Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1401. hozzászólás - 2009.10.20. 20:03:20
Hát, megpróbáltam megtámadni azt a 10-12 kristályt, akit még talán meg tudok verni, és egytől-egyig az összesnél ebbe futottam bele: Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle.
Jó buli ez... Pontot jó lenne hozni a háborúhoz ugye, no sebaj, végülis ők megoldják a háborúzást, mert 15% alatt simán ledarálnak óránként vadászat közben.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.83
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1402. hozzászólás - 2009.10.22. 10:39:04
Ma eddig 4 KHs vegeztem ki, tobbsegenel 300 alatti LE volt. Regebben eselytelenek voltunk akar fel EP ala vinni oket, es rendszeresen 1000 felett lehetett hozni toluk

Nagyon ugy nez ki, h boxzsakkokka alakultak es tulajdonkepp ertelmet veszitette amiert behoztak oket.

En megszavaznek nekik egy komolyabb erositest (meg jo nagy LEszivas vedelmet vagy gyorsabb LE regent).
Pontszám: 4.64
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1403. hozzászólás - 2009.10.22. 10:54:16 (Válasz Endyr #1402 hozzászólására.)
Igen, a mostani menetben én is rendszeresen kivégzem őket, pedig régen ez elképzelhetetlen volt. De nem mi vagyunk ennek az okozói, hanem a harcrendszer változása: a fegyverek sebzése nőtt meg brutális mértékben.

Az erősségük pont olyan, mint a top 35 karakter, illetve a tulajdonságok mindegyikében azoknál pár ponttal erősebbek most is. Ráadásul erre jönnek rá a brutális tárgyaik, a +25 IQ-t adó nyaklánc. Ha erősíted őket annyit érsz el, hogy míg most vizszíntben is tudom őket ütni, ezután csak 2-3-mal lefelé fogom ezt tenni. Aki pedig nem teheti ezt meg, az még jobban szív, mint most. Ha pedig jóval erősebbek, akkor nem lehet rajtuk elhasználni a PP-t, mert hülye lesz őket bárki is támadni
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.56
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1404. hozzászólás - 2009.10.22. 11:03:42 (Válasz Mortimer #1403 hozzászólására.)
azert messze nem mondanam oket most erosnek

minden adagban van 1-2, akit magia/egeszseg cuccban klonoznak, az ugy vicc. sztem a turbo nem valamelyik kritikuson van, hanem ahol a klonozott eppen hagyta amikor klonoztak (plul spektralis). azonkivul nincsenek fokuszkristalyaik.

szvsz lehetne meg oket boven erositeni ugy, h leverhetok maradjanak (de ne farmok)
Pontszám: 6.55
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1405. hozzászólás - 2009.10.22. 11:04:34 (Válasz Endyr #1402 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.10.22. 10:39:04
Nagyon ugy nez ki, h boxzsakkokka alakultak es tulajdonkepp ertelmet veszitette amiert behoztak oket.


héhéhé. miért is jött a KH? a kh portyalehetőség, nem unlimited LE-bánya. lehet rajtuk küldetéseket csinálni, miegymás. (mondom ezt 0 PP-vel...)

a boxzsákozás meg..., nézőpont és fejcsőbedugás kérdése. tudom, hogy egyéni szoc. problem, de vedd figyelembe, hogy endyren kívül is vannak életjelek a játékban. de inkább azt mondanám, hogy végre én is el tudok kapni párat a toplista 40. helyéről (az bruttó 70-et jelent mondjuk). kábé. ha erősítenék őket (így is még erősek), akkor tényleg csak 20-30-40 ember játékszerei lennének.

szóval, egyrészről erősítést nem javaslok, másrészt, felőlem adhatnak több LE-t, az nem zavar, hogy a top megszedi magát, de nem hiszem, hogy érdemes lenne. mert mondom, a KH célja nem az volt, hogy +1M LE-diff-et hozzanak a legnagyobb darálóknak.
A hozzászólást winnie módosította 2009.10.22. 11:05:44-kor
Pontszám: 5.62
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1406. hozzászólás - 2009.10.22. 11:07:43 (Válasz Mortimer #1403 hozzászólására.)
Közel sem olyan erősek, mint a top 35 karakter. Sokszor idióta tárgyakat hordanak, gyenge az épületbónuszuk, sokszor nem ott van a tudatturbó, ahol harcban lennie kéne. De még csak közelében sincs az erősségük a játékos karakterekéhez. Nem szimulálnék 16:4-et a saját klónom ellen 1 állattal, ha egy súlycsoport lennénk.
Gatyába kellene rázni az épületbónuszukat, és értelmes tárgyakat kell adni nekik. A +25 IQ-t adó tárgy sem segít rajtuk semmit, most hogy a közelharc erősítve lett, és a varázslatok sebzését csökkenteni lehet. Ráadásul fókuszkristályaik sincsenek ami újabb -20-30 tulajdonságpontot jelent náluk.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.09
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1407. hozzászólás - 2009.10.22. 11:10:33 (Válasz winnie #1405 hozzászólására.)
mar reg nem adnak annyit, amibol nagyon meg lehetne szedni magunkat (1-2 honapja ugy volt, most mar nem). en nem is az unlimited LE-banyat akarom visszahozni, hanem ha 300 LEt kapok beloluk ES nem vihetem oket kamrazni, akkor sok ertelme nincs annak, hogy itt vannak. (ha jatekost 0 LEvel viszek el, a kamrabol tobbet hoz, mint 300)
Pontszám: 5.40
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1408. hozzászólás - 2009.10.22. 12:46:13 (Válasz Ariel #1406 hozzászólására.)
Ariel,
Azért a klónod napi 7-8 alkalommal ver szarrá, és szív el csak lélekszívással többezret. Attól, hogy a légiósok ultra epik cuccokkal rohangálnak, attól még itt vagyunk mi is, a "legalja". Bár egyre kevesebben, mert a top "kikékült", de gondolj ránk is. Számomra igenis kemény, hogy alig van olyan óra, amikor a 4 előttem lévő klónja ne szivatna szét. Ráadásul nekem még a pihenés mellőzése sem jelent mentséget (mint a "normál" játékosoknak), mert ezek a dögök jönnek akármikor. Félreértés ne essék: jó hogy vannak, de ne akarjatok már erősíteni rajtuk, mert az igazán ügyeseken, erőseken, hatalmasokon kívül is akar még játszani valaki, akinek csak ők a játszópajtásai.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.73
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1409. hozzászólás - 2009.10.22. 13:23:24 (Válasz Butchman #1408 hozzászólására.)
TLO,
ha nem én támadom őket, engem is ugyan úgy szarrá vernek ahogy téged. Egyszerűen azért, mert manakonstruálok / vadászok / kevés az ép-m / nincs állatom / idomítok / stb. Elég rövid az az idő a nap folyamán amikor portyaképes vagyok. Galmuszk klónjának pedig minden formában őrültség nekimenni, mert darabokra szed.

De ezzel együtt is az a váleményem, hogy év végére a KH totális farm szövetséggé fog válni ha így haladunk.
Ahogy a Zarknodos jutalmat is a KH megjelenése után vette fel jópár karakter, úgy a klónozás többi gyengéje is ki lesz játszva hamarosan. A KH megjelenése már elég nagy pontossággal kiszámolható. Nem lepődnék meg, ha következő alkalommal már tömegesen gyengébb felszerelésben várnák a karakterek a klónozást, hogy aztán még könnyebb dolguk legyen. Ha kézbe veszek egy béna fegyvert, aminek a szintje nem kisebb mint a karakter szintje, akkor már nem cserélődik le klónozásnál. Ugyan ez igaz a többi felszerelésre is. A tudatturbót is szépen átpakolják majd a karakterek vmi haszontalan szakira a kritikus ütés/varázslat helyett, így máris 40-60%-ot dobnak a kritikus találataik esélyén. A KH épületbónuszai semmit sem változtak 5 hónap alatt, miközben a játékosok szövetségei sokat erősödtek. Megjelent az alvilági verem, amivel 20%-al csökkenthető a varázslatok sebzése, de a KH-nak ilyenje sincs. A fókuszkristályok hiánya is egyre komolyabb hátrány, és újabb lökést fog adni, hogy a csizmákba sem kapnak kristályt.

Kérdés, hogy érdemes-e a mostani KH-t toldozni-foldozni, vagy inkább egy olyan rendszerre lecserélni, ami mindenki számára elérhető és nem csak 35-40 karakter játszótere.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.30
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1410. hozzászólás - 2009.10.22. 13:46:30
Nekem egy kicsit más a tapasztalatom. Az előző megjelenésük óta erősödtek, mondjuk kb 28/35-ről 17/35-re. Ennyivel csökkent az általam nagyobb eséllyel legyőzhetőnek tartott KHs. A klónok nem ugyanazok minden esetben pl. nekem már volt Dracolus is, most Grogron az (ha jól néztem). A tőlük szerezhető LE-ről pedig már írtam....(több esetben nulla). Szerintem egész jól vannak belőve (átlagosan), így van akinek nagyon könnyű, van akinek még mindig nehéz és vannak akiknek 50-50%. Minden karihoz nem lehet igazítani ennél jobban.
Pontszám: 5.52
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1411. hozzászólás - 2009.10.22. 13:51:43 (Válasz Dragon HUNter #1410 hozzászólására.)
en nem tartom magam egy hejjdebrutal uber karakternek, de par honapja sokkal rosszabb volt az aranyom a KH ellen, mint mostanaban. es ez elmondhato a szovetsegem tobbi tagjarol is. plul itt van most a haborunk. 30 oraja kezdodott, 180-40re vezetunk. ez azert regen _nagyon_ nem igy volt (legalabbis nalunk).

Ariel teljesen jol leirta az okokat.
Pontszám: 5.39
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1412. hozzászólás - 2009.10.22. 13:56:01 (Válasz Endyr #1411 hozzászólására.)
Azért azt is figyelembe kéne venni, hogy mivel a tulajdonságok fejlesztésének költsége exponenciálisan nő, ezért egyre szűkűlni fog a karakterek közötti különbség, ami a másolatokra is ki fog hatni. Most még lehet vagizni egyes esetekben 50-es fölénnyel, de ez nagyon gyorsan csökkenni fog.

Azt pedig, hogy milyen tárgyaik vannak Baraty pár perc alatt ki tudná szűrni, egyeseket letiltva. De ilyen erővel akkor már a játékból is kivehetné azokat, mivel ezzel elismerné, hogy azok bénák. És semmiképp ne feltételezzük már, hogy minden karakter minden cuccába fókuszkristályt vesz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.06
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1413. hozzászólás - 2009.10.22. 14:00:04 (Válasz Ariel #1409 hozzászólására.)
" A KH megjelenése már elég nagy pontossággal kiszámolható. Nem lepődnék meg, ha következő alkalommal már tömegesen gyengébb felszerelésben várnák a karakterek a klónozást, hogy aztán még könnyebb dolguk legyen. Ha kézbe veszek egy béna fegyvert, aminek a szintje nem kisebb mint a karakter szintje, akkor már nem cserélődik le klónozásnál. Ugyan ez igaz a többi felszerelésre is. A tudatturbót is szépen átpakolják majd a karakterek vmi haszontalan szakira a kritikus ütés/varázslat helyett, így máris 40-60%-ot dobnak a kritikus találataik esélyén."

Nemtom te hogy vagy vele, de én pont ellenkezőleg látom. Eszembe nem jut direkt legyengíteni a másolatom, hiszen anélkül is el tudom verni. Ha erős, legalább pár velem egy kategóriában lévőnek talán némi problémát okoz, azaz kevesebbet tápol rajta, ami nekem, a karakteremnek kifejezetten jó. Szóval szerintem hibásan cselekszik az, aki direkt legyengíti magát a másolás idejére. (Egyébként ugyanez igaz a Kocos által kárhoztatott állatsebzésre is, emlékszem külön hirdette is, hogy mindenki felejtse el, és akkor a KH-nak sem lesz olyan. Botorság, pont hogy emelni kell a szintjén.)
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.10.22. 14:02:41-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.41
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1414. hozzászólás - 2009.10.22. 14:38:29 (Válasz Mortimer #1413 hozzászólására.)
Itt már nem egyszerűen arról van szó, hogy legyőzöd-e az ellenfeled vagy sem. Nem mindegy, hogy 20 csatából jön össze a 20 kritikus varázslat, vagy csak 30-ból. Nem mindegy, hogy 5 csatából lezavarod a 30 bénítást, vagy kell hozzá 15. Ha így számolsz, minden egyes kábítás 5-600 LE, minden egyes kritikus ütés 800-900LE. A KH-ban itt van elrejtve az igazi táp. A KH elleni háború alatt napi 5-6 küldetést meg lehet oldani, amiben 2 bénítás és két kritikus varázslat szerepel. Ez önmagában 60-80k LE.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.09
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1415. hozzászólás - 2009.10.22. 14:41:07
Huh, néha játszhatnátok is a sok matekolás, meg optimalizálás mellett...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.29
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1416. hozzászólás - 2009.10.22. 14:45:07 (Válasz Ariel #1414 hozzászólására.)
Na ezek után senki ne áltasson azzal, hogy a KH nem táp. Sima karaktereken lehetetlen 5-6 ütésből megcsinálni a kábítós küldetést, egyszerűen azért, mert nincs annyi ép-je.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.80
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1417. hozzászólás - 2009.10.22. 14:53:21
latom valaki(k) modszeresen lepontozza(k) az osszes hozzaszolast. grat neki(k)
Pontszám: 7.04
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1418. hozzászólás - 2009.10.22. 14:53:40 (Válasz Mortimer #1413 hozzászólására.)
Az állatok sebzését totál fölöslegesen növelnéd, többet buknál rajta mint amennyi kárt másnak okoznál vele. A KH tagjai bugyuták és nem cserélgetik a szörnyeiket, simán kifogynak az állatokból. Te kifejleszted a másodlagos támadást, ráköltesz több százezer LE-t én meg kivárom míg kilövöd nekem az állatait. Ezzel szemben ha nálam fogy az állatok ép-je, egyszerűen kicserélem és leöletem őket, és másnap reggelre ismét harcra készek.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.09
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1419. hozzászólás - 2009.10.22. 14:59:49 (Válasz Ariel #1418 hozzászólására.)
Nem azért kell, hogy a KH állatát öljem, hanem hogy a körülöttem lévő karakterekét ölje ő. Kifejlesztem egyszeri költségként, mert megengedhetem magamnak, lemásol a KH, majd utána a klónom naponta 12 másik karaktert végigver vele, amiből max. egy leszek én
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.62
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1420. hozzászólás - 2009.10.22. 15:14:10 (Válasz Mortimer #1419 hozzászólására.)
Mortimer, a másik 12 karaktert sem veri szét jobban mint téged, az égvilágon semmit nem nyersz vele. Én abszolút nem használok gyógyítást, az epikus kétnaponta több ezer ép-t sebez az állataimba, még sincs akkora problémám, hogy akár csak eszembe jusson a vastag bőr, vagy a gyógyítás fejlesztése. Ha kevés az állatom ép-je, hát hagyom hogy elájuljon, és előveszek helyette egy másikat. Reggelre megint használhatom a régit.
Viszont ha mindenki a példádat követné, akkor a KH folyamatosan állat nélkül maradna, és épp az következne be ami ellen az elöbb érveltél hogy annyira meggyengülnének, hogy bárki ledarálhatná őket.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.09
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!