Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
601. hozzászólás - 2009.05.29. 22:42:42 (Válasz Mortimer #600 hozzászólására.)
Értelme lenne, max kedved nem. Mindig számítunk rád (azt hiszem nem csak az Ösvény) amíg nem vagyunk teher számodra.
Az viszont "érdekes" hozzáállás, hogy nem szól semmit Miklós. Vajon, ha a Beho-talin amikor Ő kérdezné az ötleteink ahogy novemberben és a VU-társadalom némulna meg akkor mi lenne a reakció?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 8.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
602. hozzászólás - 2009.05.29. 22:50:00
Én már nem tartanám etikusnak a játék menetébe való beledumálásomat, de amit leírtatok nagyon igaz.

Valahogy én így képzelem a módosítások megszületését:
Miklós hazaérvén este elcsámcsog 2,5 adag csülökpörköltet némi kovászos uborkával. Lecsúszik mellé 2-3 sörike is, kell úsztatni a csülköt. Ezután leül karosszékébe, és megnézi a vérgőzös híradót. Mivel a sörike elfogyott a vacsoránál, ezért tévézés közben kénytelen már borocskát szopogatni. Amikor elfogy az üveg Kadarka, akkor cikk-cakk lépésekkel még beles a fridzsiderbe, ahol felfedezi a krémest! Nosza, ebből 4 darabnál már többet nem bír betolni ugyan, de így is elégedett mormogással és némi büfcsi kíséretében közelíti meg vízágyát. Mielőtt álomba ringatnák a hullámok, valami bevillan:
húha, ezek a Végzeturak megint unatkoznak és elégedetlenkednek! No nem baj, motyogja maga elé, hiszen eddig is szuperül megálmodtam a jövőt...
Pechünkre a nem éppen diétás menünek köszönhetően rémálmok gyötrik, és másnap fáj a buksi is. Mindenesetre a megálmodott fejlesztésnek mennie kell, hiszen AKARJÁK! Márpedig a fizető vendégnek mindig ki kell .... . ..... szolgálni az igényeit.
A rohanásban persze nincs idő sem elolvasni az ötleteket, sem tesztelni. Amikor pedig leesik a dolog, és persze Miklós a fáról - mivel a fűrészelés alatta sikerült -, akkor először megy a lapulás, hiszen az már bevált.
Amennyiben mégsem csitul a népharag, akkor pedig jön a gyors durrbele változtatás és foltozgatás, amivel még a sz@rból is sikerül sz@rabbat gyártani...

Nos, én 4 sör után valahogy így látom a dolgokat.
Bocs, ha meredekre sikerült, de azt hiszem nem az én fantáziám jelenti már itt a csúcsot.
Szóval? V4? Reménykedhetünk együtt?
Pontszám: 7.21
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
603. hozzászólás - 2009.05.29. 22:57:31 (Válasz Zaccmester #602 hozzászólására.)
Nos, pont annyi jogalappal dumálok bele mint te Zacc, mert 45-ön még engem nem érintenek, de:
Én meg úgy gondolom, hogy Miklósnak foglalkozni kell a TF, az ŐV, a HKK, a VÚ fejlesztésével és a könyvkiadással is természetesen. Ez pedig rothadt nagy meló. És persze mehetne gyorsabban is, ha anno nem éltek volna vissza a fejlesztési ötletek adásával sokan TF-en és ŐV-n is, és nem veszett volna el nagyrészt Miklós bizalma a játékosokban. Sajnos.
Én készséggel elismerem, hogy nem a legjobbak a fejlesztések. Csak remélhetem, hogy ez a Kritályszív marhaság sosem kerül játékba... Legalábbis játékosoknak.
De tény ami tény, neki is nehéz, na. Kicsit próbáljátok a helyébe képzelni magatokat és ne gúnnyal...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.93
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
604. hozzászólás - 2009.05.29. 23:15:00 (Válasz Byzon #603 hozzászólására.)
Kiegészítés: késő este hulla fáradtan, amikor hazaér....

Persze, hogy sokat dolgozik, ezt nem vontam (asszem) kétségbe. Viszont ez nem indoka a az eddig történteknek!
Jól mondod, már sokan súghattak rossz tippeket. Pontosan ezért lenne jó, ha minél több hsz-t alaposan átolvasna, megbeszélnék a TÖBBSÉGI javaslatokat a kollégáival, a kiötlött dolgot feltennék nyilvános felhasználói véleményeztetésre (felejtse már el a titkolózást inkább, mint ilyen fejlesztések kerüljenek be), majd pedig vegyék is az ott elhangzottakat figyelembe! Nagyjából ezt tartanám normális fejlesztői hozzáállásnak, feltéve persze, hogy a JV van a játékosokért, és nem fordítva.
Pontszám: 6.25
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
605. hozzászólás - 2009.05.30. 00:06:42
59. szintű Legendából:

Az egyik domb mögül, egészen váratlanul egy csoport végzetúr toppan elétek. A kristály horda jelét viselik.

- Üdv az Úrnőtöknek! - köszöntöd őket. - Sürgős ügyben járunk, most nem kívánunk párbajozni!

- De mi igen! - lép elő a vezetőjük, egy kalapos, hosszú szakállú férfi vigyorogva. Mormolni kezd, te is ezt teszed. Hirtelen elillan belőled az erő, lábaid megroggyannak. Mintha valaki elszívta volna az összes manádat! Látod, hogy társaddal ugyanez történik. A következő pillanatban a varázslatok förgeteggént sújtanak le rátok. Egy az egy elleni harcban talán még így is helyt tudnátok állni, de ők túlerőben vannak. A vezető odalép társadhoz, és kezét a homlokához érinti. A kimerült és sebesült vágzetúr felülvölt, ahogy elszívják lélekenergiáját. Aztán csak üvölt, üvölt...

- Hagyd abba! - ugrasz oda, de egy ütés a földre taszít. Társad a földön hever, nem tudod, halott-e, vagy csak eszméletlen.

- Mit műveltek? Voltam az úrnőtöknél, és támogatásáról biztosított! Ráadásul, néhány nappal ezelőtt...

- Tudjuk, mi történt néhány nappal ezelőtt. - vág közbe a kristály harcos. - Egy újabb borzalmat sikerült rászabadítanotok a világra. Most pedig tűnj innét, húzd meg magad a vackodban, különben ugyanúgy jársz, mint ez itt!

- Ezt nem viszitek el szárazon - sziszeged a fogaid közt, de tudod, hogy ha bosszút akarsz állni, akkor most nem harcolhatsz. Hátat fordítasz, és elfutsz arra, amerről jöttél.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
606. hozzászólás - 2009.05.30. 00:10:47 (Válasz Jeriko #605 hozzászólására.)
naja, csak én még több szintre vagyok attól, miért érint ez engem?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
607. hozzászólás - 2009.05.30. 00:14:45 (Válasz Mortimer #606 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.05.30. 00:06:42
ha bosszút akarsz állni, akkor most nem harcolhatsz. Hátat fordítasz, és elfutsz arra, amerről jöttél.


vagyis passzolhatjuk tovább a háborút lelkiismeret furdalás nélkül
Pontszám: 5
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
608. hozzászólás - 2009.05.30. 02:08:02 (Válasz Byzon #603 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.05.29. 22:57:31
Nos, pont annyi jogalappal dumálok bele mint te Zacc, mert 45-ön még engem nem érintenek, de:
Én meg úgy gondolom, hogy Miklósnak foglalkozni kell a TF, az ŐV, a HKK, a VÚ fejlesztésével és a könyvkiadással is természetesen. Ez pedig rothadt nagy meló. És persze mehetne gyorsabban is, ha anno nem éltek volna vissza a fejlesztési ötletek adásával sokan TF-en és ŐV-n is, és nem veszett volna el nagyrészt Miklós bizalma a játékosokban. Sajnos.
Én készséggel elismerem, hogy nem a legjobbak a fejlesztések. Csak remélhetem, hogy ez a Kritályszív marhaság sosem kerül játékba... Legalábbis játékosoknak.
De tény ami tény, neki is nehéz, na. Kicsit próbáljátok a helyébe képzelni magatokat és ne gúnnyal...


Erre annyit mondanék hogy ha nem tudja ezeket a dolgokat összeegyeztetni és mindenhol csak összecsapott munkát végezz akkor annak semmi értelme. Vegyen fel engem a bevétel negyedéért és akkor már nem is kell foglalkoznia a végzetúrral. Ezek nem olyan dolgok amit 1 ember csinálhat. Ajánlom utána olvasni a szolgáltatások minősége részt, a mostani állapotot megérteném ha teljesen igyenes lenne és csak mások szórakoztatására lenne. Ez az én véleményem.
Pontszám: 5.71
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
609. hozzászólás - 2009.05.30. 07:14:21
A Lélekőrők fellélegezhetnek: ugyan matematikailag nem éri meg, és én a citadellák miatt győzelem esetén is előforduló többszázezres mínusz miatt elleneztem, de SÖ-nél szövetségi szinten az a döntés született, hogy bevállaljuk a kristályszövetség elverését.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.44
kedvencMeridiathNő
Végzetúr tehetség
247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
610. hozzászólás - 2009.05.30. 08:32:54 (Válasz Mortimer #609 hozzászólására.)
Nemes döntés született, a józan ész dacára. A nem érintett nézők maximális respectje is a Tiétek.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
611. hozzászólás - 2009.05.30. 09:12:48 (Válasz Mortimer #609 hozzászólására.)
Minden tiszteletem a tiétek! Szerencsére a Ronin tagjai nem verték a csanalat az én izémmel, és nem akartak beküldeni a kristályosok közé egyedül. Mert itt csak engem érintett volna. Egyébként 8:16-ra vezetnek ellenem a kristályok a magánháborúnkban.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
612. hozzászólás - 2009.05.30. 09:15:41 (Válasz Butchman #611 hozzászólására.)
Kristály Szövetség 33 / 11

Szóval nemsokára megvan a dupla, utána meg már csak malmozás. Nem szabad tovább halogatni a háborús szisztéma átdolgozását, a mostani állapot szerintem már tarthatatlan.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
613. hozzászólás - 2009.05.30. 09:17:06 (Válasz Butchman #611 hozzászólására.)
Idézet: Butchman - 2009.05.30. 09:12:48
Szerencsére a Ronin tagjai nem verték a csanalat az én izémmel, és nem akartak beküldeni a kristályosok közé egyedül.

Asmo nincs egyedül és akarata ellenére nem "kényszerítettük" volna semmire. Ő csak a LE veszteség ellen kampányolt, a háború igenis tetszik neki és nekünk csendes nézőknek is.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
614. hozzászólás - 2009.05.30. 09:19:23 (Válasz Morroch #613 hozzászólására.)
Akkor elnézést kérek, úgy tűnik félreértelmeztem amit írt.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 3
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
615. hozzászólás - 2009.05.30. 09:35:17 (Válasz Butchman #614 hozzászólására.)
Szerintem nincs miért elnézést kérned, nem sértésnek vettem/vettük csak pontosítottam a helyzeten.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 3
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
616. hozzászólás - 2009.05.30. 10:02:05 (Válasz Morroch #615 hozzászólására.)
Egyébként nem is volt az.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 3
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
617. hozzászólás - 2009.05.30. 10:07:29
Mi kell ahhoz, hogy jól induljon a napom? Béke csarnok, védelem ital, 3 állat, 800 ÉP vadászat közben, 1 kristály támadás, és -2000 LE. KIVAN A T.KÖM MOST MÁR! Miért kell ez? Miért nem szabad nekem vadásznom addig amíg a ... kristály hordával ki nem szórakozta magát a top?
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 4.50
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
618. hozzászólás - 2009.05.30. 10:07:57 (Válasz Zaccmester #602 hozzászólására.)

Szerintem Zaccmester a 4 sör mellé volt egy kis gyorsító is..
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
619. hozzászólás - 2009.05.30. 11:14:17 (Válasz pityu #590 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.05.29. 19:58:34
A másik "érdekes" dolog, hogy a portyaablakban nálam mindig 100%-on vannak a nagy kristályosok (62,61,60), csak nem azért mert a TOP teteje is az 57,58-asokat üti? Lazán ellennék én is ha 4-5 szinttel alacsonyabb kristályokat kéne ütnöm.


Nem vagytok haboruban veletlenul veluk? :o
En 60-61-et utok szinte kizarolag. Amikor nincs koztuk celpont es mindenkepp akarok portyazni akkor megyek lejjebb.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
620. hozzászólás - 2009.05.30. 11:16:54 (Válasz Pietrus #597 hozzászólására.)
Idézet: Pietrus - 2009.05.29. 21:45:47
1.: 15% alatt van, és egy kristályos biztosan megveri
2.: Felmegy 15% fölé, akkor más veri meg.


Felmegy 15% fole es mas IS megveri. Komoly dilemma.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!