Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
581. hozzászólás - 2009.10.28. 00:52:07
szerk: nemide
A hozzászólást Blackjack módosította 2009.10.28. 00:53:24-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 8.26
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
582. hozzászólás - 2009.10.28. 01:11:42 (Válasz winnie #580 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.10.28. 00:44:07
hmm. meg mernék esküdni rá, hogy építettem fél órája VP-ből.

és most megint tudok.

itt még mindig nem stimmel valami.

EDIT: kipróbáltam megint. ezúttal 1 VP-t építettem, de továbbra is engedi a manakonstrukciót. valaki biztos, rosszalkodik már vele:)


Nekem nem megy. Nem lélekkútból építesz véletlenül?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.28
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
583. hozzászólás - 2009.10.28. 01:48:08 (Válasz LanMaffia #582 hozzászólására.)
nem. tuti nem.

1 varázspontért építettél az épületbe 5 lélekenergiát!

na, ezután viszont nem engedi már. remélem jó lesz.
A hozzászólást winnie módosította 2009.10.28. 01:48:44-kor
Pontszám: 4.70
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
584. hozzászólás - 2009.10.28. 15:18:15
Érdeklődni szeretnék, hogy az ősköves italok vásárlása direkt napi 1 db és nem 8 óránként egy a v4-en?
Pontszám: 8.09
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
585. hozzászólás - 2009.10.30. 12:06:22
Nem egyszer jártam már úgy, hogy a csataüzenetben vettem észre, hogy csak három állat harcol velem a négy helyett.
Eddig elintéztem azzal, hogy béna voltam, valamelyik kimaradt a behívásból.
De most meggyőződhettem róla, hogy ezesetben nem én bénázok, a negyedik állat kijelölésekor egy másik állatról lepattant a kijelölés, mintha túl sok állatot akarnék harcba hívni.

Nem nagy hiba, viszont bosszantó.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.45
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
586. hozzászólás - 2009.10.30. 15:12:00
KALANDOK

Nagy nehézségek árán, de legyőzted a szellemet, és azonnal odébbálltál a kihalt faluból. Egy kisebb erdőben elkap egy erős vihar. Az erős szél neked sodor egy fáról letörő ágat. Erős ütést érzel a mellkasodon, majd minden elsötétül előtted. Később felébredve erős fájdalmaid miatt el kell fogyasztanod egy gyógyitalt.
Nincs nálad gyógyital, kudarcot vallottál.

csak 7db torta
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.29
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
587. hozzászólás - 2009.10.30. 15:15:30 (Válasz Sznoopy #586 hozzászólására.)
A tortát eszed, a gyógyitalt iszod.

(A torta olyan baromi erős, hogy az lenne a hiba, ha a kalandoknál felhasználásra kerülne.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.09
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
588. hozzászólás - 2009.10.31. 15:47:29
A kristálypontot adó LE-ért vásárolható italra nem érvényes a lélekkufáros kedvezmény?
Nálam olyan cucc van ami 2% engedményt jelentene, de hiába van rajtam, a költség nem csökken.

Másnál is van ilyen probléma?
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 7.07
irritálóZamzaraFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
589. hozzászólás - 2009.11.01. 09:25:53
Új üzenetet kaptam: amennyiben nem újitom meg a prémium tagságomat, a 250 feletti portyapontjaim elvesznek..

Nocsak mi is történt:
A maximális lehetséges CSP-det 250/400-ról 400/800-ra növelheted, 200 cselekvéspont elköltésével, és nem 2, hanem 3 alkalommal portyázhatsz egymás után anélkül, hogy hátrányod származna belőle. Ez egy egyszeri költség, ha egyszer kifizetted, attól kezdve végleg megnő a maximális lehetséges CSP-d.
Egyéb menü Pl.

Akkor most mi van???

Ez egyértelmű hiba vagy szándékos lenyúlás.
Most melyik??
És jó lenne ha szakértő válaszolna PM-ben, nem kérek az okostojásokból, nem nekik fizettem, ősköárat...
Pontszám: 3.64
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
590. hozzászólás - 2009.11.01. 10:00:15 (Válasz Zamzara #589 hozzászólására.)
Kicsit vegyél vissza az arcodból, nem férsz be a kapun!

Az automatikus szöveg a játék kezdete óta megvan. A gyorsítás betételével ezen nem módosítottak (van más fontosabb fejlesztés, minthogy ilyeneket keresgéljenek és valószínűleg a szöveg eddig senkinek nem okozott fejtörést, aki logikusan gondolkozott), azaz 400 CSP-dnek kell maradni. Ha mégsem ennyi, az már BUG és akkor már jelezheted a problémát az info@... címre.

egy okostojás
Pontszám: 8.83
fórumozóIhateangelFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
591. hozzászólás - 2009.11.01. 12:09:27 (Válasz Craslorg #590 hozzászólására.)
Craslorg !
Van aki olvas van aki ír, ne légy szigorú..
A hozzászólást Ihateangel módosította 2009.11.01. 12:10:11-kor
Pontszám: 6.64
utáltSzezsoFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
592. hozzászólás - 2009.11.01. 21:16:54
Sziasztok!
Egy hiba:
A futár kalandot csináltam volna, azt mondta hogy nincs nálam gyógyital, holott volt. Így kudarccal vége lett.
Pontszám: 4.76
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
593. hozzászólás - 2009.11.02. 13:20:28
Idomított állatod, egy 8. szintű Khrak behemót is részt vesz a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
Nekrofun, a manaelementál ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy kozmikus csillagcsapás. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 485 pontnyit sérültél.
Nos 3 db 23. szintű állat volt velem, nem egy 8. szintű. Nincs is 8. szintű állatom jelenleg. Gondolom ez valami probléma lehet. Legalábbis nekem az.
Ja igen. Kivégződött a kis drága, mint 8. szintű, mert ugye az hangyányit kevesebb ÉP mint a 23. szint. Vagy nem tudom miért...
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2009.11.02. 21:08:05-kor
V1
Pontszám: 7.37
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
594. hozzászólás - 2009.11.02. 20:10:29
sziasztok,

egy észrevétel, ami elég hibagyanús... de legalábbis furcsa és nem logikus

aukciós házban nyertem egy gyűrűt, mint relikviát, de amikor a tárgylistámba került, akkor ugyan relikvia, de a gyűrűk közé került, pedig relikvia a titulusa...

lehet ezen változtatni, vagy törődjek bele, hogy vettem egy 10 dukátot érő sima gyűrűt 422dukátért?

P
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 2.54
kedvelt tagAshran83Férfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
595. hozzászólás - 2009.11.02. 20:44:22
52-es kalandnál, Sötétség Medálja az utolsó próba kvíz volt, aminél a válasz megadása után egyszerűen visszadobott a kaland menübe és nem teljesítettként értékelte (nem próbálhatom újra, nem is lett kész) a kalandot, de nem írta ki, hogy kudarcot szenvedtem vagy rossz választ adtam, csak kidobott a próbából.
Nemtom az befolyásolta e, de 15% alá került a két próbában levő csata után az ÉP-m, azonban még így is 600 Ép körül voltam.
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Tyberius06 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 6.23
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
596. hozzászólás - 2009.11.03. 11:49:06
GlassEye
VS
Yrden

Idomított állataid, A Nyalókafaló Manó, egy 66. szintű gyilkos szilmill, Dzsin Dzsin Dzsingisz Kán, egy 59. szintű minotaurusz vezér és A Kalapácsos Ember, egy 58. szintű ogre is részt vesznek a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
jégbörtön varázslat repül ki kezedből. (-150 VP). 273 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -56 Védekezés.
Yrden ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy kataklizma. Félrevetődsz. Csak 451 pontnyit sérültél. Az állataid 54 életpontot sebződtek.
Lesújtasz a Vámpírtőrrel. Yrden 242 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+85 lélekenergia) A Nyalókafaló Manó, Dzsin Dzsin Dzsingisz Kán és A Kalapácsos Ember is támadnak. 2 támadással 109 sebzést okoztak.
Egy gyors csel után Yrden a hasadat támadja. 73 pontnyit sebzett rajtad. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Vámpírtőrrel gyorsan alulról támadsz. Yrden 306 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+107 lélekenergia) A Nyalókafaló Manó, Dzsin Dzsin Dzsingisz Kán és A Kalapácsos Ember az oldaladon harcolnak. 3 támadással 184 életpontot sebeztek.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Yrden egy alsó támadást indít. Melléütött!
Egy gyors támadást indítasz a Vámpírtőrrel Yrden lába felé. Eltaláltad, 282 sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+99 lélekenergia) A Nyalókafaló Manó, Dzsin Dzsin Dzsingisz Kán és A Kalapácsos Ember acsarogva támadnak. 3 támadással 170 életpontot sebeztek.
Yrden rád veti magát, a Hóförgeteggel sebezhető pontot keres. Melléütött!
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Vámpírtőrrel. Yrden az utolsó pillanatban félreugrik. A Nyalókafaló Manó, Dzsin Dzsin Dzsingisz Kán és A Kalapácsos Ember is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 96 életpontot sebeztek.
Egy gyors csel után Yrden a hasadat támadja. 320 pontnyit sebzett rajtad. Kritikus sebzés! Az állataid 3 életpontot sebződtek.
Lesújtasz ellenfeledre. Eltaláltad, 207 sebzés! Kritikus sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+72 lélekenergia) A Nyalókafaló Manó, Dzsin Dzsin Dzsingisz Kán és A Kalapácsos Ember is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 125 sebzés!
Egy gyors csel után Yrden a hasadat támadja. Eltalált, sérültél 110 pontnyit. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Vámpírtőrrel gyorsan alulról támadsz. Yrden 316 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+111 lélekenergia) A Nyalókafaló Manó, Dzsin Dzsin Dzsingisz Kán és A Kalapácsos Ember acsarogva támadnak. 3 támadással 189 sebzés!
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 2499 sebzést okoztál, és 954 sebzést kaptál.


Ez elméletileg ugye nem lehetséges?

V2, GlassEye
Pontszám: 5.87
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
597. hozzászólás - 2009.11.03. 13:06:14 (Válasz Vaczakka #596 hozzászólására.)
Esetleg konkrét kérdés is kapcsolódik a dologhoz?
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.69
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
598. hozzászólás - 2009.11.03. 13:09:44 (Válasz Stubb #597 hozzászólására.)
Ha mindkettőnek 50-es a kritikus szakértelme, akkor zéró eséllyel ütnek egymásnak kritikusat.

Én is kiváncsi lennék hogy mi ennek a magyarázata.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.06
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
599. hozzászólás - 2009.11.03. 13:25:02 (Válasz Stubb #597 hozzászólására.)
Elméletileg az üt kritikust, akinek nagyobb a szakértelme. Ha ugyanakkora, akkor senki. Ezért elméletileg nem lehetséges, hogy mind a ketten kritikust üssünk.
Pontszám: 5.87
népszerűtlenMidianFérfi
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
600. hozzászólás - 2009.11.03. 13:28:37 (Válasz Vaczakka #599 hozzászólására.)
Egyszer velem is előfordult ilyen. Szóltam Baratynak, ő erre azt mondta, hogy ez hiba, és majd utánanéz a dolognak.
Szóval szerintem írj Baratynak.
Minosa Torres - Békeidők Hírmondói
"Csaló"
Pontszám: 5.47
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője