Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
581. hozzászólás - 2009.05.29. 17:08:16 (Válasz Mortimer #566 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.29. 14:10:21
Ennek oka nagyon egyszerű: habár harci erőnk meglenne a három nap alatti győzelemhez, de egyszerűen sokkal rosszabbul jövünk ki a dologból, mintha azonnal kapitulálunk.


meg tudnátok nyerni. ezt írod. végre kibillennél az unalmas napi rutinból (ugyebár panaszoltad), végre egy kihívással teli, közösségformáló háború (ilyet nem te írtál és csak pár embert érintene, de akkor is) és erre az az indok, hogy "rosszul jöttök ki belőle"?

félre ne érts, én is kapitulálnék (mert kispályás vagyok a KH-hoz képest, esélytelen), de ha TOP lennék és lenne esélyem győzni (s főleg, ha tudnám, hogy az én győzelmem kellhet a KH leveréséhez), akkor tuti belemennél az adokkapokba.

mondom, tökéletesen érthető a döntés, de hogy pont te írod, pont egy olyan, aki azért meglehetősen harcedzett, aki a kommentjei alapján fásult egy kicsit az utóbbi időkben - nos, ez meglep. hát nem épp a "most végre elkenjük a szájukat" mentalitás önti el ilyenkor az embert? ennyit számítana a szövi LE-veszteség?
Pontszám: 7.33
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
582. hozzászólás - 2009.05.29. 17:16:04 (Válasz winnie #581 hozzászólására.)
Asmo hosszú távon gondolkodik, nem a te elveid alapján: "köss bele minden(ki)be".
Holnap délig van időnk egymást győzködni szövin belül, addig csendben szurkolhatsz, hogy döntsünk másképp, ha ez nem tetszik.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 8.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
583. hozzászólás - 2009.05.29. 17:17:53
A kristályok csak egy háromnapos csoda, míg a szövetségi épületek maxolása hosszútávú, stratégiai projekt.

Nálunk nem lenne közösségformáló a háború, és mivel engem keményen ütöttek felülről eddig is, nekem van kihívás is bőven.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.05.29. 17:18:32-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.67
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
584. hozzászólás - 2009.05.29. 18:55:42 (Válasz Mortimer #566 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.29. 14:10:21


Ettől függetlenül a vége valahogy így fog kinézni (csak hogy csökkentsük a frusztrációnkat):
11:58 Sötét Ösvény 6-os szintű pusztító csapást mért a Kristály Szövetségre.
11:59 Sötét Ösvény kapitulált a Kristály szövetséggel szemben.
12:00 Minden tovább harcoló megkapta az újabb "napi adagot" (20-as PC).



Vigyázzatok, lehet olvasnak fórumot, és kitolásból nem délben citadelláznak, hanem mondjuk reggel 7-kor. (van hatos HCS-uk, bármi előfordulhat )

Vagy vasárnap a gyereknapra tekintettel nem pusztító csapást fognak mérni hanem boldogítót, és mindenki kútjába kerül 200K LE.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.75
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
585. hozzászólás - 2009.05.29. 19:36:58
Én nagyon remélem hogy kristály horda nem 3 napos csoda lesz. Végre izgalmas a játék. Igaz kb tudom csak kihozni egálra velük a dolgot, de szerintem ez nagyon remek fejlesztés a játékban. Remélem ha elvesztik a háborúkat akkor egy hét után visszatérnek. És ismét lehet mókázni.
Pontszám: 4.50
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
586. hozzászólás - 2009.05.29. 19:41:30 (Válasz Sun13 #585 hozzászólására.)
Remélem nem kell egy hetet várni rájuk.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
587. hozzászólás - 2009.05.29. 19:41:51 (Válasz Sun13 #585 hozzászólására.)
"Remélem ha elvesztik a háborúkat akkor egy hét után visszatérnek."

Én is. És azt is, hogy mindegyik 8 szinttel magasabb lesz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.80
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
588. hozzászólás - 2009.05.29. 19:48:54 (Válasz Mortimer #587 hozzászólására.)
Az eddigi mérlegem ellenük: 6 győzelem, 11 vereség.
Azt hittem a béke csarnokunk ad egy kis védelmet ellenük, mivel kapituláltunk. Hát nagy túrót! Úgy ütik át mint a halivúdi filmekben a furnérajtót. Gondolom hasonló kihívásként éli meg Sharpa is a dolgot. (A statja 60 győzelem, 2 vereség, gondolom, hogy épp döntetlenezett 15% alatt, mikor megtámadta egy kristályos arc)
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8.54
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
589. hozzászólás - 2009.05.29. 19:49:55
Ja igen, már megint sírok. Kár is írni, csak pontozzatok le.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.44
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
590. hozzászólás - 2009.05.29. 19:58:34
A másik "érdekes" dolog, hogy a portyaablakban nálam mindig 100%-on vannak a nagy kristályosok (62,61,60), csak nem azért mert a TOP teteje is az 57,58-asokat üti? Lazán ellennék én is ha 4-5 szinttel alacsonyabb kristályokat kéne ütnöm.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.64
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
591. hozzászólás - 2009.05.29. 20:16:06
Nálam minden kristályos 100%-on van most köztük 56-57-58 stb. Ütöm is őket, amikor van elég ÉPm.
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
592. hozzászólás - 2009.05.29. 20:30:59
Háborúban állunk a kristályokkal ezért mindig 100%-on vagyunk egymásnak.
Ti, nem Destiny?
A hozzászólást bonca módosította 2009.05.29. 20:31:49-kor
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
593. hozzászólás - 2009.05.29. 20:34:20
Semmi gond nem lenne a kristályhordával, ha nem ütnének 15% alatt is. Ennek mi értelme volt a fejlesztők részéről, hogy soha senki ne legyen biztonságban, és nehezebb legyen legyőzni őket? Mi is a lényeg, hogy sikerélményt adjunk valakinek vagy szopassuk?
Elhiszem én, hogy van akinek ez így az igazi kihívás, de sokan vannak akiknek szopás.

Erről mindig az egyszeri kalandmester jut az eszembe M.A.G.U.S. világán:

JK: hülye vagy ez csak egy óriáspók, hogy lehet 42 ÉP-je
KM: Úgy, hogy az én kreatúrám.

Szóval a lényeg hogyan állunk a játékosokhoz: mint szórakozni vágyó emberek, vagy, mint ellenség?
Bocs mindenkitől, aki nem érti a példát
Dorn
Pontszám: 9
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
594. hozzászólás - 2009.05.29. 20:35:11 (Válasz bonca #592 hozzászólására.)
(Én este 7-ig kivülről néztem a helyzetet, és csak megerősíteni tudom. Csak a legnagyobbak voltak 100-osak + Azeroth. Őt valahogy senki nem kedveli :> )
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
595. hozzászólás - 2009.05.29. 20:36:38 (Válasz bonca #592 hozzászólására.)
Jó, kicsit rosszul fogalmaztam meg, az ablakban nekem is mindenki 100%, úgy értettem, hogy az alacsonyabb szintűekre a nap nagy részében nem tudok támadni, mert azt az üzenetet kapom, hogy 0 LE-t rabolnék tőlük... a nagyok meg folyton az ablakban lubickolnak.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
596. hozzászólás - 2009.05.29. 20:51:14 (Válasz pityu #595 hozzászólására.)

Oké.

Nem tudom. Én 58-60-ig ütöm őket általában.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
597. hozzászólás - 2009.05.29. 21:45:47 (Válasz Hagya #593 hozzászólására.)
Idézet: Hagya - 2009.05.29. 20:34:20
Semmi gond nem lenne a kristályhordával, ha nem ütnének 15% alatt is. Ennek mi értelme volt a fejlesztők részéről, hogy soha senki ne legyen biztonságban, és nehezebb legyen legyőzni őket? Mi is a lényeg, hogy sikerélményt adjunk valakinek vagy szopassuk?
Az volt az értelme, hogy mindenki állandóan sírt, hogy nincs kit ütni, mert mindenki 15% alatt van. Most ha alatta van, bármikor jöhet a kristályos, és lerabolja. Szóval választhat:
1.: 15% alatt van, és egy kristályos biztosan megveri
2.: Felmegy 15% fölé, akkor más veri meg.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 5.25
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
598. hozzászólás - 2009.05.29. 21:59:30
Szerintem ezért nagyon igaz az, hogy a Kristályok közt legyen mindenkori TOP 1 karakter + 5 szint, minimum.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7.13
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
599. hozzászólás - 2009.05.29. 22:14:20
Valakinek van kedve kreatívos oda-vissza LE gyűjtögetéshez? Esetleg feltoljam a kivégzésem 150-re, hogy Miklós reagáljon valamit az ebben a topicban elhangzottakra?

No nem baj, tízen jól szórakoznak, és végül is a Mikulás is azt hoz ajándékba, amit akar
Ehh...

Mortimer, teljesen igazad van, ezt a TGY-ben pontosan ugyanígy átbeszéltük anno a háborúkkal kapcsolatban. Kár, hogy ugyanaz lesz a sorsa a bejegyzésednek, mint annak, amit Jerikó írt le márciusban a Hatalom Tornyáról.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 8.60
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
600. hozzászólás - 2009.05.29. 22:26:33 (Válasz chehs #599 hozzászólására.)
Itt volt, pontosan látta mi zajlik, V4-hez hozzá is szólt, ettől direkt távol tartotta magát. Mostanában ez a politikája. És most mivel három napos ünnep jön, keddig garantáltan nem fog történni semmi.

Nagyon zavaró, hogy soha nem történik "hatásvizsgálat" új dolgok bevezetésénél, csak úgy bekerülnek, általában nagyon gyorsan beirjuk hogy mi miért nem jó, hol billenti el a játékegyensúlyt, aztán van a néma hallgatás, lapulás a fűben. Pedig nagyon sok függ ettől: ha a következő kristálycsapat ugyanilyen lesz, nekem sem lesz értelme játszanom, ugyanúgy, mint a KV tetejének.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.57
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője