Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1161. hozzászólás - 2009.07.05. 20:52:41 (Válasz Kocos #1160 hozzászólására.)
Mivel Sharpa ha jól emlékszem 61. szintű volt, mikor először jöttek (ha tévedek nyugodtan javítsatok ki) ezért előbb nekem sem kell velük találkozni. (Persze nem baj, ha előbb jönnek.) Pusztán az a probléma, hogy ez a fejlesztés nem olyan, hogy mindenki találkozik vele egy adott szinten, hanem mindig ugyanazok kapják meg játékszernek, a többieknek meg smafu.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1162. hozzászólás - 2009.07.05. 21:16:15 (Válasz Ricardo #1161 hozzászólására.)
Akik megkapják a KH-t "játékszerként" azok jórésze minimális mértékben tud csak portyázni egyébként. A KH azért került a játékba, hogy számukra ne degradálódjon vissza vadászattá a játék.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1163. hozzászólás - 2009.07.05. 21:19:56 (Válasz Ariel #1162 hozzászólására.)
Khm...így viszont nemhogy nem degradálódik vissza a játékuk, de (a gyors regelésnek is nagyrészt köszönhető) szintelőnyüket tovább építve még az addig nem túl ragyogó LE-egyenlegüket is fényesre tudják suvickolni...
A hozzászólást Darksol módosította 2009.07.05. 21:20:20-kor
Pontszám: 8.33
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1164. hozzászólás - 2009.07.05. 21:24:20 (Válasz Ariel #1146 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.07.05. 16:09:56
Az első pár napban kemény a KH, de aztán megint le fognak gyengülni. Kihalnak az állataik, és nem fejlődnek. Ráadásul Nagyon sok tagjuk lidércpáncélt és mogua pajzsot hord. Jópárnak ezek közül vámpírtőre hagy hóförgetege van, és mivel fókuszkristályaik sincsenek nagyon sebezhetővé válnak a varázslatokkal szemben. Arról nem is beszélve, hogy így a kataklizmájuk nem fogja leamortizálni az állatainkat.
Pár nap és mindenki, akit zargat a kristályhorda fog találni könnyen legyőzhető célpontot.
A 15% alatti rablás bosszantó, de remélhetőleg hétfőn módosítják.


Ez olyan édes! Mondja ezt az aki 1 szinttel alacsonyabb mint a legmagasabb szintű KH-s és van 622 győzelme 80 vereség ellenében. De nézzük csak pl. van 11 60. szintű karakter akik közül 3-nak pozitíva mérlege a KH ellen és nekik is max 50 győzelmük van. Szerinted 3-4 nap alatt felnőnek a kristályokhoz és a maradék 3-4 napban Ők is fognak tudni szerezni 2-300 győzelmet úgy mint Te?
Pontszám: 9.17
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1165. hozzászólás - 2009.07.05. 21:34:32
Hát gyerekek, remélem én is hamar felnövök hozzájuk, mert ez az új eresztés a mai napon eddig -4k LE és 5:0 nekik. A múltkor még volt némi esélyem, és pluszba hoztam magam, de most nem látom a fényt az alagűt végén. Vagyis látok kettőt, és még dudál is.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 7.67
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1166. hozzászólás - 2009.07.05. 21:46:59 (Válasz Darksol #1163 hozzászólására.)
Ez a lényeg. Többünknek hosszútávú tervei között szerepel(t) a felzárkózás a tophoz. Én vért izzadva portyázok, hogy valami előnyt tudjak csiholni magamnak, hogy, ha megindulok/megindulnék felfelé, akkor legyen mit elapasztani a 0-ás szingulárisos portyák miatti vadászatkiesből és a kínzókamra hátrányból.

Erre jött egy fejlesztés, ami 2 hetente plusz TP-t és LE-t oszt a legmagasabb szintű karaktereknek, és ehhez senki más nem férhet hozzá.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1167. hozzászólás - 2009.07.05. 23:26:09 (Válasz McGee #1164 hozzászólására.)
Ha megnézed, már most jópár KH tagnak csak 1 állata van. Holnapra egy sem lesz nekik, könnyen verhetők lesznek. Egy hét múlva még gyengébbek lesznek. Az, hogy ennyi győzelmem van ellenük csak azt mutatja, hogy rajtuk kívül szinte senkit sem tudok portyázni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1168. hozzászólás - 2009.07.05. 23:47:09 (Válasz Ricardo #1166 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.07.05. 21:46:59
Erre jött egy fejlesztés, ami 2 hetente plusz TP-t és LE-t oszt a legmagasabb szintű karaktereknek, és ehhez senki más nem férhet hozzá.


ne szívd mellre, de most komolyan nem értelek...

te is hozzáférhetsz. erősebb vagy, mint én (magasabb TÖ, ugyanolyan SZÖ), erősebb szövetségben (sokkal több a bónuszod).

és próbálkozol a KH-val? egy csata - egy vereség. hát hogy a fenébe tudod, hogy ki fér hozzá és ki, nem, ha nem próbálkozol? én próbálkozom. 30-34, ebből 8-10 az ő támadásuk volt. nyilván csak 5-6 ellen van esélyem, de őket ütöm folyamatosan. és többségében nyerek is.

nem is értem... a TÖ-jük elrettentő lehet, de egyébként vannak simán üthetők. a mútkoriak közöl volt negatív csapásos, 1000 alatti max sebzéses arc is, miközben mindenki kataklizmázott.

nyilván annyit nem tudsz ütni, mint egy TOP, de ha nem próbálkozol...
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.05. 23:54:06-kor
Pontszám: 3.63
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1169. hozzászólás - 2009.07.05. 23:53:14 (Válasz McGee #1164 hozzászólására.)
Idézet: McGee - 2009.07.05. 21:24:20
Ez olyan édes! Mondja ezt az aki 1 szinttel alacsonyabb mint a legmagasabb szintű KH-s és van 622 győzelme 80 vereség ellenében. De nézzük csak pl. van 11 60. szintű karakter akik közül 3-nak pozitíva mérlege a KH ellen és nekik is max 50 győzelmük van. Szerinted 3-4 nap alatt felnőnek a kristályokhoz és a maradék 3-4 napban Ők is fognak tudni szerezni 2-300 győzelmet úgy mint Te?


mondom. csak akarni kell. utálok magammal példálózni, de 56. szintűként 58-59-esek ellen én is voltam pozitívban ellenük. pedig engem 2-3 szinttel alacsonyabbak szoktak büntetni.

a mostani horda még az állatok miatt erős, de lesz ez még így sem. (azon filózok, hogy a nasdfil sortenil-klón ellen mennyire érdemes menni, mert nagyon alacsony a TÖ-je, vajon támadásban mennyire kompenzálja a taumaturgiát?)
Pontszám: 5.33
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1170. hozzászólás - 2009.07.06. 02:11:24 (Válasz bonca #1159 hozzászólására.)
Idézet: bonca - 2009.07.05. 19:00:12
Teki, írtál már Miklóséknak ezzel a problémáddal, vagy csak ide írsz és várod, hogy majd történik valami?


Szia!

A kristályhorda a legnagyobb lélekkúttal rendelkező szövetségeket támadja. Lehet, hogy később finomítjuk ezt az algoritmust.

2x írták ezt és semmi változás. Köszönjük Emese!
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1171. hozzászólás - 2009.07.06. 07:32:53
komolyan erdekelne hogy milyen zsenialis vilagmegvalto okbol sikerult kiotleni ezt a vadbarom "15% ala is tamadnak" szopatast
igy akarjatok csokkenteni a server terheleset, hogy a 60. szint folottiek kedvet teljesen elveszitek a jatektol, hogy toroljenek es kevesebb jatekos maradjon? mert akkor remek uton haladtok, gratulalok
Pontszám: 5.40
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1172. hozzászólás - 2009.07.06. 08:54:31 (Válasz winnie #1168 hozzászólására.)
Jah, bocs. Végülis simán hozzáférek a minimum 6 szinttel magasabb karakterekhez. Ha szerencsém van 10-ből 1 csatát a random miatt meg is tudok nyerni, simán tudok csinálni pár pp árán -10 -20k LE-t.

Winnie ne beszélj már hülyeségeket, de komolyan.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1173. hozzászólás - 2009.07.06. 08:59:29
Eliminatus máris állatok nélkül maradt. Mammothon és Orpheus pedig egy állatos.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1174. hozzászólás - 2009.07.06. 09:46:40 (Válasz Ricardo #1172 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.07.06. 08:54:31
Jah, bocs. Végülis simán hozzáférek a minimum 6 szinttel magasabb karakterekhez. Ha szerencsém van 10-ből 1 csatát a random miatt meg is tudok nyerni, simán tudok csinálni pár pp árán -10 -20k LE-t.


erősebb vagy mint én? igen. (alacsonyabb szintű, tény, de azért a klánbónusz, csekély +30tám/védekezés csak jelent valamit.) tudsz 6 szinttel magasabbra támadni? tudsz. támadsz? nem. (én is 3 szinttel támadtam fölfele és jé. és mondom, rólam van szó, aki a szintjén a leggyengébb, akit alulról páholnak el.)

innentől kezdve nincs miről beszélni, főleg nem "ennyiből ennyit nyernék"-ezni. próbáld ki. támadj. és -10-20K LE? amikor támadtam és veszítettem, sosem vittek sok LE-t, pár tucatot, max 1-200-at, bár ez nyilván változó.
Pontszám: 6.60
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1175. hozzászólás - 2009.07.06. 09:48:04 (Válasz Teki1986 #1170 hozzászólására.)
Idézet: Teki1986 - 2009.07.06. 02:11:24
Idézet: bonca - 2009.07.05. 19:00:12
Teki, írtál már Miklóséknak ezzel a problémáddal, vagy csak ide írsz és várod, hogy majd történik valami?


Szia!

A kristályhorda a legnagyobb lélekkúttal rendelkező szövetségeket támadja. Lehet, hogy később finomítjuk ezt az algoritmust.

2x írták ezt és semmi változás. Köszönjük Emese!


"lehet", hogy finomítják. nem tették, mert minek? logikus, hogy a legnagyobbakat támadják. olyan nincs, hogy "légyszi, KH, ne támadjatok minket, mi nagyok vagyunk, de nem olyan erősek. hadd szívjon a többi nagy, de minket ne bántsatok, csak véletlenül vagyunk nagyok."
Pontszám: 4.14
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1176. hozzászólás - 2009.07.06. 09:51:56 (Válasz bokorn #1171 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2009.07.06. 07:32:53
komolyan erdekelne hogy milyen zsenialis vilagmegvalto okbol sikerult kiotleni ezt a vadbarom "15% ala is tamadnak" szopatast
igy akarjatok csokkenteni a server terheleset, hogy a 60. szint folottiek kedvet teljesen elveszitek a jatektol, hogy toroljenek es kevesebb jatekos maradjon? mert akkor remek uton haladtok, gratulalok


sír - sír -sír - sír

nem rossz ötlet pedig, érdekessé teszi a játékot. szívat is, de legalább nem lehet kiszámítani.

hányszor támadnak be téged 15% alatt? ez kérdés, érdekel - engem roppant kevésszer. a szívás csak a -LE lehet (ami magas szinten elhanyagolható, akár pár száz, akár pár ezer, az ember nem rokkan be.), legalábbis engem, ha 15% alatt vagyok, varázslattal kivégeznek, ergó azonnal bekapcsol a gyógyítás és ugyanarra a szintre visszagyógyulok.

kábé 850-ben támadtak meg.

A csatában összesen 234 sebzést okoztál, és 1139 sebzést kaptál. Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát. Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 743 életpontot.
Pontszám: 3.00
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1177. hozzászólás - 2009.07.06. 09:56:40
"Pontszám: 4.33"

ja, ezen hadd röhögjek egyet, hogy milyen szánalmas fórumozóink vannak. tapsot nekik. tisztelet a kivételnek.

x leírja: de ezek túl erősek, szívatnak, jajj.
y erre: lehet, de te se vagy rossz, támadd meg őket, szerintem lenne esélyed, s anélkül fura, hogy panaszkodsz.
x: de nem lenne esélyem, mert csak. nem támadom meg őket.
y: próbáld meg, hidd el, van sanszod.

na, vajon melyik kapja a sok pontot a droidoktól és melyik a keveset? persze minden tiszteletem azoké, akik kommentet pontoznak, mert azt hiszik, hogy számít valamit.

na off vége, folytatódhat a sírás.

egyébként meg, amit mond ariel. csökkentek az álatok, most már bőven vannak könnyen üthetők. a magas TÖ-től nem kell megijedni, 950-essel simán verhető volt az előző körben az 1250-es, ha úgy alakult.
Pontszám: 4.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1178. hozzászólás - 2009.07.06. 09:58:53
tényleg legyen már egy külön sírós topik a KH károsultjainak, ez meg maradjon meg egyéb dolgok kitárgyalására.

vagy legyen egy szabály: hogy ha valaki már sírt kétszer, akkor ne sírhassa ugyanazt harmadjára. főleg, ha meg sem próbál tenni valamit a KH ellen.
Pontszám: 3.44
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1179. hozzászólás - 2009.07.06. 10:42:57 (Válasz winnie #1178 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.06. 09:58:53

vagy legyen egy szabály: hogy ha valaki már sírt kétszer, akkor ne sírhassa ugyanazt harmadjára. főleg, ha meg sem próbál tenni valamit a KH ellen.


sztem arra legyen szabaly, h ha mar szazszor sirtal a siras ellen (igen, ez teged erint), akkor maradj csendben!
Pontszám: 9.58
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1180. hozzászólás - 2009.07.06. 10:52:46 (Válasz winnie #1177 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.06. 09:56:40
"Pontszám: 4.33"

y erre: lehet, de te se vagy rossz, támadd meg őket, szerintem lenne esélyed, s anélkül fura, hogy panaszkodsz.

y: próbáld meg, hidd el, van sanszod.
.


Ja, csak te nem így mondod, hanem "ne pofázzál már támadd meg őket hülyegyerek, látod én milyen király vagyok nekem is sikerült levernem őket pedig gyengébb vagyok (ezt csak azér mondom hogy ne legyek nagyon nagyképű)mint te hülyegyerek.

Endyr....
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője