nekik, nem ígéret
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1380. hozzászólás - 2009.08.14. 13:20:17 (Válasz Mortimer #1379 hozzászólására.)
Mondjuk ettől függetlenül be lehetne vezetni lejjebb is a KH-t, de kérdés, hogy térkapu, epikusölés, a Zarknodos esemény és kínzókamra töltés mellett hány játékosnak maradna életpontja még a KH-val is foglalkozni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője