Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1241. hozzászólás - 2009.07.10. 08:16:49 (Válasz Awenhai #1240 hozzászólására.)
"A Kristályhorda azt irritálja, aki maximálisan optimalizál."

Pontosan. De a KH csak azokat üti, akik legfelül vannak, és a legfelül lévők mind azok, különben nem lennének ott.

Ezért sem értettem Ricardo sírását, hogy ő is akar belőlük. Én simán el tudnám képzelni az életem nélkülük, jól meglennék, köszönöm szépen. Írom ezt úgy, hogy nagyon erősnek tartom a karakterem, de a hátam közepére sem hiányzik a velük járó plusz macera.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1242. hozzászólás - 2009.07.10. 09:29:40
Ajkad hangtalanul mozog, egy kataklizma igéjét mondja. (-205 VP). 2102 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 513 életpontot sebződtek. Tojásrakó pöfeteg, Mantikór, Fatty harcos és Kyorg agyfagyasztó elájult.

Szegeny Eliminatus, most biztos sir a sarokban
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1243. hozzászólás - 2009.07.10. 09:35:38 (Válasz Endyr #1242 hozzászólására.)
Viszont *Kreator*ra büszke vagyok, brutálisan feljavítja a karakter harci mérlegét
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1244. hozzászólás - 2009.07.10. 09:40:15 (Válasz Grid #1235 hozzászólására.)
Idézet: Grid - 2009.07.09. 21:26:07
Ma, 14:00 Megkezdődött a kristály horda inváziója!

Milyen invázió? Tudja valaki?

Ez hamis riasztás volt, a 2. világon indítottam volna a kristályhordát, csak volt vele egy kis gubanc.
A 2. világra ma már remélhetőleg gond nélkül megérkeznek.
Pontszám: 5
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1245. hozzászólás - 2009.07.10. 10:04:24
Awenhai, hidd el, hogy mi ott fent is szívesen játszanánk. Azt pedig nem tudom elfogadni, hogy egy bizonyos ponttól kezdve csak visszafogottal lehessen moccanni is.
Pedig látom, hogy mára már csakis úgy érdemes, ha más nem, kiváló szövetségi társaim jó példák erre.
A KH a játékfejlesztés megcsúfolása, hiába hívjuk fel az anomáliáira (haszonélvezők és szívók egyaránt) a JV figyelmét - ez van.
Szóval értsd meg, hogy frusztrál. Bokorn-t például ennyire. Ha nem emelkedtem volna már crimsoni-leszarom magasságba egy ideje, akkor engem is frusztrálna.

Bokorn, puffogj nyugodtan. Nem vagy egyedül.

Tegnap, 22:00 *Orpheus* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 10 lélekenergiát.
Tegnap, 17:00 *Hellmordon* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 17 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 10:00 *Neander* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 14 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 08:00 *Neander* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 19 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 06:00 *Morgan* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 20 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 05:00 *Ganuid* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 18 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 04:00 *Sauronus* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 17 lélekenergiát. Csata leírása
Tegnap, 03:00 *Mammothon* Tündeköves Glórin A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 21 lélekenergiát. Csata leírása
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1246. hozzászólás - 2009.07.10. 11:05:06 (Válasz Endyr #1242 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.07.10. 09:29:40
Ajkad hangtalanul mozog, egy kataklizma igéjét mondja. (-205 VP). 2102 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 513 életpontot sebződtek. Tojásrakó pöfeteg, Mantikór, Fatty harcos és Kyorg agyfagyasztó elájult.

Szegeny Eliminatus, most biztos sir a sarokban


ezúton köszönöm ezt a nemes tettet. végre némi sikerélményhez jutottam, és újabb 1300 LE-val közelebb kerültem a 20k-s küldetés teljesítéséhez:)
Pontszám: 4.63
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1247. hozzászólás - 2009.07.10. 11:08:01 (Válasz chehs #1245 hozzászólására.)
de háborúban vagytoknem? csoda, hogy csak ennyiszer támadnak. aki nem háborúzik, annak nagyobb a nyugalma, de ezen nincs mit csodálkozni.

komolyan mondom, hogy a rosszban is érdemes meglátni a jót: téged is csak egészkor támadtak. mi lenne, ha nálad is random lenne?
Pontszám: 1.57
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1248. hozzászólás - 2009.07.10. 11:10:10 (Válasz winnie #1247 hozzászólására.)
Nincsenek háborúban.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1249. hozzászólás - 2009.07.10. 11:10:34 (Válasz bokorn #1236 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2009.07.10. 06:18:48
ugy dontottem, egy probat meg meger
varok otleteket, hogy hogyan lehetne valamit kezdeni a kristaly hordaval. minden megoldas erdekel (ha kell, scripttel barmilyen folyamatot tudok automatizalni, szoval ez nem akadaly. azt hogy a jatek szabalyaiba utkozik, leszarom. a 15% ala tamadas is a jatekszabalyok megszegese, innentol baromira nem tul erdekelni, ha a jatekvezetes a sajat szabalyait sem tartja be, akkor nekem miert kene?... ha a dragalatos jatekvezetesnek ez nem tetszik, akkor annyit kerek, hogy adjanak idot amig a karakteremet teljesen lebontom es beepitem a szovetsegbe, utana torlom magamtol is).


ez azért nem semmi: Pontszám: 5.67

mindent elmond a játékosok, izé, a fórumozók moráljáról. taps.

megjegyzem, magasabbra számítottam, szóval azért valahol kellemes csalódás.
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.10. 11:15:18-kor
Pontszám: 2.63
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1250. hozzászólás - 2009.07.10. 11:11:29 (Válasz Mortimer #1248 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.10. 11:10:10
Nincsenek háborúban.


köszi. akkor meg sem szólaltam. viszont elkezdett érdekelni a támadási algoritmus, hogy kit, mikor, hogyan és miért:)
Pontszám: 2.33
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1251. hozzászólás - 2009.07.10. 11:23:30 (Válasz winnie #1250 hozzászólására.)

akkor meg sem szólaltam.


De jó is lenne...
A hozzászólást Szabinho módosította 2009.07.10. 11:23:53-kor
Hiéna-ZP

Pontszám: 9.38
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1252. hozzászólás - 2009.07.10. 11:26:04 (Válasz winnie #1249 hozzászólására.)
Szerintem csak mindenki megérti hogy felb@ssza az agyát ez a dolog, még ha nem is fogalmazta meg valami szépen a mondandóját...na jó, ez enyhe kifejezés..
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1253. hozzászólás - 2009.07.10. 11:31:36 (Válasz Szabinho #1252 hozzászólására.)
Idézet: Szabinho - 2009.07.10. 11:26:04
Szerintem csak mindenki megérti hogy felb@ssza az agyát ez a dolog, még ha nem is fogalmazta meg valami szépen a mondandóját...na jó, ez enyhe kifejezés..


az nem kifogás. te meg tudod szépen. sokan meg tudják akkor is, ha frusztráltak. de.

1. nem mindenki, mert akkor 9.73 lenne a számláló. 2. egy dolog, ha valaki frusztrált és egyetért egy KH elleni kirohanással. más dolog, ha valaki egyetért a csalásra való buzdítással. az utóbbi csoportba csak rongyember tartozik. (erre céloztam korábban is, hogy a hazai netes fórumos morál még az ilyen mikroközösségekben is nagyon mélyen van. tisztelet a kivételnek.)
Pontszám: 6.14
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1254. hozzászólás - 2009.07.10. 11:45:51 (Válasz winnie #1253 hozzászólására.)
Igen, elismerem hogy a mindenkit nem kellett volna oda írnom mert nem igaz...
Hiéna-ZP

Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1255. hozzászólás - 2009.07.10. 12:40:52
Masnak is elmaradt a mai citadella vagy csak rank nem volt mar vpjuk?
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1256. hozzászólás - 2009.07.10. 14:22:14 (Válasz Awenhai #1238 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.07.10. 06:35:03
Szervusztok!

Bokorn: én már ezért a beírásért is törölném a karakteredet. A szabályok be nem tartását hirdetni nem vall éppen sok gerincre, azzal együtt, hogy eddig becsületes játékosnak tartottalak. Ez a beírás ezt nagyon komolyan megkérdőjelezte most.


valoban, eddig becsuletesen jatszottam. nem a kokemeny optimalizalas volt a cel (a karakterem nem is valami eros), hanem a szorakozas, barmifele csalassal a sajat szorakozasomat rontottam volna el
viszont mivel igy mar semmifele szorakozas nincs a jatekban, nincs vesztenivalom. egyelore csak a premium tagsagot dobtam, nem vagyok hajlando penzt aldozni valamire, amiben nem talalok elvezetet, de ha nem lesz gyorsan valtozas, akkor torolni is fogok

szerinted ha egy sakkversenyen kitalalnak azt, hogy idonkent hozzabasznak a sakktablahoz egy focilabdat, es amelyik babut eldonti, az kiesik a jatekbol, ki jatszana tovabb? vagy fel lehet roni barmelyik felnek, ha duheben lesopri az ellenfele babuit a tablarol?
itt ugyanerrol van szo
Pontszám: 5.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1257. hozzászólás - 2009.07.10. 14:32:48 (Válasz bokorn #1256 hozzászólására.)
Idézet: bokorn - 2009.07.10. 14:22:14

szerinted ha egy sakkversenyen kitalalnak azt, hogy idonkent hozzabasznak a sakktablahoz egy focilabdat, es amelyik babut eldonti, az kiesik a jatekbol, ki jatszana tovabb? vagy fel lehet roni barmelyik felnek, ha duheben lesopri az ellenfele babuit a tablarol?
itt ugyanerrol van szo


nálad. másnál nem. és nem csak magas szintűeknek tetszik, hogy akad némi plusz taktikázási lehetőség. (nem magammal akarok jönni, hiszen a KH nélkül lehet, hogy soha nem lenne meg a küldetésem, de az is pozitívum, hogy a KH rávett (nem csak engem), hogy újabb kényelmi funkciót építsek a karakterbe, maximalizáljak 1-2 eddig turbózott szakértelmet. tudod. ha keménykednek, megnehezítik a dolgomat, akkor lépek ellenük. mert bárki lereagálhatja. ha akarja.

szóval nyilván valaki pozitívumként, kihívásként fogta fel az Újdonságot. másnak meg nem tetszik, hogy "csal a gép". no de újdonság lenne az utóbbi?

tény és való, hogy nem véletlen, hogy a mai számítógépes játékok is a könnyű végigjátszás, az instant sikerélmény felé nyitnak. ebben nincs semmi rossz, sőt. de szerintem abban sem, hogy bármiféle új dolog (legyen könnyű vagy nehéz) színt visz a monoton klikkelgetésbe.

miért van az az érzésem, hogy ha miklós következő fejlesztése egy LE-termő fa lenne, amit minden órában meg lehetne rázni és csak annyi történne, hogy minden karakter, aki ezt megteszi kap 1000 LE-t, akkor az 10/10-es népszerűséget hozna? pedig semmi játékbeli pluszt nem hozna, de LE-t adna. ingyen.
Pontszám: 6
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1258. hozzászólás - 2009.07.10. 14:43:58 (Válasz Awenhai #1238 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.07.10. 06:35:03
Szervusztok!

Bokorn: én már ezért a beírásért is törölném a karakteredet. A szabályok be nem tartását hirdetni nem vall éppen sok gerincre, azzal együtt, hogy eddig becsületes játékosnak tartottalak. Ez a beírás ezt nagyon komolyan megkérdőjelezte most.


Bírom az ilyen észosztást, meg komolykodó kijelentéseket...Ezért törölném a karaktered...nem vall sok gerincre...eddig becsületes játékosnak tartottalak...Lehet hogy erős volt a kijelentése, de a hozzád hasonló okoskák is bőrt húzhatnának a fogukra...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 8.50
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1259. hozzászólás - 2009.07.10. 14:52:00 (Válasz winnie #1257 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.10. 14:32:48
nem csak magas szintűeknek tetszik, hogy akad némi plusz taktikázási lehetőség. (nem magammal akarok jönni, hiszen a KH nélkül lehet, hogy soha nem lenne meg a küldetésem, de az is pozitívum, hogy a KH rávett (nem csak engem), hogy újabb kényelmi funkciót építsek a karakterbe, maximalizáljak 1-2 eddig turbózott szakértelmet. tudod. ha keménykednek, megnehezítik a dolgomat, akkor lépek ellenük. mert bárki lereagálhatja. ha akarja.
szóval nyilván valaki pozitívumként, kihívásként fogta fel az Újdonságot. másnak meg nem tetszik, hogy "csal a gép". no de újdonság lenne az utóbbi?


hol van ebben a taktikazasi lehetoseg? egesz orakor jo esellyel leutnek, barmifele, akar minimalis esely nelkul a vedekezesre. ha atmegyek lathatatlanba, akkor tenyleg csak tamagocsi lesz a jatekbol, annak semmi ertelme
a gondom nem az, hogy leutnek vagy LE-t visznek, ritka az olyan nap hogy nem kamraznak be, de ezzel nincs is semmi gondom. a nalam erosebb nyilvan megtamad, gyakran nyer is, megerdemli. a gondom az, hogy a KH CSAL. lehet akarmit mondani, ferditeni, az, hogy olyasmit csinalhatnak ami a jatek szabalyaival ellenkezik, csalas
nem veletlenul volt mar a jatek elejetol a 15% szabaly. ha mar ugy indult volna a VU hogy akar 1 ep-vel is tamadhato a jatekos, negyedennyien sem jatszanank. erre jon ez a zsenialis huzas...
mi ebben a kihivas szerinted? mivel semmifele szabalyos, normalis megoldas nincs arra hogy vedekezzek ellenuk, ez nem kihivas hanem tomeny szopatas
az egyetlen "megoldas" az lenne, ha minden oraban elkoltenem az osszes le-met a turbot jobbra-balra pakolgatva, igy "csak" siman foldbe dongolnenek, hogy nehogy legyen eselyem mast tamadni vagy epikust utni, de nem fogok a gep elott ulni napi 24 oraban
Pontszám: 5.40
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1260. hozzászólás - 2009.07.10. 14:55:03 (Válasz Awenhai #1240 hozzászólására.)
"Tehát, ha bevállalod a láthatatlanságot, akkor egy fikarcnyi LE-t sem buksz. Igaz, nem portyázhatsz, de valamit valamiért."

Persze. Még vadászhatsz is láthatatlanul. Igaz fele LE jön belőle, de a TP is feleződik. Valamit valamiért...
Pontszám: 8.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!