Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1281. hozzászólás - 2009.07.10. 20:04:00 (Válasz Mortimer #1280 hozzászólására.)
nem a smaragd bónuszra gondolok, hanem az alap 190+-os IQ-ra... top25ből 13 smaragdos, nyilván megkapták a magas IQ-t. ezek eddig is feltörölték a padlót a nem IQ-huszárokkal, nyilván a KH is fel fogja ilyen alapon. és ez elszomorít. nem Ars Magica-zni akartam a végzetúrban...
ui: persze, h legömböztem őket
A hozzászólást Blazek módosította 2009.07.10. 20:07:05-kor
Pontszám: 5.33
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1282. hozzászólás - 2009.07.11. 08:06:07
Zsebcthulhu elájult.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 787 sebzést okoztál, és 392 sebzést kaptál.

elmehet a jo budos kurva anyjaba az egesz kristaly horda

mi a faszomat taktikazzak, mi ebben a kihivas? 300 EP-m van, megtamad, meg ha nem talal be sem a varazslata, sem o, mint most is, akkor sincs semmi eselyem

volt egyebkent valami "hivatalos" magyarazat erre a teljesen elmebeteg otletre???

tudom unjatok mar hogy hisztizek, nem is titeket akarlak untatni vele, a szomoru az, hogy akinek szol, az leszarja...
A hozzászólást bokorn módosította 2009.07.11. 08:06:23-kor
Pontszám: 5.08
irritálóBatukingFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1283. hozzászólás - 2009.07.11. 10:37:03
Ki hogyan áll V2-n a kristályokkal?
Martalócok-KH 23/7
Pontszám: 3
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1284. hozzászólás - 2009.07.11. 12:14:56
Lélekhozók-Kristály Szövetség 128 / 42
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1285. hozzászólás - 2009.07.11. 12:23:27 (Válasz bokorn #1282 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2009.07.11. 08:06:07

tudom unjatok mar hogy hisztizek, nem is titeket akarlak untatni vele, a szomoru az, hogy akinek szol, az leszarja...


nem, mert érdekesek a V2- es tapasztalatok és igen, mert ezt már sokan leírták a V1-es betámadásnál.

idővel alkalmazkodni fogsz. van sok olyan újítás, ami pozitív mindenkinek és akad olyan, ami nem mindenkinek az. meg kell próbálni azzá tenni. zen.

az alattad lévő két komment magyaráz. neked is csak a 15%-os szivatással van szerintem gondod. egy vereség nem a világ, az állatokra vigyázni kell és amíg ő párszor lever 15% alatt, te háromszorosan adod vissza a KH-nak. sőt, 15% alatt még sebgyógyítással gyógyulhat is az ember:)

a gáz az, ha valaki épp akkor csinálna valamit, amikor beüt a KH. de mivel a topon a LE forgóeszköz, ezért elő egy 2000 LE-s gyógyitallal és jobb is vagy, mint új korodban.
Pontszám: 4.25
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1286. hozzászólás - 2009.07.11. 12:28:08
Az SM is hadat üzent a KH-nak v2-n, de még csak 2 órája megy a háború...

Sötét Mágusok-Kristály Szövetség 6 / 1
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1287. hozzászólás - 2009.07.11. 12:42:24 (Válasz winnie #1285 hozzászólására.)
bokorn nem V2-n játszik.

(Már csak a tárgyi tévedésekre hívom fel a figyelmed, ezzel legalább nem tudsz vitatkozni.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1288. hozzászólás - 2009.07.11. 12:56:19
Szervusztok!

Ösvényjáró, Bokorn: Én V1-en egy gyenge közepes kari vagyok, mostanában kezdek erősödni egy kicsit. Saját választás alapján hanyagolom a rohanást, mert nem lennék partiban az élvonallal. Ez persze azt jelenti, hogy egy csomó fejlesztésből kimaradok, vagy akkor jutok hozzá, amikor már az exploitlehetőségeket kiirtották belőle. Ugye, a több dukát, sok LE-szerzés, kristálypont... mindenből kimaradok. Innen nézve fenn érdekes a játék, nekem egyelőre csak a kűzdelem van, de nem baj, vállaltam.

Ti előrerohantatok, és vigyorogtatok, mint a töklámpás, hogy néhány személyen kívül bárkit porhanyóssá vertetek. Most viszont van egy esemény, ami speciális körülményeket teremt. Speciális, mert az élvonalat érinti, és számításba kell venni, hogy porhanyósra verhet a KH akkor is, ha más nem. Óránként belépni meg a top számára jó eséllyel nem gond, hisz a nap 24 órájából legalább tizennyolcat a gép előtt töltenek. Ha pedig vissza akarsz vágni, félnaponta van Mágikus regeneráció. A top tulajdonságaival elég komoly gyógyítást lehet elérni, és visszaadhatod a pofonokat, később meg főleg, amikor kihalnak az állatok.

Az event meg úgyis rövidke, nem egy, és nem két csatát már három nap alatt hozni fognak a KH-n, ahogy a bejegyzéseket néztem. Ha megfelelően szórja az ember a CsP-t, akkor akár két hétig is ellehet lépegetés nélkül, s a horda legfeljebb a Hp-t üti le.

V3-on pedig erős közepes karim van, de még jócskán ki tudok kapni, sok szinten át, amíg a szükséges szakértelmeket fejlesztgetem. Nem baj, benne van a pakliban. Gorombaságokat meg nem fogok írni, ha a szabályok betartásával elvernek, akár a KH tagjai, egészségükre. Majd találok valamilyen ellenszert rá, amit nem kárhoztat a szabályrendszer.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.45
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1289. hozzászólás - 2009.07.11. 13:17:37 (Válasz Awenhai #1288 hozzászólására.)
Szervusztok!

Awenhai:

Ösvényjáró-rohanás? Kérlek, legalább keress rá a toplistában hogy hol van(nem árulok el titkot, Ösvényjáró a karineve is..) Az igaz hogy sok mindenkit porhanyósra verhet, de anélkül hogy látnád a kariját ( aztmondod rohan előre..pff...), ne találd már ki hogy mit csinál bokorn gondolom "élvonalbeli", a KH-s kirohanásai alapján...a kariját nem ismerem...de elképzelhető hogy te sem tudod ki Bokorn a játékban...mégis véleményt mondasz...

mod.:Amúgy nagyon szeretem az ilyen okos, kioktató hszeket amiket elejtesz...
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.11. 13:18:42-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5.20
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1290. hozzászólás - 2009.07.11. 13:27:32
Szervusztok!

Szabinho: Ösvényjáró úgy pattog, mintha az elevenébe tapostam volna. Nem nyomoztam utána, ugyanis megtörténhet, hogy a második világon van, ahol nekem nincs karakterem.

Nem szándékszom kioktatni, csak próbálok fogalmazni, ha már van rá idő. Az megtörténhet, hogy oktatónak tűnik, eddig kioktatni nem akartam senkit. Figyelmet felhívni elfeledett dolgokra szoktam, sértegetni, goromba megjegyzéseket írni nem. Nem tekinteném magamhoz méltónak, ha nőági felmenőinek erkölcseit bírálnám, mert esetleg nem egyezik a véleményünk.

Ha valaki intelligens stílusban mondja el, hogy miben tévedek, az nem gond. Ha hibázok, akkor kérem figyelembe venni: Csak az nem hibázik, aki nem próbálkozik.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 6.17
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1291. hozzászólás - 2009.07.11. 13:34:22 (Válasz Awenhai #1290 hozzászólására.)
Szervusztok!

De v1-n rákeresshettél volna...tudod:
Csak az nem hibázik,aki nem próbálkozik

Amúgy nem tudom ÖJ mikor szokott pattogni, de ha te mondod...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1292. hozzászólás - 2009.07.11. 13:43:07 (Válasz Blazek #1268 hozzászólására.)
Hmm, nekem 940-es a tul összegem v2-n és mégis jelenleg 68-26-ra megyek ellenük...
Sztem nagyon jó döntés volt belerakni, végre a pp-m csökkent 110-ről 26-ra...
Nem a tul összeg a lényeg, hanem a szaki ahogy észrevettem...
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
népszerűCharma25Nő
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1293. hozzászólás - 2009.07.11. 13:47:46
Jelenleg így állunk:
Lélekhozók-Kristály Szövetség 144 / 49 Ma, 04:00 34939
Charma25 V1 a Mitsubishi
ZsiVi V2 a Lélekhozók Testvérisége
k
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1294. hozzászólás - 2009.07.11. 14:46:34 (Válasz Charma25 #1292 hozzászólására.)
Idézet: Charma25 - 2009.07.11. 13:43:07

Sztem nagyon jó döntés volt belerakni, végre a pp-m csökkent 110-ről 26-ra...
Nem a tul összeg a lényeg, hanem a szaki ahogy észrevettem...


ezt u*atom egy ideje:) de sajnos sokan mindezek ellenére nem próbálkoznak, csak panaszkodnak. (kinek nem inge!)
Pontszám: 6.50
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1295. hozzászólás - 2009.07.11. 16:08:07 (Válasz Awenhai #1288 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.07.11. 12:56:19
Ti előrerohantatok, és vigyorogtatok, mint a töklámpás, hogy néhány személyen kívül bárkit porhanyóssá vertetek. Most viszont van egy esemény, ami speciális körülményeket teremt. Speciális, mert az élvonalat érinti, és számításba kell venni, hogy porhanyósra verhet a KH akkor is, ha más nem. Óránként belépni meg a top számára jó eséllyel nem gond, hisz a nap 24 órájából legalább tizennyolcat a gép előtt töltenek.


nem rohanok sehova, egesz egyszeruen csak jatszom, kezifek (VF) behuzasa nelkul, a szingularisom 0, portyazni is csak annyit megyek, hogy megteljen a kinzokamra. a jatek kezdete ota premiumoskent jatszottam, igy eleg sok csp-m jott ami valoban eleg gyors fejlodest jelentett (mivel mostantol egeszen a torlesemig nem veszek tobb oskovet, igy ez a problema, nevezetesen a 'rohanas' ahogy te hivod, nem fog jelentkezni)

a gyogyitassal meg semmit nem erek, ahogy 15% fole erek, par masodpercen belul leutnek, szoval max. ejjel van eselyem felgyogyulva masokat tamadni. sima pihenessel meg teljesen lehetetlen gyogyulni, a ma kapott tamadasaim a kristalyos csaloktol:
8:00, 11:00, 12:00, 13:00
kb. 3 es fel ora felgyogyulni 0-rol, ehelyett orankent szarra vernek, ami nem csak nekem szar, hanem annak is, aki mondjuk kinzokamraba vinne, mert nem talal el. miert a szabalyok megszegesevel 'jatszo' robotoknak legyen jo, akkor mar inkabb a tobbi jatekost tapolnam!

mint mondtam, nekem nem azzal van bajom hogy elvernek, hanem azzal, hogy a jatek szabalyait megszegve olyan dolgokat csinalnak, ami szabalyellenes es ellehetetlenitik a jatekot

ez meg milyen baromsag, hogy napi 18 orat a gep elott ul a 'top'? miklosek mindent megtesznek hogy ez igy legyen, de ettol az embernek meg - jo esetben - van sajat elete, amit elni szeretne...
A hozzászólást bokorn módosította 2009.07.11. 16:20:44-kor
Pontszám: 6
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1296. hozzászólás - 2009.07.11. 16:15:37
kérdés. ugye ha minden igaz, klónokról van szó. mi alapján választották, h kinek a klónjai lesznek? a lista első 35 helyezettje? vagy vmi más elv alapján? érdekelne. köszi
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1297. hozzászólás - 2009.07.11. 16:36:33 (Válasz Blazek #1296 hozzászólására.)
top 35 es hozzairtak cirka 5-10% TO plusszot

allatfelszerelesrol lehet konnyen beazonositani, azok nem olyan egyformak minden karinal
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1298. hozzászólás - 2009.07.11. 16:38:55
hopp... akkor itt az ideje, h megkeressem a klónomat
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1299. hozzászólás - 2009.07.11. 17:18:45
kozben annyi otletem tamadt hogy csinalok egy scriptet, ami minden egesz ora elott elkuldi pihenni az allataimat, utana meg visszahivja, igy legalabb azokat nem verik ajultra a csalok

mondjuk az osszes oskovemet ra merem tenni, hogy a jatekvezetes valasza erre az lesz hogy barmikor tamadhatnak, nem csak egeszkor, nehogy mar valaki ne szopjon
Pontszám: 5
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1300. hozzászólás - 2009.07.11. 17:21:27 (Válasz bokorn #1299 hozzászólására.)
Szerintem az lesz a válaszuk hogy ne scripteljél...
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.11. 17:21:50-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!