Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
161. hozzászólás - 2009.05.27. 14:39:41 (Válasz Mazlee #157 hozzászólására.)
Nekem jobb lesz, a többi nem érdekel

Én 900 LE-t hoztam
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
162. hozzászólás - 2009.05.27. 14:40:25
Fairlighttól 889 LE jött. Nem lesz ez rossz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
163. hozzászólás - 2009.05.27. 14:40:34
Idézet: Varaszlo - 2009.05.27. 14:34:22
Srácok, várjuk ki hogy mi sül ki ebből. Csak akkor kezdjük el a sírást ha tényleg szívás lesz. Tételezzük fel a legjobbat, nem ?

*vagy csak én vagyok naiv már megint?*


ott a pont.

á, el is lépek inkább ebből a topikból. én vagyok a hülye, hogy megdöbbenek azon, hogy végre valami új jön, erre a 7. másodpercben már bömbi fogadja. "jajj, ez nekem túl nehéz - bár még fogalmam sincs róla, hogy mi ez" + "jajj, nem akarok gondolkodni azon, hogy mit lehetne ellenük csinálni."

amondó vagyok, hogy az erős karakterek ne járassák így le magukat. várjuk meg, míg marcoplo vagy adalbert, a TÖ-összeg alapján leggyengébb, a kristályok által még üthető karakterek kezdenek szomorkodni. addig, míg ők nem teszik, a "nagyok" (mármint az az 1-2) valahogy fojtsák vissza könnyeiket. nekik lehet, hogy újdonság, de mindig van olyan, aki nálunk is rosszabb helyzetben van.
Pontszám: 7.27
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
164. hozzászólás - 2009.05.27. 14:40:39 (Válasz CaveMaN #156 hozzászólására.)
Mi abban a játék és tamagocsi vége, ha 15% alatt és vadászat közben elviszik a LÉ-t? Mazochista aki erre élvez...
Pontszám: 2.80
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
165. hozzászólás - 2009.05.27. 14:41:00
Ha így marad, a szabályt módosítani kell:

Életpont: Ha sebződsz, életpontod csökken. Ha ÉP-d 1-re csökken, pihenned kell, nem fogadhatsz és indíthatsz új kihívást, amíg nem erősödsz meg eléggé. Az ÉP-d idővel visszanő. Véglegesen meghalni nem lehet, hiszen a párviadalok nem halálig mennek.

Ha életpontod a maximális érték 15%-a alatt van, nem támadhatnak, és te sem támadhatsz olyat, akinek alacsony az életpontja.

Megvallom, engem ez zavar az egészben. Ha LanMaffia elviszi, mert felbukkanok és bénázom, rendben van, na de ha vadászok és emiatt lecsapnak 38 ÉP-ből, az már nincs rendben.
Pontszám: 8.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
166. hozzászólás - 2009.05.27. 14:41:45 (Válasz Zaccmester #164 hozzászólására.)
Mert nem kell 15% alatt vadászni
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
167. hozzászólás - 2009.05.27. 14:42:23 (Válasz Mortimer #162 hozzászólására.)
Te meg kiadod a jól tejelő farmjaid nevét Antiportyás
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
168. hozzászólás - 2009.05.27. 14:42:51 (Válasz CaveMaN #166 hozzászólására.)
Itt a pont. Max ÉP környékéről nem végeznek ki senkit. Max nagyot tud rabolni más végzetúr, ha lever. Megint lesz LE a portyában. Tessenek örvendezni Önök!
LE veletek! )
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
169. hozzászólás - 2009.05.27. 14:43:36 (Válasz CaveMaN #166 hozzászólására.)
Majd ha én is hülye leszek, akkor max. ÉP-n vadászok. Illetve fogok, amint nem támadhatnak 6-7 szint különbségről!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
170. hozzászólás - 2009.05.27. 14:43:44 (Válasz Craslorg #165 hozzászólására.)
várd ki míg elviszik és csak aztán panaszold. vagy várj más tapasztalataira. vagy veresd le a rád veszélyeseket a szöv.társakkal, hogy ne tudjanak támadni. annyi, de anniy lehetőség van. nyilván nem fognak tízezreket vinni, csak annyit, amennyit tudnak. párezer LE ide vagy oda (de annyit kétlek, hogy valaki veszítene), nem oszt, nem szoroz.
Pontszám: 8
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
171. hozzászólás - 2009.05.27. 14:44:00
oké, de akkor mi is kérjük a lehetőséget felépíteni ezt az izét
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 2.33
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
172. hozzászólás - 2009.05.27. 14:44:42
Aki akar, írhat levelet a kristály hordának, de választ nem fog kapni.

A kristály hordások támadáskor nem használják a kivégzést, akkor sem, ha van nekik (nem lenne etikus a kristályszív mellett).

A támadások véletlenszerűek. Nem utaznak alacsony szintűekre, lehetőség szerint a magasabb szintűeket ütik.

Katakombában levő embert ők sem tudnak támadni, és láthatatlant pedig nem akarnak.

Ja, és egy dolog kimaradt a profiljukból: nem alszanak.
Pontszám: 8
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
173. hozzászólás - 2009.05.27. 14:44:58 (Válasz winnie #155 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.05.27. 14:35:36
Idézet: Craslorg - 2009.05.27. 14:27:38
Újabb dolog, ami miatt több időt kell a játékkal eltölteni.


nincs "muszáj" meg "kell", csak "lehet". mindenki maga dönt, hogy milyen szinten játszik.


Azt fogd fel, hogy valakinek nincs rá annyi ideje. Ha emiatt még többet kell ott töltenie, akkor abbahagyja, töröl, nem lesz ellenfél. Ezzel a 15%-os mókával sikerült elérni, hogy azonnal elég ok ember fejében megfordult, hogy elég, ezt ő nem csinálja tovább. Napi 4-5 órát eltölt a játékkal így is, nem fog még plusz 2-t rászánni. Te lehet, hogy megteszed, van, aki meg tudja tenni, de a legnagyobb taszító tényező, ha az idő növekszik, a játékélmény csökken és nem z alap játékszabályok szerint működik.
Emlékeztetnélek a játék főoldalán található szövegre:

Nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz játszani, a lemaradást behozhatod.
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
174. hozzászólás - 2009.05.27. 14:45:07 (Válasz Zaccmester #169 hozzászólására.)
Nem kell max ÉP-n, de van olyan sáv, amiben túl magasról nem tudnak ütni. Másrészt Sharpa engem lever 15k-ból visz 160 LE-t. Őszintén szólva nem különsebben érdekel. Az más kérdés, hogy bugos a rendszer és nála sokkal több jelenik meg.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
irritálóHurvinyekkFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
175. hozzászólás - 2009.05.27. 14:48:52
Hadd gratuláljak ehhez a Kristályhordás háborúskodáshoz: "a Kristály Szövetség szövetség hadat üzent nektek! A háború 2009.05.28. 02:00:04-kor kezdődik."
Legalacsonyabb szintű tagjuk (56 ugye) is bőven veri a nálunk legmagasabb szintűt (55.). Egyébként is summa 6-an vagyunk 50-55 közöttiek. Hadd ne mondjam, milyen frenetikus élményt fog nekünk nyújtani ez az új háborús fejlesztés! Háromszoros hurrá érte. Hip-hip-húrrááááááá..... Azért a végén ha nem bánjátok hányok is egyet.

Dr. Jekyll
K&V
Pontszám: 4.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
176. hozzászólás - 2009.05.27. 14:49:38
Idézet: Miklós - 2009.05.27. 14:44:42
Ja, és egy dolog kimaradt a profiljukból: nem alszanak.


Végre, igazi addictok.

Mindenesetre én nekiálltam gömbözni őket, elég tápok. Ezek közül elég keveset fogunk kivégezni. Mondjuk a képlet igen egyszerű, mint ha 35 epikust kellene leütnie a TOP 6 szövetségnek, aztán már csak kevés ép-n kell őket tartani.

(Most legalább látom, hogy ha tökös gyerek akarok lenni mennyire kell tápnak lennem 56. szintre.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
177. hozzászólás - 2009.05.27. 14:49:53 (Válasz Hurvinyekk #175 hozzászólására.)
Hadd ajánljam fel ubukbőr iszákomat eme nemes célra
LE veletek! )
Pontszám: 7.50
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
178. hozzászólás - 2009.05.27. 14:50:59
A kristályhordás nem alszik. A kristályhordás vár.

Ha látsz egy kristály hordást, ő is lát téged. Ha nem látod... nos, lehet hogy már csak pillanatok vannak hátra az életedből.
Pontszám: 9.08
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
179. hozzászólás - 2009.05.27. 14:51:11 (Válasz Miklós #73 hozzászólására.)
16K volt nalam.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
180. hozzászólás - 2009.05.27. 14:52:38 (Válasz Hurvinyekk #175 hozzászólására.)
Idézet: Hurvinyekk - 2009.05.27. 14:48:52
Legalacsonyabb szintű tagjuk (56 ugye) is bőven veri a nálunk legmagasabb szintűt (55.). Egyébként is summa 6-an vagyunk 50-55 közöttiek. Hadd ne mondjam, milyen frenetikus élményt fog nekünk nyújtani ez az új háborús fejlesztés! Háromszoros hurrá érte. Hip-hip-húrrááááááá..... Azért a végén ha nem bánjátok hányok is egyet.

Dr. Jekyll
K&V


írom a síráslistát.

bőven veri?? én épp azt néztem, ha mi hadat üzenünk nekik, akkor jó taktikával le lehet verni őket, csak erősíteni kell egy keveset. épp az a jó, hogy kevesen vagytok, kicsi a támadófelület (nálunk 1 tag lenne), több az esély.

adódik egy nehézség a játékban és rögtön hányás a reakció. fogadd gratulációmat

(arra hadd ne világítsak rá, hogy 1. lehet kapitulálni, 2. 6 háborújuk is lesz, kisebb gondjuk nagyobbannál, hogy rátok szálljanak.)
Pontszám: 6
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!