Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
mindenki kedvenceBarbar911Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1041. hozzászólás - 2009.06.12. 18:49:17
Grat az Azúr légiónak!
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1042. hozzászólás - 2009.06.12. 19:10:17
a Kristály Szövetség szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +133165 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 19:00

Mi kevesen voltunk célpontok és harcosok is, most csak ennyire tellett
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1043. hozzászólás - 2009.06.12. 19:17:41
Gratula V3ra is berakhatnának egy kisebb kristályhordát
Pontszám: 5
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1044. hozzászólás - 2009.06.12. 23:32:24
Miklós! Én már k*rvára unom hogy megint jött a hadüzenet, amikor a legerősebb tagunk 4 szinttel van lejjebb és közel 2-300 TÖ-vel. Megint kapnánk naponta a PC-t? Hihetetlen hogy képtelenek vagytok erre figyelni.
Pontszám: 8
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1045. hozzászólás - 2009.06.12. 23:39:05 (Válasz Teki1986 #1044 hozzászólására.)
A kristályhorda a top játékszere. Ők tápolnak rajta, aki meg alattuk van az dögöljön meg, kapjon dupla áldást.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagnasdfilFérfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1046. hozzászólás - 2009.06.13. 01:00:46
a Kristály Szövetség szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +128236 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ma, 01:00
Nasdfil Sortenil V1
Dirmond V2
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1047. hozzászólás - 2009.06.13. 07:23:05 (Válasz Mortimer #1045 hozzászólására.)
Azért az a dupla áldás nem teljesen igaz. Sokan egyáltalán nem ütik a játékosokat mióta itt van a KH... Tegnap két játékos karit ütöttem mindössze (a haború után), de mivel csak 260 LE-t hoztak a kínzókamrából így inkább csak a KH-t fogom ütni...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1048. hozzászólás - 2009.06.13. 08:39:43 (Válasz Teki1986 #1044 hozzászólására.)
Idézet: Teki1986 - 2009.06.12. 23:32:24
Miklós! Én már k*rvára unom hogy megint jött a hadüzenet, amikor a legerősebb tagunk 4 szinttel van lejjebb és közel 2-300 TÖ-vel. Megint kapnánk naponta a PC-t? Hihetetlen hogy képtelenek vagytok erre figyelni.


na jó, ne komolytalankodjunk már. "jajj, minket nem ér támadni" - mintha csak a háborúellenes szövetségek nyafogását hallanám. tetszettem volna nem top5-ben lenni. ha pedig ott tetszenek lenni, akkor meg kell védeni a kutat. vagy kibírni a pár órás LE-regenerációvesztéssel járó citadellát. vagy..., halló, kapitulálni.

azért ez durva, ennek a játéknak mindig az volt a lényege, hogy az erős támadja a gyengét és a KV a 4. legerősebb szövetség, a KH pedig csak a legelitebbeket támadja. a match made in heaven.
Pontszám: 4.62
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1049. hozzászólás - 2009.06.13. 08:40:47 (Válasz Mortimer #1045 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.12. 23:39:05
A kristályhorda a top játékszere. Ők tápolnak rajta, aki meg alattuk van az dögöljön meg, kapjon dupla áldást.


ennek örülhetnél, te is top vagy, ahogy nézem.

én örülök a topnak. a sikereiknek. más fogcsikorgatva nézi, hogy jó nekik. mások vagyunk, na.
Pontszám: 3.11
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1050. hozzászólás - 2009.06.13. 09:23:24
Winnie, ne haragudj, de ez már elképesztő.
Ennyi rosszindulat, meg leszólogatás már igendurva.
Van egyáltalán valamiről elképzelésed, vagy miegyebed, vagy itten a fórumon te vagy a beszólunk mindenkinek celebje és ez elég?

Mortimer nem írt olyat, hogy nem örül a TOP sikereinek, arra mutat rá, hogy a TOP játékosszint alatt ez a dolog eléggé szivacs, sőt azoknak is, akik alulról szagolják a TOP-ot.
Miért kell mindent kifacsarnod, sírásoznod, leszólnod?
Írj már egy javaslatot valamire valaha, vagy legalább _normálisan_ véleményezd mások javaslatait, meglátásait.
Ha nincs is mondandód, tán nem kőne megszólalni.

Mint ahogy mostan nekem se kellett volna.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.91
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1051. hozzászólás - 2009.06.13. 09:32:40 (Válasz Darah #1050 hozzászólására.)
Azt hallottam, a 2.0-ás winnieBot szoftver már egy sokkal fejlettebb modell lesz, Miklósék jelentős mértékben visszaszorítják benne a napi hozzászólásszám/ostobaság arányt:)
A hozzászólást Crimson módosította 2009.06.13. 09:43:21-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.64
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1052. hozzászólás - 2009.06.13. 10:45:17 (Válasz Darah #1050 hozzászólására.)
nincs bennem semmi rosszindulat, csak rühe..., nem szeretem az olyanokat, mint te (sem), akik szavakat adnak a másik szájába. direkt leírtam, hogy MÁSOKKAL ELLENTÉTBEN ÉN ÖRÜLÖK A TOP SIKEREINEK. erre te jössz azzal, hogy rosszindulatú vagyok? hogy is szokták mondani az ilyet? elmész te a... (tudod, milyen nehéz olykor pozitívat írni, erre, amikor megteszem, akkor is kapok a fejemre, hogy hogy képzelem, hogy örülni merek?)

Darah, ne haragudj, de ez már elképesztő.
Ennyi rosszindulat, meg leszólogatás már igendurva.
Van egyáltalán valamiről elképzelésed, vagy miegyebed, vagy itten a fórumon te vagy a beszólunk mindenkinek winnie-nek és ez elég?

Idézet: Darah - 2009.06.13. 09:23:24

Mortimer nem írt olyat, hogy nem örül a TOP sikereinek, arra mutat rá, hogy a TOP játékosszint alatt ez a dolog eléggé szivacs, sőt azoknak is, akik alulról szagolják a TOP-ot.


mortimer nem írt olyat, csak 17-szer leírta, hogy milyen gáz, hogy tápolódik a top. elnézést, ha ezt félreértelmeztem, de a sok sírástól megzavarodva én is tévedhetek, nem?

Idézet: Darah - 2009.06.13. 09:23:24
Írj már egy javaslatot valamire valaha, vagy legalább _normálisan_ véleményezd mások javaslatait, meglátásait.


látod, ez az, ami viszont nyers rosszindulat. valahol röhejes, hogy más szemében a szálkát (de legyen, botot, gerendát) is észreveszed, de a magadéban nem.

idejössz, leszólogatsz másokat, személyeskedsz és arra is képtelen vagy, hogy visszanézd, hogy miket írtam, mielőtt minősítesz. akkor látnád, hogy javasoltam, véleményeztem - de már megbocsáss az nem javaslat, hogy

"Ők tápolnak rajta, aki meg alattuk van az dögöljön meg, kapjon dupla áldást."

és mindez olyan szájából, aki maga is top, aki maga is felkézzel elintézi a KH zömét.

most heccből én is megpróbáltam a KH-t és rögtön nyertem 4-et, holott a szintrangsor legeslegalján vagyok.

szerinted mit reagáljak, ha idejön valaki a top30-ból, akinek bajnoki medálja is van, aki valóban jól kigyúrt karaktert visz, nyilván jól játszik és elkezd hisztizni, aki nem látja meg a jót a fejlesztésekben csakis a rosszat, csakis a negatívot.

egyszerűen nem is tudom, mit gondoljak ÉN, aki nála jóval gyengébb és nem érzem a késztetést a hisztire. valamit elszúrtam és nekem is éreznem kéne a hisztikényszert? szégyelljem el magam, hogy ÖRÜLNI MEREK annak, hogy színesebb lett a játék? érezzem magam RONGYEMBERNEk, mert nem érzem, hogy dögöljön meg a "top alatti réteg", mert nem érzek sárga irigységet azért, mert sharpa szénné nyeri magát?

igazad van. pusztuljak. szerencsére te szimpatikus versenyző vagy.
A hozzászólást winnie módosította 2009.06.13. 10:47:16-kor
Pontszám: 2.58
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1053. hozzászólás - 2009.06.13. 10:54:20 (Válasz Darah #1050 hozzászólására.)
sorry, az újért, de valahol tényleg megdöbbentő az, hogy az ember a sok negatív komment között próbál folyamatosan pozitív dolgokat meglátni/írni, de ha a hallatlanul sok negatív kommentre negativizmussal reagál, akkor jönnek rögtön az erkölcscsőszök. visszaütni nem ér, menjen át a fórum "ez nem jó, az nem jó, törlök, törölni fogok, istenuccse, de mégsem, mert kevesebbet akarok játszani, de fórumozni egész nap van időm" kommentáradattá?

OFF vége, elő megint az ON-nal.

a KH-val lehet, hogy végre 1-2 hónap után meg tudom csinálni a növeld a LE-differenciádat 20ezerrel küldetést. tiszta haszon a KH, nem kell elhinni, amit pár kóbor hater mond magasabbról. (olyanra célzok, aki két nap alatt 16-6-os győzelmi arányt mutatott fel a KH ellen. és még ez is kevés neki.)
Pontszám: 3.13
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1054. hozzászólás - 2009.06.13. 10:55:42 (Válasz Crimson #1051 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.06.13. 09:32:40
Azt hallottam, a 2.0-ás winnieBot szoftver már egy sokkal fejlettebb modell lesz, Miklósék jelentős mértékben visszaszorítják benne a napi hozzászólásszám/ostobaság arányt:)


az jó lenne. és az is, ha a többieknél is csökkenne az arány. mert valljuk meg, közel sem én vagyok a jéghegy csúcsa. akkor eljönne egy ideális, utópisztikus állapot.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1055. hozzászólás - 2009.06.13. 11:03:40
Nono, nem szívesen keresném meg azt a hozzászólásodat, ahol Jerikó három mondatából akkora iszonynagy patáliát kavartál, amit egyedül csak te láttál oda bele, de azt viszont rikácsolásszintig tökélyre fejesztve harsogtad.
Hogy hogy is szokták mondani?
Te már onnan visszafelé jöhetnél, ha időben elindulsz.

Olvasd már végig a saját előzményeidet, te semmi másról nem szólsz, csak hogy mindenki hülye, sír, de bezzeg te vagy az aki vagy, akinek minden happy, a többi meg röhejes és miegyéb. Ezt bárhol, bármely topicban, témafüggetlenül meg is ejted, akár egyetlen mondatba is belekapaszkodva.
Nem lenne azért olyan nehéz pozitívat írni, csak nem mindenkinek megy. Max úgy, ha hozzácsaphat egyúttal egy kis epét is.

Azért csak a Mortimernek címzett szösszenetedre reagáltam, mert mindet hosszadalmas lett volna összeszedni.

Én csak editálom:
Te vagy az, aki folyamatosan keresi a pozitívumokat?
Hát ezt igenjól titkolod ezek szerint.

Én viszont OFF teljesen, kicsi vagyok a kristályhordához.
A hozzászólást Darah módosította 2009.06.13. 11:08:48-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.67
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1056. hozzászólás - 2009.06.13. 11:25:09
nah engem 3 azúros és 3 kristályos támad, eddig
Azirafael, TGY
Pontszám: 5
fórumozóTeki1986Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1057. hozzászólás - 2009.06.13. 12:34:53 (Válasz winnie #1048 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.06.13. 08:39:43
Idézet: Teki1986 - 2009.06.12. 23:32:24
Miklós! Én már k*rvára unom hogy megint jött a hadüzenet, amikor a legerősebb tagunk 4 szinttel van lejjebb és közel 2-300 TÖ-vel. Megint kapnánk naponta a PC-t? Hihetetlen hogy képtelenek vagytok erre figyelni.


na jó, ne komolytalankodjunk már. "jajj, minket nem ér támadni" - mintha csak a háborúellenes szövetségek nyafogását hallanám. tetszettem volna nem top5-ben lenni. ha pedig ott tetszenek lenni, akkor meg kell védeni a kutat. vagy kibírni a pár órás LE-regenerációvesztéssel járó citadellát. vagy..., halló, kapitulálni.

azért ez durva, ennek a játéknak mindig az volt a lényege, hogy az erős támadja a gyengét és a KV a 4. legerősebb szövetség, a KH pedig csak a legelitebbeket támadja. a match made in heaven.


Védjük meg úgy hogy nincs nyertes csatánk a KH ellen? Ugye mégis hogy védjük meg? Kapitulálunk mert semmi mást nem tehetünk. Lélekkutunk nagy akkor jöjjön a KH csapolja meg mert miért ne. Ennyi erővel a gyenge szövetségeket fogjuk és naponta vonjuk le tőlük 100k LE-t ugyan ott leszünk. A TOP meg húzzon a francba. Ebbe nem tudom mi jót láttál....
Pontszám: 8.75
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1058. hozzászólás - 2009.06.13. 12:38:04
Jelenlegi állás: Tökéletes Gyémánt / Kristály Horda - 319 / 185
Valószínű nálunk egy hét lesz a háború, ha jól számolom 4 olyan tagunk van, akiknek pozitív a mérlege a KH ellen.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1059. hozzászólás - 2009.06.13. 14:00:27 (Válasz Teki1986 #1057 hozzászólására.)
Idézet: Teki1986 - 2009.06.13. 12:34:53
Védjük meg úgy hogy nincs nyertes csatánk a KH ellen? Ugye mégis hogy védjük meg? Kapitulálunk mert semmi mást nem tehetünk. Lélekkutunk nagy akkor jöjjön a KH csapolja meg mert miért ne. Ennyi erővel a gyenge szövetségeket fogjuk és naponta vonjuk le tőlük 100k LE-t ugyan ott leszünk. A TOP meg húzzon a francba. Ebbe nem tudom mi jót láttál....


a nagy kutat meg kell védeni, különben mások is rá fognak járni. emlékszem, annak idején a nagy harcosok ezzel érveltek amikor az olyan LE-kútban jó, de egyébként bitang gyenge szövetségek farmolása, mint A Család szóba került. Hogy kellett nekik olyan nagy lélekkút. Ha pedig nagy és zaavarják őket a támadások, akkor erősítsenek.

nektek (nyilván bizonyos okok miatt) nagy lett a lélekkutatok, s ezzel támadási felületet adtok másoknak, gondolom.

én nem látok benne semmi jót, de sajnos ez ezzel jár. azt te sem gondolhatod komolyan, hogy csak azért, mert nagy a kutatok, de a KH-hoz képest gyengébbek vagytok, akkor titeket már nem ér támadni. mit mondjanak az utánatok következők? mindenki hasonló helyzetben lenne - csak nekik nem lenne +60 támadásuk és védekezésük a kristályok ellen.
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1060. hozzászólás - 2009.06.13. 14:02:16 (Válasz Jeriko #1058 hozzászólására.)
de ők azért keményen húzzák a csapatot:) az ilyen küzdős sikernek lesz értéke, s remélem attól a 4-től sem sajnálja senki a "tápot".
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!