Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
861. hozzászólás - 2009.06.05. 12:06:00 (Válasz Sun13 #860 hozzászólására.)
"Szerintem a játék ad olyan lehetőségeket ami azt eredményezi hogy lemaradj szándékosan"

Csúsztatsz. Visszafogott fejlődés még a bokorban sem volt, amikor már elhúztatok. Erre építettétek az egész szövetségetek taktikáját, arányosan nézve rengeteg építéssel párosítva. A kiugrás sikerült is, aminek előnyeit hónapokon át élveztetétek. Tiétek volt a legerősebb szövetség, a toplista első oldalán szinte csak Elites neve volt. Ezután az alattatok lévők egy idő után megunták, hogy a szintelőnyötökből fakadóan folyamatosan elveritek őket, ezért ők inkább ütési távolságon kivül maradnak, életpont % alatt bújkálnak.

Most nektek kellene változtatnotok, a labda nálatok van. Ha erre nem vagy hajlandó, hajrá, törölj.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.63
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
862. hozzászólás - 2009.06.05. 13:16:14 (Válasz Sun13 #860 hozzászólására.)
Idézet: Sun13 - 2009.06.05. 11:44:22
Teljesen normálisan csináltam mindent, elvadásztam a csp-ket, megtettem mindent hogy nyerjem a portyákat és a térkaukat. Azt hittem hogy ez a játék lényege.


Én ebben érzek némi sarkítást.

Ugye még amikor a Légió és a Horda tagjai még olyan 20-30-as szint körül voltak, számos Légiós és Hordás játékos karakterlapján láttam ilyen "nagyon szívesen segítek bármiben, ha cserébe teletömsz TP-vel" jellegű kiírásokat, aminek a segítségével tulajdonképp elhúztatok szintben.
Az hogy csak e két szövetség tagjai voltak akik ilyen kunyerálással jutottak előre, a többi játékos pedig haladt a normális úton és ezért húztatok el szintben ezek tények, ugye tovább rontja a helyzeteteket, hogy még szövetségesek is vagytok és nem nagyon ütitek egymást egy-két speciális dologtól eltekintve, úgyhogy magatoknak tettétek tamagocsivá a játékot.

Az hogy ennek tetejébe még az alattatok levő játékosok megpróbálnak játszani és elérni azt, hogy ne verjétek szét őket 2 óránként 5-ször azt meg ne fogjátok már fel "pofátlanságnak" részükről, gondolom ha ti lennétek ilyen helyzetbe akkor ti is ezt tennétek




Pontszám: 8.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
863. hozzászólás - 2009.06.05. 15:22:24 (Válasz Jeriko #833 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.06.04. 21:09:56
Ezért kell olyan megoldást találni, ahol a kristályhorda tagjainak erőssége ahhoz igazodik, aki épp támadja őket - ezért merült fel bennem anno, hogy a támadó "klónjaként" lépjenek fel.


Az ilyen klonos megoldasoknak van egy hibaja. Hiaba fejlodsz, hiaba vagy ugyes, a klonod is fejlodik, o is pont ugyanolyan ugyes. Magyarul a klonnal vivott csta mindig egy penzfeldobas. Nulla strategia, nulla taktika.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
864. hozzászólás - 2009.06.05. 15:28:39 (Válasz Mortimer #849 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.05. 10:09:47
PvP játék hiányáért reklamálsz akkor, amikor mindent megteszel azért, hogy minél jobban elhúzzál a többiektől. Te magad teszed tönkre a saját játékod.


Magyarul a PvP jatekban szted helytelen strategia, ha minel erosebb szeretnel lenni? Es ez igy jo is?
Pontszám: 5.33
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
865. hozzászólás - 2009.06.05. 15:32:09
Hmmm bocs srácok, ki beszél arról hogy titeket akarlak szétverni???
Amúgy én nem véletlenül vagyok csak 59. szintű, míg mások meg jóval többek, rólam ne beszéljetek azért mert mások így úgy csinálták. Én nem csináltam semmi extrát, elhiszitek vagy sem, annyira nem izgat. Lehet hogy én is segítettem embereknek egy-két küldetésben, de általában ingyen, főleg a barátaimnak, ha vissza is támadtak akkor sem jelenthet ez 5-10 szintkülönbséget. Azt nem tagadom hogy elsők közt volt maxos spekrtálisom, elementálisom, a szövetségen belül biztosan, mivel én végig a vadászós stratégiát játszottam, látszik is hogy 20k az LE difem és 40K nál nem is volt több sosem. Biztos vagyok benne hogy mindőtöknek sokkal sokkal több mint nekem, így talán a jaj jaj szétversz, kirabolsz és nem tudunk játszani siránkozást talán abba lehetne hagyni, hogy kunyeráltam volna... kicsit sértőnek érzem.

Amúgy meg miről beszélünk??? A KRISTÁLY HORDÁT AKAROM VISSZA!!!
Nem izgat ti mekkora visszafogott fejlődéssel kaszáljátok a népet, hány embert végeztek ki kedvetekre, én erről nem írtam semmit. Itt nem pofáztam hogy ne legyen kivégzés, ne raboljatok ki 5 szintről alacsonyabbról, én is szeretnék játszani és nem csak kwízt nyomni. Azt szeretném viszont hogy ha az én meg néhány 50-60 játékostársam szórakoztatására betesznek valamit a fejlesztők nagynehezen, ami egyébként totáls szívás, mert kevesebb LE a jutalom mint amennyit a kapunk a győzelemért, és a végén semmi külön jutalom nincs. Akkor abba ti miért szóltok bele ilyen agresszív zúgolódva? (Nem személyeskedek, de a 2 topicot és a szavazást végignézve ezt vettem ki. Különösen azok a hozzászólások tetszettek, hogy milyen szar, mert egyik barátom aki csak 3 naponta lép be nem is tudta mi ez. Mondjuk a "Miklós vagyok" gomb jelzi a színvonalát a dolognak.) Ne fogjátok már fel "pofátlanságnak" a részemről hogy nekem viszont ez nem tetszik. Nem mondtam hogy nem lehet még thargodan invázió, közös epikus meg ilyesmi, de attól még nem kell ezt elvenni tőlünk.
Pontszám: 5.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
866. hozzászólás - 2009.06.05. 15:33:17 (Válasz Kocos #864 hozzászólására.)
Már számtalanszor leírta rengeteg ember, hogy a szint ebben a játékban nem egyenlő az erősséggel. Nephila vagy Crimson is erős, nekik mégis van portyaellenfelük. Ez a szintben elhúzás elhúzás inkább egy védekező mechanizmus, hogy téged kevesen támadjanak.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
867. hozzászólás - 2009.06.05. 15:41:09
Védekező mechanizmus? Egy kicsit bővebben kifejtenéd? Érdekelne.
Pontszám: 2.33
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
868. hozzászólás - 2009.06.05. 17:18:27 (Válasz Ricardo #866 hozzászólására.)
A vedekezo jatek az, amit a hiena karik jatszanak, kikerulik a nyilt harcot, a sotetbol tamadnak biztosra menve.. Raadasul Miklos hibainak koszonhetoen abszolut taktikai, es strategiai folenyben vannak ezzel.. Ja Duch, ha mar itt vagy, a fentiek miatt mas lehetosegem nincs, a szovi tarsaidon verem el a port a tamadasaidert...
A hozzászólást Solina módosította 2009.06.05. 17:20:47-kor
Pontszám: 2.30
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
869. hozzászólás - 2009.06.05. 17:21:50 (Válasz Solina #868 hozzászólására.)
Jelenleg ez az egyetlen lé szerzési metódus magas szinten. Nem bonyolult ellene védekezni. Egyébként a szövetségi társaim már megszokták a tőletek jövő támadásokat, most sem lett több, csak most rám vagy korábban Lan-ra lehetett fogni.

Védekező mechanizmus: ebben a játékban a legtöbben csak lefelé támadnak bele sem gondolva abba, hogy egy magasabb szintű karit is el lehet kapni. (Persze a több lé miatt nehéz is elkapni, ezért jó annak védelmi szempontból, aki magasabb szinten van.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
870. hozzászólás - 2009.06.05. 17:23:11 (Válasz Ricardo #866 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.06.05. 15:33:17
Már számtalanszor leírta rengeteg ember, hogy a szint ebben a játékban nem egyenlő az erősséggel.


A szint nem egyenlo az erosseggel, de egy igen komoly segitseg hozza. Legutobb amikor neztem meg Sharpa volt a jatek legerosebb karaktere. Barmely karakterre igaz, hogy 5 szinttel magasabbkent erosebb lenne mostani onmaganal.

Idézet: Ricardo - 2009.06.05. 15:33:17
Ez a szintben elhúzás elhúzás inkább egy védekező mechanizmus, hogy téged kevesen támadjanak.


Ugy erted, hogy csak arra jo, hogy aki lentrol mar nem er el, az nem tamad?
A hozzászólást Kocos módosította 2009.06.05. 17:24:33-kor
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
871. hozzászólás - 2009.06.05. 17:27:35 (Válasz Kocos #870 hozzászólására.)
Úgy értettem, hogy ebben a játékban rajtatok (top) kívül mindenki a saját szintjén szeretne erős lenni. Csak Ti akartok mindenkinél erősebbek lenni, és ehhez a szintben elhúzást választottátok. Kiderült, hogy ez nem feltétlenül jó taktika mégsem vagytok hajlandóak változtatni.

Aki 6 szinttel alattad van az nem fog téged támadni (csak kirívó esetekben), még Te azonnal leütöd ha meglátod a portyalistában.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.20
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
872. hozzászólás - 2009.06.05. 17:46:56 (Válasz Ricardo #871 hozzászólására.)
Ők is saját szintjükön akarnak erősek lenni, csak az éppenséggel a legmagasabb szint:D
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
873. hozzászólás - 2009.06.05. 20:52:31
Most magam ellen beszélek, de azt nem lehetne megcsinálni, hogy aki 30PPn van, annál csökkenjen a szintenkénti 5% mondjuk 2%-ra? Sokkal magasabbról így sem lehetne azonnal kicsinálni, de ha már elég erősnek érzi magát a felnőttebbekhez, akkor Ők is kapjanak esélyt, hogy felpofozzák. :idea:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
874. hozzászólás - 2009.06.06. 14:44:50 (Válasz Crimson #872 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.06.05. 17:46:56
Ők is saját szintjükön akarnak erősek lenni, csak az éppenséggel a legmagasabb szint:D


Igaza van, en tenyleg szeretnek mindenkinel erosebb lenni. A taktikam meg nyilvan nem jo, hiszen nem vagyok erosebb mindenkinel.
De annal akik a visszafogott fejlodest valasztottak (nem feltetlenul a szakit magat), azoknal azert erosebb vagyok, tehat az biztos nem jobb taktika ennel.
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
875. hozzászólás - 2009.06.06. 17:23:03
Én csak jól szeretnék szórakozni, ahhoz meg biztos nem jó taktika amit csinálok. Nagyon kiváncsi leszek hétfőn jönnek-e a kristály srácok! Csalódott leszek ha nem.
Pontszám: 2.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
876. hozzászólás - 2009.06.06. 17:34:41 (Válasz Sun13 #875 hozzászólására.)
Jajj, addig valaki jöjjön be elém a toplistán Utálom magamat
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
877. hozzászólás - 2009.06.06. 18:30:34
Most nezem, h a kristaly hordanak meg mindig minuszos a kutja, es mintha mar reg pozitivba kellene lennie.

Jol gondolom, h kapitulaltak az osszes szovivel akivel haboruban voltak es tulajdonkepp azok kaptak a legtobb jutalmat, akik lofaxt sem tettek az egesz erdekeben, csak utolso este hadat uzentek??? Meglehetosen iqtlan megoldasnak latszik ha igy van...
Pontszám: 5
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
878. hozzászólás - 2009.06.06. 18:43:32 (Válasz Endyr #877 hozzászólására.)
Csak a sötét ösvény nyert a többi "döntetlennel" zárult.
A hozzászólást Zolika761 módosította 2009.06.06. 18:43:51-kor
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
879. hozzászólás - 2009.06.07. 19:19:02
!!!Breaking news!!!

A Kristály Horda visszatért, és máris egy szörnyű csapást mért a teljes galetki társadalomra! Gigantikus méretű földrengést idézett elő, sötét rég elfelejtett varázstekercsek segítségével. Szövetségi épületeitek romokban hevernek, csak a lélekkutakat sikerült megmenteni, és némi lélekenergiát felfogni a hirtelen keletkezett kitörésből ( a teljes építési költség - hatalom torony nélkül - 20%-át). Halál a Kristály Szövetség minden tagjára! Ezzel kivívták a végzeturak haragját, a feldühödött szövetséget vérre szomjaznak...

Nem azért írtam, hogy lepontozzatok. Egy morbid megoldási lehetőség a kihívás megvalósítására és a szövetségi épületek kérdésére.
Pontszám: 5.25
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
880. hozzászólás - 2009.06.07. 19:56:33 (Válasz Ywgarrd #879 hozzászólására.)
Nem kicsit lenne igazságtalan hirtelen lenullázni a szövetségi épületeket. Akik sokat építetettek azok szívjanak, akik meg ezt az LE-t a karakterükre költötték azok meg járjanak jól. Hogyne...
Pontszám: 2.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!