Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1301. hozzászólás - 2009.07.11. 17:36:00 (Válasz Blazek #1298 hozzászólására.)
Nekem már megvan el is vertem jól:D
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1302. hozzászólás - 2009.07.11. 17:38:15 (Válasz Szabinho #1300 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.07.11. 17:21:27
Szerintem az lesz a válaszuk hogy ne scripteljél...


nincs kozvetlen valaszuk, meg sem szolalnak, vagy leszarjak az egeszet, vagy csak jot rohognek azon hogy szopatjak a nepet... (valoszinuleg mindketto)
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1303. hozzászólás - 2009.07.11. 17:44:45 (Válasz Charma25 #1301 hozzászólására.)
Ahogy így hasonlítgattam, te *Trexaus* vagy, nemde?
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1304. hozzászólás - 2009.07.11. 18:22:45 (Válasz Szabinho #1303 hozzászólására.)
Aham:) Már egy állatát is megöltem, ha már ennyire másol:)
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1305. hozzászólás - 2009.07.11. 20:04:48 (Válasz bokorn #1295 hozzászólására.)
Szervusztok!

Idézet: bokorn - 2009.07.11. 16:08:07
Idézet: Awenhai - 2009.07.11. 12:56:19
Ti előrerohantatok, és vigyorogtatok, mint a töklámpás, hogy néhány személyen kívül bárkit porhanyóssá vertetek. Most viszont van egy esemény, ami speciális körülményeket teremt. Speciális, mert az élvonalat érinti, és számításba kell venni, hogy porhanyósra verhet a KH akkor is, ha más nem. Óránként belépni meg a top számára jó eséllyel nem gond, hisz a nap 24 órájából legalább tizennyolcat a gép előtt töltenek.


nem rohanok sehova, egesz egyszeruen csak jatszom, kezifek (VF) behuzasa nelkul, a szingularisom 0, portyazni is csak annyit megyek, hogy megteljen a kinzokamra. a jatek kezdete ota premiumoskent jatszottam, igy eleg sok csp-m jott ami valoban eleg gyors fejlodest jelentett (mivel mostantol egeszen a torlesemig nem veszek tobb oskovet, igy ez a problema, nevezetesen a 'rohanas' ahogy te hivod, nem fog jelentkezni)

a gyogyitassal meg semmit nem erek, ahogy 15% fole erek, par masodpercen belul leutnek, szoval max. ejjel van eselyem felgyogyulva masokat tamadni. sima pihenessel meg teljesen lehetetlen gyogyulni, a ma kapott tamadasaim a kristalyos csaloktol:
8:00, 11:00, 12:00, 13:00
kb. 3 es fel ora felgyogyulni 0-rol, ehelyett orankent szarra vernek, ami nem csak nekem szar, hanem annak is, aki mondjuk kinzokamraba vinne, mert nem talal el. miert a szabalyok megszegesevel 'jatszo' robotoknak legyen jo, akkor mar inkabb a tobbi jatekost tapolnam!

mint mondtam, nekem nem azzal van bajom hogy elvernek, hanem azzal, hogy a jatek szabalyait megszegve olyan dolgokat csinalnak, ami szabalyellenes es ellehetetlenitik a jatekot

ez meg milyen baromsag, hogy napi 18 orat a gep elott ul a 'top'? miklosek mindent megtesznek hogy ez igy legyen, de ettol az embernek meg - jo esetben - van sajat elete, amit elni szeretne...

Nem önmagában a prémium bónuszcsp-je adja a rohanást, de tény: aki elől van, az kifoghat olyan dolgokat is, amelyek számára kedvezőtlenek. Script nem kell neked sem szerintem, csak LE ne legyen nálad, és az állatokat akkor vedd magadhoz, ha te akarsz portyázni. Ha több állatod van, akkor fejlesztési céllal viheted a kisebbeket, akikért nem kár, ha ájultra ütik. Így elnyelésed is lesz valamennyi, az épp nem alélt kisállatok még tapasztalatot is szereznek, tehát fejlődnek.

Kisebb szinten az én játékomat a pókok lehetetlenítették el, arra is találtam megoldást. Nem portyázó játékosként is hagytam volna végtelenen a portyalehetőséget, mert akárhányszor visznek nullát, az csak Tp-t jelent. Hasonló most is bejátszhat, a leverés kényelmetlenségnek tűnik, már amennyit vittek a bemásolt csatákban. Hatvanadik szinten ugyanis a bemásolt öt csatából összesen kb 100 LE kutyafüle. (Kérdés persze, hogy mennyi LE volt a bemásolónál az adott pillanatban.)

Én meg kimondottan örülnék, hogy a játékos nem tud engem kamrázni, őszinte szívből utálom a kamrázást mindkét oldalról. Sajnos, én nem állíthatom be, hogy ne üzemeljen nekem is a szövetség kamrája, mert megtenném. Az a száz LE nem segít, csak rossz érzést generál bennem. (Igen, ez olyan szivatás, ami ellen a kamrázott játékos nem tehet semmit, tehát ezzel nem egymással játszunk, hanem egymás ellen. A párbajban lehet szerencséje az ellenfélnek, a Kamrában nem.)

A regeneráció időpontját te szabod meg, azzal, hogy mikor aktiválod. Ha éjfélkor, akkor éjfélkor. Ha hajnalban, akkor hajnalban. Ha a mondásod szerint éjjel portyázol, akkor éjjel tudsz többet portyázni, ha nem tudod egyébként végigverni az összes üthető ellenfelet.

Ha te nem játszol éjjel-nappal, az csak jó. Valóban elfeledtem odaírni, hogy akinek nem inge... :-D Ám, ahogy figyelem a fórumot, elég sokan töltenek itt félnapokat, rájuk akár igaz is lehet a megjegyzés. Az extrém pókokra meg mindenképpen, mert ott a taktika része.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.50
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1306. hozzászólás - 2009.07.11. 20:26:41 (Válasz Awenhai #1305 hozzászólására.)
nem erted hogy mirol beszelek. az altalad felhozott pokos analogia azert rossz, mert a pokok teljesen szabalyosan jatszanak, ha legyoznek az azert van mert erosebbek, esetleg szerencsejuk volt, nem azert, mert csalnak, es akkor tamadnak mikor annyi ep-d sincs, amivel egy elkerult varazslatot tulelsz
Pontszám: 3
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1307. hozzászólás - 2009.07.11. 20:59:39
remélem erről folyik a vita.
Az illetékes válasza idézet: Idézet: Miklós - 2009.06.01. 22:36:01
Köszönöm a hozzászólásokat a témával kapcsolatban.

A 15%-kos témával kapcsolatban - ezt már többen kérdezték, és mindenkinek meg is irtuk: itt nem a "szivatás" volt a cél. Ezek gép által irányitott, "buta" ellenfelek, ha nem tudnak valami extra kunsztot, akkor tökéletesen esélytelenek lettek volna, semmiféle izgalmat vagy kihivást nem jelentenek. Az NPC-k mindenfajta játékban tudnak olyasmit, amit a játékosok nem. Ezt nevezhetjük "csalásnak" is, de ez nem más, mint esélykiegyenlités. Emellett is sikerült 3 nap alatt legyőzni őket.

A 3 nappal kapcsolatban, ha ezt rövidnek tartjátok, változtathatunk rajta, akár úgy, hogy több győzelem kell a legyőzésükhöz, de minden vereség után egyre ritkábban támadnak.Igy nem tünnek el olyan hamar, de azért nem keseritik meg annyira a gyengébbek életét.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 7.50
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1308. hozzászólás - 2009.07.11. 21:11:49 (Válasz Freez #1307 hozzászólására.)

. Ezt nevezhetjük "csalásnak" is, de ez nem más, mint esélykiegyenlités. Emellett is sikerült 3 nap alatt legyőzni őket.


szanalmas mellebeszeles. milyen eselyeket kell kiegyenliteni? hany olyan jatekos van, aki szamottevoen tud veluk kezdeni valamit? nem tul sok. de ha erositeni akarjak oket, hat legyen, noveljek meg a TO-juket, kapjanak erosebb cuccot, stb
amugy meg ne mertem, hogy ha a legyozesukrol, vagyis haborurol van szo, akkor ahhoz mi koze annak, aki nem all veluk haboruban? milyen eselyt kell velem szemben kiegyenlitetni?? miert lesz attol nehezebb legyozni oket, hogy olyat dongolnek folyamatosan a foldbe, akinek amugy semmi koze az egeszhez?

de ha a kulcsszo az eselykiegyenlites, akkor legyen, en azzal egyenlitem ki az eselyeimet (egyenlitenem, mert ez ehhez meg mindig keves) hogy scriptelek. tessek, megvan Miklos akarata, orulhet
A hozzászólást bokorn módosította 2009.07.11. 21:25:21-kor
Pontszám: 2.86
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1309. hozzászólás - 2009.07.11. 23:11:31 (Válasz bokorn #1299 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2009.07.11. 17:18:45
kozben annyi otletem tamadt hogy csinalok egy scriptet, ami minden egesz ora elott elkuldi pihenni az allataimat, utana meg visszahivja, igy legalabb azokat nem verik ajultra a csalok

mondjuk az osszes oskovemet ra merem tenni, hogy a jatekvezetes valasza erre az lesz hogy barmikor tamadhatnak, nem csak egeszkor, nehogy mar valaki ne szopjon


Engem egy izben tamadtak nem egeszkor. De soha tobbet. Meg az elso invazio elso napjan.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1310. hozzászólás - 2009.07.11. 23:28:06 (Válasz bokorn #1308 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2009.07.11. 21:11:49
hany olyan jatekos van, aki szamottevoen tud veluk kezdeni valamit? nem tul sok.


és hány olyan van, aki meg sem próbálkozik kezdeni velük valamit és csak nyafog?

ha nehéz a játék, ne erőltesd. tényleg. más is abbahagyta már. vagy fojtsd vissza a sírásodat és ügyködj csendben.
Pontszám: 2.57
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1311. hozzászólás - 2009.07.12. 00:28:12 (Válasz winnie #1310 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.11. 23:28:06
Idézet: bokorn - 2009.07.11. 21:11:49
hany olyan jatekos van, aki szamottevoen tud veluk kezdeni valamit? nem tul sok.


és hány olyan van, aki meg sem próbálkozik kezdeni velük valamit és csak nyafog?

ha nehéz a játék, ne erőltesd. tényleg. más is abbahagyta már. vagy fojtsd vissza a sírásodat és ügyködj csendben.


ha nem erted hogy mirol beszelek, inkabb maradj csondben
Pontszám: 3.44
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1312. hozzászólás - 2009.07.12. 01:33:10 (Válasz Charma25 #1301 hozzászólására.)
megtaláltam. szegény 14:48-as eredménnyel szerénykedik... de azért az ékszereit elfogadnám...
Pontszám: 5
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1313. hozzászólás - 2009.07.12. 01:36:36 (Válasz Blazek #1312 hozzászólására.)
Nem csoda, azokat én is meg majdnem az összesét...
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1314. hozzászólás - 2009.07.12. 06:57:07
Szervusztok!

Bokorn: Értem én, miről beszélsz. Ezt a sorozatot már megszívtad, mert megtámadtad őket. Ha az emlékeim nem csalnak, akkor a Kristályhorda azokat most már nem támadja, akik nem háborúznak velük, és három szinttel kisebbek náluk. Azokat is ritkábban, akik ugyan nem olyan kicsik, de nem támadták meg őket.

Nem lesznek átlagos pofozókarakterek, hadd tudjanak már valamit, ami valóban egyenlít kicsit az esélyeken, mert ugye tudjuk, hogy egészkor támadnak, tudjuk, hogy kiket támadnak. Azt is tudjuk, hogy kikről másolták őket. Amúgy meg erre mondják a kisebb karakterek, hogy ők alig tudnak portyázni, mert elverik őket hat-hét szinttel feljebbről, mint jég a vetést, csakis 15% alatt vadászhatnak, ha feljebb másznak, akkor olyan pofont kapnak, hogy csak azért nem halnak bele, mert a karakterük nem halhat meg. Most a KH is megteszi ezt a szívességet, igaz, jó lenne, ha lenne egy százalékos határ, mondjuk 10%, ami alatt a KH sem támadhatna.

Ekkor tán a topkarakterek sem nyávognának, hogy jujj, megvert egy bot, mert épp elvert valaki előttük, pedig tudjuk már, hogy mit kell tegyünk a horda támadásai ellen. Mert aki nem akar támadást azok közül, akit üthet a KH, az elvonul láthatatlanba, s egy fia támadást sem fog kapni. Ja, hogy nem lehet akkor hét szinttel lefele farmolni? Valamit valamiért.

Egyébként a pókok előszeretettel támadnak 15%+1 Ép-nél, vagy amint engedi a gép nekik a lefelé támadás miatt. Tehát a KH taktikája csak az, amit a pókok szeretnének csinálni, azzal a különbséggel, hogy a Kristályhorda fix időpontban támad, tehát a LE-vesztés elkerülhető. Nyávogni, és/vagy szabályt szegni persze egyszerűbb. Nem szeretem Winnie stílusát, de most igaza van. Én a helyedben büszke lennék arra, hogy olyan jól játszottam eddig, hogy most némi fejtörést okoz nekem a játék, és nem 0:rengeteg a csaták eredményének aránya ellenük.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 8
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1315. hozzászólás - 2009.07.12. 07:51:59
Szerintem az a probléma a Kristályhordában, hogy csak 1 van belőle. A top 40 karakter tápol belőlük, de az utánuk jövők csak szívnak. Ez csak megnehezíti a top utolérését, miközben az előnyük tovább nő.

Ha minden KH legyőzésnél megmaradna az eredeti, és jönne mellé egy erősebb KH szövi, akkor 1-2 szint múlva a top után állók is élvezhetnék a KH előnyeit. Sőt ha már az első KH-tól így lett volna az 1-es világon, már a toplista első 200 helyén álló.

De jelenleg a legtöbben csak nézik, hogy az élen állók még jobban elhúznak tőlük. El tudják költeni az összes pp-jüket, és még jó sok LE-t is kapnak érte, nem úgy mint sima portyában...
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 8.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1316. hozzászólás - 2009.07.12. 08:27:19 (Válasz Cofee #1315 hozzászólására.)
igazéból nem tudod jól megvalósítani a dolgot, mert akkor horda+6 szintűek is üthetnék őket és akkor pláne táp lenne. itt felülről nem tudják őket támadni, mert nincsenek felettük. ezek fő funkciója pusztán portyalehetőség a topnak.
Pontszám: 5.33
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1317. hozzászólás - 2009.07.12. 08:44:46
Ez mondjuk igaz.
De ha a második KH 10 szintel alacsonyabban lenne, mint az előző legalacsonyabb tagja, akkor lehet jó lenne. Egy ideig szívna is mindenki, de lenne lehetősége neki is élvezni az előnyöket...
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 5
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1318. hozzászólás - 2009.07.12. 09:33:07 (Válasz Awenhai #1314 hozzászólására.)
Bájosan tájékozatlan vagy
Nem bántásképp mondom, csak egyszerűen a te pozíciódból nem látszik a probléma.

- Én naponta 8-9 támadást kapok, pedig nem állunk háborúban, és nem támadtam őket.
Egyébként kézenfekvő és teljesen logikus lett volna őket úgy betenni, hogy csak a háborús felekkel mókáznak - természetesen nem így lett megálmodva.

- Nem valami pici kis pluszt kapnak, hanem azt, hogy az esélytelenek teljes nyugalmával vagy kénytelen beleállni az óránkénti támadásaikba.
Tegnapi támadásaik ellenem:

Tegnap, 20:00 *Venitarius* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 177 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 19:00 *Silvanus* Tündeköves Glórin Te nyerted a csatát.
A jutalmad 742 lélekenergia és 38 TP. Csata leírása
Tegnap, 17:00 *Venitarius* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 172 lélekenergiát.
Tegnap, 16:00 *Hraugh* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 137 lélekenergiát.
Tegnap, 09:00 *Vorluk* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 361 lélekenergiát.
Tegnap, 06:00 *Hellmordon* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 3 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 04:00 *Trexaus* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 4 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 02:00 *Poddregon* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 4 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 01:00 *Morgan* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 4 lélekenergiát.

Képtelenség felgyógyulni.

- a TOP karakterek 6-7 szinttel lejjebb támadása legenda kategóriás. Ehhez irdatlan sok ÉP-ben kellene lenniük, amit nem hagynak a náluk 1-2-3 stzinttel magasabbak.
Elvétve előfordulhat (éjjel, pihenő, mana cuccos karaktert - de ott nyílván ez mindegy is)

- Láthatatlanság/Kata
Igen. Bezony bezony, erre kényszerít a játék. Csak hogy ez kinek jó, még azt nem sikerült megfejtenem.

Azonban sajnos mivel a JV-től nem csak ebben a témában várt visszacsatolás ~2 hónapja megszakadt, így ez már mindegy is.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 8.55
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1319. hozzászólás - 2009.07.12. 11:50:06 (Válasz chehs #1318 hozzászólására.)
Most, hogy helyretetted Awenhai-t, meg kell mondanom, hogy bájosan tájékozatlan vagy az alacsonyabb szintű karakterek játékával kapcsolatban Nem bántásképp mondom, megvonom a párhuzamot neked

- Én naponta 8-9 támadást kapok, pedig nem állunk háborúban, és nem támadtam őket. --- a felsőbb ligás karakterek pont ezt csinálják lefelé (kivételek vannak, akik felfelé tudnak támadni, de ők a kivételek). Alulról nem (v. ritkán) támadják őket, mégis Kispistike szivja a fogát ha bekamrázzák, pedig nem állnak háborúban és Kispistike nem is támadja őket. Summa: az érved nem objektiv.

- Nem valami pici kis pluszt kapnak, hanem azt, hogy az esélytelenek teljes nyugalmával vagy kénytelen beleállni az óránkénti támadásaikba --- ld. mint fent, Kispistike nem fog 170-es kereskedelemmel menni

- bármelyik hasonszőrű karakter bemásolhatná az Eddigi csaták listát, meglepődnél.... (?)

Nem sorolom tovább, a probléma ugyanaz: Pénzeszsák family ágál az "igazságtalan" (értsd: általa már elfelejtett) bánásmód miatt.

TULAJDONSÁG és SZAKÉRTELEM - RESET KELL NEKEM!!! MERT AKAJOM!!!
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 3.88
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1320. hozzászólás - 2009.07.12. 12:01:11 (Válasz Danielle Wildrose #1319 hozzászólására.)
Hány százalékon kell lenned ÉP-ben, hogy megtámadjon egy 7 szinttel magasabb karakter?
Ez hányszor fordulhat elő egy nap?

Meglehetősen jó viszonyban vagyok Zaccal, a "nagyon magasról széjjelvernek" mozgalom alapítójával, és collégiumuk gondozójával (egészen virtuális szeppukujáig), de abban közte és bírálói közt sem volt sosem vita, hogy különösen csúf együttállás kell ahhoz, hogy valaki rendszeresen 6-7 szinttel felülről legyen ütve.

"meg kell mondanom, hogy bájosan tájékozatlan vagy az alacsonyabb szintű karakterek játékával kapcsolatban"

Fekete Macska Mocska már rendszeresen treníroz az alsóház mindennapjaival kapcsolatban

Summázva az egyikre a játék létezése óta van ellenszer, használja ki-ki egészségére, a másikra nincs.

(Meglepődnél, hogy hány háborúban álló, a Kristályt rendszeresen farmoló top karakter cimborával vigyorgunk néhány napja a támadáslistámon. Kínunkban.)
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!