Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
901. hozzászólás - 2009.06.09. 11:11:56 (Válasz Mortimer #900 hozzászólására.)
3 szintre lettek korlátozva, nem sajátra.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
902. hozzászólás - 2009.06.09. 11:12:01 (Válasz Mortimer #900 hozzászólására.)
Sharpát miért nem ütik 3 szinttel magasabbról? Ez az egész kristályhorda csak egy újabb szívatás azoknak, akik eddig is képtelenek voltak 25% fölé gyógyulni, mert azonnal levágták őket odafentről.

MIÉRT KÉPTELEN MIKLÓS EZT MEGÉRTENI???
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
903. hozzászólás - 2009.06.09. 11:13:15
Kéne egy belláítási lehetőség mint a PP-nél.
Unatkozom, kérem a Kristályokat./Tök jól elvagyok, van kit portyáznom, hagyjatok a 15% alatti majmokkal!
És ezt nem lehetne naponta, kétnaponta változtatni, ha az egyiket benyomtad akkor változtatni a következő visszatérésükkor lehetne.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
904. hozzászólás - 2009.06.09. 11:16:25 (Válasz Mortimer #900 hozzászólására.)
Morti tudjuk hogy a törléssel való vagdalkozásodhoz csak hang vagy (mint kiderült a multkori balhénál), szerintem ezt a részét el is felejtheted a mondandódnak, mert csak röhögünk már rajta...

Amúgy meg tudom emlegetni a szokásos szöveget amit Winnie-ék képviselnek ilyenkor:
NÖVELDD AZ EGÉSZSÉGED bazki

Szívből örülök, hogy a teszt világon kiformáljátok ezt az eventet mir ebekerűl v2 vagy v3-ra
A hozzászólást Birka módosította 2009.06.09. 11:17:41-kor
Pontszám: 3.19
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
905. hozzászólás - 2009.06.09. 11:20:00 (Válasz Birka #904 hozzászólására.)
15% alá történő támadások esetén sokra nem megy az egészséggel...
Pontszám: 7.67
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
906. hozzászólás - 2009.06.09. 11:20:27 (Válasz Birka #904 hozzászólására.)
Birka menjmár legelni... ha 15% alatt ütnek elmehetsz a vérbe az egészségeddel amikor 1100-at lőtt Nasdfil klónja.
És Mortinak 210 körüli IQ-ja van annak a trágyának meg 194, csak böszme a tauja a Nasdfil taktikája szerint ami még nem is baj, de egy 1100-as spell-t bírj ki 15% alatt.
És aki nem unatkozik Kristályok nélkül sem az mér játszon a TI szabályaitokkal?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
907. hozzászólás - 2009.06.09. 11:21:42 (Válasz Birka #904 hozzászólására.)
Nagyon felidegesítettem magam, mert azt hittem, hogy változik valami, de nem.

Ha a top10ben vagy, a kristályhorda = táp, mert hozza a LE-t, csak ülni kell és benyomni a pihenést. Ugyan eléget egy kevés manát, de mivel 20-as mágustornyuk van, 15-ös nekrofunnal alig 2 óra alatt (!) maxra töltödik a manájuk.

Ha viszont valamivel alattuk, akkor pusztán szívatás az egész, mert 15% alatt a kristályok ütnek meg, 25% felett meg a topszövetségek valamely tagja.

Ezt a tényt három napon át rágtuk a fórumon, de hasztalan.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.44
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
908. hozzászólás - 2009.06.09. 11:41:12 (Válasz Morroch #906 hozzászólására.)
érdekes módon, amikor sírt a banda a sok szintes lefelé ütésekért, akkor az egészség volt az ultimate megoldás, és mindenkit lehurrogtatok, hogy ugyan már nem gyengülsz, nem fölösleges, sőőőt tápos egészséget nyomni...

Akkor most is tessék tolni azt az egészséget!

Picit számolgatva:
-55. szint 150-es egs: 8430 maxhp azaz pihenve 1581 hp óránként. Űber mágusunk nem hiszem, hogy óránként mindig ugyan azt az embert üti!

-Valamint ha 7x elgyepálják a klónt, akkor automatikusan katakombába vonul!
-És Mortinak is van katakombája, ha éppen nem járt le a 2 hét, akkor ki-belépés a szövibe, és 0-zódik a számláló...

Nem rinyálni, hanem kombózni! Ezt is jópárszor hallottam már pont Mortitól...
Pontszám: 3.36
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
909. hozzászólás - 2009.06.09. 11:41:34 (Válasz Mortimer #902 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.09. 11:12:01
Sharpát miért nem ütik 3 szinttel magasabbról?


ez valami fixáció? miért fáj neked ennyire, hogy az ő tehene nem döglik meg. örülj inkább, hogy ő nyugodtabban játszik. ha 15% alatt van, tök mindegy, hogy ki üti, nem biztos, hogy nyer.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
910. hozzászólás - 2009.06.09. 11:45:10 (Válasz Birka #904 hozzászólására.)
birka, én nem vagyok egészségpárti, sosem írtam. én csak sírásellenes vagyok, főleg a hangembereket sírásaira allergiás.

döbbenet, hogy olyan zokogásától hangos az éter, aki simán alázza a legtöbb kristályt, vagy legalábbis simán pozitív a mérlege. várjuk meg előbb, hogy a 0-21-esek sírjanak.
Pontszám: 4
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
911. hozzászólás - 2009.06.09. 11:48:40
A mai napon eddig 10-12 tamadast kaptunk a kristalyoktol. Ha jol emlekszem egyet sem nyertunk meg


Amugy a citadella nem ertem miert maradt bent. Most oruljunk, h csak 50k-t szivnak el naponta? Hat remek. Egy olyan fegyver, ami ellen nemhogy vedekezni nem lehet, meg visszatamadni sincs ertelme.
Pontszám: 7.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
912. hozzászólás - 2009.06.09. 11:51:39 (Válasz Birka #908 hozzászólására.)
Butaságokat beszélsz. Látszik, hogy csak távolról látod a dolgokat.

"akkor az egészség volt az ultimate megoldás"
Ha 15% alatt ütnek, akkor teljesen mindegy mekkora az egészséged.

"pihenve 1581 hp óránként"
Ez így van. De ha 35% fölé gyógyulsz, jön Barrique, Galmuszk vagy Sharpa, és 4ezret egyből belédüt, emellé az állatod sérül több százat. Ha reggel benyomsz egy pihenést, nap végére biztosan elpusztulnak, hiába van több ezer életpontjuk.

"Valamint ha 7x elgyepálják a klónt, akkor automatikusan katakombába vonul!"
Dehogy is, ez hülyeség. Csak akkor, ha az EGÉSZ SZÖVETSÉGET elverik hétszer.

"van katakombája"
Persze, és mostantól katakombában éljem az életem? Mert most már a nagy szövetségek nem fogják elverni őket hétszer, nem hülyék. Nekik ez táp, és ott fogják őket hagyni, nem engedik meg ismét, hogy ne üthessenek senkit két héten át.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
913. hozzászólás - 2009.06.09. 11:51:48 (Válasz Birka #908 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.06.09. 11:41:12
érdekes módon, amikor sírt a banda a sok szintes lefelé ütésekért, akkor az egészség volt az ultimate megoldás


Jah... csak mi nem ütünk be 15% alá! Nem érted, hogy itt a gond forrása?

Idézet: Birka - 2009.06.09. 11:41:12
-És Mortinak is van katakombája, ha éppen nem járt le a 2 hét, akkor ki-belépés a szövibe, és 0-zódik a számláló...


Igen kibelépés... kincspont még hagyján, de van ám 2 hónapos küldetés, még ha túl is van ezen az ember, ki tudja mit találnak még ki.

Nade birka, te harcoltál már Kristályok ellen vagy láttad a szövitársaid ellenük harcolni?
- Igen? Akkor szeretném tudni kivel társalgok, én sem a névtelenségből beszélek.
- Nem? Akkor honnan a széleskörű tapasztalat ami alapján mást bírálsz?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
914. hozzászólás - 2009.06.09. 12:11:48 (Válasz winnie #910 hozzászólására.)
"döbbenet, hogy olyan zokogásától hangos az éter, aki simán alázza a legtöbb kristályt, vagy legalábbis simán pozitív a mérlege. várjuk meg előbb, hogy a 0-21-esek sírjanak."

Winnie, azért zavar, mert jól játszom, jó karakterem van, kevesen szoktak megverni. A 0-21-esek nem fognak sírni, ugyanis őket egyérszt nem is érdekli, mert különben nem lennének most ott ahol, másrészt megszokták, hiszen az egész eddig játékban hülyére verték őket.

Viszont most bekerült egy olyan tényező a játékba, ami ellen teljesen tehetetlen vagyok, nem tudok erősebb lenni náluk, nem tudok semmilyen módon védekezni ellenük. Frusztrál, zavar, idegesít. Nincs rá megoldásom.

És igen, külön zavar, hogy a nálam 3-mal magasabb szintűeket totál nem érinti, ez nekik egy jótétemény. Borítja a játékegyensúlyt egy a fejlesztők által behozott, senki által nem tesztelt változtatás, aminek szempontjából kiemelném, hogy SEMMI BAJ NEM LENNE, ha nem ütnének 15% alatt is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.78
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
915. hozzászólás - 2009.06.09. 12:20:25 (Válasz Morroch #913 hozzászólására.)
Köszi a névtelen jelzőt

Hidd el komoly rálátásom van a napi harcokra, és megértem a 15%-os problémát is, de ugyan úgy immunis vagyok már erre a sírásra, mint ti voltatok arra, amikor az 5-6 szinttel alattatok lévők sírtak, hogy 15% felé dugva az orrukat gáz van.

jelenleg 3 szinttel ütnek max lefelé a kristályok, ti is fejleszthettek visszafogottat, mehettek be láthatatlanba, vedelhettek védelem italt, bújhattok el katakombába, kaphattok segítő kezet, növelhettek egészséget, de ez a sajt hirtelen büdös? Amíg ti aláztok lefelé addig okés, amint kaptok 2 fülest úgy hirtelen gond van?

Azt, hogy Barrique, vagy Sharpa kiröhögi az egészet, és "csak" táp nekik igen is megvétózom. Igen erős karakterek, napi portyában 90% alá se megy az életerejük a kémlelések alapján, míg kristály hordánál igencsak lent van a napi hp-juk, valszeg kapják az ívet rendesen ők is, max többet nyernek, de jha beesnek egy kritikus hp% alá, akkor már ők is ájuldoznak 1100-as spellektől...

Különbség csak annyi, hogy nem 25%-rol kezdik őket bedarálni a kristályok, hanem 90%-ról!
Pontszám: 5.43
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
916. hozzászólás - 2009.06.09. 12:25:07 (Válasz Birka #915 hozzászólására.)
"Amíg ti aláztok lefelé addig okés, amint kaptok 2 fülest úgy hirtelen gond van?"

Azt magyarázom folyamatosan, hogy eddig is ütöttek 3-4 szinttel magasabbról, de az ellen tudtam védekezni: nem mentem 30% életpont fölé.

"nem 25%-rol kezdik őket bedarálni a kristályok, hanem 90%-ról!"

?

Milyen 25%? Milyen 90%?
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.06.09. 12:26:42-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
917. hozzászólás - 2009.06.09. 12:26:13 (Válasz Birka #915 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.06.09. 12:20:25

Azt, hogy Barrique, vagy Sharpa kiröhögi az egészet, és "csak" táp nekik igen is megvétózom. Igen erős karakterek, napi portyában 90% alá se megy az életerejük a kémlelések alapján, míg kristály hordánál igencsak lent van a napi hp-juk, valszeg kapják az ívet rendesen ők is, max többet nyernek, de jha beesnek egy kritikus hp% alá, akkor már ők is ájuldoznak 1100-as spellektől...

Különbség csak annyi, hogy nem 25%-rol kezdik őket bedarálni a kristályok, hanem 90%-ról!


Ez azert jo nagy marhasag, mivel ha senki mas nem ut, sokkal konnyebb elharitani egy tamadast (magas EProl), mintha a folyamatos zuzasok miatt mindig 15% alatt lennel. Azonkivul ok max +1 szintrol kapnak tamadast ami szinten sokat jelent.

Ja es altalaban a szovik szintben elol levo tagjait erinti a veszely (lasd Mortimer). Megis kitol kerjen segito kezet.


Ez nem siras, csak megallapitottam, h nem sok ertelmeset szoltal.
Pontszám: 6.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
918. hozzászólás - 2009.06.09. 12:29:59 (Válasz Mortimer #914 hozzászólására.)
Morti, nagyon szépen megfogalmaztad mit képviselsz!

Te voltál az erős gyerek az ovoda közéső csoportjában, csak az ovónéni kaphatott el, de ellene kitaláltad a megfelelő módszert, akkor csépelted a piciket, amikor nem látta őket az ovónéni. Nade összevonták a közepes csoportot a nagycsoporttal, és hirtelen kaphatsz 1-2 fülest te is a bokorban, minek hatására kevesebb lelkesedésed van ütni a kicsiket, így mész azonnal sírni apucinak, hogy igazságtalan a viláááág

Apuci tanácsa meg csak az lehet, az amit te mondtál a kicsiknek... EGYÉL SOK BABOT

Morti ha a HP regened drasztikusan megnő mert NÖVELED AZ EGESZSEGED akkor nem lesz izgalmas, hogy kapsz egy fülesz, mert ennek ellenére is felgerensz ütési zónába majd!

De a te kis mikro világodat megbojgatta valami... Brühüüüüü
Pontszám: 4.13
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
919. hozzászólás - 2009.06.09. 12:33:44 (Válasz Birka #918 hozzászólására.)
Birka! Neked van valami bajod Mortimerrel priváte?
Vagy csak tényleg nem érted, hogy mit ír?
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 7.33
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
920. hozzászólás - 2009.06.09. 12:36:25 (Válasz Endyr #917 hozzászólására.)
Endyr jogában áll segítő kezet adni másnak, és elvonulni katába...
Ha senki mást nem tud ütni a kristály horda, csak a HERO-kat, azaz általatok istenített top10-et, akkor hidd el nekik is gondjaik lesznek...

És nem értem miben másabb 7k hp-ból vagy 2k hp-ból bukni 1100-at. Semmivel se könnyebb megnyerni egy csatát sok hp-rol, vagy kevesebbről, amennyiben nem jutnak el a felek ájulásig!
Pontszám: 3.75
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője