Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1181. hozzászólás - 2009.07.06. 10:56:35 (Válasz winnie #1175 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.07.06. 09:48:04
[
"lehet", hogy finomítják. nem tették, mert minek? logikus, hogy a legnagyobbakat támadják. olyan nincs, hogy "légyszi, KH, ne támadjatok minket, mi nagyok vagyunk, de nem olyan erősek. hadd szívjon a többi nagy, de minket ne bántsatok, csak véletlenül vagyunk nagyok."


Egyik hszedben még azt írod hogy a nagyoknak szivatás, a másikban már azt hogy ez nem szivatás, ne sirjatok már, legalább színesebb lesz a játék...
Hiéna-ZP

Pontszám: 7.20
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1182. hozzászólás - 2009.07.06. 11:05:42 (Válasz winnie #1178 hozzászólására.)
Az emberek többsége azért sír, mert nem élvezetes számára a játék. Ha valaki fizet egy játékért akkor szerintem joggal várja el, hogy cserébe jól szórakozhasson. Az hogy vannak páran akik szenvedni is szeretnék, az magánügy. Ettől azokat, akik tényleg kikapcsolódni szeretnének, nem agyalni meg stresszelni nem kell lenézni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.20
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1183. hozzászólás - 2009.07.06. 11:23:47
Friss hírek topikból:
"- Ha a Kristályhorda tagjai győz le aki 15% alatt van, akkor csak feleannyi LE-t visz tőle, mint eddig"
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1184. hozzászólás - 2009.07.06. 11:29:26 (Válasz Ariel #1183 hozzászólására.)
Na ez a felezés kb olyan mint amikor évekkel ezelőtt bemértek a rendőrök 30 helyett 41-el, ami SÚLYOS szabálytalanság.
-Ez ötezer lesz akkor.
-Nem lehetne megfelezni?
-Na akkor legyen 3000.
-Számolni meg ki tanított bakker?

Nem véletlenül NULLÁRA kellett volna írni azt a számot? winnie, kérlek ne írj semmit, mert nem érdekel.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1185. hozzászólás - 2009.07.06. 12:31:20 (Válasz Ariel #1183 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.07.06. 11:23:47
Friss hírek topikból:
"- Ha a Kristályhorda tagjai győz le aki 15% alatt van, akkor csak feleannyi LE-t visz tőle, mint eddig"


Nagyszeru. Majd egyszer magyarazza el nekem valaki, hogy mirt is jo, hogy egy grammot is elvisz. Roppant mod erdekelne. Plane miutan Miklos is bevallotta a talalkozon, hogy nem ez vol a cel a 15% alatti tamadassal.
Pontszám: 8
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1186. hozzászólás - 2009.07.06. 12:49:43
mer ha nem vinnének semmit akkor a horda semmiféle kárt nemokozna különösen azoknak akik 15% alatt sunnyognak...egy amolyan automatikus leveretővé válna...

én arra lennék kiváncs hogy ha láthatatlan vagy akkor is támadnak-e kristályék...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.57
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1187. hozzászólás - 2009.07.06. 12:50:22 (Válasz Dr_Faktor #1186 hozzászólására.)
Akkor nem támadnak.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1188. hozzászólás - 2009.07.06. 12:53:26 (Válasz Dr_Faktor #1186 hozzászólására.)
"különösen azoknak akik 15% alatt sunnyognak"

Értem, és magyarázd meg nekem légyszi, hogy miért kapok én büntetést arra, ha 15% alatt vadászom, míg neked ebből nincs semmilyen hátrányod? Mert a 15% alatti beütés nem csata, a mai varázslatok a maximális életpont 20%-át is simán beverik.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1189. hozzászólás - 2009.07.06. 12:57:17
de ha ennyire zavar ménem láthatatlanodsz? há ilyet bakker...ha nem bírod átugrani kerüld meg...

meg milenne ha a kristályhordás időszakban nem vadásznál olyan intenzíven...had gyüljön az a csp...pár nap nem gáz...még 1 hét se ha prémes vagy...mostmegmár a gyorsításokkal mégúgyse...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.73
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1190. hozzászólás - 2009.07.06. 13:00:27 (Válasz Dr_Faktor #1189 hozzászólására.)
A javaslataid még mindig nem magyarázzák meg, hogy miért élvezel előnyt hozzám képest.

Másrészt a láthatatlan vadászat feleannyi LE, és a KH több, mint két hétig biztosan itt lesz, szóval a CSP halmozás sem megoldás.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1191. hozzászólás - 2009.07.06. 13:19:25
csak ismételni tudom magam ha nem bírod átugrani kerüld meg...(találd fel magad Mortimer alklamzkodj a helyzethez próbálj kidolgozni valami épkézlább stratégiát és éljed túl)...

meg nemtom milyen előnyről beszélsz...de ha arra célzol hogy nekm még nem okoz gondot a KH nos igen ez igaz de hamarosan nekm is majd ugyanabban a helyzetben kell érvényesülnöm amiben pl neked most...viszont én most is láthatatlan vagyok...szal számomra az a része nem fog gondot okozni...

de én nemszeretnék erröl vitatkozni...ma nemvagyok kardozós kedvemben...

Ezért csak bátorítani tudlak Morti üss az asztalra azt követled a módosítást mégjobban...a fele léé már biztonságban van még pár hét hőzöngés és lehet levédik az egészet...viszont onnantól kezdve a kristályhorda is bohóccá fog válni...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.15
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1192. hozzászólás - 2009.07.06. 13:28:22
Faktor for prezident! winnie for förszt lédi! Ezaz csak így tovább!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.67
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1193. hozzászólás - 2009.07.06. 13:36:38 (Válasz Dr_Faktor #1189 hozzászólására.)
2 hetente 10 napra legyenek lathatatlanok, mi? okos vagy te is...
Pontszám: 8.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1194. hozzászólás - 2009.07.06. 15:04:46
Édes istenem....

Ha kicsit megbánom hogy töröltem V1-ről, elég megnézni a fórumot, és máris elszáll minden kétség....
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1195. hozzászólás - 2009.07.06. 15:06:20 (Válasz Ajgatsz #1194 hozzászólására.)
Idézet: Ajgatsz - 2009.07.06. 15:04:46
Édes istenem....

Ha kicsit megbánom hogy töröltem V1-ről, elég megnézni a fórumot, és máris elszáll minden kétség....


megvallom, hogy a sok sírós miatt nekem is ez jár a fejembe (NOT!). de logikus egyébként. akad pár mimóza, aki beír a főrumra, s te rögtön következtetsz. ezúton is gratulálunk és mi sem bántuk meg a törlést.
Pontszám: 1.81
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1196. hozzászólás - 2009.07.06. 15:07:44 (Válasz winnie #1195 hozzászólására.)
winnie: csak egy egyszerű kérdés, neked muszáj mindenkinek beugatni?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.71
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1197. hozzászólás - 2009.07.06. 15:10:41
időközben azon filózom, hogy mi lett volna, ha egy gyengébb lelkűt ér az alábbi sokadjára megjelenő bug. (nem.sírás. csak.vicces.)

15.00.00-ra természetesen vártam egy KH-támadást, 14.59.47-kor támadhattam újra az epikust, így gyorsan kellett átöltözni, hogy sikerüljön még ütni, hogy már levertként üssön a KH-s, ami nem zavar, hiszen visszagyógyulom automatikusan, akármennyit is üt.

az átöltözés azonban túl jól sikerült és egy szál pajzsban és nyakláncban (gyűrű, varázslat, fegyver és páncél nélkül) kaptam be a KH-t. (az epikus elmaradt, mivel láttam, hogy elég bénán öltözött át, felvettem volna a többi cuccot is, de a maradék 7-8 másodperc nem volt mér elég rá

szóval, aki a 15%-os támadás miatt sír, az érezze át, hogy milyen a direkt elő nem állítható "fegyver és minden cucc nélküli" állapotban fogadni a KH-t. mert ugye ilyenkor nincs regeneráció,.
Pontszám: 1.80
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1198. hozzászólás - 2009.07.06. 15:28:27 (Válasz CaveMaN #1196 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.07.06. 15:07:44
winnie: csak egy egyszerű kérdés, neked muszáj mindenkinek beugatni?


nem. nagyon sok mindenkinek nem szoktak.

de mit csináljak, ha idejön és azt mondja, hogy (fordítom) "én már leléptem ebből a szarból, de ti még benne vagytok, muhaha"?

ez szerintem a taplóság csimborasszója. hadd ne kommentáljam, mindent elmond a jellemről.
Pontszám: 4.14
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1199. hozzászólás - 2009.07.06. 15:51:33 (Válasz winnie #1198 hozzászólására.)
Nem, az a taplóság amit Te írsz. Oké, hogy téged nem zavar, hogy Dalen törölt, amúgy is lesza*sz mindent, de a királyi többest ne alkalmazd már. Ha jól tudom Te mondod mindig azt, hogy le lehet szállni a magas lóról.

ezúton is gratulálunk és mi sem bántuk meg a törlést.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1200. hozzászólás - 2009.07.06. 15:53:04
http://www.youtube.com/watch?v=YgV6rSJUIQI

Hype, v1
Pontszám: 8.23
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!