Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1221. hozzászólás - 2009.07.07. 16:06:22
ennek így van értelme? vagy csak egy jó gyógyulási módszer? 150 ÉP-ről egy csata alatt 709-re. asszem, anno a sebkötözésnél miklós nem gondolt arra, hogy 15% alatt is lehet támadni. a bug javításért kiált. (eddig, amikor 1000-1500-akat sebgyógyultam, nem sikerült az eredeti fölé menni, de úgy tűnt, hogy nem véletlenül, mert figyelik, de itt?)

-----

*Eliminatus* rohanás közben megidéz egy kataklizma varázslatot. 1265 pontnyit sebzett. Elégeti 632 manádat!
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 1265 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 709 életpontot.
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.07. 16:08:40-kor
Pontszám: 4.25
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1222. hozzászólás - 2009.07.07. 16:10:25
Úgylátszik winnie tényleg egy bot, azzal beprogramozva, hogy az őt fikázó hsz-ekre ne válaszoljon...
Pontszám: 8.80
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1223. hozzászólás - 2009.07.07. 16:11:50 (Válasz winnie #1221 hozzászólására.)
ugy tudom az elszenvedett sebzes max 60%at tudod begyogyulni, nem szamit, h mennyi EPd volt elotte (ami 15% felett nem is okoz problemat)
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1224. hozzászólás - 2009.07.07. 16:14:34
Szerintem ezzel nincs is gond, ha már van olyan aljas a játék, hogy mikor féholtan vonszolod magad (15% alatt), és jön valami jött-ment tapló NPC, és kidekorálja a szerveiddel a környező fákat, akkor legalább valami kis előnyöd származzon az ügyből. Némi kártérítés és még perelni se kell érte.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1225. hozzászólás - 2009.07.07. 16:16:10 (Válasz Infernal #1222 hozzászólására.)
A fikázókra én sem válaszolnék. Mit írjak arra, hogy "Csati, te egy hüje vagy!" ? Ha azt írja, hogy pl. "Csati, szerintem nincs igazad, mert nem vetted figyelembe a gyémánt bónuszodat", arra lehet reagálni.
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1226. hozzászólás - 2009.07.07. 16:17:40 (Válasz Endyr #1223 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.07.07. 16:11:50
ugy tudom az elszenvedett sebzes max 60%at tudod begyogyulni, nem szamit, h mennyi EPd volt elotte (ami 15% felett nem is okoz problemat)


értem, akkor viszont ezt javítani kéne, bár, végülis nem VP-ért cserébe gyógyultam. (a röhej, hogy 2 perccel előtte ezt a szerencsétlen akartam megtámadni, de akkor bezzeg nem volt elérhető...

egyébként, mintha ezt már említette volna valaki, de bug az is, hogy ha az eddigi csatákba rámegyek (jelen esetben) eliminatus-ra, akkor a csataoldalról ez a linkje:

http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=24679

a szövetségnek meg ez: http://vilag3.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=3465

viszont világ3-as karakter nélkül nem tudom, hogy működnek-e ezek egyáltalán.
Pontszám: 5.00
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1227. hozzászólás - 2009.07.07. 16:19:56 (Válasz Infernal #1222 hozzászólására.)
Idézet: Infernal - 2009.07.07. 16:10:25
Úgylátszik winnie tényleg egy bot, azzal beprogramozva, hogy az őt fikázó hsz-ekre ne válaszoljon...


ejnye, pont ott, pont tegnap este írtam le, hogy nem szoktam nagyon fórumot olvasni (időrabló, plusz mindenki ismeri a netes fórummorált), ezért a sok kérdés, amit kilövök az űrbe. csak akkor futok bele kommentekbe, ha választ várok vagy két saját komment között vannak. (aki akar valamit vagy valami fontos adódik, úgyis üzen)
A hozzászólást winnie módosította 2009.07.07. 16:20:58-kor
Pontszám: 4.10
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1228. hozzászólás - 2009.07.07. 18:35:43
Winnie grat az 1262. hozzászólásodhoz. Bízom bennem hogy lesz időd ezt elolvasni bokros teendőid mellett.
*Edit: mire leírtam már az 1265.-hez, elnézést a pontatlanságért

Hogy ne legyek OFF:
Kristályhorda? Érkezik? Sőt, már megint érkezik?? Ezek szerint egyszer már el is mentek? Hova mentek, hol vannak most? Jaaaa, ott fent? Áhhháá... hát jó szórakozást akkor, meg minden ilyesmi. Én szorítok nektek. De tényleg!
A hozzászólást Aurri módosította 2009.07.07. 18:48:54-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 3
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1229. hozzászólás - 2009.07.08. 00:31:16
van a jatekvezetes szamara egy kompromisszumos javaslatom: a legalabb 60. szintu karakterektol idonkent tunjon el veletlenszeru (mondjuk 0 es 5000 kozotti) LE mennyiseg, ha mar mindenaron ez a vezetoseg akarata...
ez lenyegeben ugyanaz mint a 15% ala tamado kristalyosok, de igy legalabb az allataim nem doglenek bele

(aki nekiallna fikazni hogy milyen elmebeteg baromsagot talaltam ki, az elso korben vegye eszre a szarkazmust, utana meg azt hogy ezzel meg mindig jobban jarnank...)
Pontszám: 7.44
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1230. hozzászólás - 2009.07.08. 02:38:57 (Válasz bokorn #1229 hozzászólására.)
vigyázz a LE-re. kellemesen bizsergető érzés, hogy egy napon, amikor ötször támadt be a KH 15% alatt és végre vadászni merészkedek, akkor az egész óra előtt elköltsd-e a vadász LE-t vagy sem. kétszer úgy gondoltam, hogy "egy életem, egy halálom", de bejött:)

szóval azért annyira nem vészes a berablás. igazából, ha meg is történik, a játékosok zöme legyint. na bumm. (elsőre. persze ötödjére már frusztráló.) kábé egy játékos van (én), aki cifrákat mond, ugyanis nemrég már majdnem meglett a "szerezz 20k LE" küldetés, erre -8000 LE röppent kát támadással. +1 hónap szenvedés a küldetéssel

nem mellesleg van pozitívuma is (ld. mint anno a magas vezetőkészség küldetésben, amit akkor szívatásnak vélt a nép), mindez sokakat ösztönzött arra, hogy az egyik(-másik) LE-val kapcsolatos szakértelmét (spektrális, transzplant, ultraspec, sajtolás kimaxolja.) egy max, de kettő főleg korrekt segítség.
Pontszám: 3.58
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1231. hozzászólás - 2009.07.08. 09:51:50
na. mindenki egyszerre szorít, hogy 10.00-kor ne jöjjön epikus.
Pontszám: 5.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1232. hozzászólás - 2009.07.08. 09:53:52
Nem sirok, nem dicsekszem. Csak erdekesseg: 24 ora alatt 13-szor tamadott meg a KH. (Tegnap hajlani 2:00 es ma hajnali 1:00 kozott.)
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1233. hozzászólás - 2009.07.08. 10:05:17 (Válasz Kocos #1232 hozzászólására.)
nekem 6 a csúcs.

á, rég rossz, hogy már jelezni kell, ha valaki nem sír. most hirtelen azt mondtam, hogy háborúban naná, hogy támadják az embert, talán még többször is, úgyhogy nem csoda, de aztán eszembe jutott, hogy 15% alatt tehették, akkor meg no komment. aztán meg eszembe jutott, hogy te, listavezetőként mennyit vagy 15% alatt:) az ember azt hinné, hogy téged nem támad senki, mindig maxban trónolsz a világ tetején

ui: az össznépi szurkolás megtette hatását, nem támadtak be, lesz új fegyver. az ilyen kis örömökért már megéri játszani. levegőbe csapás megvolt:)
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1234. hozzászólás - 2009.07.08. 10:40:28 (Válasz winnie #1233 hozzászólására.)
Maradjuk a tovabbiakban is puszta tenykozlesnel: 15% alatt szoktam vadaszni. Galmuszk ugyanis kegyetlenul levamol, ha nem a kritikuson van a turbo, meg nincs nalam 4 allat. Neha olyankor is. A tamadasok egy resze 15% alatt jott, jopar sikeresen. Tovabbi erdekesseg, hogy a normal 4 oras nullarol maxra regeneralasi idom helyett 7 ora volt, mig sikerult maxba regennem.
Ja es ha mar itt tartunk, nem csak Galmuszk tamad be, par hete Nasdfil is bevitt egy sikeres tamadast.
Pontszám: 3
kedvelt tagGridFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1235. hozzászólás - 2009.07.09. 21:26:07
Ma, 14:00 Megkezdődött a kristály horda inváziója!

Milyen invázió? Tudja valaki?
Pontszám: 5
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1236. hozzászólás - 2009.07.10. 06:18:48
ugy dontottem, egy probat meg meger
varok otleteket, hogy hogyan lehetne valamit kezdeni a kristaly hordaval. minden megoldas erdekel (ha kell, scripttel barmilyen folyamatot tudok automatizalni, szoval ez nem akadaly. azt hogy a jatek szabalyaiba utkozik, leszarom. a 15% ala tamadas is a jatekszabalyok megszegese, innentol baromira nem tul erdekelni, ha a jatekvezetes a sajat szabalyait sem tartja be, akkor nekem miert kene?... ha a dragalatos jatekvezetesnek ez nem tetszik, akkor annyit kerek, hogy adjanak idot amig a karakteremet teljesen lebontom es beepitem a szovetsegbe, utana torlom magamtol is).
A hozzászólást bokorn módosította 2009.07.10. 06:26:28-kor
Pontszám: 4.50
fórumozóbokornFérfi
Végzetúr tehetség
204 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1237. hozzászólás - 2009.07.10. 06:20:44 (Válasz bokorn #1236 hozzászólására.)
.
A hozzászólást bokorn módosította 2009.07.10. 06:26:08-kor
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1238. hozzászólás - 2009.07.10. 06:35:03
Szervusztok!

Bokorn: én már ezért a beírásért is törölném a karakteredet. A szabályok be nem tartását hirdetni nem vall éppen sok gerincre, azzal együtt, hogy eddig becsületes játékosnak tartottalak. Ez a beírás ezt nagyon komolyan megkérdőjelezte most.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 3.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1239. hozzászólás - 2009.07.10. 07:57:20 (Válasz Awenhai #1238 hozzászólására.)
Fogalmad sincs milyen frusztrációt tud kiváltani, ha óránként azt látod, hogy több ezret elraboltak tőled. Pedig itt ülsz, figyelsz a játékra, fölékerülés után igyekszel gyorsan leveretni magad, de csak úgy kattra elvisznek tőled 3-5 ezret. Majd ha ezt te is megtapasztalod, véleményt nyilváníthatsz.

Ja, és a félreértések elkerülése végett: a TOP nagy többsége számára a KH _NEM TÁP_. Viszik a LE-t, égetik a manát, ölik az állatokat. Mivel a játékosokat másolják le, és azok között is nagy különbségek vannak, az erős karakterek megszívják magukat rajta, majd mikor ismét lemásolják őket, ők utána le tudják verni a saját másolatukat, de a többiek, akik eddig sem tudták leverni őket, nem.

A KH alatt 3 szinttel lévő réteg számára pedig kifejezetten atomszívatás, mert egy náluk több szinttel magasabb karakterhez hozzá se tudnak szagolni, és az bármikor beüthet hozzájuk, NINCS semmilyen védekezési módszer.

Azaz míg az első "eljövetelkor" mondjuk 2 tucat karakter szívott, és a velük egy szinten lévő még tápolni tudott, a másodiknál már a középzónában kellett lenni hozzá, most pedig már olyan erősek, hogy egyértelműen csak a legfelsők nyernek rajta. De azok iszonyatos mértékben.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.07.10. 08:02:51-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1240. hozzászólás - 2009.07.10. 08:14:03
Szervusztok!

Mortimer: Simán lehet igazad, ezt nem vitatom. Amit vitatok, hogy bármilyen kitolás valaha is jogot ad szabályszegésre.

Amit leszűrtem: a kristályhorda fix időkben támad. Ilyenkor imádkozni kell, vagy nem magadnál tartani a LE-t. Ha nálad stáz LE van 60. szinten, az legfeljebb kényelmetlenség. Én szinte mindig 20% körüli Ép-vel ébredek, Kristályhorda nélkül is. Tőlem a horda sosem fog komoly mennyiséget rabolni, ebben biztos vagyok. Ha meg rosszul lövöm be, ÍJ.

A Kristályhorda azt irritálja, aki maximálisan optimalizál. Én játszom, a lehetőségeket figyelembe véve, de nem őrjöngve. Én, amind megláttam a Visszafogott fejlődést, kimaxoltam. Sose leszek emiatt az elsők között, de mindig lesz játéklehetőségem, nehezen fog kifutni alólam a játék. Az élen ezt nem mondhatják el.

Szóval mindennek két oldala van, de egyik oldal sem jogosít fel senkit szabályszegésre. Egyébként tudtommal a Kristályhorda nem támad láthatatlant. Tehát, ha bevállalod a láthatatlanságot, akkor egy fikarcnyi LE-t sem buksz. Igaz, nem portyázhatsz, de valamit valamiért.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 4.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője