Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
461. hozzászólás - 2009.05.28. 18:45:41 (Válasz Butchman #446 hozzászólására.)
Nekem csak 4K LE- banja, ez mind 100-200 ep-n bekapott tamadas miatt, de nem banom. Peturral kell egyet ertenem, nagyon izgalmas az uj fejlesztes. Az allatjaikkal kell kezdeni valamit, mert hamar elhullanak.

Ez egy event, amiben kuzdeni kell. Van aki nagyobban sziv, van aki kisebbet. Egyszeruen LEHETETTELEN olyan dolgot csinalni, ami aranyosan mindenkinek ugyanolyan jo.
Sajnalom, hogy oldalokon keresztul csak a lehuzasa megy ennek a fejlesztesnek. Engem az se erdekel, ha tobb 10.000 LE-t fognak elvenni tolem. Majd jol pofanverem oket holnap (ma gyujtos nap van )
Pontszám: 9.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
462. hozzászólás - 2009.05.28. 18:48:42 (Válasz Draglov #461 hozzászólására.)
Draglov, az a baj, hogy a 60-62. szintűeknek ez táp, nekünk 55-57-en pedig szívás. Miért van az, hogy legfelül minden fejlesztés táp? Miért nem lehetett 65. szintű karaktereket berakni, akik mindennap agyonvernek téged 3x, megtanulod milyen az, hogy sose használhatsz pihenést, folyton 25% alatt bujkálsz?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.38
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
463. hozzászólás - 2009.05.28. 18:55:17 (Válasz Mortimer #462 hozzászólására.)
Erről van szó, ez a mi bajunk is. A "lehúzósoknak"...
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
464. hozzászólás - 2009.05.28. 18:58:34 (Válasz Mortimer #462 hozzászólására.)
Tegnap este 10kor bekapcsoltam a pihenest. Ma reggel 8kor felkeltem. 5600 Max ep-bol 900 volt reggelre. 7 tamadast kaptam. Ital nelkul 1 azaz egy portyat sem tudtam kezdemenyezni. 1-1500 manat szivtak el. allatonkent 3-400 sebzes. 4 gyozelem 3 vereseg netto -200 LE.
Ma egesz nap 15% alatt figyelek folyamatosan viszik az LE-t. Ma 200K LE-t fektettem a magikus regenbe, hogy holnap labdaba tudjak rugni, es kb masfel honap utan a 150en stagnalo ppontomat el tudjam mozditani. Bar a 3 allatombol 2nek 300 alatt van az EP-je. Talan a kennelben holnapra hasznalhato allapotba kerulnek...

Ja es egy pillanatig se gondolja ezt valaki panaszkodasnak!!!
A hozzászólást Draglov módosította 2009.05.28. 18:59:23-kor
Pontszám: 8
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
465. hozzászólás - 2009.05.28. 19:25:45 (Válasz Mortimer #462 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.28. 18:48:42
nekünk 55-57-en pedig szívás. Miért van az, hogy legfelül minden fejlesztés táp? Miért nem lehetett 65. szintű karaktereket berakni, akik mindennap agyonvernek téged 3x, megtanulod milyen az, hogy sose használhatsz pihenést, folyton 25% alatt bujkálsz?


ja. dögöljön meg a szomszéd tehene, logikus. ha nekem nem jó, másnak is legyen sz-r. amúgy kikérem magamnak az 55. szintűek nevében az inszinuálást, én nem szívok. majd fogok, ha nem csak egyszer támadnak meg.
Pontszám: 3.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
466. hozzászólás - 2009.05.28. 19:27:42 (Válasz winnie #465 hozzászólására.)
Hol van az leírva, hogy amikor minden tehén megdöglött, akkor ünnepelnünk kell, mert Winnie egyedül megmaradt tehene jól érzi magát?
Pontszám: 6.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
467. hozzászólás - 2009.05.28. 19:35:11 (Válasz Draglov #464 hozzászólására.)
Draglov, erre azt tudom mondani, hogy két szinttel alattatok már hónapok óta ugyanez a helyzet, sőt, én már reggel hatkor bőven le vagyok verve. A LE veszteség eléggé érdektelen, te is tudod hogy az nem tényező.

winnie: ha feljebb is saját bőrükön tapasztalják, hogy nem jók így a dolgok, elkezdhetünk közösen együtt gondolkodni, hogy min kellene ahhoz változtatni, hogy mindannyian élvezzük a játékot. Ehhez kiváló lenne néhány 65. szintű kristály hordás. Ráadásul akkor korrektebb is lehetne a rendszer, hiszen megszüntethetnénk ezt a 15% alatti beütéses értelmetlenséget. Ez nem csata, hülyeség annak nevezni.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.05.28. 19:36:11-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
468. hozzászólás - 2009.05.28. 19:40:19
A hozzászólásokból jól látszik, hogy egy réteg számára ez a fejlesztés ötletes, felpörgeti a játékot, új színt hoz bele, végre célt ad.
Egy másik réteg számára szörnyű teher, igazságtalan, kilátástalan küzdelem, az utolsó csepp a pohárban.

Gondolkodtam tegnap óta a játékon, a Kristály hordán és az ebben a fórumban olvasottakon. Arra jutottam, hogy Miklós mindössze két apró hibát vétett, de ezek csapják agyon annyira a fejlesztést, hogy nem lehet neki felhőtlenül örülni.

Az egyik a szinthatárok belövése.

Ha a Kristály szövetség tagjait 65-70 szint között lövi be, akkor rengeteg dolog másképpen alakul.

- a sokak által irigyelt, és (egyébként jogtalanul) szapult legmagasabb szintű karakterek megtapasztalhatták volna, hogy mit él át mindenki más
- a legleglegerősebb karakterek valóban epikus küzdelmet vívhattak volna, ahol egy-egy győzelem igazi dicsőség (a 2-3 szinttel kisebbeket már rutinból ütik, már ha látják őket, ez tényleg nem kihívás)
- a TOP második vonalának (52-58. szint) lett volna ideje és lehetősége kitapasztalni a legjobb karakterek segítségével a megfelelő harcmodort, és „beleerősödni” a Kristállyal való harcba
- a Kristály Szövetség sokkal hosszabb távra kínált volna játékélményt – sokkal többeknek
- lett volna lehetőség a játékosoknak eldönteni, hogy milyen taktikát válasszanak. Visszafogott fejlődést például, hogy később kerüljenek tűzközelbe, vagy éppen rohanást, hogy minél hamarabb.
- A Szövetségekben pezsgő élet alakult volna ki a harcot várván a jelenlegi apátia helyett, hiszen lett volna 1-2 hetük, hogy felkészüljenek, bevárják egymást szintben, taktikákat dolgozzanak ki, és így tovább

A másik bődületes hiba a 15% kvázi eltörlése. Ennek bizony bosszú szaga van, és semmi sem indokolja.

Ehelyett lehetett volna izgalmasabbá tenni a mókát, ha mondjuk 10% alatt támadhatnak. Mindjárt lenne egy rés, amit ügyes játékkal kell megoldani, odafigyeléssel, gyógyitallal, átöltözéssel, managyógyítással.
Ergo lenne lehetőség JÓ játékkal VÉDEKEZNI. Jelenleg egyetlen megoldás van, X óra 59 perckor elkölteni az LE-t, és figyelni, hogy mikor sárgul a gomb. Ez így nulla.

Ez a fejlesztés, ilyen formában 5 játékosnak öröm, 10 játékosnak izgalmas, 15 játékosnak érdekes, és fájdalmas, 150-nek viszont elszomorító. Ezeknek a számoknak pedig éppen fordítva kellene lenniük. Akkor lenne ez a fejlesztés örömteli.


Miklós!
Szükség van tesztelőkre. Játékosokra.
Egy fél kiégett őskőért havonta is lenne rá a TOPból számtalan jelentkező. Apró eltérésekkel, némi javítgatással, pár ötlettel kiegészítve most mindenki hozsannázna az új fejlesztésről.
Így viszont nem.
Sajnos.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 9.23
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
469. hozzászólás - 2009.05.28. 19:47:13 (Válasz chehs #468 hozzászólására.)
Idézet: chehs - 2009.05.28. 19:40:19

Miklós!
Szükség van tesztelőkre. Játékosokra.
Egy fél kiégett őskőért havonta is lenne rá a TOPból számtalan jelentkező. Apró eltérésekkel, némi javítgatással, pár ötlettel kiegészítve most mindenki hozsannázna az új fejlesztésről.
Így viszont nem.
Sajnos.


Ha jol emlexem epp kedden irtam ugyanezt (ezen topic 21. hozzaszolas). Az eredmeny, h le lettem pontozva.

Mindenkepp tamogatom, mert kotelezo tesztelni. Ha nem vesznek fel extra embert ezert, akkor a jatekosokkal. Es lehetoleg ne igy, elesben
Pontszám: 8.60
népszerűSharpaFérfi
Végzetúr
64 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
470. hozzászólás - 2009.05.28. 20:47:52 (Válasz chehs #468 hozzászólására.)
Idézet: chehs - 2009.05.28. 19:40:19
A hozzászólásokból jól látszik, hogy egy réteg számára ez a fejlesztés ötletes, felpörgeti a játékot, új színt hoz bele, végre célt ad.
.

Ez a fejlesztés, ilyen formában 5 játékosnak öröm, 10 játékosnak izgalmas, 15 játékosnak érdekes, és fájdalmas, 150-nek viszont elszomorító. Ezeknek a számoknak pedig éppen fordítva kellene lenniük. Akkor lenne ez a fejlesztés örömteli.


Miklós!
Szükség van tesztelőkre. Játékosokra.
Egy fél kiégett őskőért havonta is lenne rá a TOPból számtalan jelentkező. Apró eltérésekkel, némi javítgatással, pár ötlettel kiegészítve most mindenki hozsannázna az új fejlesztésről.
Így viszont nem.
Sajnos.


Hogy lehet 150 játékosnak teher amikor kb 50 embert utnek max a kristaly hordasok es ebbe benne vagyunk mi is akik orulunk a fejlesztesnek? Szerintem tobb embernek tetszik a dolog mint ahanyan sirnak, csak nekik nagyobb a hangjuk es ezert negativ iranyba megy el a forum.

Sot orulhet minden kisebb kari hogy a nagyok el vannak foglalva, en pl azota senkit nem tamadtam (bar mondjuk az elmult idoszakban kb 3 ember volt akit naponta tudtam portyazni ezen kivul tamagocsi volt a jatek szamomra).

Nekem is eleg nagy kihivas, az allataim nehezen birjak a terhelest, kicsit taktikat kellett valtoztatnom, vegre tortent valami.
A hozzászólást Sharpa módosította 2009.05.28. 20:51:37-kor
Üdv: Sardullah Sharpa
Pontszám: 5.48
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
471. hozzászólás - 2009.05.28. 20:49:45
Hát az egyetemen folyton ezt nyomják belénk hogy minden fejlesztésnek megvan a menete amibe beletartozika tesztelés is, de azt NEM a felhasználókkal kellene elvégeztetni, bőven bejön annyi pénz hogy lehetőség legyen tesztelésre és javításra még mielőtt oda adja azoknak akik FIZETNEK érte. Még ha esetleg pár napot csúsznak a frissítések akkor is a hibák 80%-át ki lehetne javítani vele.
Pontszám: 6.71
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
472. hozzászólás - 2009.05.28. 20:51:11 (Válasz Sharpa #470 hozzászólására.)
Ami neked kihívás, az minket elpusztít.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 7.58
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
473. hozzászólás - 2009.05.28. 20:52:10
Ha lehet esetleg mi kívülállók, megtudhatnánk valamit a háborúk állásáról? (bocs ha volt már valahol volt, de nem találtam)
V1
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
474. hozzászólás - 2009.05.28. 21:03:38 (Válasz Archibald Cunningham #473 hozzászólására.)
Hogyne! A K&V kútjából leszedtek 166k LE-t. Ez már végeredmény.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
475. hozzászólás - 2009.05.28. 21:07:12
Kristály Szövetség 62 / 29
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
476. hozzászólás - 2009.05.28. 21:14:47 (Válasz Sharpa #470 hozzászólására.)
Sharpa, az a baj, hogy te 63. szintű vagy, és téged ugyanazok ütnek, akik engem 56. szinten. Ez szerinted korrekt?

61. szintű *Behemot* Asmodeus Mortimer A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 8 lélekenergiát. Csata leírása

60. szintű *Venitarius* Asmodeus Mortimer A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 22 lélekenergiát. Csata leírása

Ha számítana az életpont korlát, természetesen nem tudnának megütni, mivel jóval előtte lecsapnának a "normál" 59. szintű játékosok.

Persze én is nagyon élvezném, ha annyit kellene tennem, hogy benyomom a pihenést, és jönnek sorban az 53-54. szintű végzeturak, hogy felszúrják magukat rajtam. Dehát valamiért 2 szinttel lejjebről senki nem támad meg. Nem is értem miért.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.05.28. 21:16:51-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.58
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
477. hozzászólás - 2009.05.28. 21:15:43
Kristály Szövetség 223 / 96
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
478. hozzászólás - 2009.05.28. 21:18:22
Már egyszer említettem, nem tudom volt-e foganatja, ez úgy lenne jó, ha kristályhordások csak +-1 szintkülönbségnyire ütnének, és mi is csak úgy tudnánk őket ütni, így kihívás lenne mindenkinek, és nagy valószínűséggel kevesebben szívnának...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.55
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
479. hozzászólás - 2009.05.28. 21:39:51
TGY reszerol: Kristály Szövetség 79 / 57
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
480. hozzászólás - 2009.05.28. 21:40:36
majd én megmondom mivan... az új idők az új ellenségek új háborús taktikákat és új harcibeállitásokat igényelnek...

lehet láthatatlanodni is akár...esetleg lehet olyat is hogy veszettül rágyúrsz statokra mer én ahogy megfiygeltem az utobbi időkben mindneki szakizott mindehol és a statok kicsit háttérbe szorultak...

aztán ha valki nagyon nembírja már a starpát és kivan a töke azzal én szivesen cserélem a karimat...pl Morti a tiedé odadnám az enyémet...heheh =) de gondolom neked ez nem biznic...szóval szorítsd össze a fogadat és küzdjéá harcoljá...nemvéletlenül van ott nekd az a bajnoki érem(asszem neked van)

ami meg ezt a +-1szintes dolgot illeti...egy idő után az ember úrrá lesz a programozott gép felett és akkor meg azvolna a baj hoyg van ez a kristályhorda de túlsok vizet nemzavar a napi portya rutinban hisz nemsokat leeht támadni őket...

és már 1-2 nappal bevezetés után jöttek az első bizakodó hírek hoyg az állataik már hullanak és hamrosan már nem lesznek ellenfelek...nah mind1...az biztos kicsit írigykedve fiygelem a top50et uyganakkor átérzem a problémájukat is...jajde kis empatikus vagyok xD
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.42
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője