Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1121. hozzászólás - 2009.07.05. 09:26:42
jah tényleg, van ennek egy topicja .. Akkor áthozom ide a panaszomat.

Ne már ... A Kristály horda megint upgrade-elve, megint 5 szinttel magasabbak nálam a leggyengébb tagjaik is. Én is szeretnék velük játszani, nem lehetne esetleg olyan fejlesztést eszközölni, hogy ne csak az első 30-40 ember mulathasson jól?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1122. hozzászólás - 2009.07.05. 09:36:48
Csak az első 10-15 "mulat jól", a második 10-15 már kevésbé, a következő 70-nek meg eléggé kényszeredett a mosolya.
Engem leginkább az zavar, hogy az üldözőbolynak a kristályhordának köszönhetően a topot esélye sincs befogni /kristályok nélkül sem könnyű/.
2 megoldás is lenne:
-szintben jobban széthúzni a kristályokat
-csak az első 30-at klónozni és a maradék 5 pedig a jelenlegi topnál is jóval erősebb lehetne
Pontszám: 8.33
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1123. hozzászólás - 2009.07.05. 10:03:28
Gratulálunk ismét! Megint kaptuk a hadüzenetet, és 1 emberünk érhetné el őket csak. Csak tudnám mi a sz**ért kell nekünk adóznunk folyton....
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1124. hozzászólás - 2009.07.05. 10:06:02
Úgy látom tényleg az a cél, hogy hagyjuk abba ezt a szar játékot. Már csak púp vagyunk tihor úr hátán. Még egyszer kérdem: nem lehetne esetleg ezt a nyomorult "15% alatt kirabollak" dolgot kivenni a játékból? Tényleg ennyire NEHÉZ átírni nullára egy szorzót? Tényleg hetekbe tart felfogni, hogy nem feleslegesen tépték a játékosok a szájukat a találkozón? Komolyan mondom, hogy teljesen kiábrándító ez az egész...
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1125. hozzászólás - 2009.07.05. 10:17:59 (Válasz McGee #1122 hozzászólására.)
Idézet: McGee - 2009.07.05. 09:36:48
Csak az első 10-15 "mulat jól", a második 10-15 már kevésbé, a következő 70-nek meg eléggé kényszeredett a mosolya.


ez baromság. 50-60, helyen sem kényszeredett a mosolyom, darálom lelkesen őket, bár jelenleg 30-34-re ők vezetnek.

most komolyan. az első és a második eljövetel előtt megvoltak a sírások. oké. mindenki felfogta. sz*r az élet, de most az lesz a rendszer, hogy minden egyes eljövetel előtt be fog sírni a mag? egyszer miért nem elég?
Pontszám: 3.09
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1126. hozzászólás - 2009.07.05. 10:21:19 (Válasz Teki1986 #1123 hozzászólására.)
Idézet: Teki1986 - 2009.07.05. 10:03:28
Gratulálunk ismét! Megint kaptuk a hadüzenetet, és 1 emberünk érhetné el őket csak. Csak tudnám mi a sz**ért kell nekünk adóznunk folyton....


ezt nem is értem. már múltkor is leírtam. tessenek nem top5 lenni. gyorsan kapituláltok, meg sem érzitek.

tényleg nem bunkó akarok lenni, de ezt a klépőknek köszönhetitek, ők nyomták fel a lélekkutatokat. múltkor is írtam, most is, a nagy kút nagyobb célpontot jelent, ez igaz a "normál" szövetségekre.

amúgy meg, ha csak annyi az ára, hogy buktok 100.000 vagy több LE-t, akkor nehogymár felkapd a vizet. a katlizátor visszatermeli azonnal. és cserébe ott vannak nálatok is a maxolt épületek, amikért ilyen kellemetlenség bakfitty.
Pontszám: 6.38
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1127. hozzászólás - 2009.07.05. 10:22:46
winnie: sajnos igazuk van...elég sokan agyalnak a törlésen, sokan már meg is tették...csendesen lebontva fél év fejlesztését...és nem csak 50+ szinten igaz ez...beszélgetek olyanokkal (mily meglepő), akik a 40-50 szint között (a középmezőnyben?) haladnak és játszanak...de tőlük is azt hallani, hogy egyre jobban fogynak körülöttük a játékosok.
És ez így nem jó.

Pontszám: 7.50
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1128. hozzászólás - 2009.07.05. 10:24:09
Ha már fizetünk érte akkor legalább nekünk is üthetőnek kellene lenni... Kicsit vicces hogy így Miklós berakta hogy a Káosz és Vér adózzon minden hónapban, mert ő így akarja. Egyébként meg már csak nevetünk mert szánalom az egész... Azért nem elég egyszer mert semmi változás nem történik, holott lenne mit javítani...
Pontszám: 5.80
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1129. hozzászólás - 2009.07.05. 10:25:35 (Válasz Butchman #1124 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.07.05. 10:06:02
Úgy látom tényleg az a cél, hogy hagyjuk abba ezt a szar játékot. Már csak púp vagyunk tihor úr hátán. Még egyszer kérdem: nem lehetne esetleg ezt a nyomorult "15% alatt kirabollak" dolgot kivenni a játékból? Tényleg ennyire NEHÉZ átírni nullára egy szorzót? Tényleg hetekbe tart felfogni, hogy nem feleslegesen tépték a játékosok a szájukat a találkozón? Komolyan mondom, hogy teljesen kiábrándító ez az egész...


valami izgalom, nem? nem hiszem, hogy pár száz/ezer LE ennyire nagy érvágás lenne egy topkarakternek. puff neki, lesepred a válladról.

hidd el, megacéloz. én sem örültem, amikor már 14.000 pluszban voltam a +20.000-es küldetésben (természetesen a KH tizedelésével - valamiért ezzel sokan nem próbálkoznak), erre egy órán belül ugyanaz (84-es kontinuumszűkítés, vagy mi) kétszer betámadott és vitt 10.000-et. azóta megint +10.000-ben vagyok, de kábé 2 hónapja nyomom a küldetést:)

aki abba akarja hagyni a játékot, mert nehéz lett (jujj, egy játék nehéz??) meg szivatós (jujj, ilyet sem pipáltunk még, egy játék szivatós????), az hagyja abba. akkor megsiratjuk. de ha fórumon 10-szer fenyegetőzik, hogy abbahagyja, miközben pozitív a mérlege a KH-val, a LE-differenciája is teljesen jó, az gáz.

mit szóljanak, akik alattad vannak és nem panaszkodnak?
Pontszám: 2.18
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1130. hozzászólás - 2009.07.05. 10:27:21
más kérdés, hogy a mostani KH kicsit erősebb lett, mint vártam, így remélem elhúzódnak a harcok, mert hozzájuk kéne erősödnöm, így sansztalan vagyok a top50-en kívülről.

de pár nap, jön 20-30-50 plusz tulajdonság és reszkethetnek. addig sem tuynul az ember, addig is vannak céljai.
Pontszám: 8
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1131. hozzászólás - 2009.07.05. 10:29:05 (Válasz winnie #1130 hozzászólására.)
Megnyugtató érzés, hogy az első 50-60 karakternek vannak céljai. Tényleg. Most aztán megyek is és ennek örömére utalok 5200 FT-ot a Beholdernek, mert nekem minden pénzt megér, hogy lássam játszani azokat akik két-három héttel korábban kezdték el a végzeturat.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.80
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1132. hozzászólás - 2009.07.05. 10:33:37
Winnie ezek szerint, szerinted a KH tökéletesen jó így ahogy van?
Pontszám: 5
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1133. hozzászólás - 2009.07.05. 10:40:41 (Válasz winnie #1130 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.05. 10:27:21
más kérdés, hogy a mostani KH kicsit erősebb lett, mint vártam, így remélem elhúzódnak a harcok, mert hozzájuk kéne erősödnöm, így sansztalan vagyok a top50-en kívülről.

de pár nap, jön 20-30-50 plusz tulajdonság és reszkethetnek. addig sem tuynul az ember, addig is vannak céljai.


Örülünk hogy neked csak ennyi kell, nekünk laza 300 TÓ-t kellene nyomni meg úgy 10 szintet lépni, hogy mi is kapjunk valami jót.
Pontszám: 5
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1134. hozzászólás - 2009.07.05. 10:43:58
Nekem az a bajon, hogy KH ugyanazoknak "kihívás", mint az elején. Én meg majd csak akkor üthetem őket, ha kihalnak előlem a játékosok?!
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1135. hozzászólás - 2009.07.05. 10:46:01 (Válasz Ricardo #1121 hozzászólására.)
Hidd el Ricardo, belőlük nem nyernél annyi LE-t mint az Azúr Légióból
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1136. hozzászólás - 2009.07.05. 10:46:22
winnie,
Veled nem vagyok hajlandó vitatkozni.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 3
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1137. hozzászólás - 2009.07.05. 10:49:46 (Válasz Ariel #1135 hozzászólására.)
Viszont nagyobb lenne a népszerűségem Nálatok, ha egy njk hordából verném ki kétnaponta a 30-40k LE-t, nem belőletek.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1138. hozzászólás - 2009.07.05. 13:04:22 (Válasz Butchman #1136 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.07.05. 10:46:22
winnie,
Veled nem vagyok hajlandó vitatkozni.


nem kell vitatkozni, nem is tudnál, hiszen megdönthetetlen érveket hoztam fel. csak az az egy kérésem lenne, hogy ne rabold mások idejét azzal, hogy ugyanazt leírod újra meg újra meg újra meg újra.

felfogtuk. rettenetesen rossz neked. esküszöm, még sajnállak is, viccen kívül. de amikor nyolcadjára leírod, hogy milyen rossz és (utánaszámoltam) hatodjára, hogy te most már törölsz ebből a sz*rból. (ez a negyedik téma, újítás, aminél befenyegetsz a törléssel. kettőben a pártodon voltam - ez az egyik leggázabb, amikor az ember hangoskodik és nem tesz semmit. amikor a csúcson vagy, mint te most, akkor legendaként távozhatsz. egyszer te is törölni fogsz. én is. de te most játszod el annak esélyét, hogy valaki is másképp emlékezzen rád, mint az a "játékos, aki folyton sírt"

megvolt, mindenki megértette, de ugyanazt leírni sokszor értelmetlen. a topik maradjon meg a KH elleni infókra (és nem a bömbire). lehetne nyitni ezzel párhuzamosan a "KH károsultjai" címmel egy topikot és oda én is be fogok írni sokszor, ha szívok.

hidd el, nagyon sokan szívnak, csak valaki, mint írtam, acélozódik, más pedig kisírja magát a fórumban, miközben azt hiszi, hogy csak neki rossz.

nem könnyű a játék, eddig is sokan dobták be a törölközőt.
Pontszám: 3.76
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1139. hozzászólás - 2009.07.05. 13:40:01
A fejlesztési tervben szerepel, hogy a KH 15% alatt nem fog LE-t szívni, vagy csak keveset. Jó lenne ezt már hétfőn megcsinálni, ne kelljen két hétig szívni miatta.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1140. hozzászólás - 2009.07.05. 13:53:44 (Válasz Ariel #1139 hozzászólására.)
Sok minden szerepel a fejlesztési tervben

Én azt bírom, amikor egy szám átírása hetekbe telik.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője