Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
fórumozóMajtikaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1241. hozzászólás - 2010.04.02. 09:23:36
Kihíváskor a következő üzenetet kapom.
"Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."
Szerintem nem is kell tovább magyaráznom a problémát...
Pontszám: 6
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1242. hozzászólás - 2010.04.02. 09:58:39
Ezzel nincs baj, a baj azzal van, hogy ez a karakter megjelenik a portyalistaban.
Pontszám: 7.79
közellenségKirálylány81Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1243. hozzászólás - 2010.04.02. 11:13:44
sziasztok a 4 világ ugye meg szünt de nekem volt ott 32 őskövem és azt át akarom utalni a 3 világba mert ott is játszom ugyan ezen a néven királylány segítsetek köszi
Pontszám: 5
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1244. hozzászólás - 2010.04.02. 11:14:33 (Válasz Királylány81 #1243 hozzászólására.)
Lesz rá lehetőség, hogy átmantsd egy másik világbéli karakteredhez. Valamilyen osztóval.. gondolom én.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5.90
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1245. hozzászólás - 2010.04.02. 11:26:49
A nyeremények és megmaradt őskövek átírása más világokba valamikor délutántól lesz elérhető.
A hozzászólást Baraty módosította 2010.04.02. 11:29:33-kor
Pontszám: 5.95
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1246. hozzászólás - 2010.04.02. 11:28:32 (Válasz Baraty #1245 hozzászólására.)
Szerintem ő nem a nyereményre gondol, hanem a megmaradt ősköveire. De azt hiszem az is átmenthető lesz.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 5.90
közellenségKirálylány81Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1247. hozzászólás - 2010.04.02. 11:43:06 (Válasz Kethios #1246 hozzászólására.)
igen azt szeretném ha át vihetném a 3 világba ami meg maradt őskövem köszi hogy válaszoltatok
Pontszám: 5
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1248. hozzászólás - 2010.04.03. 11:49:59
Halihó! Van egy problémám. Ez a második eset, hogy arra hivatkozva dobja vissza a kérdésem a rendszer, miszerint nem megengedett szó szerepel köztük. Az elsőben Jodie Foster-rel volt a gond, felteszem a 'fos' kifejezés miatt, most pedig a klezmer zene eredetére kérdeztem volna rá, mely válaszok közt a 'zsidó' szó is szerepelt. Ez is a nem megengedett szavak közé tartozik, s ez nagy baj. Ha tényleg megfelelően szűrni szeretnétek a kvízkérdéseket, akkor ilyen restrikciókat bevezetni, kitételek közé tenni badarság. Legyen az az értékelő személyes tapasztalatára, intelligenciájára és műveltségére bízva, hogy egy kérdést hibásnak gondol, s ha igen, milyen okból - ahogy ez jelenleg is jórészt hatékonyan működik - s ne a program döntse el szavak, szótöredékek alapján, hogy kifogásolható egy kérdés, csak mert valamely része megfelel egy letárolt, tiltott szónak.
A rendszer egyébként érthető, hiszen tudom, többszázezer kérdés van az adatbázisban és felteszem, naponta több százat (ezret?) kaptok értékelésre, de ez az előellenőrző rendszer mindenképpen megérett egy ráncfelvarrásra.
Sok sikert a készítőknek, a játék nagyszerű, ennyire kimagaslóan addiktív online játékkal még nem találkoztam. Üdv
Pontszám: 4.27
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1249. hozzászólás - 2010.04.03. 12:08:31 (Válasz Appple #1248 hozzászólására.)
Teljesen jogos a felvetés, ennek a "nem megengedett szó" használatának addig volt jelentősége, amíg játékosként értékelhettünk, az adminok részére már nem kell.
A hozzászólást Craslorg módosította 2010.04.03. 12:08:58-kor
Pontszám: 8.54
közellenségTryAgainFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1250. hozzászólás - 2010.04.03. 14:45:17
Melyik szökőév a Gergely naptár szerint?
2200
2300
2400!
2100

Számolásaim szerint minden kerek évforduló szökőév!
Lehet rosszul tudom, de szerintem minden megoldás helyes.
Pontszám: 1
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1251. hozzászólás - 2010.04.03. 14:55:02 (Válasz TryAgain #1250 hozzászólására.)
Az ilyeneket legközelebb a Kvíz 5. topicba írd légyszíves.
Amúgy kevesen tudják, de valójában úgy van, hogy a 100-zal osztható években nincs szökőnap, de a 400-zal oszthatóakban van. Ezért volt például 2000 is szökőév, és ezért nem lesz 2100 az.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 6.90
irritálóSznoopy2Nő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1252. hozzászólás - 2010.04.03. 16:43:02
30 vadászatonkénti 1 állat fogással maxos szakikkal, nekem kurv.ra nem jön ki a 85-ék...
A hozzászólást Sznoopy2 módosította 2010.04.03. 16:43:33-kor
Pontszám: 5.25
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1253. hozzászólás - 2010.04.04. 08:03:35
Lehet, hogy mostanában nem olvastam olyan sűrűn a Fórumot, és elkerülte a figyelmemet, de most fennakadtam egy problémán. Az 58. entitást ütném, de nem engedi
"Nincs meg a hatalmad ahhoz, hogy erősebb entitást hívj ki. Csak akkor leszel erre képes, ha szintet lépsz." Ez a kiírás jött.
Ez valami áprilisi tréfa, hisz az előzőt 2 pihenéssel, mellette portyázva, simán legyűrtem.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 8.14
irritálóSznoopyNő
Végzetúr mester
372 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1254. hozzászólás - 2010.04.04. 08:34:28 (Válasz Rius #1253 hozzászólására.)
Ettől én is kezdek félni, gondolom a szint-10 leüthető darabszámú entitás az oka, szerintem nem kellene korlátozni a leüthetőséget ha bírja az ember, előbb utóbb úgy is lehetetlen lesz...

Megkérdezhetem mi van az én jogosan járó 10 dukátommal? Mert erre a problémára még nem jött senkitől válasz...
v2 - Sznoopy - Sötét Mágus
Pontszám: 3.64
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1255. hozzászólás - 2010.04.04. 08:49:16
Nem tudom másnál is volt e ilyen probléma, de én ma csak ezt kaptam ajánlásokból:

2010.04.04. 68 lélekenergiát kaptál jutalmul 1 kérdés kategóriabesorolásáért.

Pedig teli volt a 15-ös kinzókamra is....
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 4.63
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1256. hozzászólás - 2010.04.04. 11:33:26
Lehet, hogy volt már róla szó, de ha nem, akkor felvezetem... Bár inkább csak idegesítő hiba, nem kritikus.

Ha gyógyítom az állataimat és maximális lesz az ÉP-jük a gyógyítástól, akkor nem látszódik, hogy gyógyítva vannak. Nem számol vissza, hogy menyi idő múlva használhatom újra a gyógyítást. Ez a kisebb hiba. Viszont az éppen nem harcoló állataimat nem tudom elküldeni gyakorolni, mert nincs ott a gyakorlás gomb, csak a harcba hívom. Amint leveszem azt a kelléket, amibe a haragsmaragd van beillesztve (az állatod gyógyítás alatt is harcol...), azonnal megjelenik, hogy mennyi idő múlva gyógyíthatok újra. Az állatok persze max ÉP-n vannak, de azok, amik nem harcoltak eddig, azoknál most sem jelenik meg a gyakorlás gomb, csak ha letelt a gyógyítás a másik állatoknál.
Pontszám: 6.60
irritálóManipulatorFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1257. hozzászólás - 2010.04.04. 19:46:05
Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy vadászat közben találtam kiégett őskövet, de sem az események közé nem került kiírásra, sem a karakterlapomon nem találom. Olyan már történt, hogy az események közé nem került kiírásra eme kivételes tett, de olyan még nem, hogy nem kaptam meg. Gondoltam arra, hogy esetleg vesztes csata közben elloptak egyet, de a támadások között sem találtam ilyet. Esetleg húsvét alkalmából meg kell elégednem azzal, hogy mókás nevű plüssállatkákat mészárolhattam halomra, a kiégett őskő meg áprilisi tréfa (jót kacagtam, de ha lehetne ide azzal a kaviccsal)?

Mielőtt valaki félreértené, ha elbuktam hát elbuktam túlélem, de ha már lehetőség van kiégett őskő szerzésre és meg is szerzem azt, akkor nem ártana ha ténylegesen meg is történne. Ha van rá mód kérem javítsátok ezt a hibát, vagy vegyétek ki a kiégett őskő szerzésének lehetőségét, mivel ez így igen csak illúzióromboló.

Türelmeteket és segítségeteket előre is köszönöm!!!
Az arctalan pontozásod nem a véleményedet tükrözi, hanem a gyávaságodat mutatja!
Pontszám: 4.00
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1258. hozzászólás - 2010.04.04. 22:32:00
Megnéztem, én kapom a köpet, nem globális probléma
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.67
irritálóManipulatorFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1259. hozzászólás - 2010.04.05. 12:20:25
Köszönöm az infót, valóban nálam volt a hiba (csak azt tudnám mi volt az), a probléma a ma reggeli belépéssel megoldódott.
Az arctalan pontozásod nem a véleményedet tükrözi, hanem a gyávaságodat mutatja!
Pontszám: 4.00
kedvelt tagTequilaFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1260. hozzászólás - 2010.04.05. 15:42:57
Mi a ketoacidozis?
Egy fura betegség
Olyan mint a kemoterápia
Szénhidrát hiány
Vérszegénység

a válasz mellé raktam a jelet...de törölni kellene a kérdést,mert nincs jó a válasz közötte....valójában a vér ph-nak savas eltolódása a ketontestek felszabadulása miatt...ehhez egyik sem hasonlít.sajnos
Pontszám: 6.11
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!