Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Érkezik a kristályhorda
1. hozzászólás - 2009.05.25. 17:29:28
Elkészültünk egy új fejlesztéssel, a kristályhordával. Ez egy eléggé összetett kód, ezért még tesztelni szeretnénk, várhatóan csak szerdán fogjuk beélesíteni.

Előzetesen néhány infó:
- A kristályhorda egy önálló szövetség lesz, amely a top szövetségek számára jelent kihívást.
- A kristályhorda tagjainak, és magának a szövetségnek is lesznek speciális képességei: ezek egy része előnyt, egy részük pedig hátrányt jelent nekik.
- Nemcsak támadni lehet őket, ők is képesek támadni.
- A kristály horda tagjai nem fejlődnek, nem használnak védelem italát és láthatatlanságot. A top listában nem jelennek meg, de ettől függetlenül ugyanúgy kezeli őket a program, mint a többi végzeturat.
Pontszám: 6.92
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
2. hozzászólás - 2009.05.25. 17:37:58 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Lesz náluk rabolható LE?
Vihetők majd a kínzókamrába 0-tól eltérő LE jutalom reményében?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.25
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
3. hozzászólás - 2009.05.25. 17:42:06 (Válasz Ariel #2 hozzászólására.)
- Egyáltalán elhurcolom őket a kamrába?
- Csak kristálypontért lehet rájuk portyázni? Ha igen, akkor mit érek a felgyülemlett portyapontokkal?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
4. hozzászólás - 2009.05.25. 17:49:22 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.05.25. 17:29:28
- Nemcsak támadni lehet őket, ők is képesek támadni.

Ha támadnak akkor milyen céllal? Csak ütik a VU-kat, hogy ne unatkozzunk vagy? Mert ugye nem fejlődnek.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.43
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
5. hozzászólás - 2009.05.25. 17:50:06
És lehet ellenük háborút indítani? Akkor ők is nagyobb aktivitással támadnak majd? például ha valakivel háborúba lesznek (ha egyáltalán lesz ilyen), akkor az hátrány a másik szövinek, hiszen a kristály szövi az "gép", tehát állandó aktivitás, "fegyelmezettek", majdhogynem legyőzhetetlenek...és adnak majd LE-t? milyen épületek lesznek nekik meg? építenek, epikusoznak? Nekem ez kicsit elképzelhetetlen, hisz így előnyre tesznek szert...
Hiéna-ZP

Pontszám: 6.46
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
6. hozzászólás - 2009.05.25. 18:03:54
Oké, tökre tetszik hogy lepontoztok, de válaszoljatok már valami érdemlegeset, aztán pontozgassatok
Hiéna-ZP

Pontszám: 4.54
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
7. hozzászólás - 2009.05.25. 18:25:43 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Vajon lesz beluk annyi, hogy megoldast jelentsenek a portya gondokra?
Ehhez, ha ugyanugy kezeli oket a progi, mint a hagyomanyos vegzeturakat, nagyjabol 3-szor annyira lenne szukseg, mint a vegzeturakbol.
Pontszám: 3
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
8. hozzászólás - 2009.05.25. 18:25:48
Ha szovetseg, akkor max 35en lesznek? Vagy tobb szovetseg? 35 npc szerintem keves lesz.
A legfontosabb kerdes, bar elottem mar kerdeztek: kamrazni lehet oket?
Pontszám: 5.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
9. hozzászólás - 2009.05.25. 18:28:04 (Válasz Szabinho #6 hozzászólására.)
Mindenkivel ezt csinálják, de engem már nem érdekel...annyira szánalmas ezt csinálni.

Érdekes mikor azt írom, hogy okké skacok akkor pontozzatok LE, akkor felpontoznak!
Ha pedig azt mondom pontozatok fel akkor Le...érdekes de annál szánalmasabb...válaszolni meg persze nem hajlandóak...nagyokosok...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.04
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
10. hozzászólás - 2009.05.25. 18:28:38
Ha van bennük LE, akkor automatikusan érdemes szövetségi szinten hadat üzenni nekik, mert így ráadásul ők is ütnek minket. Kétlem ugyanis, hogy egy jól fejlesztett karakternek ne lennének simán verhetők. (Ekkor ugyanis értelmetlenek.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.25
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
11. hozzászólás - 2009.05.25. 18:28:52 (Válasz Draglov #8 hozzászólására.)
Ha nem fejlődnek akkor elméletileg nem vadásznak, így kamrába vinni mi értelme lenne?
Mert ugye ha nem fejlődnének, de vadásznának akkor megint csak rengeteg LE jutna a felsőbb szintekre, extra bevételként.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7.50
népszerűBlozbangFérfi
Végzetúr mester
341 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
12. hozzászólás - 2009.05.25. 18:34:18 (Válasz Morroch #11 hozzászólására.)
Viszont ha van náluk LE, és támadhatóak, akkor a nyert csatáik után már megéri őket kamrázni (ezt jól megasszontam, de remélem értitek).

Miklós szavaiból úgy veszem ki, hogy EGY szövetség lesz. Ez vajon akkor "csak" 35 NPC?
Ha pedig támadhatnak is, akkor vajon mi alapján teszik? TÖ, szakértelmek, eredmények (aktivitás?)?

Edit: mindenesetre kíváncsian várom. Főleg arra vagyok kíváncsi, hogy én "látom-e" majd őket...
A hozzászólást Blozbang módosította 2009.05.25. 18:35:19-kor
Muszáj mindig megoldást találni? Nem élvezhetnénk egy kicsit a problémát?
Pontszám: 7.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
13. hozzászólás - 2009.05.25. 18:38:17 (Válasz Blozbang #12 hozzászólására.)
Senki nem mondta, hogy lesz náluk LE, még Ariel is csak kérdezte.
Ettől függetlenül lehet, hogy téves a teoriám, de ha valami olyan tart magánál LE-t ami nem fejlődik az hibásnak tűnik.

Edit: Térkapus tart magánál és nem fejlődik, de nem is tudod csak 1x megütni és kifosztani.
A hozzászólást Morroch módosította 2009.05.25. 18:39:48-kor
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
14. hozzászólás - 2009.05.25. 18:41:36
Akkor sajna porosodik tovabb a kamram. Az elmult 3 hetben atlag 6-8 embert sikerult kamraznom naponta. Amennyiben igazad van, es sajna jogos amit irtal, akkor szamomra mar most kudarc a kristalyhorda.
Nem latom ertelmet ugyanis igy a portyanak, mert az allataim legalabb olyan jol fejlodnek a kennelben, mint a portya soran. Napi 25 ppont termelodik nalam, amibol kb 15-20 csordul is. A kristalyhorda a csucskarakterek szamara keszul, mint ahogy azt olvashatjuk. Ebben az esetben BARMIT is ad, az csak kiemeli az eljatekosokat. Felek, es ne legyen igazam, de szerintem 2 lehetoseg all fenn. Vagy Tapos lesz oket, utni es akik hozzafernek, azoknak ujabb bevetel, vagy nem fogja megoldani az elejarok problemait. Gondolok itt a napi mx 6-7 portyara, ahol vagy en verek valakit meg 3000-400 ra, vagy engem ver meg Galmuszk hasonlo aranyban.
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
15. hozzászólás - 2009.05.25. 21:32:09 (Válasz Draglov #14 hozzászólására.)
nem csúcskarakter, csúcsszovetség.
Pontszám: 4.20
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
16. hozzászólás - 2009.05.25. 23:11:46
Én toltam volna egy copyt minden bizonyos szinttől kezdve, pár szintenként a topX, nem extrem kiemelkedő karakterere (pokokat hagyjuk), és beállítottam volna, hogy x időközönként támadnak a támadó listából olyanokat, akik TO összegük 90%-a az övéknek, és 100%-on vannak, természetesen akik háborút indítanak ellenük, azokat 70% TÖ-ig támadják, és igencsak előszeretettel...
A copyzott karaktereket összelőni pár szövide, lehetőleg úgy, hogy extrém szintkülönbségek is legyenek benne, és hajrá
Pontszám: 5.43
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
17. hozzászólás - 2009.05.26. 08:29:55
Igen, mindig lesz náluk rabolható LE.
Nem vadásznak, ezért a kínzókamrába se érdemes őket elvinni (max a rabolt LE miatt, viszont ők szegények kevesebbet visznek, mint egy normál játékos). Őszintén szólva erre nem gondoltunk, valószínűleg az a legjobb, hogy nem vihetők a kínzókamrába, így nem viszik el a helyet a "fizető ügyfelek" elől.
Portyapontért lehet őket támadni, mint bárki mást.
Hogy miért támadnak, erről részleteket a legendában lehet olvasni. És igen, lehet velük háborúzni (sőt, ők is fognak hadat üzenni).
A kristályhordások legnagyobb hátránya, hogy gép irányítja őket, tehát tetteik és viselkedésük eléggé kiszámítható, egy minimális random faktortól eltekintve.
Lesznek épületeik, de nem epikusoznak, mivel nem is fejlesztik a karakterüket.
35en lesznek, viszont a normál sebességhez képest sokkal gyorsabban regenerálják az ÉPjüket, ráadásul nagyon magas sebgyógyításuk is lesz, tehát remélhetőleg nem tűnnek el a palettáról délre.
Pontszám: 3.83
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
18. hozzászólás - 2009.05.26. 08:32:05
ugye v2-őn is megjelennek!
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
19. hozzászólás - 2009.05.26. 08:40:52 (Válasz Miklós #17 hozzászólására.)
"Hogy miért támadnak, erről részleteket a legendában lehet olvasni."

Tehát csak 60. szinttől lehet őket ütni?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
20. hozzászólás - 2009.05.26. 09:15:07 (Válasz Miklós #17 hozzászólására.)
"Igen, mindig lesz náluk rabolható LE."

Portya a kinzókamrát kivéve gyakorlatilag rájuk fog korlátozódni..
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!