Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Érkezik a kristályhorda
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
41. hozzászólás - 2009.05.26. 10:54:28
Nyilván ez a 35 fő csak az előörs, egy nagyobb roham előtt

Ha valami hiba csúszik a bevezetésébe, akkor könnyebb javítani, kisebb méretű kárt okozhatnak, mintha ellepi a játékot több száz npc és egy éjszaka alatt rommá veri a teljes játékosállományt. Így csak az élboly lesz szétverve, de amint finomodik a rendszer nyilván megérkezik a felderítőket követő teljes invázió
Pontszám: 9.67
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
42. hozzászólás - 2009.05.26. 11:18:56 (Válasz Timcsike #41 hozzászólására.)
A pontozásból is látszik, hogy többeknek tetszik a gondolatod, nekem főleg ez: Idézet: Timcsike - 2009.05.26. 10:54:28
Így csak az élboly lesz szétverve...

Ne vegyétek a szivetekre.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7.50
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
43. hozzászólás - 2009.05.26. 11:19:05
NPC-ből lehet csinálni brutál mágust, izomagyú óriást, Vaspáncélos lovagot, és megaállatokkal felszerelt druidát, és egy teljesen átlagos középszerű karaktert. Ez már 5. Minden szinten egy-egy ilyen, és máris van 50-100 ellenfél.
Kipróbálhatnád magad a különböző stílusú és különböző szintű ellenfelek ellen.
Pontszám: 9.17
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
44. hozzászólás - 2009.05.26. 11:22:36
És mi köze lesz ennek a kristályponthoz ?
Pontszám: 7.50
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
45. hozzászólás - 2009.05.26. 11:25:29
Jobban örültem volna egy olyan kristály brigádnak, akiket folyamatosan lehet ütni, ők is ütnek, mint a félőrült, minden szinten megjelennek, a szintjükhöz képest bitang erősek, és valami világ esemény kapcsolódik hozzájuk.
Aztán ha sikerült belőlük elpusztítani X egyedet Y idő alatt, akkor megmenekülünk valami rémes kataklizmától, és minden a harcban résztvevő karakter kap valami apróságot (érdekes, és nem pluszokat adó apróságot). Ha pedig nem, akkor jöhetne valami irdatlan szívás, szerver szinten.

Máris lett volna értelme az összefogásnak (- Hé, Légiósok, ma ha lehet finomabban üssetek, a világért harcolok!), a karakterek közti kommunikációnak (- Sharpa szállj már be lécci, mert a lvl 60-as Rémek ellen 108-72-re bukóra állunk!), és végre igaz örömmel mondhatnám, hogy juhé, sebeztem 2500-at ebbe a K szörnybe, nesze neki.

Több ezer karakter mozogna egyszerre, egy cél érdekében, drukkolva egymásnak, örülve az eddigi ellenfelek sikereinek. Aztán ha lecsengett, akkor gyepálhatjuk újra egymást, de a szuszanásnyi jó érzés örökre megmaradna.

Ehelyett 35 NPC lesz.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 9.67
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
46. hozzászólás - 2009.05.26. 11:31:51 (Válasz chehs #45 hozzászólására.)
pedig ez nagy élmény lett volna
talán még apátiából való kirángatás horderejű is
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
47. hozzászólás - 2009.05.26. 11:42:51
Aki(k) nem olvasták frissen, most sem késő. Ez tűnt a legjobb NPC tervnek, de csak egy 3/2 oldalas ötlet maradt.
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,134.20#hsz25
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
48. hozzászólás - 2009.05.26. 12:21:10
Türelmetlenek vagytok és hálátlanok.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5.43
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
49. hozzászólás - 2009.05.26. 12:29:09 (Válasz Leanthil #48 hozzászólására.)
[Én nem tartozom a fullprém kategóriába, csak a tagságot használom, de szerintem akik itt "hálátlanok", azok nagyrészt eleget fizet(n/t)ek azért, hogy olyat kapjanak amiért majd hálásak lehetnek. ]
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
50. hozzászólás - 2009.05.26. 13:16:51
Hat sajna a kamram latom nem telik fel soha tobbe. Marad egy szuk reteg, aki ha nem lebeszeli le a kamrazast, akkor ertelmetlenne valik a kamra. Szerintem igenis lehessen kamrazni oket. Legyen egy LE ertek, amit kapni lehet ertuk a kamraban.
35en vannak es nekem napi 25 portyapontom van. Vagyunk igy itt az elejen kb 30en akiknek tuti ennyi van. Az 25*30=750 Ha kicsit leveszek ebbol, akkor legyen mondjuk 500. Kerdes: 35 kristalyhordas kibir 500 tamadast egy nap? Illetve van olyan sebessegu hp regenjuk, amivel uthetoek lesznek? Ja es haboru is lett itt emlegetve, igy kb nem is fognak latszani. Szerintem nem tudnak annyit sebezni majd a kristalyhordasok, hogy azt ne tudjuk kompenzalni 1 nap. Gemina itallal 4-5K manaregennel meg csak a max ep szab hatart, ugyhogy az is kb 5k. Tehat reggel maxbol indulva 1 ital 1 manaregennel 15K EP-t tudok felhasznalni, es meg nem is pihentem.

A kristalyhorda fejlodeserol meg mar elottem is mondtak, hogy amennyiben nem fejlodnek, ugy nehany szint (nehany het) utan kinojuk oket.
Pontszám: 5
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
51. hozzászólás - 2009.05.26. 13:21:57
Lehet esetleg, ha megkockáztathatom, hogy

ad 1: A kristályhordát csak a kristálypontból lehet ütni

ad 2: Esetleg Miklósék úgy számolnak hogy nem KIZÁRÓLAG kristályost kéne ütnötök a napi 25PP-ből?
Pontszám: 3
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
52. hozzászólás - 2009.05.26. 13:30:42 (Válasz Khronos #51 hozzászólására.)
Kristalyhordat sima pp-bol lehet utni, nehany hsz-el elobb irta Miklos.
Pedig ugy kellene szamolni, mert nincs mast utni. Reggel fel 7kor az Azurokon kivul kb 2 vagy 3 embert latok. Neha sikerul 1-2 tyrantos kollegat elkapni, de ennnyi. Igy ha nem frissitek pont jo idoben napkozben, akkor be is fejezodott a portyazasom arra a napra. Itt most kimeljenek azok a kedves forumozok, akik nekem esnek, hogy ha lehetne utni az Azur Legiot is, mert az nem old meg semmit. Foleg, hogy egy barati szovetseget nem bontunk fel azert, mert a jatek nem ad lehetoseget a portyapontok elkoltesere.
Pontszám: 4.10
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
53. hozzászólás - 2009.05.26. 13:39:05 (Válasz Draglov #52 hozzászólására.)
Isten ments, h ussetek az azurosokat. Akkor mi kiket utnenk?
Pontszám: 9.29
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
54. hozzászólás - 2009.05.26. 13:42:26 (Válasz Draglov #52 hozzászólására.)
pedig lehetne ütni. nem kell békét bontani. párbajozzatok. nemesen. (minden tiszteletem egyébként a kitartásért meg a szövetségért, de azért fals valahol, hogy 2 nap alatt 2 vagy 3 helyen olvasom tőled, hogy nincs kit ütni. vagyis van, de. ilyenkor kicsit fura felhozni érvként a "nincs kit ütni"-t. van, csak nem mindenkit akarsz/mersz. ez ellen pedig elsődlegesen te tehetsz, s csak másodlagosan a játékvezetés.)
Pontszám: 9
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
55. hozzászólás - 2009.05.26. 13:52:20
Sebaj, mert V2-n szintén nincs kit ütni.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
56. hozzászólás - 2009.05.26. 13:52:38
Endyr 10 pont

Winnie: a parbaj volt, penteken ert veget. Eredmenyekrol a szovetsegek topic alatt olvashatsz. Miert fals? Azert met nem szurom magam fel naponta 3szor Galmuszkra? Vagy mert nem akarok csp-t vesziteni Endyr es Jerikoval szemben? Ja es ugye ha megtennenk meg joparan, akkor szerintem lehetosegem se lenne felszurnom magamra Galmuszkra, mert vagy ra azert joparan. Ha mindenkinek nekimennek aki nem Azur, akkor max 10 portyam lenne egy nap, kb 5 gyozelemmel.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
57. hozzászólás - 2009.05.26. 14:35:47 (Válasz winnie #54 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.05.26. 13:42:26
pedig lehetne ütni. nem kell békét bontani. párbajozzatok. nemesen.


Megvolt. Pont igy ahogy mondod. Jo moka volt, PP koltesre alkalmatlan.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
58. hozzászólás - 2009.05.26. 15:11:33
A kristályhorda reményeink szerint megfelelő kihívást fog jelenteni, de megfelelő taktikázással azért a játékosok nyerési esélye nagyobb lesz. Amennyiben úgy látjuk, hogy a 35 fős szövetség nem elégséges, tudunk 2. 3. stb hordát csinálni. A támadhatósággal kapcsolatban, ez a szövetség elég harcias lesz, tehát ne a 8, hanem az 1 órás támadhatósággal számoljatok inkább.
A tesztelésről - azért annyira nem tudnak itt elromlani a dolgok, hiszen a meglévő játékrendszert és képleteket használjuk. Ha finomhangolásra van szükség, az úgyis csak a tömeges tesztelés (értsd beélesítés) után derül ki, erre persze lehetőség lesz. Egyébként azért is dobtam fel ezt a topicot, mert több szem többet lát mint pl. a kínzókamra téma.

"A velük szemben nyert LE növeli a LE differenciát? Azaz a 20e LE nyerés küldetés teljesíthető rajtuk?"
Igen.

"Működik velük szemben a kreatív affinitás? A gyémánt bónusz? Kivégezhetők?"
Igen és igen, bár ahogy írtam, magas regenerációjuk és egészségük lesz, nem vagyok benne biztos, hogy olyan gyakran ki tudod őket végezni, de majd meglátjuk, és remélhetőleg ezért a 15% se lesz gond.

Idézet: chehs - 2009.05.26. 11:25:29
Jobban örültem volna egy olyan kristály brigádnak, akiket folyamatosan lehet ütni, ők is ütnek, mint a félőrült, minden szinten megjelennek, a szintjükhöz képest bitang erősek, és valami világ esemény kapcsolódik hozzájuk.
Aztán ha sikerült belőlük elpusztítani X egyedet Y idő alatt, akkor megmenekülünk valami rémes kataklizmától, és minden a harcban résztvevő karakter kap valami apróságot (érdekes, és nem pluszokat adó apróságot). Ha pedig nem, akkor jöhetne valami irdatlan szívás, szerver szinten.

Gyakorlatilag erről van szó, csak nem "lepik el" az egész szervert. Ha népszerű a dolog, ezt is meg lehet csinálni, de alacsony szinten van épp elég ellenfél. Egy egyszeri, egylövetű eseményhez viszont túl sok munka volt vele, és akkor az nem jelentene megoldást a topon portyázóknak.
Pontszám: 6.67
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
59. hozzászólás - 2009.05.26. 15:25:32 (Válasz Miklós #58 hozzászólására.)
Miklós!

A Varkaudar invázióról vagy Chara-din belépőjéről még mindig szívesen nosztalgiázom, pedig igen kicsi voltam akkoriban. Népszerű lenne, ebben biztos vagyok.

Én eléggé a topon portyázom - bár jelenleg inkább úgy hívnám, hogy segítem az élen állok fejlődését -, és hidd el, szerintem mindannyian örülnénk, ha a megszokott 10-15 ellenfél helyett Zxxxxcqqwwr átkozott falkájának zsoldosait üthetnénk egy hónapig.

Nem jutalomért, vagy még valami pluszért; nem kell nekem belőlük se LE se TP, csak legyen dicsőség visszaverni őket, pörögjön egy számláló a szövetségi toplistán és legyen Gipsz Jakab az, aki itt a fórumon elmondhassa magáról, hogy ő mekkora egy élharcosa ennek a küzdelemnek.

Nekem nincs is kínzókamrám, nekem is nő a pp-m, a Gyémánt bónuszt a páncélomra kenhetem, de nem érdekel, ha valami hosszútávú célt kapok, ami akár veszteséges is.
Tápoltunk mi itt elől már éppen eleget, szerintem.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 9.33
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Érkezik a kristályhorda
60. hozzászólás - 2009.05.26. 16:46:59
Egy számláló nem lenne hülyeség, és semmiből nem tartana leprogramozni.
Pontszám: 7.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!