Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1001. hozzászólás - 2009.06.09. 21:02:47 (Válasz pityu #1000 hozzászólására.)
Rosszul tudod

Barrique
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1002. hozzászólás - 2009.06.09. 21:07:45 (Válasz CaveMaN #1001 hozzászólására.)
Hm. Így sem rossz azért.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1003. hozzászólás - 2009.06.09. 22:49:36
Annyira hülyeség a szövetségi leírásukban ez, hogy "Az egyetlen mód, hogy megállítsatok, ha 7 háborút elveszítünk."

Dehogy is. Nem kell őket megállítani, csak szépen benyomni a kapitulációkat ellenük, mielőtt nyerne az adott szövetség. Három nap háború, feladás, ezután egy hét kötelező béke, majd megint háború jön.

Azaz két hét, ezalatt lép mindenki három szintet, és az eddigi szívatás kategóriából máris táp lesz a toptrió tagjainak többsége számára. Miklós meg néz ki a fejéből, hogy akkor most mit csináljon.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.17
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1004. hozzászólás - 2009.06.09. 23:00:19 (Válasz Mortimer #1003 hozzászólására.)
Jó, de abban mi a játék? Mi is simán megcsinálhatjuk, de minek?
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1005. hozzászólás - 2009.06.09. 23:09:24 (Válasz CaveMaN #1004 hozzászólására.)
Én röhejesnek tartom, hogy nálam 3 szinttel magasabb végzeturak, nálam 20 szinttel erősebb fegyverrel bármikor megüthetnek. Ez nem jó rendszer, ez hibás. És úgy látszik ezt csak akkor veszi észre, ha mi sem az ő szabályai szerint játszunk.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1006. hozzászólás - 2009.06.09. 23:35:06 (Válasz Mortimer #1003 hozzászólására.)
"Az egyetlen mód, hogy megállítsatok, ha 7 háborút elveszítünk."


Nyugodj meg, következő alkalommal ez 9 lesz
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1007. hozzászólás - 2009.06.09. 23:52:44
Az állataim kb. eddig bírták. Egy elájult, a másiknak van még 400 ép-je, a harmadikat 70 ép-nél kennelbe küldtem, mert már közel volt a szintlépés. Holnap elfogy a többiek ép-je is....
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1008. hozzászólás - 2009.06.09. 23:52:50 (Válasz CaveMaN #1006 hozzászólására.)
Épp ezért mondom, hogy nem ez a módja. Simán túl kell nőni őket.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1009. hozzászólás - 2009.06.10. 00:13:07
12 / 5.580 ÉP

58 / 100 %

1.302 / 2.450 TP


Még egyel kevesebb állat...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1010. hozzászólás - 2009.06.10. 00:29:37 (Válasz Ariel #1009 hozzászólására.)
Kinyírod és ma délre már lesz neki 1800 ÉP-je. Manapság már egy is elég a harcokhoz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1011. hozzászólás - 2009.06.10. 01:11:02 (Válasz Mortimer #1010 hozzászólására.)
Sajna 1800 ép még mindig nem elég, hogy szintet lépjen, arról nem is beszélve, hogy 12 óra alatt a morálja 58-ról a béka segge alá esik vissza. Benyomtam a kennelbe, csütörtök este lép akcióba legközelebb.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 2.33
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1012. hozzászólás - 2009.06.10. 07:33:20 (Válasz Ariel #1011 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.06.10. 01:11:02
Sajna 1800 ép még mindig nem elég, hogy szintet lépjen, arról nem is beszélve, hogy 12 óra alatt a morálja 58-ról a béka segge alá esik vissza. Benyomtam a kennelbe, csütörtök este lép akcióba legközelebb.


Állatot kell cserélni.
Az a gond, hogy amikor több ezer TP kell az állatnak, hogy szintet lépjen, akkor az sok csatát jelent (többszázat). Ha mindegyikben sebződik 50 ÉP-t, már elfogy neki szintlépés előtt. Ha 500 TP-nként szintet lépne, bírná a sebződéseket, mégha kevesebb is az ÉP-je.
No meg egy 10-es vastagbőr is segít valamennyit (én is most fejlesztem). Gyógyítást viszont el kell felejteni, annyira használhatatlan.
Pontszám: 8.75
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1013. hozzászólás - 2009.06.10. 08:56:06
Játékos ellen a vastag bőr se sokat ér, nekem nem a kristály horda alázza szét az állataim hanem a kataklizma csak úgy szimplán, sokszor még másodlagos se kell hozzá csak egy tisztességes krit.

Gyógyításba meg az a legszebb, hogy ha nagyon megnyomja az ember vagy neadj isten olyan hülye (like me), hogy turbózza akkor sokkal több támadást kap be mert csaták után szépen felgyógyul és még több támadást kap a több támadás miatt meg mégtöbbet sérülnek az állatok, nagy poén mondjuk epikus közben pihenni, az ember felmegy kb. 2500-2800 életerőre aztán 1 óra alatt bejön 2-3 2-3k-s vereség, közben gyógyítok 1 állaton kb. 500-at a másik 3 meg összesen bekap még vagy 1000-1200 sebződést. Kb. ez az a pont amikor reflexből tolnék még pár pontot a felejtésre, mert nem szopatm magam a gyógyítással csak közbe meg Miklós hinti itt a port a gyógyítás reformjáról utánna meg nincs kedvem visszafejleszteni...

Ja mielőtt valaki félreérti NEM azzal van baj, hogy csaták után visszajön az elvesztett életerő fele, a gyógyítással van bajom mert az a szar. Csak azért emelem ezt ki külön mert egyesek egy ilyen után azonnal a sebzéskompenzációt piszkálnák főleg olyanok akiknek M betűvel kezdődik a nevük. szal nem a sebzéskompenzáció a szar az sokat dob azon, hogy többet lehessen portyázni a baj a gyógyítás hatékonyságával van.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.75
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1014. hozzászólás - 2009.06.10. 09:19:27 (Válasz Ariel #1009 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.06.10. 00:13:07
12 / 5.580 ÉP

58 / 100 %

1.302 / 2.450 TP


Még egyel kevesebb állat...


No majd teccik fejleszteni vastagbort.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1015. hozzászólás - 2009.06.10. 09:20:05 (Válasz pityu #1000 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.06.09. 20:58:22
Ma, 20:00 *Leviathan* Lord of destiny Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1174 lélekenergia és 105 TP.

Ha jól tudom, Ő Sharpa klónja.


En kerek elnezest.
Pontszám: 7.50
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1016. hozzászólás - 2009.06.10. 10:44:49 (Válasz Kocos #1015 hozzászólására.)
Már régebb valaki felfedte a top karakterek közötti vérségi kötelékek szövevényes rendszerét, nem tudom miért értetlenkedik pár ember ez pusztán egy többszöri némi zafír beütéssel végrehajtott Sharpa klónozás.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1017. hozzászólás - 2009.06.10. 11:14:24
Én még mindig azt mondom, hogy a 15% alatti támadás a legnagyobb probléma. Ha ennek az az indoka, hogy csak így kihívás a háború ellenük, akkor mi a ...-ért nem csak a háborúban tudják használni? Ennyire nehéz ezt leprogramozni? Ja és azt hagyjuk, hogy menjek katakombába, ne támadjam őket (nem is teszem). MIKLÓS, ÉN NEM EZÉRT FIZETEK! A jobb játékosok győzzenek le, legyek a legutolsó, de ne tegyél már elém megoldhatatlan feladatot!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5.75
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1018. hozzászólás - 2009.06.10. 12:10:30 (Válasz Ywgarrd #879 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.06.07. 19:19:02
!!!Breaking news!!!

A Kristály Horda visszatért, és máris egy szörnyű csapást mért a teljes galetki társadalomra! Gigantikus méretű földrengést idézett elő, sötét rég elfelejtett varázstekercsek segítségével. Szövetségi épületeitek romokban hevernek, csak a lélekkutakat sikerült megmenteni, és némi lélekenergiát felfogni a hirtelen keletkezett kitörésből ( a teljes építési költség - hatalom torony nélkül - 20%-át). Halál a Kristály Szövetség minden tagjára! Ezzel kivívták a végzeturak haragját, a feldühödött szövetséget vérre szomjaznak...

Nem azért írtam, hogy lepontozzatok. Egy morbid megoldási lehetőség a kihívás megvalósítására és a szövetségi épületek kérdésére.


Balor, szerintem te voltál ennek az új szövetségi épületnek az ötletadója Elképesztő. Jerikónak sajnos tényleg igaza van abban, hogy már nem a fejlesztői kapacitás, hanem ötlethiány is van.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1019. hozzászólás - 2009.06.10. 13:00:37 (Válasz Butchman #1017 hozzászólására.)
Próbáld ki azt, hogy megkérded valamelyik szövetségesed (nem tudom milyen a szövirendszeretek), hogy kerek óra előtt 2 perccel üssön meg buzogánnyal. Mivel ezután 5 perc támadhatatlanságot kapsz, és csak egészkor támadnak, így tökéletes védelmet kaphatsz tőlük.

Persze nyilván ehhez elég sok egészség cucc kell, hogy az ütéshez ki tudj bukkanni 15% alól a vadászatból, de utána vissza is mehess, vagy pedig utána egyből menj térkapuzni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
1020. hozzászólás - 2009.06.10. 13:29:04 (Válasz Mortimer #1019 hozzászólására.)
Mi az Elittel eleg szoros szovi rendszerbe vagyunk, de nagyon nehez kivitelezni az egesz elotti tamadast folyamatosan.. Gyak. nem tudsz egyfolytaban erre szervezni... Jo megoldas lenne, ki is lett probalva, de a gyakorlatban nem tudod mukodtetni.. Van meg az 5 tamadas egyben, aztan 3 ora tamadas mentesseg, de az is nehez moka... Szoval en az egesz elott koltok, aztan varom a randomot, jon, avagy nem a kristaly pubi... Es ilyenkor probalok olyat fejleszteni, amire 1 ora alatt ossze is jon a LE..
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!