Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
761. hozzászólás - 2009.06.02. 11:03:50
Amit én változtatnék:
1.A kristályhorda tagjai csak max 1-2 szinttel üssenek lefelé és felfelé.
2.Jelenjen meg egy második szövetség alacsonyabb szintűekkel, hogy mások is kivehessék részüket a harcból.
3.Csak azokat a végzeturakat támadják meg, akik már megtámadták a kristályhorda tagjait. Így aki nem akar harcolni ellenük azért, mert szívásnak érzi a dolgot, azt ne zargassák.
4.Lehessen kamrába vinni őket, így fellélegezhetnének azok a játékosok, akiket 5-6 szinttel erősebbek csépelnek a kamrázás miatt, valamint megszűnnének a kamrázás miatt lebeszélt csaták.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.06.02. 11:04:41-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.86
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
762. hozzászólás - 2009.06.02. 11:05:50 (Válasz Ariel #761 hozzászólására.)
és őket se lehessen 5-6 szintről ütni...
szegénykéket...
Pontszám: 9
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
763. hozzászólás - 2009.06.02. 11:14:23 (Válasz cirip #762 hozzászólására.)
Ha jól tudom, eddig sem ütöttek túl sok szintet lefelé, így változás igazából az lenne, hogy felfelé se csapkodjanak 4-5 szinttel, hiszen csak potya tp-t és LE-t hoztak óránként.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
764. hozzászólás - 2009.06.02. 11:21:29 (Válasz CaveMaN #760 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.02. 10:49:51
Nem jó ötlet. Optimalizációs csúcs irányába viszi a játékot megint.

Jön a következő kristály támadás, ezért:
1.) Csp-t tartalékol mindenki
2.) Gyenge öltözetben várja a másolást

Miután megjönnek, elkölti a CSP-t, felöltözik rendesen, ezután simán agyonveri a másolatát. -> Értelmetlen.

Ui:
Nincs jobb ötletem, de ez sem feltétlenül az.


Az semmiből nem áll, hogy a klón felöltse a nálad levő legerősebb felszerelést, és harcba hívja az állatokat is. Sőt, állatoknak eleve a legnagyobb sebzésű tárgyat adnám, amit el tud érni a gazda (tudatturbóval). De mivel nem tudod, mikor fog megtörténni a "klónozás", nem is nagyon tudsz rá készülni.
A tartalékolt csp meg szerintem nem probléma. Egyrészt nem tudod 5 perc alatt elhasználni, napok kellenek hozzá, és ha nyersz 5-10 tulajdonságot, ami 1000+ tulajdonságnál az egy százalékot sem éri el, minimális mértékben javul a győzelmi arányod. Másrészt azzal, hogy tartalékolod a csp-t, nagyobb lesz az esélye, hogy nem te vered le a klónodat, hanem valaki már kívülről.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.06.02. 11:22:45-kor
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
765. hozzászólás - 2009.06.02. 11:27:29 (Válasz Ariel #763 hozzászólására.)
oké, a kettő nem zárja ki egymást
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
766. hozzászólás - 2009.06.02. 11:30:28 (Válasz Ariel #763 hozzászólására.)
"Ha jól tudom, eddig sem ütöttek túl sok szintet lefelé"

60, 61. szintről simán betámadtak 56-ra, többször is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
767. hozzászólás - 2009.06.02. 11:38:09 (Válasz Ariel #763 hozzászólására.)
"Ha jól tudom, eddig sem ütöttek túl sok szintet lefelé"

56. szintről is leütöttek 50-re...

Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
768. hozzászólás - 2009.06.02. 11:46:25
A helyzet az, hogy mi itt sirunk ugyan - jogosan - de Miklosnak nincs ideje foglalkozni velunk, mert a Kristaly Szovetseg foruman meg sokkal nagyob siras megy, hogy mennyire szar a rendszer, es hogy oket 3 nap alatt agyonvertek. Raadasul a hulye gyorsitott regen miatt elbujni sem tudtak.
Pontszám: 9.04
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
769. hozzászólás - 2009.06.02. 11:48:38 (Válasz Kocos #768 hozzászólására.)
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
770. hozzászólás - 2009.06.02. 11:49:57 (Válasz Kocos #768 hozzászólására.)
Kóc: 10 pont

Pontszám: 7.50
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
771. hozzászólás - 2009.06.02. 12:28:01 (Válasz pityu #478 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.05.28. 21:18:22
Már egyszer említettem, nem tudom volt-e foganatja, ez úgy lenne jó, ha kristályhordások csak +-1 szintkülönbségnyire ütnének, és mi is csak úgy tudnánk őket ütni, így kihívás lenne mindenkinek, és nagy valószínűséggel kevesebben szívnának...


Csak ismételni tudom önmagam...

Legyen bent 1-2 a legmagasabb szintű játékos feletti kristály is, aztán szerintem e mellé már csak annyi kéne, hogy ne üzenjenek össze-vissza hadat olyanoknak, akikkel harcolni sem tudnak.

A 15% alatti támadás kellemetlen dolog igaz, de részemről ennyi izgalom belefér, bár lehet inkább úgy kéne, hogy mondjuk ők támadhatnak 8-10% felett is, hogy azért legyen némi esély a visszaverésre, és ne 5 ÉP-ről fogadjuk őket.

Ugyan ezen feltételekkel be lehet akár rakni egy második szövetséget is az úgynevezett 2. vonalnak, ha van rá igényük.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 6.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
772. hozzászólás - 2009.06.02. 12:37:24 (Válasz pityu #771 hozzászólására.)
"Legyen bent 1-2 a legmagasabb szintű játékos feletti kristály is"

Viccesnek tartom, ahogy Jerikó és Kocos hevesen tiltakozik ez ellen, mindenféle érvet felhozva ellene

(Persze ha ezek a magasabb szintűek nem erősebbek náluk, akkor az egész értelmetlen, csak táp lesz nekik.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.67
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
773. hozzászólás - 2009.06.02. 13:00:13 (Válasz Mortimer #772 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.02. 12:37:24


(Persze ha ezek a magasabb szintűek nem erősebbek náluk, akkor az egész értelmetlen, csak táp lesz nekik.)


Egyenlő erősségüekre gondoltam, ne az legyen, hogy 10-ból 9-szer simán verik, legyenek kemény csaták, és mivel csak 1 szintre lefelé tudnának ütni a kristályok is, ezért nem tudnák lealázni az 5-6 szinttel alacsonyabbakat.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.25
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
774. hozzászólás - 2009.06.02. 13:11:34 (Válasz Mortimer #772 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.02. 12:37:24
"Legyen bent 1-2 a legmagasabb szintű játékos feletti kristály is"

Viccesnek tartom, ahogy Jerikó és Kocos hevesen tiltakozik ez ellen, mindenféle érvet felhozva ellene


Tiltakozom? Hol? Szerintem olvasd el még egyszer, amit írtam.
Valami olyasmi volt a lényege, hogy nem jó, ha nálad gyengébb, mert akkor tápolsz vele, meg az se, ha nálad erősebb, mert akkor szívsz. Egy JÓ játékban mindkét helyzet kialakulását kerülném.

Mivel valószínű komoly módosításokat Miklós úgyse fog csinálni: a jövőben csak azok támadhassák őket, akik hadat üzennek nekik, és ők is csak ezekre üssenek vissza.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
775. hozzászólás - 2009.06.02. 13:17:35 (Válasz pityu #773 hozzászólására.)
"mivel csak 1 szintre lefelé tudnának ütni a kristályok is, ezért nem tudnák lealázni az 5-6 szinttel alacsonyabbakat"

Mivel ezek játékosok klónjai, és számukra nem engedélyezett a leütés 6 szinttel, ezután minden eddiginél jogosabban vetődik fel a kérdés, hogy ha a klón nem üthet le ilyen mélyre, akkor a játékos miért alázhat?

Szintén kell valamit kezdeni azzal, hogy az 56. szintű kristályok folyamatosan le voltak verve (én beláttam az egész szövetséget, háborún kivülről), míg a legmagasabb néhány szinte mindig 100%-osak volt. Azaz ha a kristályok nem üthetnek le 5 szintet, akkor a játékosok se tápolhassanak náluk 4 szinttel alacsonyabb galambokon.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
776. hozzászólás - 2009.06.02. 13:38:19 (Válasz Mortimer #775 hozzászólására.)
Ha a klónom elől nem tudsz elbújni, akkor előlem miért tudsz ?
Ezek NPC-k, más szabályok vonatkoznak rájuk mint a játékosokra...

Az alacsonyabb szintű kristály hordások nyilván jobban el voltak verve, hiszen több az alacsonyabb szintű végzetúr aki támadta őket. Plusz jópár célpont nyaklánca csp-t vont le...
A hozzászólást Ariel módosította 2009.06.02. 13:58:23-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
777. hozzászólás - 2009.06.02. 13:44:17 (Válasz Ariel #776 hozzászólására.)
"Az alacsonyabb szintűek nyilván jobban el voltak verve"

Tehát szerinted jó irány, hogy fölém beraknak kéttucat nálam 4-5 szinttel magasabb szintűt, akik bármikor megüthetnek és ennek örülnöm kellene, míg föléd nem, és ez teljesen normális? Miért mindig az alacsonyabb szintűek szívnak?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.60
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
778. hozzászólás - 2009.06.02. 13:45:15
Szerintem a klonok a szerencse, egeszseg es magia tulajdonsagokat figyelmen kivul hagyva a tobbi tulajdonsag osszege es a jatekosok hasonlo tulajdonsagosszege alapjan +-10-20% intervallumban tamadjanak a jelen pillanatban ervenyes szintkorlatok mellett.
Fentebb olvastam, hogy csak akkor tamadjanak a KH-sok, ha en is utom oket. Ez sem rossz otlet, esetleg ha Miklos mindenkepp ragaszkodik a tamadashoz, akkor pedig joval kisebb %-ban legyenek tamadhatok azok, akik nem bantjak a kristaly hordasokat.
A 15% alatti tamadasokkal pedig Miklossal ertek egyet. Igenis kell egy szivas, viszont Koc javaslata alapjan ne, vagy csak minimalis LE-t vigyenek ilyenkor.

A legfontosabb pedig, hogy ne fussanak el a haboru utan a katakombakba, es LEHESSEN oket kamrazni. A TP halmozas ellen lenne egy epuletjavaslatom.
Torzito Kristaly: ellenfeleitek szingularis ismerete hatastalan, azaz ha le is gyoznek, csak keves tapasztalatot szereznek a harcbol.

Meg egy otletem lenne, ami nemi szovetsegi osszefogast is megkovetel. A Kristaly Horda legyozesehez egy uj epulet epitese szuksegeltetik, ami a beloluk kinyert itemekkel mukodik. Az epulet kozosen epul nem szovetsegenkent. Az epuletet a kinyert itemekkel lehet mukodesbe hozni, es minden epito szovetsegnek egyenlo mertekben kell hozzajarulnia az aktivalashoz.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
779. hozzászólás - 2009.06.02. 13:47:53 (Válasz Draglov #778 hozzászólására.)
"A Kristaly Horda legyozesehez egy uj epulet epitese szuksegeltetik"

De minek kellene legyőzni a kristály hordát ha egyszerűen táp a topszövetségeknek? Ez még mindig nincs megszüntetve. Az egyszerű presztízsen kivül nincs más kényszer rá, és a harmadik legyőzése után már az se fog érdekelni senkit.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
780. hozzászólás - 2009.06.02. 13:51:11 (Válasz Mortimer #779 hozzászólására.)
Teljesen jogos amit mondasz, ezert is irtam, hogy ne fussanak a katakombaba a haboru utan. Gondolom Miklos a folyamatos pusztito csapassal probalta siettetni a legyozesuket.
Valami erdemrend vagy akarmi jarhatna jutalomkent nem feltetlenul kellene nagy tapnak lennie. Pl + epites, +kereskedelem -1 sec a vadaszatbol vagy ilyesemi... Lenyeg, hogy legyen motivacio.
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője