Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
821. hozzászólás - 2009.06.04. 09:28:44 (Válasz Ariel #819 hozzászólására.)
azokban a szovikben az embereknek nincs is manakonstrukciojuk
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
822. hozzászólás - 2009.06.04. 09:30:32 (Válasz Ariel #819 hozzászólására.)
Légy szíves az idézést javítsd ki!

Köszönet!
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.06.04. 09:37:27-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
823. hozzászólás - 2009.06.04. 09:50:08 (Válasz Endyr #821 hozzászólására.)
Olyan mélyre azért csak nem nyúlt le a KH , hogy manakonstrukció nélküli szöviket citadellázzon.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
824. hozzászólás - 2009.06.04. 10:03:36 (Válasz Ariel #823 hozzászólására.)
Ezek szerint nem olvastad a torteneseket.
Az volt, h amikor nem volt meg az 5 inditott haborujuk, akkor automatice hadat uzentek a soron kovetkezo szovinek. Ha az kapitulalt, akkor tovabb. Igy nagyon gyorsan le lehet erni a listaban olyan helyre, ahol meg akademia sincs.
Bar Miklos igerte, h ezt kijavitja kov alkalommal.
Pontszám: 5
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
825. hozzászólás - 2009.06.04. 10:06:56
Olvasgattam a fórumot. Ezt is itt találtam. Ez van, vagy lesz, mikor, és hogyan?

"a kristály gyűlölete: minden második szintje ad +1et minden tulajdonságra a kristályhorda ellen, szakértelem max szintje 30. A szakértelem nem zárja ki más horda gyűlölet fejlesztését."

kérlek válaszoljatok, ha lesz ilyen elkezdeném fejleszteni 42-es szinten állok, és így mire oda érek az 50-es szinthez valamennyire fel leszek készülve.

Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
826. hozzászólás - 2009.06.04. 10:15:11 (Válasz Nádja #825 hozzászólására.)
ez csak egy ötlet volt, valószínűtlen, hogy lesz belőle valami.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
827. hozzászólás - 2009.06.04. 10:20:09 (Válasz Endyr #824 hozzászólására.)
Igen, ezt olvastam, de azt nem tudom hány szövi kapitulált, és ki volt az utolsó aki hadüzenetet és citadellát is kapott. Olyan hamar visszabújtak a katakombákba, hogy amikor eltűntek a portyalistámból azt hittem valami bugos… De a 3 nap abból a szempontból szerencsés volt, hogy ennyi idő nem volt elég ahoz, hogy több tucatnyi szövetséget is megtámadjanak és citadellázzanak.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagNádjaNő
Végzetúr tehetség
107 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
828. hozzászólás - 2009.06.04. 10:25:34
Hát pedig tudnám értékelni, lenne egy valós védekezés ellenük, mert a visszafogott fejlődéssel is egy idő után be fogom érni őket. Szerintem sokan szeretnék ezt a fejlesztést.

Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
829. hozzászólás - 2009.06.04. 10:32:14 (Válasz Ariel #827 hozzászólására.)
Kaptak joparan, de teny, h a 3 nap miatt nem jutott sokra ido. De elvileg ha vki elnyujtja a haborut, es 7napos lesz, akkor csunya nagy szivas var az alsohazra.

En mondjuk nagyon sajnaltam, h csak 3 napig voltam, mert penteken indultam hosszu hetveges kirandulasra es mire visszajottem mar eltuntek. Szoval teljes 1 napig tudtam veluk foglalkozni.
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
830. hozzászólás - 2009.06.04. 18:33:16 (Válasz Nádja #828 hozzászólására.)
Ha lesz is ilyen fejlesztés, nem értem miért lehetne mellette másik gyűlöletet is fejleszteni. Vagy az egyik, vagy a másik - pont ez a lényege. Az, hogy ezek gépi karakterek semmit sem befolyásol ezen.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
831. hozzászólás - 2009.06.04. 18:36:49 (Válasz Ywgarrd #830 hozzászólására.)
Ugy sok ertelme nem lenne, 3 napig vannak csak (kiveve ha valtoznak a szabalyok )
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
832. hozzászólás - 2009.06.04. 21:06:12 (Válasz Ywgarrd #830 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.06.04. 18:33:16
Ha lesz is ilyen fejlesztés, nem értem miért lehetne mellette másik gyűlöletet is fejleszteni. Vagy az egyik, vagy a másik - pont ez a lényege. Az, hogy ezek gépi karakterek semmit sem befolyásol ezen.


Ráadásul ugye volt egy szavazás, ahol ez le is lett szavazva.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
833. hozzászólás - 2009.06.04. 21:09:56
Egy gondolat a kristályhordához:

Amíg fix az erősségük, addig akik ezen erősségnél erőssebbek, azok könnyen veszik az akadályt/tápolnak, akik alatta vannak, azok sorsa meg nehezebbé válik. Akárhol lesz meghúzva a kritályhorda erőssége, az ily módon kettészeli a karakterek táborát.

Ezért kell olyan megoldást találni, ahol a kristályhorda tagjainak erőssége ahhoz igazodik, aki épp támadja őket - ezért merült fel bennem anno, hogy a támadó "klónjaként" lépjenek fel. Így sokkal többek számára lenne kihívás, ugyanakkor sokkal kevesebben éreznék azt, hogy még többen fogják őket ütni, mint eddig.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
834. hozzászólás - 2009.06.04. 23:06:18
Szerintem meg napról napra fejlődjenek

Ha sokan elverik erősödjön, ha senki sem tudja legyőzni, akkor aznap maradjon úgy ahogy van
Pontszám: 8.50
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
835. hozzászólás - 2009.06.05. 09:15:02
Khm szoval ize.
Mielott jonne ujra a kristaly horda, mar ha jon meg valamikor. Keretik a tisztelt vezetoseget, hogy nezzen korul hany emberre kell szabni oket.

Sot szerintem varni kellene meg 1-2 hetet es akkor mar nem is lesz ra szukseg ugyanis efogynak a celjatekosok.

Olyan szepen meg van mindig minden magyarazva, csak akkor nem ertem miert torol mindenki. Biztos bennunk van a hiba.
A hozzászólást Draglov módosította 2009.06.05. 09:16:03-kor
Pontszám: 5
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
836. hozzászólás - 2009.06.05. 09:16:27
Látom mindenki szeretne valami izgalmat a játékban én ezt megértem. Én kicsit azt látom hogy a TOP részére viszont teljesen ellehetetlenült a játék, kwízjátékká alakult át. Nem támad senki (nagyon kevés kivéte, de tegnap 1 támadóm volt ismét) én nem tudok támadni, mert nincsenek a portyalistámon, vagy büntető van náluk (csodálatos tárgy, akinek van, az innentől gyakorlatilag nem támadható király -1 ember). Ma ismét törölte magát valaki a top 5 játékosok közül. Mit lehet tenni? Kínunkban már mindenfélét kitaláltunk, arénacsata bajnokságok, Azúr-Elit szövetségi párbaj, az emberek minden 2 nap epikust akarnak ölni, mert NINCS MIT CSINÁLNI! Aztán szépen abbahagyják a játékot. És itt panaszkodnak hogy jaj egy 40. szintű nem tudja ütni a kristály hordát. Hahhh oda ne rohanjak. Engem nem nagyon izgat hogy kis P. Pista aki nem prémiumos, 3 naponta lép nem hallot a kristály hordáról. Én fizetek ezért a játékért, én is szeretnék jól szórakozni.
Pontszám: 3.18
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
837. hozzászólás - 2009.06.05. 09:18:41
Csagatajért kár...
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
838. hozzászólás - 2009.06.05. 09:23:57 (Válasz Sun13 #836 hozzászólására.)
Kezdj el 5 CSP-vel dukátot vásárolni, és fejlessz 20-as visszafogottat, hogy naponta 15-ször elverhesd a feljövö másodvonalat.

Sok értelme persze ennek sincs, de legalább vérengzhetnél egy kicsit.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
839. hozzászólás - 2009.06.05. 09:28:28
Hmmm TOP 10 kb -3 aktív ember 2 nap alatt nálunk, egy törölt, egy nem fog lépni, egy teljes láthatatlanság estétől. Nem tudok mit hozzá fűzni a dologhoz, ezen nincs mit magyarázni a tények magukért beszélnek.
Pontszám: 2.33
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
840. hozzászólás - 2009.06.05. 09:28:28 (Válasz Mortimer #838 hozzászólására.)
Hat ja. Anno amikor bekerult a visszafogott, eleg sokat gondolkodtam ezen. Akkor ugy dontottem, hogy jatszom a jatekot a maga normalis medreben. Nem lassitok, nem hagyom, hogy csorduljon a csp. A javaslatod teljes mertekben megallja a helyet, de ezzel mas jatekosokat lehet tonkretenni. Ha tobben ezt csinalnank, akkor a 2-3. hullam jatekat lehetetlenitenenk el, persze erre ok is ezt lepnek. Kb arrol van itt szo, hogy itt a fal elottunk es a viz visszacsapodik...

Elfogyott a jatek elolunk, szerintem ez ilyen egyszeru. Ez nem siras, nem felhaborodas, egyszeruen a jatek nincs felkeszitve az elmezonyre.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője