Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1201. hozzászólás - 2009.07.06. 15:55:59 (Válasz Hype #1200 hozzászólására.)
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1202. hozzászólás - 2009.07.06. 16:00:45 (Válasz winnie #1176 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.06. 09:51:56

hányszor támadnak be téged 15% alatt? ez kérdés, érdekel - engem roppant kevésszer. a szívás csak a -LE lehet (ami magas szinten elhanyagolható, akár pár száz, akár pár ezer, az ember nem rokkan be.), legalábbis engem, ha 15% alatt vagyok, varázslattal kivégeznek, ergó azonnal bekapcsol a gyógyítás és ugyanarra a szintre visszagyógyulok.


nem sokszor, de a tegnapin rettentoen felhuztam magam. az, hogy tobb mint 3500 LE-t elvitt, baromi duhito, de csak-csak elviselem. de az hogy az utolso hasznalhato allatomat ajultra verte, mar nagyon kivagta a biztositekot
igy a mai kamratoltesnek lottek, vagyis kb. 15000 LE-t vesztettem ezzel az egyetlen tamadassal
ez szerintem boven eleg ok hogy felhuzzam magam, de arra mindenkepp, hogy penzt ne aldozzak a jatekra tobbet, igy teljesen felesleges, nem fogok meg fizetni is azert, hogy szopassanak

az egesz kristalyhorda pont az ellenkezo hatast erte el, mint amire kitalaltak: a legmagasabban levoknek csak plusz TP es LE bevetel, ok jol jarnak, azok, akik probalnak felzarkozni hozzajuk, meg csak szivnak folyamatosan es eselyuk sincs
Pontszám: 8.60
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1203. hozzászólás - 2009.07.06. 16:05:15 (Válasz Dr_Faktor #1186 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.07.06. 12:49:43
mer ha nem vinnének semmit akkor a horda semmiféle kárt nemokozna különösen azoknak akik 15% alatt sunnyognak...egy amolyan automatikus leveretővé válna..


Szakitok a hagyomanyaimmal.

A horda azert van hogy kart okozzon? Vagy, hogy egy jatekbeli hianyssagot potoljon? Azert tamadnak 15% aatt, hogy a haboruban legyen eselyuk. Jo. Legyen nekik. Egeszsegukre. De miert kell szivetni azokat a 60-64-es karikat, akik aznap epp vadaszni szeretnenek. Egeszkor turbo at, LE elkolt, majd utana turbo vissza, megint egy kivalo lehetoseg, hogy gephez kosd magad.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1204. hozzászólás - 2009.07.06. 16:17:50
nem...a horda azért van hogy kihívást hozzon és borsot törhessen a játékosok orra alá...

én elhiszem hogy vannak akiket szarul érint ez a dolog de pl ittvan Endyr akinek van valmi 190 vagy mennyi győzelme és 50 veresége vagyis 4ből 1szer kap ki ellenük...ami neméppen a fúúúdeszar arány...aztán vannak azok akiket legyalulnak ők valszeg nem rneldkeznek kellően erős karakterrel ha meg mégis és az a baj hogy 6-7 szintről is rájukugranak há lol...a játékosok egymással is ígycsinálják...a horda azon a mozgásteren mozdul aránylag amin a játékosok is...

aztánmeg próbáljonmeg ne aznap vadászni ha pedig a 2hetente kristályhorda dolog túl necces akkor mondjátok azt Miklóséknak hogy jöjjenek csak havonta...szerintem

azt nemértem hogy ha atomra lebutítjuk a hordát akkor mi marad belőle? és mire is lesz az jó voltaképp?
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1205. hozzászólás - 2009.07.06. 16:23:34 (Válasz Kocos #1203 hozzászólására.)
Na ezért jó V3 10%-at vesztem a veszteségnek, ami ráadásul csataarány függő
Pontszám: 5.43
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1206. hozzászólás - 2009.07.06. 16:26:38 (Válasz Dr_Faktor #1204 hozzászólására.)
a gond nem az, hogy van a horda, hanem az, hogy "csal", vagyis siman beut akkor is ha 2 EP-d van, igy teljesen eselytelen pozicioban tamadnak meg
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1207. hozzászólás - 2009.07.06. 16:28:31 (Válasz winnie #1198 hozzászólására.)
Egyáltalán nem kedves Winnie....

1) ne adj egész mondatokat a számba, "fordításod" teljesen rossz
2) soha, ismétlem soha nem használom a 'muhahaha' kifejezést, akiket eddig láttam használni, mind eléggé tapló ember volt
3) nem a fórum témák voltak, ami miatt örülök hogy töröltem, hanem az hogy nem kell a hozzád hasonló prosztó parasztokkal veszekednem, érvelnem....
4) tégy nekem egy szivességet, (más véleményét nem tudom, és nem szoktam más nevében beszélni) és kösd fel magad. Köszönöm.
Pontszám: 6.43
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1208. hozzászólás - 2009.07.06. 17:05:46 (Válasz Ajgatsz #1207 hozzászólására.)
Ha ráadásul önfelkötés közben lenne a szívesség tevés, az bizsergetőbben perverzebb lenne.
Ezt gondolt át Dalen

[Remélhetem, hogy Gyémántként születtél újra? ]
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 7.50
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1209. hozzászólás - 2009.07.06. 21:39:40 (Válasz winnie #1177 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.06. 09:56:40
"Pontszám: 4.33"
ja, ezen hadd röhögjek egyet, hogy milyen szánalmas fórumozóink vannak. tapsot nekik. tisztelet a kivételnek.

x leírja: de ezek túl erősek, szívatnak, jajj.
y erre: lehet, de te se vagy rossz, támadd meg őket, szerintem lenne esélyed, s anélkül fura, hogy panaszkodsz.
x: de nem lenne esélyem, mert csak. nem támadom meg őket.
y: próbáld meg, hidd el, van sanszod.

na, vajon melyik kapja a sok pontot a droidoktól és melyik a keveset? persze minden tiszteletem azoké, akik kommentet pontoznak, mert azt hiszik, hogy számít valamit.


Azt elfelejtetted leírni, hogy "y"-t winnie-nek hívják, aki hónapokon keresztül keményen megdolgozott azért, hogy minél több olyan játékos legyen, aki a nevét látva azonnal lepontozza.
Pontszám: 8.08
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1210. hozzászólás - 2009.07.06. 22:54:31
Az már szót sem érdemel, hogy most 3 KH-nál is azt a kiírást kaptam, hogy nem tudod támadni mert 0 LE-t vinnél tőle...
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1211. hozzászólás - 2009.07.06. 23:06:44 (Válasz McGee #1210 hozzászólására.)
igen, mindenki a leggyengebbeket uti, ami logikus is.
mondjuk haboruban eleg hulyeseg, h 0 LE miatt nem lehet tamadni, dehat ez van, ezt kell szeretni
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1212. hozzászólás - 2009.07.06. 23:46:54 (Válasz McGee #1210 hozzászólására.)
mert sima portyázás, ez így működik, nem KH-specialitás.
Pontszám: 4.71
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1213. hozzászólás - 2009.07.07. 00:01:46 (Válasz Jeriko #1209 hozzászólására.)
OFF:

Idézet: Jeriko - 2009.07.06. 21:39:40

Azt elfelejtetted leírni, hogy "y"-t winnie-nek hívják, aki hónapokon keresztül keményen megdolgozott azért, hogy minél több olyan játékos legyen, aki a nevét látva azonnal lepontozza.


jó, de ők az ostobák, ezt tudjuk. egy ideig még volt rá remény, hogy az értelmesek vannak többségben, de most már eltünedeztek. marad pár értelmes és viszonylag sok buta ember. (ilyen szempontból a VU is leképezi a magyar netes és magyar társadalmi állapotokat. (ebben szerintem egyetérthetünk, ez nem szeret-nemszeret kérdés. nyilván nem MO. és nem a VU az, ahol okos emberek gyülekeznek többségében. sajnálom is, hogy a kvíz kérdések mellett nincs oda írva a feltevője, lennének nagy lebukások:)

a vicces az, hogy az emberek 90%-a magát nem sorolja az ostobák közé, meg van győződve arról, hogy ő értelmes. ezzel szemben, aki értelmes, az tudja, hogy botorság lenne sajátmaga értelmességéről dönteni, így másokra, a többségra bízza ennek megítélését. az már az ő baja, hogy az alapfeltevés miatt a többség ostobákból áll

A lényeg, hogy az ember nem gondolná, hogy létezik olyan sekélyes ember, aki nem olvas kommentet, nem értelmez. (nem szoktam nagyon olvasni a kommentjeimet, csak itt a pontszám belelógott a köv válaszomba, meg a válaszok olvasására is csak ritkán van időm (micimackó módi, beírok és becsukom a szemem), nem akarok "get a life" módba kapcsolni.) ld. te is írsz néha nagy butaságokat, de többségében ez nem áll fenn. nyilván nekem is vannak felpontozott kommentjeim, amiből az jön le, hogy olykor igenis elolvassa a droid a "kontentot.". viszont akkor meg?

(ej, de sajnálom ilyenkor, hogy nem korrekt magánlevelet közzétenni, mert némelyik méretes ma...mlasz a topról írt már olyan cifrát, ami megdöbbentett. mármint, hogy van olyan, aki a fórumos nemtetszését képes a játékba ("ú, winnie, megtámadom turbózott másodlagos varázslattal" :kacsint:) vagy IRL levélbe ("te olyan hülye vagy, mint a s*ggem, te!" - a személyes névmás duplázása igazi gyöngyszem).

szerencsére az itteni flame-partnerek többsége, ha írt is, csak kérdező, segítségkérő és egyéb levelet. persze lehet, hogy azóta már nem tennék meg
Pontszám: 3.00
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1214. hozzászólás - 2009.07.07. 00:05:28 (Válasz winnie #1213 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.07. 00:01:46

a vicces az, hogy az emberek 90%-a magát nem sorolja az ostobák közé, meg van győződve arról, hogy ő értelmes. ezzel szemben, aki értelmes, az tudja, hogy botorság lenne sajátmaga értelmességéről dönteni, így másokra, a többségra bízza ennek megítélését.


Én értelmesnek tartom magamat, köszi winnie, hogy leostobáztál.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.67
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1215. hozzászólás - 2009.07.07. 00:37:02 (Válasz winnie #1213 hozzászólására.)
jó, de ők az ostobák, ezt tudjuk. egy ideig még volt rá remény, hogy az értelmesek vannak többségben, de most már eltünedeztek. marad pár értelmes és viszonylag sok buta ember. (ilyen szempontból a VU is leképezi a magyar netes és magyar társadalmi állapotokat. (ebben szerintem egyetérthetünk, ez nem szeret-nemszeret kérdés. nyilván nem MO. és nem a VU az, ahol okos emberek gyülekeznek többségében. sajnálom is, hogy a kvíz kérdések mellett nincs oda írva a feltevője, lennének nagy lebukások:)

a vicces az, hogy az emberek 90%-a magát nem sorolja az ostobák közé, meg van győződve arról, hogy ő értelmes. ezzel szemben, aki értelmes, az tudja, hogy botorság lenne sajátmaga értelmességéről dönteni, így másokra, a többségra bízza ennek megítélését. az már az ő baja, hogy az alapfeltevés miatt a többség ostobákból áll



Jah boccs, akkor mindenki ostoba, csak te nem, winnie...hihetetlen vagy...olyan okosakat próbálsz írni, lassan elhiszed hogy te nem vagy abban a 90%-ban...szerinted miért pontoz le mindenki? Az csak a te rögeszmés hülyeséged hogy azért mert a sírás ellen vagy, és ostobák vagyunk...de ha jobban átolvasnád a postjaidat, megértenéd...pff...jó,őszinte leszek,én mostmár ha meglátom hogy winnie irt, egyből 1est adok,és csak utána olvasom el, tudom hogy megint egy szokásos lehurrogás valakire, lenézés, "nepofázzál már" post, amolyan winniesen...de szerintem vagyunk így ezzel páran...tudom én is ostoba vagyok, és csak te vagy a jó winnie, csak így tovább...


Amúgy PÜ-ben megmondod a neved? Olyan szívesen megnéznélek iwiwen Gondolom a proflképed egy sírós fej áthúzva, és ráírva hogy nesírjá'már
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.07. 00:45:22-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.11
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1216. hozzászólás - 2009.07.07. 07:30:41 (Válasz winnie #1213 hozzászólására.)
winnie!

Most már tényleg ideje lenne, hogy elkussoljál.
Nem lehet értelmesen vitatkozni vagy kommunikálni veled, mivel egyfolytában körkörös érveléssel (és most már társadalmi méretű ítéletekkel is) próbálod védeni a légváraid. Ezek után finoman szólva is megmosolyogtató, hogy értelmes létformának tartod magad.
Hiába próbálsz azzal védekezni, hogy mindenki hülye vagy tekintélyelvű, csak azért, mert nem ért egyet a hagymázas baromságaid többségével, melyek ellentmondanak a többségi, racionális véleménnyel. Tudom, elszomorító, de el kell mondanom: Nem vagy az intelligencia mércéje, mondanivalód többsége pedig nem egyetemes igazság, hanem sokkal inkább a többségi konszenzust szembehugyozó téveszméid nárcisztikus kipárolgásai.
Röviden és tömören: Nyeld le a nyelved.

Mód: elütés.
A hozzászólást Damage módosította 2009.07.07. 07:39:26-kor
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 7.80
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1217. hozzászólás - 2009.07.07. 08:05:39
Szervusztok!

Bocs az offért!

Winnie: Szerintem, ha oda lenne írva a kérdésbeküldő, az tényleg előnyös lenne, de csak a már értékelt kérdéseknél. Legalább látnánk, hogy milyen kérdéseket tettél fel, hátha módosít egy kicsit a téged körüllengő utálaton.
A stílusod olyan, hogy ha te szemtől szembe velem így beszélnél, valószínűleg szájon kapnálak, vagy a kedves édesanyád kapna heveny csuklásrohamot. Gondold meg: Nem te ástad ki a Balatont, nem biztos hát, hogy érdemes a felhők magasából lenézni a többi fórumozót.

Néha egyet lehet veled érteni, hogy több a nyávogás, mint amennyit egy módosítás érdemel, de tény: a topjátékosokon kívül senkit nem érint hátrányosan egyetlen módosítás sem, mert mire elér addig, már módosíthatta a stratégiáját. (Most topjátékosnak mondok mindenkit, aki valaminek a kiélezését tekinti optimális helyzetnek. Lásd kreatív és kivégzés, állatok, küldetésismétlés pl.)

És gondold meg azt is, hogy az emberi stílus ellenére én is sokszor gondolok hasonlót, mint Damage, akinek a stílusával nem értek csupán egyet a mostani helyzetben. Te ugyanis engem is megsértettél az általánosításoddal, miszerint mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1218. hozzászólás - 2009.07.07. 09:59:47
Vicces hogy egy béna flamer el tudja érni hogy róla szóljon a fél fórum. Nem veszitek észre hogy direkt erre utazik? Azt hiszitek bármiről meg tudtok győzni egy olyan embert aki nem azért ír baromságokat mert ilyen ostoba, hanem mert azt élvezi hogy itt dühöngtök és leírjátok "szájon kapnálak" stb, de Ő tudja hogy ezt sosem tudod megtenni mert ez egy fórum! Mekkora lámák vagytok hogy ezt beveszitek...
Pontszám: 6.20
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1219. hozzászólás - 2009.07.07. 12:38:12
Én eddig csendben hallgattam az Winnie-féle egyetemes kinyilatkozásokat. Gondoltam nem szólok bele ezen istenien szerény megnyilvánulás-sziporkákba, tündököljenek csak eredeti valójukban.

De most már megérett bennem az elhatározás Testvéreim, és megalakítom az első igazi Vinyi-fanklubot!

Felvételi kritériumok:
1) Csak azok az ostobák jelentkezzenek, akik nem tartják magukat annak, holott valójában azok! Ezen kívül jelentkezhet bárki aki tudja magáról, hogy ő nem az (igen Winnie, akár Te is!)
2) Érezd a játékot! Ezt bizonyítandó kövesd az Ő igaz tanait: Ölj epikust 5 nap alatt/ érj el 5 döntetlent teljes felszerelésben/ SZÖ-d legyen legalább 5x-öse a TÖ-dnek.
3) Szeresd Winnie-t és az ő tanait: szóljál be egy nap alatt legalább 5 hozzászólónak, úgy hogy pusztán a jóindulat és segítőkészség motiváljon! -> Mosolyogj a topon és az jó játékosokon és azokon az ostobákon akik okosnak tartják magukat, burkoltan ostobázd le a kérdést feltvevőt is, vagy azt aki véleményt nyilvánít és az nem egyezik a tiéddel, hogy vette hozzá a bátorságot. Mindezt egy mondaton belül legalább két és félszer. Védd meg Miklóst és a Behót legalább 1x naponta! És lehetőleg igyekezz totálisan offtopic maradni minden hozzászólásoddal. (amint látjátok én el is kezdtem a sort, mint hű Fan)
A hozzászólást Aurri módosította 2009.07.07. 12:41:44-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.08
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1220. hozzászólás - 2009.07.07. 16:02:40
Szálljatok már le szegény WinnieBot 1.0-ról! Nem ő a hibás, hanem a programozója!

Teljesen egyértelmű, hogy nem élő személy. Ilyen cinikus, savanyú nő nem létezik. Hacsak nem középiskolás irodalomtanár...
Pontszám: 9
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője